#21 2006-09-09 18:00:36

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: notki pod napisami

Już nie chciałem używać słowa: profesjonalizm, bo PROFESJONALIZM znaczy, że ktoś mi za to płaci, a nikt mi za to nie płaci, ale patrząc np. na dzieła ANIME-Kraze ma się wrażenie, że robią to profesjonaliści. A ci co dodają takie notki typu: ale mi się nie chciało, ale JUŻ maaaaaaacie.... xD. Taki beznadziejny epek, że w sumie nie wiem po co to zrobiłem- chyba nie warto tego oglądać - po prostu zasługują na prysznic słabych ocen smile
Mnie nikt za to nie płaci, ale nie chcę, żeby ktoś myślał - ale on kiepsko robi napisy, tylko WAŻNE jest dla mnie to, by komuś się SPODOBAŁA moja praca - żeby chociaż w głębi serca docenił to. Gdybym miał robić byle jakie napisy - nie w moim stylu - powtarzam - gdybym!!! to mielibyście już skończoną całą serię Gundam Winga.
A teraz coś wam zapodam. Oto pytanie jednego z użytkowników. Myślałem, że spadne z krzesła(oczywiście nie podam nicka):

[cytuj]Pisze z prośbą o ile jest ona możliwa do wykonania.... a dotyczy ona napisów do gundam winga...od epizodu 18 do 49...Pytanie moje brzmi czy dalo by rade umiescic napisy do reszty odcinkow?[/quote]

[roftl][roftl]pięknie, pięknie! Jakbym miał je zrobione, to... czemu nie?[roftl]

taki mały oftopik: CZYTAJCIE - MOJĄ - WIZYTÓWKĘ!!![klnie]

Ostatnio edytowany przez MistrzSztuki (2006-09-09 18:10:19)

Offline

#22 2006-09-09 18:05:40

radziocd
Użytkownik
Skąd: Bielsko-Biała
Dołączył: 2006-04-08

Odp: notki pod napisami

Tego typu komentarze mi osobiscie nie przyszkadzają ale wolałbym ich nie oglądać, czesto autorzy dodają jakieś swoje "błyskotliwe" komentarze i one mogą być, nawet to lubie, ale wstawka taka jaką opisuje Tajkus to już drobna przesada, może zniechęcić albo negatywnie nastawic do danego odcinka/serii i w konsekwencji zmniejszyc nam przyjemność z oglądania

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024