#1 2006-09-28 20:33:04

BeAsTMaStEr
Użytkownik
Skąd: ZABRZE
Dołączył: 2005-11-25

BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

co myslicie o tym anime i o jego zakonczeniu.

ja jestem zły, na to ,ze sie tak skonczył bez zadnego rozwiazania ,nic nie wiadomo o bohaterach ani jak sie zakonczyła walka ,czy caska przezyła ,czy nie itd jestem bardzo zły, z tego powodu ale ogólnie gdyby nie to, to anime jest extra i w niektórych momentach idzie sie pośmiac nawet

Offline

#2 2006-09-28 20:43:21

Sevortharte
Użytkownik
Dołączył: 2006-09-09

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Imo świetne anime, mangi nie miałem okazji czytać :<, ale podobno koniec anime to dopiero poczatek mangi, juz sporo czasu minęło od premiery anime ale moze kiedyś będzie jakaś kontynuacja. (Nadzieja matką głupich, ale w tym wypadku to ja nigdy niechce zmądrzeć)

Offline

#3 2006-09-28 20:48:40

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Kontynuacja Berserka to jeden z mitów anime - wszyscy by chcieli, a nigdy nie powstanie. A co do samego anime to jest to jeda z lepszych pozycji, jakie widziałem. Ciąg dalszy w mandze.

Ostatnio edytowany przez gracol (2006-09-28 20:55:55)

Offline

#4 2006-09-28 20:52:50

radziocd
Użytkownik
Skąd: Bielsko-Biała
Dołączył: 2006-04-08

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

gracol napisał:

Kontynuacja Berserka to jeden z mitów anime - wszyscy by chcieli, a nigdy nie powstanie.

A jest jakiś konkretny powód, nie wiem prawa autorskie albo coś takiego??


A samo anime świetne, ta muzyka (ahhh), zakończenie też mogło być choć same projekty demonów były do kitu, gwałt na Casce był fajny[hehe].

Offline

#5 2006-09-28 20:53:03

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

otoz mi sie wydaje ze poczatek tego anime byl zarazem jego koncem... fakt o casce nic pozniej nie wiadomo ale zdaj mi sie ze po latach przyszedl guts sie zemścic na gryfithie, zabil jakiegos potwora na samym poczatku i myslalem wlasnie ze to byl Gryffith bo mial jajko krolow... co wy o tym myslicie?

Offline

#6 2006-09-28 21:01:31

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Chyba wiadomo, że nie mogłem tutaj nie zaglądać. To NAJLEPSZE Anime jakie oglądałem, a mówiłem tak o Ergo Proxy - po 15 epku zmieniłem zdanie. Ba... wcześniej nie widziałem Berserka, dlatego.
Czasem oglądam jakąś serię i nie mam dalej ochoty zbytnio na kolejne epki. Tą serię POŻERAŁEM... MAngę dopiero zaczynam czytać. Niestety- "chcesz wiedzieć co jest dalej - czytaj mangę :/..." Ja muszę wiedzieć co jest dalej, dlatego ściągam to, choć czytanie tego też idzie mi mozolnie, bo muszę śledzić znowu te same "wydarzenia", a to jest zdeczka nudne.
Ja byłem tak zły z powodu tego ostatniego epka, że chciałem wywalić płytki wypalone od ~Zeusa, ale przeszło mi po 5 dniach. Nie mogłem się otrząsnąć z tego. Aż mnie zgorszył ten koniec. No co to ma być za koniec? Przeleciał ją i THE END... jeszcze scenka po napisach końcowych i AUTORZY mówią: chrzań się! jezor przeczytaj mangę. ojej ...Do autorów: sami się chr******!

Ostatnio edytowany przez MistrzSztuki (2006-09-28 21:03:58)

Offline

#7 2006-09-28 21:03:24

radziocd
Użytkownik
Skąd: Bielsko-Biała
Dołączył: 2006-04-08

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Hybrid napisał:

otoz mi sie wydaje ze poczatek tego anime byl zarazem jego koncem... fakt o casce nic pozniej nie wiadomo ale zdaj mi sie ze po latach przyszedl guts sie zemścic na gryfithie, zabil jakiegos potwora na samym poczatku i myslalem wlasnie ze to byl Gryffith bo mial jajko krolow... co wy o tym myslicie?


To jest oczywiste że poczatek anime to "powrót do przyszłości" czyli jakiś czas po walce z demonami i przemianie Grifitha i to pewnie w dłuższy czas bo Guts zdobył już sobie  pewną sławę jako Czarny Rycerz, ale demon zabijany przez niego na początku serii jest tylko jakimś sługą Jastrzębia. Co do Casci to po gwałcie straciła zmysły (tak było w mandze). Anime wkurza bo nie wyjaśnia jak Gutsowi udało sie przeżyc ani jaka jest jego ostateczna misja(choć chyba mozna sie domyślac że ma pokonać Grifitha). Jak by co to mangę czytałem fragmentarcyznie w polskim przekładzie

Ostatnio edytowany przez radziocd (2006-09-28 21:09:35)

Offline

#8 2006-09-28 21:05:06

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Hybrid napisał:

otoz mi sie wydaje ze poczatek tego anime byl zarazem jego koncem... fakt o casce nic pozniej nie wiadomo ale zdaj mi sie ze po latach przyszedl guts sie zemścic na gryfithie, zabil jakiegos potwora na samym poczatku i myslalem wlasnie ze to byl Gryffith bo mial jajko krolow... co wy o tym myslicie?

Ale bzdura!! Przecież po zabiciu tego potwora pojawił się Griffith, a potem wspomnienia. Tak się właśnie MANGA zaczyna. Jeez...
Nie zapominajcie jeszcze o pierwszym potworze z jakim Gatsu miał styczność. Imienia nie pamiętam, ale taki "diabeł". Z nim też musi jeszcze walczyć.
A jeśli chodzi o muzykę to fantastyczna, choć w tle pojawiały się ciągle utwory Behelit i Gatsu
Nigdzie nie idzie znaleźć jakiegoś soundtracka z Berserka. :/ Jeśli ktoś by miał baka

Ostatnio edytowany przez MistrzSztuki (2006-09-28 21:07:45)

Offline

#9 2006-09-28 21:05:45

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Hehe, to jest fakt, ze to anime wgniata w ziemie, tak samo jak i jego koniec zaskakuje (w sensie niestety, negatywnym). Dla mnie Berserk to czolowka w moim osobistym top10, i zaluje bardzo ze nie bedzie kontynuacji, chociaz moze kiedys... Mimo, fatalnej kreski, anime wymiata, tak samo warstwa muzyczna jest dobra szczegolnie kawalek grany hmmmm na czyms ala harfa(?).

Offline

#10 2006-09-28 21:09:45

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

BERSERK the best ANIME... okej
Dorównuje mu tylko Monster

Dzienks ~suzaku

Ostatnio edytowany przez MistrzSztuki (2006-09-28 21:22:29)

Offline

#11 2006-09-28 21:13:13

namd2m
Użytkownik
Dołączył: 2005-05-12

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

hyhy,  anime jest na -3.. (w porownaniu do mangi)a manga cala saga BERERK na 7 manga nadal powstaje kolejne tomy wychodza mniejwiecej raz na rok ;p ale warto jest czekac... w mandzie jest wiele wiecej krwi, przemyslen, fabuly wszystkiego a anime to lekki zarys jednego malutkiego epizodku zachecam do bererka to krwawa jadka, polaczona w doskonalej rownowadze z fabula i przeslaniem godna evangeliona jak nie lepsza + elementy komedi tam jest wszytko smile manga dozolona od lat 18 smile bo pozniej to mogli byscie nie spac! jezor

Ostatnio edytowany przez namd2m (2006-09-28 21:14:39)

Offline

#12 2006-09-28 21:18:01

suzaku
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

http://www.tenshi.spb.ru/anime-ost/Berserk/ - tu macie te piosenki

A zakończenie? Krew człowieka zalewa!!!

Offline

#13 2006-09-28 21:34:51

GhostofOrion
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-30

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Ja też ciężko przeżyłem zakończenie Berserka, poprostu człowiek niemoże wytrzymać z wściekłośći. A teraz raz na tydzień szukam nowych epizodów mangi bo poprostu muszę wiedzieć jak sie zakończy ta historia.

Offline

#14 2006-09-28 21:41:58

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

MistrzSztuki: to byly tylko moje przypuszczenia a nie bzdury... przypuszczenia mogą być błędne ale nie mogą być bzdurą...
co do mangi to pewnie kiedys sie odważe zeby ją przeczytać...

Offline

#15 2006-09-28 21:46:21

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Nie czytalem wciasniejszych postow... lenistwo, od ktorego nie moge sie oderwac.

Ja zrobilem taki manewr, ze pierwszy odcinej obehrzalem jako ostatnio i po calej serii jestem zadowolony, ze tek zrobilem. Bo sobie wyobrazilem co czuli ludzi, ktorzy ogladali "normlanie". Mozna powiedziec, ze w polowie bylem zadowolony, bo jako tak koniec mialem, ale duzo w nim nie bylo wyjasnione...

Cala seria bardzo mi sie podobala, pomijajac pierwszy (czyli tak na prawde 2) odcinek, ktory mnie odstraszyl. Ale jakos sie przelamalem i ogladalem dalej. Z kazdym epizodem bylo coraz ciekawiej, az po pewnym czasie nie mozna bylo oderwac sie od monitora. Jedynie do czego moge sie przyczepic, to kreska.

Offline

#16 2006-09-28 21:52:08

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Hybrid napisał:

MistrzSztuki: to byly tylko moje przypuszczenia a nie bzdury... przypuszczenia mogą być błędne ale nie mogą być bzdurą...
co do mangi to pewnie kiedys sie odważe zeby ją przeczytać...

Nie no sorry. Wiem. Sorka. Ja tylko tak... no bo wiem, że tak nie było... jakby co.

EEEeej EJ EJ EJ EJ!!! HAaalo! panowie, ludzie!!! Co wy do jasnej ciasnej macie do tej KRESKI>!>!>!????

Sorry, ale tego nie przeboleję. BYŁA ŚWIETNA. Trzymała klimat?...[cojest] TAAAK! Trzymała klimat[roftl]... super i tyle. Wypas. DAJCIE SPOKÓJ KRESCE! Co wam ta Kreska takiego zrobiła? smile_lol A teraz przeproście kreskę.

-

Ostatnio edytowany przez MistrzSztuki (2006-09-28 21:56:09)

Offline

#17 2006-09-28 22:00:34

Drakethx
Użytkownik
Skąd: WGW
Dołączył: 2006-08-10

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Po obejzeniu serii myslalem ze powiesze tych ktorzy wymyslili takie zakonczenie. Doznalem szoku psychicznego i nie moglem przetrawic zadnego anime przez tydzien. Anime wypas, jedno z moich pierwszych i najlepszych. Mam nadzieje ze  kiedys tworcy tego anime powroca do Berserk'a (nadzieje zawsze mozna miec).

Offline

#18 2006-09-28 22:08:01

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

gracol napisał:

Kontynuacja Berserka to jeden z mitów anime - wszyscy by chcieli, a nigdy nie powstanie. A co do samego anime to jest to jeda z lepszych pozycji, jakie widziałem. Ciąg dalszy w mandze.

To tak jak z Evą... tylko czy jest ciąg dalszy w mandze tego nie wiem... :]
IMO anime naprawdę kapitalne ba śmiem twierdzić iż wręcz genialne no i ten OST mmm jeśli ktoś nie oglądał ma czego żałować...
(To tak jakby ktoś był polakiem i nigdy nie jadł bigosu xD)

Offline

#19 2006-09-28 22:08:59

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

A skąd można ściągnąc mange Berserk po polsku ?

Offline

#20 2006-09-28 22:21:08

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: BERSERK(jesli nie ogladałeś nie wchodz)

Nom, u mnie jak u i KAT'a anime jest w top 10 jezor.
Tylko tej końcówki nie mogłem ścierpieć, po prostu porażka, najgorsza końcówka jaką kiedykolwiek w życiu widziałem... eh, i przez tą końcówkę anime dużo straciło, bo Berserk poprostu jest wspanialy yahoo. Nawet moja starsza siostra ze mną oglądala (w dwa dni obejrzeliśmy), i doskonale się przy tym bawiła... 1 w nocy, a ona "dobra to jeszcze jeden odcinek i ide spać" smile_big. Co tu dużo mówić, pozycja Must See, każdego fana anime.

A najlepsza scena, dla mnie to walka: 100 najemników vs. Guts, oj trup scielił się gęsto
hehe

@MistrzSztuki no bo kreska jest lipna, ale nie tylko kreska się liczy...

@Dżibril see:
Azure Landscape or
Projekt - Manga

Ostatnio edytowany przez Maniack (2006-09-28 22:22:53)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024