#41 2007-04-03 19:22:25

malkor
Użytkownik
Skąd: Kobyłka
Dołączył: 2006-06-16

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Jeśli to twoim zdaniem średniak to podaj mi przykład anime tego typu które jest znacznie lepsze od code geass.

Offline

#42 2007-04-03 19:41:48

blackhayate
Użytkownik
Skąd: Świnoujście/Poznań
Dołączył: 2006-02-11

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

O gustach się nie mówi. Mnie tam się seria bardzo podoba, a że innym nie to mnie to wisi.

Offline

#43 2007-04-03 19:51:39

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

"Tego typu" to znaczy jakiego? Bo tworcy chyba nie byli zdecydowani co chca zrobic - czulem sie jakbym ogladal jakies szalone polaczenie Death note'a, FMP i Gundam Seeda z jakims naprawde slabym school comedy. Momentami az bilo od tej serii nienaturalna sztucznoscia - przejscia pomiedzy szkola a polem bitwy byly sztuczne, umiejscowienie wiekszosci bohaterow w jednej szkole bylo sztuczne, sami bohaterowie byli sztuczni, a najbardziej sztuczny byl glos zero. Gdyby nie to ze spodobalo mi sie (pod wzgledem wizualnym) kilka postaci nie dotrwalbym tak daleko. IMO jesli chodzi o mecha to mimo swoich licznych niedorobek Gundam Seed wypada lepiej.


WoodenJesus.png

Offline

#44 2007-04-03 20:48:12

OniiSan
Użytkownik
Skąd: Zwiercie
Dołączył: 2006-08-27

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

m_jay napisał:

Momentami az bilo od tej serii nienaturalna sztucznoscia

Gdzie?! Jak?! Kiedy?! Czyżbym coś przeoczył?:o

m_jay napisał:

sami bohaterowie byli sztuczni, a najbardziej sztuczny byl glos zero. Gdyby nie to ze spodobalo mi sie (pod wzgledem wizualnym) kilka postaci nie dotrwalbym tak daleko.

Czyżbyś oceniał "sztuczność" bohaterów na podstawie tego jaki rozmiar stanika noszą?[bzdura]

m_jay napisał:

IMO jesli chodzi o mecha to mimo swoich licznych niedorobek Gundam Seed wypada lepiej.

[roftl][roftl]LOL[roftl][roftl]

Offline

#45 2007-04-03 21:14:57

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

OniiSan napisał:
m_jay napisał:

Momentami az bilo od tej serii nienaturalna sztucznoscia

Gdzie?! Jak?! Kiedy?! Czyżbym coś przeoczył?:o

Najwidoczniej. Chociazby zwrot akcji w bodajze 22 - srednio udana proba nadania dramatyzmu. Do tego dochodzi powielanie schematow typowych dla mecha.

OniiSan napisał:
m_jay napisał:

sami bohaterowie byli sztuczni, a najbardziej sztuczny byl glos zero. Gdyby nie to ze spodobalo mi sie (pod wzgledem wizualnym) kilka postaci nie dotrwalbym tak daleko.

Czyżbyś oceniał "sztuczność" bohaterów na podstawie tego jaki rozmiar stanika noszą?[bzdura]

A czy ja wspominalem ze chodzilo mi tylko o kobiety? (podejrzewam ze zostane zrozumiany w jakis opaczny sposob - a ja po prostu lubie te clampowskie proporcje jezor).

OniiSan napisał:
m_jay napisał:

IMO jesli chodzi o mecha to mimo swoich licznych niedorobek Gundam Seed wypada lepiej.

[roftl][roftl]LOL[roftl][roftl]

Moje nadzieje na rzeczowe kontrargumenty z twojej strony legly w gruzach jezor.

Ostatnio edytowany przez m_jay (2007-04-03 21:16:26)


WoodenJesus.png

Offline

#46 2007-04-03 21:52:31

OniiSan
Użytkownik
Skąd: Zwiercie
Dołączył: 2006-08-27

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

m_jay napisał:

Najwidoczniej. Chociazby zwrot akcji w bodajze 22 - srednio udana proba nadania dramatyzmu. Do tego dochodzi powielanie schematow typowych dla mecha.

Jak dla mnie ten zwrot akcji był bardzo udany i według mnie autorom w tej scenie chodziło o zszokowanie widzów, a nie rojenie łez jak to bywa w dramatach. A co do mechów, to może chcesz żeby grały w szachy zamiast do siebie strzelać, tak żeby było bardziej orginalnie.

m_jay napisał:

A czy ja wspominalem ze chodzilo mi tylko o kobiety? (podejrzewam ze zostane zrozumiany w jakis opaczny sposob - a ja po prostu lubie te clampowskie proporcje jezor).

No to w jaki sposób są dla ciebie sztuczne?

m_jay napisał:
OniiSan napisał:
m_jay napisał:

IMO jesli chodzi o mecha to mimo swoich licznych niedorobek Gundam Seed wypada lepiej.

[roftl][roftl]LOL[roftl][roftl]

Moje nadzieje na rzeczowe kontrargumenty z twojej strony legly w gruzach jezor.

Jak dla mnie mój post nie był głupi(mimo że tak wygląda:P), mnie wszystkie "kosmiczne" mechy poprostu nudzą(takie klimaty mnie nie wciagają i do takich seri nie podchodze nawet z kijem w rece), a na czele jest właśnie Gundam Seed:P

Offline

#47 2007-04-03 22:05:53

malkor
Użytkownik
Skąd: Kobyłka
Dołączył: 2006-06-16

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Dobra a powierzanie 17 latkom Legend'a i Destiny w gundamie nie było sztuczne?
Zresztą ja nie zwróciłem na te wspomniane przez ciebie elementy szczególnej uwagi.
Co do przebywania wszystkich bohaterów w jednej szkole to nic dziwnego skoro dla Brytyjczyków w tym rejonie jest jedna szkoła. Sztuczne przejście między szkołą a polem bitwy? Ciekawe...To co Zero ma w czasie lekcji wyskakiwać przez okno z kałachem w ręku by walczyć za ojczyznę? Co do głosu to masz racje, a jeżeli chodzi o bohaterów to fakt że skoro już jesteśmy przy Gundamie to byli oni lepsi ( ci z gundama) ale i tu nie jest tak źle przynajmniej większość postaci jest ciekawa.

Offline

#48 2007-05-15 18:17:11

wariacik
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-23

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Po pierwszych odcinkach bałem się że zamieni się to w Gundam Seed pod względem wątku Suzaku i Lelouch, ale na szczęście ten wątek nie wysunął się na pierwszy plan. Przynajmniej tak jest do 12 epka. Mam nadzieje że nie zmniejszy się drastycznie liczba bohaterów w następnych epkach, bo szkoda. Chociaż czasami wystąpienia Zero wiały sztucznością, ale chyba taką postać miał odgrywa.


Czy szlachta w każdym anime musi występować w XVIII wiecznych strojach?


Kurcze aż nie chce się czeka na napisy PL.

Ostatnio edytowany przez wariacik (2007-05-15 18:18:44)

Offline

#49 2007-05-15 19:02:15

malkor
Użytkownik
Skąd: Kobyłka
Dołączył: 2006-06-16

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Dawaj bez napisów bo warto, później anime się niesamowicie rozkręca do tego później jest fajny zwrot akcji.

Offline

#50 2007-05-15 19:18:49

wariacik
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-23

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Właśnie oglądam bez napisów i muszę powiedzieć że dawno nie widziałem czegoś tak ciekawego.

Offline

#51 2007-05-16 09:30:18

ddarek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-06-08

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Jakby kogoś interesowało chińczyki wypuściły wersję zripowaną z pierwszych DVD (10 odcinków) jak zwykle z softsubami dźwięk AAC koder H264 i kontener mkv
Dużo lepsze od tego co było do ściągnięcia do tej pory (nawet wersje w dużych rozdziałka to tylko przeskalowane były także jakość średnia)
Gdzie - już nie piszę

Offline

#52 2007-05-16 11:19:21

BeAsTMaStEr
Użytkownik
Skąd: ZABRZE
Dołączył: 2005-11-25

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

a poda ktos linka do torrenta bo na tym gg i dark raw niewidze nigdzie

edit :

na priv prosze

Ostatnio edytowany przez BeAsTMaStEr (2007-05-16 11:19:58)

Offline

#53 2007-05-16 12:17:51

wariacik
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-23

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

To co się stało w 22 i 23 epku to już przegięcie, zaskoczyli mnie totalnie.

Wie kto skąd można pobrać trailer do epków które wyjdą w wakacje.

Offline

#54 2007-06-27 12:53:05

FTS
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-08

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

będzie ktoś dokańczał[napisy]Code Geass ?
chyba że ktoś ma jakieś tzn. amatorskie wydanie to by mógł mi podesłać na pw
niestety mój angielski jest aż tak dobry żeby wszystko zrozumieć <desperat>

Offline

#55 2007-06-30 16:13:35

m(e)st
Użytkownik
Skąd: Legnica
Dołączył: 2006-02-06

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

24 i 25 ep zostaną wyemitowane 21.07.2007 jeśli ktoś jeszcze nie wie smile_big

Offline

#56 2007-06-30 17:18:17

wiluS
Użytkownik
Skąd: Andrychów
Dołączył: 2006-05-06

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

m(e)st napisał:

24 i 25 ep zostaną wyemitowane 21.07.2007 jeśli ktoś jeszcze nie wie smile_big

Ajt, chyba wszyscy, którzy znają tą serie czekają z niecierpliwością. Po 23 oszałamiających epizodach przyjdzie rozwiązanie. Mam nadzieje ze twórcy tego nie spieprzą;)

Offline

#57 2007-06-30 17:25:59

Dehumanizer
Użytkownik
Skąd: Raszyn | Akatsuki Fansubs
Dołączył: 2005-01-24

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

wiluS napisał:

Po 23 oszałamiających epizodach przyjdzie rozwiązanie. Mam nadzieje ze twórcy tego nie spieprzą;)

Nie będzie rozwiązania, bo drugi sezon przecież będzie...

Offline

#58 2007-06-30 17:33:09

wiluS
Użytkownik
Skąd: Andrychów
Dołączył: 2006-05-06

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Dehumanizer napisał:
wiluS napisał:

Po 23 oszałamiających epizodach przyjdzie rozwiązanie. Mam nadzieje ze twórcy tego nie spieprzą;)

Nie będzie rozwiązania, bo drugi sezon przecież będzie...

Rzeczywiście... To nawet lepiej, o ile poziom tego anime nie spadnie to szykuje sie świetna zabawa:D However, "Newtype Romance makes no mention of when the new season will be released" - nie wiadomo jak długo przyjdzie nam czekać;)

Offline

#59 2007-06-30 18:47:51

malkor
Użytkownik
Skąd: Kobyłka
Dołączył: 2006-06-16

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

ostatnio mam przczucia które często się sprawdzają a moje przeczucie mi mówi że ten sezon zakończą całkiem fajnie ale czegoś będzie brakować a następny do połowy będzie super a potem coś popsują jezor

Offline

#60 2007-07-01 16:28:08

m(e)st
Użytkownik
Skąd: Legnica
Dołączył: 2006-02-06

Odp: Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Ja liczę na niesamowity sezon, ale mam nadzieję, że za bardzo nie przegną w tych dwóch epach, bo jeśli nie wiadomo kiedy będzie 2 sezon to po prostu nie wytrzymam na kolejne epki smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024