#41 2006-12-10 01:48:49

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

Ciekawe kto to kupi, takie zabawki dobrze kupowac rok po premierze w polsce wtedy cena spada o polowe. Pamietam jak moj bram rzucił sie na PS2 jak tylko wyszedł w polsce i dał za niego około 2000zł 1,5 roku pozniej, brat kumpla kupi PS2, ta mała wersje za 500 zł:D ja tam osobiscie wolałbym za 3000żł kupic sobie PC a nie PS3:D

Offline

#42 2006-12-10 03:02:20

Armagedon
Użytkownik
Skąd: warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

strusic pytanko pełne błędów prosze wymień mi je bo jakoś na wszystkich serwisach pisza ,że konsola jest na dzień dzisiejszy dużo bardziej stabilniejsza niż był xO przy swojej premierze.

Offline

#43 2006-12-10 04:22:15

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

X był i jest stabilny. PS3 ma błędy. Nie odpala około 200 gier z PS1 i PS2. Nie współpracuje z niektórymi telewizorami HD. Głównie z tymi które mają tylko 1080i. Na niektórych forach ludzie piszą, że konsola miała problemy zaraz po wyjęciu z pudełka (np nie czytała płyt, albo nie widziała podpiętego kablem pada, wieszała się po włączeniu). A o błędach w X360 nie słyszałem w ogóle. Inni go chwalą i ja to robię (mimo iż mam sentyment do Sony). Mam nadzieję, że Sony naprawi swoje błędy oczkod Dalej jestem za X'em oczkod


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#44 2006-12-10 09:07:37

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

zauważyłem, że sony i ms są trochę inaczej nastawione do konsol nowej generacji. sony zamierza jeszcze zarobić trochę na ps2, i są jeszcze wypuszczane na nią gry, a ms już chyba olał konkretnie xklocka i zajął się tylko X0.
ps. właśnie dowiedziałem się, że na ps2 i psp zostanie wydany nowy burnout:D yahoo
edit: zapomniałem dodać, że bardziej podoba mi się opcja sony i za to ich cenie:)

Ostatnio edytowany przez Przemek3 (2006-12-10 09:08:29)

Offline

#45 2006-12-10 09:51:27

Saeroth
Użytkownik
Skąd: Helheim
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

strusic napisał:

X był i jest stabilny. PS3 ma błędy. Nie odpala około 200 gier z PS1 i PS2. Nie współpracuje z niektórymi telewizorami HD. Głównie z tymi które mają tylko 1080i. Na niektórych forach ludzie piszą, że konsola miała problemy zaraz po wyjęciu z pudełka (np nie czytała płyt, albo nie widziała podpiętego kablem pada, wieszała się po włączeniu). A o błędach w X360 nie słyszałem w ogóle. Inni go chwalą i ja to robię (mimo iż mam sentyment do Sony). Mam nadzieję, że Sony naprawi swoje błędy  Dalej jestem za X'em

Stabilny ? nie slyszales o problemach ? a moze nie chciales slsyzec ?
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10 … ;core.html
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10 … ;core.html
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10 … ;core.html
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10 … ;core.html
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10 … ;core.html

jak i mase mase innych...

Offline

#46 2006-12-10 11:58:22

Armagedon
Użytkownik
Skąd: warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

Stabily hmmm powiem ,że śmieszne x-o do tej pory nie czyta jakiś 3/4 gier z zwykłego x-boksa ,a co z rysowaniem płyt z updateami które niszcząkonsole,przegrzewające się zasilacze i jeszcze ego troche było... nie twierdze ze XO jest złą konsolą(sam go mam) ae nie wmawiaj mi ,że był mniej awaryjny niż ps3 jak narazie to z tego co wymieniłeś to moge ci przeyznać racjetylko do jednego a mianowicie do telewizorów.  wracając jeszcze do gier 200 gier z kilkunastu tysięcy to chyba dobrze a pozatym one działają tylko niektore maja problem z dzwiękiem albo jest zwolniony albo go w ogole nie ma.

Offline

#47 2006-12-10 12:39:44

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

Jakie rysowanie płyt z update'ami? Update ściągasz z XBOX Live, więc gdzie jest problem? W linkach było coś o przegrzewaniu się X'a. To trochę dziwne, bo graliśmy z kumplem ponad 24h bez przerwy i nic dziwnego się nie działo. Zresztą z każdym updatem coś jest poprawiane.


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#48 2006-12-10 13:02:05

Saeroth
Użytkownik
Skąd: Helheim
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

strusic napisał:

Jakie rysowanie płyt z update'ami? Update ściągasz z XBOX Live, więc gdzie jest problem? W linkach było coś o przegrzewaniu się X'a. To trochę dziwne, bo graliśmy z kumplem ponad 24h bez przerwy i nic dziwnego się nie działo. Zresztą z każdym updatem coś jest poprawiane.

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10 … ;core.html

albo to ze update niszczy fizycznie konsole... wiecej i jeszcze wiecej

Offline

#49 2006-12-10 13:10:44

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

Hmm no może nie do końca wszystko jest poprawiane, bo wszystkich błędów nie da się od razu naprawić za jednym zamachem. Tylko, że poprawiając jedne błędy narobili innych xD A w jaki sposób soft niszczy konsole fizycznie?


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#50 2006-12-10 13:25:28

Fisher
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-07-21

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

Ja mam 360 i nie miałem z nią jeszcze żadnych problemów, uaktualnienia te zmieniają w pewien sposób na pewno strukturę systemu na którym X pracuje więc może kod jest mniej spójny-nie wiem co o tym myśleć, ja nie mam żadnych problemów... Nie słyszałem też jeszcze by update niszczył konsolę, o przegrzewaniu się konsoli wiem, chociaż też tego jeszcze nie doświadczyłem (a cały czas konsola stoi pionowo-kiedy podobno bardziej się grzeje), a parokrotnie spędziło się przy niej całą noc lub ściągała coś z Live'a po parenaście godzin.
Czerwonej diody na "Ring of Light" po prostu jeszcze nie widziałem smile

Co by offtop'a nie robić, w PS3 podoba mi się tylko SixAxis, Bluray i obsługa 1080p w grach.

Ostatnio edytowany przez Fisher (2006-12-10 13:25:58)

Offline

#51 2006-12-10 14:30:48

yunik
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-15

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

Obie kosole narazie to kicha. Przykładem było było m.in E3 gdzie konsole PS3 po kilku minutach się wyłączały.
X-360 też ma wady <największa moim zdanie to strasznie nierówny poziom wydawanych gier - dużo FPS'ów, mało np jrpg'ów...lecz to może niedługo ulec zmianie>
Jeżeli w czasie europejskiej premiery w PS3  porawjone zostaną błędy - To Sony bez większych problemów pokona X 360 <a przytm jednocześnie slajtuje.> większa moc obliczeniowa, lepszy dźwięk i większa mobilność z grami z PSX i PS2.
Muszę jeszcze zwrócić uwagę na największy minus PS3 - Konsola potrzebuje cholernie dużo prądu - 8 x więcej niż PS2. A jak wiadomo prąd od 2007 ma iśc ostro w górę! No cóż jestem i zostanę fanem Sony już chyba na zawsze, acz kolwiek Przyznam, że największe wrażenie zrobilo na mnie Nintendo Revolutin.

Offline

#52 2006-12-10 14:37:12

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

yunik napisał:

Nintendo Revolutin.

Poprawka, Nitendo Wii smile

Offline

#53 2006-12-10 14:54:52

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

co do przegrzewania się x360, to gdzies czytałem, że przegrzewały się te, gdzie nie było odpowiedniej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach, czyli np. pozamykane okna i takie tam. no ale to nie temat o okrągłym xklocku:)

Offline

#54 2006-12-10 15:09:21

WIEKO
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-15

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

PS3 konsola bedzie fajna i napewno sie sprzeda choc wolalbym rowny podzial rynku dla 3 firm N, Sony i M$ wtedy nie bylo by problemu z grami bo wszystko bylo by na kazdej i klijent moglby sie kierowac swoim portwelem i potrzebami malo kasy wezme Wii, srednia klasa X360 a maniacy z duzym portwelem PS3. Uklad idealny choc nierealny. Mam X360 choc wczesniej mialem PS, staram sie nie przywiazywac do marki bo z nia roznie bywa, SONY juz nie produkuje bardzo dobrego sprzetu jak dawniej. Nie lubie Windowsa choc go urzywam. Najlepiej kupic to co czlowiekowi najlepiej odpowiada. Nie rzucac slow jakie to SONY, NIETENDI czy MICROSOFT cudowne bo po poprostu bzdura. Najgorsi sa FanBoy-e ktorzy nie maja nic do powiedzenia procz tego ze oplowaja innych ktorzy nie zgadzaja sie z nimi.

Offline

#55 2006-12-10 15:56:16

Fisher
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-07-21

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

Tu się zgadzam z ~Wieko, chociaż wizja nieco zbyt utopijna to jednak sam miałem PS2( nadal mam, ale już na nim nie gram, koszmarnie wygląda na HDTV -przynajmniej u mnie... ) i grając teraz na 360 mogę stwierdzić, iż każda konsola ma jakieś plusy i minusy- tak zawsze było i zawsze będzie, a IMHO krytykowanie innych konsol nie znając ich, czytając tylko artykuły lub fanatyzm w stosunku do firmy to totalny bezsens. Nie twierdzę oczywiście, że wszystkie wyżej wymienione minusy ps3, czy x360 są nieprawdziwe- pytanie tylko czy są one argumentami do stwierdzenia, że te konsole to kicha?

Co do poboru prądu, zarówno X jak i PS3 posiadają procesory o ogromnej mocy, do tego wymagające chipsety graficzne- nie wiem jak to wygląda w przypadku Wii ale takiemu poborowi prądu nie można za bardzo zapobiec w przypadku takich układów...

Offline

#56 2006-12-10 16:24:16

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

Hmmm smile Krótki, ale interesujący artykuł smile Blu-Ray w PS3 złamane!. Może już czytaliście, może nie smile


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#57 2006-12-13 04:01:48

fuchikoma
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-25

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

Maniack napisał:
yunik napisał:

Nintendo Revolutin.

Poprawka, Nitendo Wii smile

poprawka NiNtendo Wii  [roftl]

yunik napisał:

lepszy dźwięk i większa mobilność z grami z PSX i PS2.

no to już mnie rozwaliło kompletnie, czy wy wogóle patrzycie co piszecie?

[cytuj=SJP.PWN.PL]mobilny
1. &#171;taki, który łatwo daje się wprawić w ruch&#187;
2. &#171;zdolny do sprawnego, elastycznego działania&#187;
3. &#171;często zmieniający miejsce pobytu lub miejsce pracy&#187;

a powracając do tematu to x360 jest równie mocno zabugowany jak ps3,
jeśli nie mocniej jezor niestety nastała era patchy na konsole,
a co za tym idzie sama idea konsoli (włączyć i grać smile) przestaje
być aktualna, od patchowania czego popadnie to jest PC,
a konsola ma być do grania (przynajmniej kiedyś była do grania smile)

Offline

#58 2006-12-13 06:10:47

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

ja dodam tylko ze sprawa porysowanych plyt byla zalosna do bulu, ogladalem filmik na yotube i koles wlozyl plyte do czytnika w 360, ktora lezala poziomo, a kiedy plytka zaczela sie obracac przestawil 360 pionowo i wykonal jeszcze kila dziwnych ruchow. Po wyciagnieciu plyta byla porysowana jezor poprostu tylko debil do kwadratu zmienia polozenie podczas pracy napedu i jestem przekonany ze kazdy naped obracany podczas pracy porysuje plyte jezor poprostu jakis biedny fanboy sony wynalazl usterke jezor


ara ara...

Offline

#59 2006-12-13 06:31:29

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

e tam ps3 i tak wymiata jak zawsze bedzie to nr1

Offline

#60 2006-12-17 17:14:53

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Pierwsze Ps3 juz na allegro!!!

WIEKO napisał:

SONY juz nie produkuje bardzo dobrego sprzetu jak dawniej.

"Dawniej" - tzn. kiedy? Walkmany Sony generalnie psuły się szybciej, niż Panasonica. Napędy CD Sony również nie słynęły z solidności.
Co się tyczy mankamentów next-genów, to na Kloca 360 narzekano z początku, że gry się na nim kaszanią jak na PeCecie, że na niektórych egzemplarzach konsoli pewne gry chodzą biedniej, niż na innych... Teraz podobne opowieści o PS3 krążą. Cierpliwości. Oby w Ojropie wystartowała PS3 poprawiona. Ta konsola wejdzie w zakres moich zainteresowań, kiedy już będą na nią interesujące mnie gry.
Mam pytanie (bo straciłem temat z oczu na jakiś czas): czy tę małą, sprzedawaną teraz PS2 da się w końcu przerabiać sprzętowo tak, żeby obejść regionalizację? Były z tym chyba jakieś kłopoty.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024