#41 2006-12-03 01:23:34

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: I"S Pure - anime

Obejrzałem sobie Voices of a Distant Star i I's pure ma lepszą - tj. rysowanie postaci jest w I's zdecydowanie lepsze , te kanciaste ubranka i geby , które były w Voices-ie to była jakaś pomyłka.

Offline

#42 2006-12-03 01:41:02

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: I"S Pure - anime

sesq napisał:

ps.

Tomusso napisał:

Przykładowy Shinkai, żeby głupot więcej nie pisać...

http:// img292.imageshack.us/img292/9264/shinkaivc7.png

Nie wiem, po co w ogóle go tu wklejam smile

podaj tytul tego ;o super krecha!

Screen ten pochodzi z Byousoku 5 Centimeter, premiera w styczniu:
Byousoku 5 centimeter

Możesz sobie zobaczyć inne dzieła Shinkai Makoto

Offline

#43 2006-12-03 02:54:08

Tomusso
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: I"S Pure - anime

[cytuj]Obejrzałem sobie Voices of a Distant Star i I's pure ma lepszą - tj. rysowanie postaci jest w I's zdecydowanie lepsze , te kanciaste ubranka i geby , które były w Voices-ie to była jakaś pomyłka.[/quote]
Umm... to nie pomyłka? To praca jednego człowieka, który parę miesięcy swojego życia poświęcił na 20-paro minutową animację. Animacja jest uproszczona, bo musiała być uproszczona. Poza tym, może jakbyś więcej widział, to wiedziałbyś, że jest wiele stylów w animacji poza mniej lub bardziej sztampową kreską, jaką można zobaczyć choćby w I"s. I wiele osób nawet kanciasty styl Hoshi no Koe ceni wyżej niż sztampę I"s. Ale to tyle odnośnie HnK, zresztą to nie temat na to.

W późniejszych animacjach, już od Kanojo to Kanojo no Neko, postacie nie wyglądają aż tak "kanciasto".

Ostatnio edytowany przez Tomusso (2006-12-03 03:18:22)


gls2.png

Offline

#44 2006-12-03 12:18:38

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: I"S Pure - anime

Obejrzałem Kumo no Mukou , She and her cat , Voices oraz Egao - te dwa ostatnie były rysowane dość cieńko ( cały czas mówie o postaciach ) , She and her cat - sama postać "jej" była niezła , ale troche irytujący był rysunek kota . Kumo no Mukou także miało trochę niedopracowaną animacje  postaci.

Żeby nie było : wszystkie anime baaaardzo mi się podobały , ale faktem jest , że z całej oprawy graficznej największą uwagę zwracam na realizm postaci i ich animacji.

Offline

#45 2006-12-03 14:54:58

shannon87
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-12-03

Odp: I"S Pure - anime

tom_21 wiesz z czego wynika ze odpowiedzi na twoj post sa lekko zlośliwe? Bo ludziom opadaja rece gdy mowisz ze nie istnieje anime z leprza kreska itp. Pisz posty bardziej subiektywnie a unikniesz docinek.
Wracajac do tematu anime zeczywiscie bardzo fajne i ladnie narysowane. I te jego fantazje erotyczne w bonusach tez sa super jezor

Offline

#46 2006-12-03 15:01:36

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: I"S Pure - anime

To że napisałem że najlepszą ma kreskę miałem na myśli że według mnie( i wielu osób).Ale nie ma najmniejszych wątpliwości że to ścisła czołowka jeśli chodzi o stronę graficzną.Bo to jest perfekcyjne.
A sprawa rozmywa się o to czy styl tej kreski komuś odpowiada czy nie.

Offline

#47 2006-12-03 15:10:00

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: I"S Pure - anime

Piszesz, że ma najlepszą kreskę wg Ciebie, a po chwili dodajesz, że nie ma co do tego wątpliwości, bo to jest perfekcyjne...
Szkoda, że uciekasz się od razu do inwektyw, zamiast spróbować się zastanowić, czy to, co piszą inni, ma może jakieś podstawy.

Ze wspomnianego tu anime widziałem jedynie screeny, ale dla mnie kreska np w Innocence czy Texhnolyze jest zdecydowanie ładniejsza.

Offline

#48 2006-12-03 15:43:10

alibaba
Użytkownik
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Dołączył: 2005-06-01

Odp: I"S Pure - anime

Tak sie czasem zastanawaiam...:)I"s pure jest krociutkie.Po zaledwie paru odcinkach wglebiac sie tak goraco w kwestie kreski.Niestetyz nie jestem specem,ale dobrze ktos wczesniej zauwazyl skoro juz o podobaniu sie mowimy - to Mushishi, Technolyze i malutki kawaleczek,jaki wyszedl promo byousoku 5 centimeter jest tez warte uwagi.W szczegolnosci to ostatnie przykulo moja uwage.Niecierpliwie czekam do lipca:)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024