#1901 2014-04-10 12:18:48

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

pyransc napisał:

Irytują mnie strony tego typu, do tego to jakiś Rosyjski z dupy hosting, dlatego daruję sobie pobieranie.

Co was skłoniło do takiego sposobu udostępniania?

Wyjrzyj poza swoje ciasne "ja", "moje", "dla mnie".
Hosting ten ma to do siebie, że nie wypieprza plików bez żadnego uprzedzenia, a przynajmniej w moim wypadku tak to wygląda. Jest problemowy, bo trzeba go co jakiś czas po stronie uploadera "przedłużać termin ważności", ale jednocześnie pełni dość ważną rolę w obniżeniu ryzyka, jakby się coś zesrało (patrz co się działo, jak tąpnęło Megaupload).
Chcesz mieć  dostępne źródła to czasami trzeba przebić się i wykazać odrobiną "wysiłku" po swojej stronie. Pomyśl, że mogło to być jeszcze na jakimś IRC-u albo na zapisy, więc nie jest aż tak źle.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#1902 2014-04-10 13:16:35

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

slymsc napisał:
pyransc napisał:

Irytują mnie strony tego typu, do tego to jakiś Rosyjski z dupy hosting, dlatego daruję sobie pobieranie.

Co was skłoniło do takiego sposobu udostępniania?

Wyjrzyj poza swoje ciasne "ja", "moje", "dla mnie".
Hosting ten ma to do siebie, że nie wypieprza plików bez żadnego uprzedzenia, a przynajmniej w moim wypadku tak to wygląda. Jest problemowy, bo trzeba go co jakiś czas po stronie uploadera "przedłużać termin ważności", ale jednocześnie pełni dość ważną rolę w obniżeniu ryzyka, jakby się coś zesrało (patrz co się działo, jak tąpnęło Megaupload).
Chcesz mieć  dostępne źródła to czasami trzeba przebić się i wykazać odrobiną "wysiłku" po swojej stronie. Pomyśl, że mogło to być jeszcze na jakimś IRC-u albo na zapisy, więc nie jest aż tak źle.

Z punktu widzenia użytkownika było to niepotrzebne utrudnienie, w sumie jest to też utrudnianie życia samemu sobie. Nie porównuj udostępniania napisów na jakimś hostingu nie wiadomo skąd z udostępnianiem ich za pomocą IRC-a czy na zapisy. Celem autora nie było w tym przypadku ograniczenie dostępu.

Po za tym spytałem o powody i wyraziłem chęć rozwiązania "problemu"... więc nie wiem skąd twoje oburzenie i atak na mnie. Po za tym moim zdaniem bezpieczniejsze jest trzymanie napisów na mediafire czy na mega niż na jakimś nieznanym hostingu z Rosji. Ty masz inne zdanie ok, szanuję to, nie musisz mi od razu zarzucać egoizmu.

Ostatnio edytowany przez pyransc (2014-04-10 13:20:50)

Offline

#1903 2014-04-10 13:52:45

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

pyransc napisał:

Irytują mnie strony tego typu, do tego to jakiś Rosyjski z dupy hosting, dlatego daruję sobie pobieranie.

pyransc napisał:

Z punktu widzenia użytkownika było to niepotrzebne utrudnienie, w sumie jest to też utrudnianie życia samemu sobie. Nie porównuj udostępniania napisów na jakimś hostingu nie wiadomo skąd z udostępnianiem ich za pomocą IRC-a czy na zapisy. Celem autora nie było w tym przypadku ograniczenie dostępu.

Po za tym spytałem o powody i wyraziłem chęć rozwiązania "problemu"... więc nie wiem skąd twoje oburzenie i atak na mnie. Po za tym moim zdaniem bezpieczniejsze jest trzymanie napisów na mediafire czy na mega niż na jakimś nieznanym hostingu z Rosji. Ty masz inne zdanie ok, szanuję to, nie musisz mi od razu zarzucać egoizmu.

No widzisz, sam nie wiesz, o czym piszesz.
Sprawdziłem na komórze, w pierwszym linku od olek_mi wisi softsub w kontenerze .mkv.


PS
Zasadniczo więc ten post powinien wisieć w temacie hardsubów.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#1904 2014-04-10 14:07:53

pyransc
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-10

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

slymsc napisał:
pyransc napisał:

Irytują mnie strony tego typu, do tego to jakiś Rosyjski z dupy hosting, dlatego daruję sobie pobieranie.

pyransc napisał:

Z punktu widzenia użytkownika było to niepotrzebne utrudnienie, w sumie jest to też utrudnianie życia samemu sobie. Nie porównuj udostępniania napisów na jakimś hostingu nie wiadomo skąd z udostępnianiem ich za pomocą IRC-a czy na zapisy. Celem autora nie było w tym przypadku ograniczenie dostępu.

Po za tym spytałem o powody i wyraziłem chęć rozwiązania "problemu"... więc nie wiem skąd twoje oburzenie i atak na mnie. Po za tym moim zdaniem bezpieczniejsze jest trzymanie napisów na mediafire czy na mega niż na jakimś nieznanym hostingu z Rosji. Ty masz inne zdanie ok, szanuję to, nie musisz mi od razu zarzucać egoizmu.

No widzisz, sam nie wiesz, o czym piszesz.
Sprawdziłem na komórze, w pierwszym linku od olek_mi wisi softsub w kontenerze .mkv.


PS
Zasadniczo więc ten post powinien wisieć w temacie hardsubów.

Wiem co pisze.
Wyraziłem zdanie o tym hostingu i stwierdziłem że nie będę z niego pobierał. Później zapytałem o powody i zaproponowałem rozwiązanie. Zacytowałeś tylko to co dla Ciebie było wygodne... To że niepochlebnie wyraziłem się na temat tego hostingu tak Cie boli???

Offline

#1905 2014-04-26 09:11:47

happy0lady
Użytkownik
Skąd: Kraków | Kuruoshii Anime
Dołączył: 2008-07-15

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

q4RMlpy.pngrspQjvv.pngCP1OEMY.png

Po długim czasie...

Marmalade Boy: 43

Offline

#1906 2014-05-19 17:17:08

olszam
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

wiadomo jak z dalszymi napisami do mushishi zoku shou?

Offline

#1907 2014-05-19 17:26:35

olek_mi
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2010-11-22

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

Stoją w miejscu. Czekają na lepsze czasy. Póki co nie tłumaczyłem dalszych epków, ale nie porzuciłem serii. Zrobiłem przerwę.

Offline

#1908 2014-05-19 22:14:54

olszam
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

dzięki za info

Offline

#1909 2014-06-30 12:58:10

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

Napisy do dwóch pierwszych odcinków Mushishi Zoku Shou zostały odświeżone, więc następne pojawią się wkrótce?

Offline

#1910 2014-06-30 16:22:59

olek_mi
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2010-11-22

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

Tak jest, ale następne napisy będą przeplatane z innymi seriami. Raz jedna seria, potem druga itd.

Offline

#1911 2014-10-27 10:04:20

olek_mi
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2010-11-22

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

68095l.jpg

Kontynuację drugiego sezonu Mushishi można uznać za otwartą. A zatem odcinek nr 13 do pobrania.

Na koniec sezonu wydam wszystkie odcinki w sofcie do pobrania.

Offline

#1912 2015-02-23 22:32:09

meowchin
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-23

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

Kiedy można się spodziewać napisów do pozostałych odcinków Mushishi? Nie oczekuję oczywiście konkretnej daty, ale raczej w bliższej, czy dalszej przeszłości? Skończyłem właśnie pierwszy sezon i zastanawiam się nad tym, czy nie zacząć oglądać drugiego po angielsku smile

Offline

#1913 2015-05-06 00:47:03

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

Rozumiem, że tłumaczenie Mushishi, czyli jednego z najlepszych anime zostało porzucone?

Offline

#1914 2015-05-11 13:59:10

_NIKON_
Użytkownik
Skąd: LDZ
Dołączył: 2007-11-26

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

Siema czy może ktoś coś wie czy pojawią się napisy do epizodów 15-22 z drugiego sezonu Mushishi?

Ostatnio edytowany przez _NIKON_ (2015-05-11 14:00:10)


Hana kaze midarete, kashin naki...
Tenpū midarete, tenma warau...

Offline

#1915 2015-05-11 21:37:55

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

Pytanie do olek_mi, ale z tego, co wiem, na razie jest na fazie zwanej: "życie mnie dopadło".


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#1916 2015-05-11 21:56:10

olek_mi
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2010-11-22

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

W wolnym czasie postaram się dokończyć wszystko, co zacząłem. smile

Offline

#1917 2015-08-25 21:25:45

_NIKON_
Użytkownik
Skąd: LDZ
Dołączył: 2007-11-26

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

Coś sie ruszyło w temacie Mushishi czy dalej leży odłogiem ?


Hana kaze midarete, kashin naki...
Tenpū midarete, tenma warau...

Offline

#1918 2015-08-25 21:37:10

olek_mi
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2010-11-22

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

Coś się ruszyło, ale czeka na wrzucenie. smile

Offline

#1919 2015-09-12 12:12:23

_NIKON_
Użytkownik
Skąd: LDZ
Dołączył: 2007-11-26

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

Siema to kiedy wrzucisz te suby, bo zostało w sumie parę odcinków i zal że tak leżą odłogiem :}


Hana kaze midarete, kashin naki...
Tenpū midarete, tenma warau...

Offline

#1920 2015-10-30 02:49:24

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty (Softsuby)

olek_mi napisał:

W wolnym czasie postaram się dokończyć wszystko, co zacząłem. smile

Czyli jak rozumiem nie ma i nie będzie wolnego czasu, więc tłumaczenie Mushishi Zoku Shou (2014) zostało porzucone?

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … &aid=10571

Poza tym jest jeszcze film kinowy z 2015 roku o nazwie Mushishi Zoku Shou: Suzu no Shizuku.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … &aid=10991

Trochę jestem zdziwiony, że nie było motywacji do przetłumaczenia takiej perełki anime jak Mushishi. Tak świetne anime są rzadkością.

Może jednak jakiś inny dobry tłumacz zechciałby przetłumaczyć to arcydzieło.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2015-10-30 02:51:09)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024