#41 2006-12-25 23:48:43

Zabuzasan
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2005-04-03

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

Najpierw to ja sobie muszę grę kupić xD A jak już kupie to na pewno trochę przy niej posiedzę no chyba że totalnie mi nie przypasi.
4vs4 może być smile_big tylko dobrą drużynę trzeba mieć:D
Jak zwykł mówić lider mojego klanu "Sie gra sie ma" smile_big nic od razu

lukio napisał:

wszyskie skille a tych jest troche wiecej niz w l2 + d2 i silku naraz :]

To się nazywa przerost formy nad treścią smile

Przydał by się jakiś darmowy trial 7 dni czy coś ale cóż...


Zabuzasan.jpg

Offline

#42 2006-12-25 23:55:12

lukio
Użytkownik
Skąd: Zgierz
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

Obiwanshinobi napisał:

MMORPG? Kwestia, czy GW reprezentuje ów gatunek, czy też nie, może być zapewne przedmiotem akademickich rozważań...
Tak najchętniej, to w pierwsze Diablo znów bym sobie połupał, ale w dobrym towarzystwie (nawet znam odpowiednią osobę, tylko że ostatnio trudno się nam ustawić).
Wie ktoś, jaki najsłabszy komp pociągnie GW ze wszystkimi bajerami na maxa (może oprócz AA i FA) w 1024x768?

ja pierwszy raz odpalalem gw na a2000@2800 1gb ramu i gf6800 128 i w 1024 chodzilo super, chyba najwyzsza prora zmienic starego radka ;>

Zabuzasan napisał:

Najpierw to ja sobie muszę grę kupić xD A jak już kupie to na pewno trochę przy niej posiedzę no chyba że totalnie mi nie przypasi.
4vs4 może być tylko dobrą drużynę trzeba mieć
Jak zwykł mówić lider mojego klanu "Sie gra sie ma" nic od razu

druzyna w 4vs4 jest losowana, o doborze skladu zapomnij...

Zabuzasan napisał:

To się nazywa przerost formy nad treścią
Przydał by się jakiś darmowy trial 7 dni czy coś ale cóż...

nie prawda, jest duzo mozliwosci, nawet woja na support mozna zrobic :]
kup cda, jest trialowy factios smile

Offline

#43 2006-12-26 00:02:51

Zabuzasan
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2005-04-03

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

Coś czuje że ta gra jest strasznie chałowa jezor im więcej tu czytam tym mam mniejszą ochotę na gre w to :/
Czy ja mam dobrze rozumieć ze jeśli chce grać z kumplami w party na pvp musze być z nimi w jednej gildi bo inaczej nie da rady ?


Zabuzasan.jpg

Offline

#44 2006-12-26 00:06:09

Sansiro
Użytkownik
Skąd: Słupsk то&
Dołączył: 2006-10-01

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

wogóle sterowane jest do kitu... Chodzi o to ze dodawania znajomych za duzo opcji... Przy tej grze można połamać se palce

Offline

#45 2006-12-26 00:09:00

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

lukio napisał:

ja pierwszy raz odpalalem gw na a2000@2800 1gb ramu i gf6800 128 i w 1024 chodzilo super, chyba najwyzsza prora zmienic starego radka

W momencie wydania GW to był całkiem rześki konfig. Mi zasadniczo na razie styka stary Radek 8500 (nie jakiś budżetowy - kiedyś to był high-end), choć AGPx8 nie wykorzystuje. Olałbym GW, podobnie jak większość nowych gier PCtowych (PS2 kosztuje pieniądze, za które naprawde mocnej grafiki raczej się dziś nie kupi), ale ponoć ma niskie wymagania. Ponieważ jednak chwalono też grafikę (na obrazkach - faktycznie, niczego sobie), można te zachwyty interpretować następująco: "wymagania niskie jak na taką grafikę".

Offline

#46 2006-12-26 00:45:10

Mr_Gregor
Użytkownik
Skąd: Henryków k/Wrocławia
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

Zabuzasan napisał:

Coś czuje że ta gra jest strasznie chałowa jezor im więcej tu czytam tym mam mniejszą ochotę na gre w to :/
Czy ja mam dobrze rozumieć ze jeśli chce grać z kumplami w party na pvp musze być z nimi w jednej gildi bo inaczej nie da rady ?

Nie, to nieprawda.
Od nowego roku to bedzie jedynie dotyczyło GVG ( Gildia vs Gildia), ale w innym PvP ( Team Arena) mozesz sobie dobierać party jakie chcesz.
Aby Grac pvp wcale nie musisz należeć do żadnej gildi.
Gildia jedynie umożliwia ci dodatkową opcje PvP, czyli GvG.

sansiro napisał:

wogóle sterowane jest do kitu... Chodzi o to ze dodawania znajomych za duzo opcji... Przy tej grze można połamać se palce

I widać że mało grałeś w GW. Na poczatku może sie wydawać że sterowanie jest do kitu, ale jak człowiek pogra wiecej to nie tylko przyzwyczaja sieale również zaczyna stosować wszsytkie skróty.

A jak ktoś zaczne grać w GvG to nauczy sienawet grać bez myszki jezor bo skróty na klawiaszach wystarcza smile

Co do wymagań. Na moim kompie ( P4 2,4, 512 Ramu i Radeonku 9600) gra śmiga na full detalach i brak jakichkolwiek przycinań.
Co do lagów to na swojej Neo 512 zauważyłem jedynie podczas jakiś eventów ( ale to wtedy i na wyższych Neo można zaobserwować Lagi)
A tak to spokojnie śmiga na Neo 128.

Offline

#47 2006-12-26 00:54:45

Zabuzasan
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2005-04-03

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

Mr_Gregor napisał:

A jak ktoś zaczne grać w GvG to nauczy sienawet grać bez myszki jezor bo skróty na klawiaszach wystarcza smile

Też coś takiego słyszałem mojej siostry mąż grał w GW i też mi mówił że nie używał myszki


Zabuzasan.jpg

Offline

#48 2006-12-26 02:11:14

zarek
Użytkownik
Skąd: ddz
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

z brakiem uzywania tej myszki to lekka przesada jezor ale jest i taka mozliwosc xD co do tych losowych druzyn 4vs4 to nie do konca jest prawda postaram sie pokrótce opisac tryby pvp
1. random arena

wchodzimy na arene klikamy enter fight i  zostajemy losowo przydzieleni do 4 osobowej druzyny. Na przeciwko rowniez 4 osoby jesli wygramy przechodzimy dalej w niezmienionym skladzie jesli przegramy wracamy na arenke. po 10 wygranych z rzedu zostajemy automatycznie przerzuceni na ...

2. team arene

tu juz nie ma losowych teamow, mozemy sobie dobrac z kim chcemy grac. 4vs 4

3. hero ascent

tutaj gramy 6vs6 rowniez dobieramy sobie przeciwnikow, zaraz po wejsciu mierzymy sie z komputerowo sterowanymi przciwnikami (taki test dla teamu), nastepnie zostajemy wrzuceni przeciwko innej druzynie, gdy wygramy przechodzimy do kolejnego etapu (poszczegolne etapy sa charakterystyczne dla siebie np trza zdobyc altar lub przejac relici albo poprostu unicestwic przeciwnika ) na koncu walczymy o hall of heroes. za kazda wygrana walke dostajemy tzw punkty fame smile_big

4. gvg
walka gildi 8vs8 od 1 stycznia brac moga udzial tylko ludzie z gildii, bijemy sie w swoim lub przeciwnika guild hallu itd.

w factions doszedl tryb alliance battle
3 druzyny po 4 typa zjednoczonych ze soba bija sie przeciwko 3 druzynom rowniez po 4 graczy gra polega na zdobyciu 500 punktow w ab mozliwe jest przejmowanie tzw posterunkow ktore przyspiesza zdobywanie punkcikow

w nightfallu doszedl tryb heroes battle
jestesmy sami i mamy do pomocy 3 sterowanych przez nas herosow na przeciwko nas tez stoi jeden koles z herosami smile_big  to wszystkie tryby pvp jak cos zapomnialem to dopisze jezor

Ostatnio edytowany przez zarek (2006-12-26 02:23:18)

Offline

#49 2006-12-27 01:14:47

Rukia1
Użytkownik
Skąd: Leszno
Dołączył: 2006-05-11

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

zarek widze iz sie znasz bo co niektorzy chybanie grali a sie wypowiadaja... np. druzyna losowa.. smiac sie chce smile) albo narzekanie na fabule .. heh to niech mi podadza jaka jest w l2 smile) albo WoW.. ;/ jesli chodzi o 20 lvl to dlatego by wszystkozalezalo od gracza a nie postaci.. smile) a nie banda bezrozumnych ziomali chodzacych po mapie i swiecacych ze ja mam lepszy pancerzi mi nic nie zrobisz... tutaj tak nie ma, ale zeby przejsc areny losowe trza sie pomeczyc nie powiem smile) ale jakie wrazenia z pokazania feniksa komem "/ fame" smile) - bezcenne ;d

nadal zachecam do wstapienia do mej gildii "Sabaku no Shinobi" smile
patrz moj pierwszy koment smile

Offline

#50 2006-12-27 02:11:31

Falmax
Użytkownik
Skąd: Radom
Dołączył: 2006-09-13

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

Zapraszam do zakupu jezor http://allegro.pl/show_item.php?item=153162153

Ostatnio edytowany przez Falmax (2006-12-27 02:11:56)

Offline

#51 2006-12-27 02:19:01

Sansiro
Użytkownik
Skąd: Słupsk то&
Dołączył: 2006-10-01

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

Kupie poza allegro smile bo mam zawieszone konto za nie placenie na czas płatności allegro:P

Offline

#52 2007-02-03 19:12:53

cloud28
Użytkownik
Skąd: katowice
Dołączył: 2007-01-31

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

ci co mowia ze gra jest do kitu to grali w nia chyba tylko jakies 30 min ja gram juz 7 miesiecy i mam kazda czesc gry i stwierdzam ze gra jest super

Offline

#53 2007-06-01 23:40:14

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

Właśnie sobie obczajam podstawkę. Może to głupie pytanie, ale w instrukcji do podstawki nie znalazłem na ten temat informacji (przyznaję, że jeszcze nie zmęczyłem jej od deski do deski, gdyż grafomański wstęp stawia zacięty opór). Otóż: wiem że można do założonego konta dodać nowy klucz, ale czy można założyć nowe konto korzystając z użytego już raz CD-keya? Tzn. czy po rejestracji CD-key jest na amen przypisany do jednego hasła, albo jednego konta mailowego? Przypuśćmy, że zapomnę albo zgubię hasło (nie CD-key, tylko to do logowania). Czy to już kiła-mogiła i trzeba nową grę kupować? Jeśli wszystko było wyjaśnione w mailu z potwierdzeniem rejestracji to przykro mi, ale taki mail do mnie nie dotarł (pewnie przez filtry antyspamowe - poniewczasie przeczytałem, że lepiej na wszelki wypadek je wyłączyć). Z samym logowaniem nie mam problemu, gra działa cacy, ale ta niewiedza to tzw. "szkło bolesne"...

Offline

#54 2007-06-02 01:44:56

Gobli
Użytkownik
Skąd: Komorów / Warszawa
Dołączył: 2005-11-25

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

potwornie długi ten link będzie...
http://uk.support.plaync.com/cgi-bin/nc … 354&p_sid=
ctBNL3Di&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9MTUmcF9wcm9
kcz02MCZwX2NhdHM9MTMmcF9wdj0xLjYwJ
nBfY3Y9MS4xMyZwX3BhZ2U9MSZwX3NlYXJjaF90ZXh0PXBhc3N3b3Jk&p_li=&p_topview=1
masz tam opisane "przypominanie" hasła ;]
to w przypadku gdy zapomnisz.
jeśłi byś chciał używając tego amego klucza założyć nowekonto, to raczej by się nie dało... a i po co? wiele osiągnięć w grzejest przypisywanych do konta. zakładając nowe konto, musiałbyś wszystko od zera zdobywać. czyli zero odblokowanych skilli, zero "account-based" tytułów, zero osiągnięć w PvP...

Ostatnio edytowany przez gracol (2007-06-02 09:41:36)

Offline

#55 2007-06-02 01:58:14

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

Gobli napisał:

potwornie długi ten link będzie...
http://uk.support.plaync.com/cgi-bin/nc … 354&p_sid=
ctBNL3Di&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9MTUmcF9wcm9
kcz02MCZwX2NhdHM9MTMmcF9wdj0xLjYwJ


masz tam opisane "przypominanie" hasła ;]
to w przypadku gdy zapomnisz.
jeśłi byś chciał używając tego amego klucza założyć nowekonto, to raczej by się nie dało... a i po co? wiele osiągnięć w grzejest przypisywanych do konta. zakładając nowe konto, musiałbyś wszystko od zera zdobywać. czyli zero odblokowanych skilli, zero "account-based" tytułów, zero osiągnięć w PvP...

Chyba wiem o co chodzi. Snx za link i sorawka za rozciągnięcie strony.
P.S. A na Radku 8500 gra śmiga przyzwoicie w 1024x768 ze wszystkimi wodotryskami na maxa, tylko bez AA. Jestem pod wrażeniem.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-06-02 11:42:11)

Offline

#56 2007-06-02 09:01:28

michalmkm
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2006-10-26

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

mam pytanie przed każdą nową lokacją zawsze tak długo doczytuje??

Offline

#57 2007-06-02 11:26:55

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

michalmkm napisał:

mam pytanie przed każdą nową lokacją zawsze tak długo doczytuje??

Tzn. jak długo? Ja nie narzekam, a mam 512 RAM-u na Dualu, czyli nic nadzwyczajnego. Może, jak ktoś wspominał, przy zainstalowanych wszystkich dodatkach dane ładują się dłużej? Może masz pliki pofragmentowane?

Offline

#58 2007-06-02 12:40:04

lankin
Użytkownik
Skąd: Olkusz
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

michalmkm napisał:

mam pytanie przed każdą nową lokacją zawsze tak długo doczytuje??

Jak wchodzisz pierwszy raz do gry (czasami nawet do lokacji) to gra pobiera brakujące pliki, latki, czasem jest jakiś event więc to też wydłuża czas ładowania mapy. Ilośc graczy w mieście też ma znaczenie.

Co do samej gry: gram dopiero jakiś tydzień i już wiem że instrukcja do gry jest w niektórych miejscach do d??y.
Dużo rzeczy w ekwipunku ma dla mnie niewiadome zastosowanie, niewiem kiedy opłaca się przedmiot rozbierać na części skladowe a kiedy sprzedawać.
Wadą gry dla mnie jest mały "plecak" oraz mała "skrzynka" w mieście, szczególnie że musi pomieścić rzeczy dla wszystkich postaci posiadanych.
Ilośc miejsca dla umiejetności na pasku też jest dla mnie wyzwaniem: musze mieć inny zestaw gdy gram z najemnikami a inny gdy gram z innymi graczami, jestem za leniwy na to baka

Offline

#59 2007-06-02 16:35:30

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

lankin napisał:

Wadą gry dla mnie jest mały "plecak" oraz mała "skrzynka" w mieście, szczególnie że musi pomieścić rzeczy dla wszystkich postaci posiadanych.

Czy w jakimkolwiek hack & slashu, cRPG-u itd. był wystarczająco obszerny plecak i wystarczająco pojemny schowek? Chyba w Falloutach, gdzie typy towarzyszące nie miały limitu udźwigu, poza tym w Gothicu i w KotOR. Jeśli są limity, to zawsze dają się we znaki.

Offline

#60 2007-10-13 00:52:36

raziel4ever
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-05

Odp: Guild Wars: Factions +Gildia fanow anime :)

czy ktos sie orientuje czy mozna gdzies kupic ( najlepiej w sklepie ) podstawke tej gry , chcialbym zaczac gre w nia  , oczywiscie chodzi o wersje PL

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024