#281 2008-02-06 16:22:59

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Najbardziej Wciągająca Gra

RiXeD napisał:
budyn napisał:
Obiwanshinobi napisał:
budyn napisał:

A mieliście w Arcanum psa w drużynie?
Był chyba najlepszą postacią i nie trzeba było wydawać pkt charyzmy, żeby mógł wejść do drużyny.

Dawałem mu do przegryzania sejfy itp. Psa się leczyło, a rozwalanie takich rzeczy uszkadzało broń (mało który płatnerz naprawiał tak, że nie zmniejszał max wytrzymałości). Co jednak mnie w tej grze dziwiło, to że czasem respekt danej postaci dla mojej lasi malał, nie wiedzieć czemu (nie chodzi o sytuacje, w których np. niechcący tą kataną kogoś zahaczyła). Nie wiem, czy to był jakiś bug, czy tak miało być. Właśnie ten pies nabrał sam z siebie dystansu, a podwyższona charyzma na niego nie działała.
P.S. Może się dąsał z powodu tego przegryzania sejfów? To miałoby sens.

Mnie też czasami z niewiadomych przyczyn, wzrastała niechęć członków mej drużyny do mnie.
To chyba był jakichś bug, bo grę przeszedłem 3 razy i za każdym razem, bez powodu mi się obniżała sympatia.
Arcanum i BG2 to, jak dla mnie, dwie najlepsze gry.
Teraz pod koniec roku ma wejść Fable 2 i też, jak w Arcanum, ma być połączony świat magyi i technologii. Jedynka była b.dobra choć trochę prosta, lecz mimo wszystko, bardzo przyjemnie się grało.

Tak miało być. Tak samo jak respekt postaci niezależnych maleje, jeśli np w ich pobliżu zabijemy niewinną osobę, tak samo reagują postacie z drużyny. Niektórzy nie lubili włamań, dlatego mogli tracić respekt, jeśli przy nich okradlismy jakiś dom. Innym może nie podobać się nasze zachowanie itp.

To akurat nie chodzi o to. Takie coś już było i w starszych grach.
Po prostu były takie sytuację, że nie robiłeś nic czy tylko zmieniałeś lokację i już po wgraniu się w nowej lokacji, kumałeś, że spadła sympatia. Albo zabiłeś jednego skorpiona więcej i też traciłeś. Pamiętam, że w czasie walki to się czasami zdarzało, jak jeszcze moja moja postać nie była zbyt silna i zadawała małe obrażenia(to akurat rozumiem), lecz później obniżało się bez przyczyny(jak już zadawałem znaczne obrażenia).

BTW. Może miałby ktoś ochotę przejść ją on-line? Bo przygoda multi różni się ponoć od single.

Ostatnio edytowany przez budyn (2008-02-06 16:23:22)

Offline

#282 2008-02-06 17:03:49

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Najbardziej Wciągająca Gra

Tylko moze byc problem z podrozowaniem (bez teleportacji ani rusz smile_big)


WoodenJesus.png

Offline

#283 2008-02-09 13:19:30

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Najbardziej Wciągająca Gra

Ja mam pytanie do tych, którzy są w miarę obcykani w Arcanum (gierka wciąga). Zabiłem pewną wróżkę w Tarancie. Olałem całą sytuację, ponieważ to ona mnie zaatakowała, i grałem dalej. Sejwowałem od tego zdarzenia już kilka razy, ale okazało się, że szmata mnie przeklęła. Da się to jakoś zdjąć? Zielony jestem w tym świecie, więc byłbym wdzięczny za pomoc smile


"Skazany na zajebistość"

Offline

#284 2008-02-09 16:05:15

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Najbardziej Wciągająca Gra

Zjadacz napisał:

Ja mam pytanie do tych, którzy są w miarę obcykani w Arcanum (gierka wciąga). Zabiłem pewną wróżkę w Tarancie. Olałem całą sytuację, ponieważ to ona mnie zaatakowała, i grałem dalej. Sejwowałem od tego zdarzenia już kilka razy, ale okazało się, że szmata mnie przeklęła. Da się to jakoś zdjąć? Zielony jestem w tym świecie, więc byłbym wdzięczny za pomoc smile

Zabiłeś żeby zdobyć kule? smile Jakbyś nie zabijał, a zrobił dla niej questa to byś dostał błogosławieństwo. Nie jestem pewien czy da się ściągnąć tą klątwę, wydaje mi się, że nie.
Otóż takie są konsekwencje bycia ZŁYM jezor

EDIT.

Spróbuj czar "rozproszenie magyi"

Ostatnio edytowany przez budyn (2008-02-09 16:10:50)

Offline

#285 2010-06-26 13:26:16

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Najbardziej Wciągająca Gra

Mortal Kombat 2011

Nowy mortal będzie jeszcze bardziej wciągający :PP
Patrzeć jak postacią podczas wali kości pękają, czy nowe fatality


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#286 2010-10-17 13:01:07

Feanor
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2010-10-17

Odp: Najbardziej Wciągająca Gra

odp. na pytanie w temacie: HOMM i reszta jest milczeniem

Offline

#287 2010-10-17 13:29:38

postmaster3
Zbanowany
Dołączył: 2008-07-11

Odp: Najbardziej Wciągająca Gra

http://games.adultswim.com/robot-unicor … -game.html

Jeśli szukacie czegoś na komórke itp.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024