#21 2007-01-04 20:11:41

Sevortharte
Użytkownik
Dołączył: 2006-09-09

Odp: Diablo 2 - jedno pytanko.

A grales kiedys na prywatnym serwie? Na BN rzeczywiscie ciekawie sie gra w gronie noskillow i cziterow, kiedy sprzedajesz boskie items za xx istow, a na drugi dzien runy ci z konta znikaja. Pelno tez bociarzy (pzynajmniej bylo).

Offline

#22 2007-01-04 20:56:28

WIEKO
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-15

Odp: Diablo 2 - jedno pytanko.

D2 stracilo moc swoja juz dawno. Wiekszosc chodzi tylko na MU. Wiekszosc gra tylko dla rzeczy a nie zeby pograc sobie wiekszosc ma najlepsze rzeczy jakie sie da zdobyc. D2 to nie to samo co bylo na poczatku tylko na D3 przyjdzie czekac.

Offline

#23 2007-01-04 22:47:34

NameLess One
Użytkownik
Skąd: Piotrkow Tryb.
Dołączył: 2006-04-03

Odp: Diablo 2 - jedno pytanko.

Na prywatnym nigdy nie grałem bo BN mi wystarczał, ale z tego co czytałem to niektóre z tych prywatnych serwerków mają lepsze zabezpieczenia przed cheaterami niż zamknięty BN.

Co do tej gierki to nigdy nie byłem maniakiem, ale wracam do niej co 1-2 lata smile

Offline

#24 2007-01-06 03:10:59

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Diablo 2 - jedno pytanko.

Jedynka pozostaje niesamowicie grywalna, o ile gra się z wypróbowanymi ludźmi.
@GhostofOrion: jeśli masz z kim grać, to olej dwójkę i namów swoich ludzi na jedynkę. Do jedynki nie trzeba seriala żeby grać na Battle.necie, ale bardzo wskazane jest granie z obrazem płyty w wirtualnym napędzie (zamiast prawdziwej płyty w prawdziwym - tzw. "fizycznym" - napędzie). Taki obraz wykonuje się choćby w Nero, jako "Napęd docelowy" zaznaczając "Image Recorder", a do emulacji napędu służy np. DAEMON Tools. Nie jest to konieczne, ale bardzo wskazane. A, no i przed połączeniem z Battle.netem najlepiej spatchowac grę "własnoręcznie" do najnowszej wersji.
P.S. A singleplayer, to jedynka ma ZNACZNIE lepszy, niż dwójka LoD (w multi za bardzo tego nie widać, bo wielu questów z single'a jedynki po prostu nie ma w multi).

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-01-06 03:36:09)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024