#321 2011-11-24 17:08:22

Mammoth
Użytkownik
Skąd: Ząbki
Dołączył: 2010-01-26

Odp: Animax w Polsce!!!!

florion napisał:

Uważam tak, ponieważ już od dawien dawna wiadomo, że w Polsce nigdy nie będzie Animaxa. Ten rozdział jest już zamknięty, hehe choć nigdy nie został otwarty. Pozdrawiam smile

Rozdział został otwarty - pojawiła się nawet strona internetowa kanału w wersji polskiej, więc sory, ale kto inny tu chyba jest debilem ;]


view?username=Mamut&style=normal

Offline

#322 2011-11-24 17:13:01

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Odp: Animax w Polsce!!!!

Ja mam nadzieję, że na AXN Spin coś zobaczymy z anime, w dodatku ma być w HD /oby nie tylko z nazwy/.

Mammoth napisał:

Rozdział został otwarty - pojawiła się nawet strona internetowa kanału w wersji polskiej, więc sory, ale kto inny tu chyba jest debilem ;]

Z tego ci widzę, to na animax.pl widnieje info, że domena jest na sprzedaż za jedyne 14 500zł
Skoro nawet domeny nie chcą utrzymać, to gdzie tam plany do uruchomienia kanału.

Ostatnio edytowany przez DaBiDo (2011-11-24 17:16:25)

Offline

#323 2011-11-24 18:12:33

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Animax w Polsce!!!!

florion napisał:

od dawien dawna wiadomo, że w Polsce nigdy nie będzie Animaxa

Pff, skąd tyś taki pewny swego? Czy przepraszam AXN Company ogłosiła publicznie, że nie są zainteresowani tym tematem? Nie sądzę, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

W Polsce anime są bardzo, bardzo, bardzo mało popularne i na tle innych kreskówek. Sam fakt, że OST ze Spirited Away kosztuje pięć dych:
http://allegro.pl/spirited-away-soundtr … 83865.html

A sam film, z jakże pięnym polskim dubbingiem, który odstrasza na kilometr (chodź nie wiem, widziałem po japońsku to wiem, że nic oryginału nie zastąpi) kosztuje ponad stówę. Jest to najpopularniejsze w Polsce anime i jedną z najsłynniejszych na świecie, lecz za taką cenę to nie jeden podziękuje.

http://allegro.pl/spirited-away-w-krain … 24530.html

Po prostu nie opłaca się robić stacji, która dziennie będzie miała oglądalność w granicy miliona osób na 24h...


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#324 2011-11-24 18:20:12

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Animax w Polsce!!!!

florion napisał:
Mammoth napisał:

Fakt, miał wystartować 4 lata temu, ale wciąż mam nadzieję xD

No to jesteś debilem smile_big

Posta nie usuwam, bo poszły odpowiedzi, ale bez nagrody się nie obędzie. To tak na przyszłość i do wszystkich.


"Skazany na zajebistość"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024