#21 2007-05-05 11:27:47

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: komentarze +styl tekstu

kolega waski_jestem ma dobry pomysł smile
A co do tych bluzg to przecież na forum czysto teoretycznie też może zaistnieć takowa sytuacja a mimo wszystko jest opcja edytowania.
Pozatym ewentualni bluzgający użytkownicy byliby tu doprawdy w liczbie znikomej więc niema sensu się nimi przejmować. Innymi słowy korzyści z proponowanych przez waskiego zmian zdecydowanie przewyższałyby straty oczkod

Offline

#22 2007-05-05 11:30:05

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: komentarze +styl tekstu

lukio napisał:

wiekszosc warnow ludzie dostaja za forum na ktorym przeciez mozna edytowac...to nie jest zaden argument

To tu się bardzo zdziwisz. Po prostu tych z komentarzy nie widzisz, bo bardzo często są to ludzie na forum się nieudzielający. EOT

Poza tym, na forum sprawa wygląda całkiem inaczej, ponieważ tutaj jest o wiele  większa kontrola użytkowników. W komentarzach już tego nie ma - przykład napisy do Bleacha i naruto.

Ostatnio edytowany przez gracol (2007-05-05 11:32:02)

Offline

#23 2007-05-05 11:45:22

Krid
Użytkownik
Skąd: Szczerców
Dołączył: 2005-12-08

Odp: komentarze +styl tekstu

A co ze sprawą [b],[i],[u] w komentarzach? Właściwie nawet jeden z tych znaczników by wystarczył.


Krid.jpg

Offline

#24 2007-05-05 11:47:45

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: komentarze +styl tekstu

gracol napisał:

Poza tym, na forum sprawa wygląda całkiem inaczej, ponieważ tutaj jest o wiele  większa kontrola użytkowników. W komentarzach już tego nie ma - przykład napisy do Bleacha i naruto.

Przetestujcie to chociaż przez jakiś okres czasu (tydzień,miesiąc) , i zobaczymy co się będzie działo smile

Offline

#25 2007-05-05 11:50:33

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: komentarze +styl tekstu

gracol napisał:

Poza tym, na forum sprawa wygląda całkiem inaczej, ponieważ tutaj jest o wiele  większa kontrola użytkowników. W komentarzach już tego nie ma - przykład napisy do Bleacha i naruto.

Bez obrazy, ale tutaj, to już wina administratorów i moderatorów.. Jak nie macie czasu na sprawdzanie tego, to trzeba podać komuś innemu pałeczkę albo zrobić kilku nowych moderatorów, głównie odpowiadających za porządek w komentarzach. smile

Ostatnio edytowany przez cieslak (2007-05-05 11:58:32)

Offline

#26 2007-05-05 12:06:27

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: komentarze +styl tekstu

Fakt przydałyby sie zmiany:) Ale tez ,zeby ludzie komentowali wiecej:) Bo dla nas robiacych napisy to jakas forma motywacji, ze ktos docenia nasze dzieło, ktore czasami trwa miesiace:)

Offline

#27 2007-05-05 12:12:28

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: komentarze +styl tekstu

cieslak napisał:

Bez obrazy, ale tutaj, to już wina administratorów i moderatorów? Jak nie macie czasu na sprawdzanie tego, to trzeba podać komuś innemu pałeczkę albo zrobić kilku nowych moderatorów, głównie odpowiadających za porządek w komentarzach. smile

Naszą winą jest, że ludzie zanim coś napiszą, nie okazują najmniejszych oznak myślowych?!?! Napiszę mocniej, nie potrafią zrozumieć słowa pisanego i mają w dupie wszelkie regulaminy i prośby? Jeśli to nasza wina, to ja się wycofuję z tego interesu.

Ps. Myślisz, że bycie modkiem to tylko kasowanie i sprawdzanie komentarzy? To nie życzę Ci kiedyś dostania listu od niedoszłej samobójczyni, albo czegoś na podobną modłę.

Ostatnio edytowany przez gracol (2007-05-05 12:15:37)

Offline

#28 2007-05-05 12:15:56

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: komentarze +styl tekstu

gracol napisał:

Naszą winą jest, że ludzie zanim coś napiszą, nie okazują najmniejszych oznak myślowych?!?! Napiszę mocniej, nie potrafią zrozumieć słowa pisanego i mają w dupie wszelkie regulaminy i prośby? Jeśli to nasza wina, to ja się wycofuję z tego interesu.

Do obowiązków moderatorów jest poprawiane tego, czego nie umieją pozostali. smile Macie pilnować, żeby nie było syfu na forum jak i w komentarzach, jednakże tak nie jest. smutny Nie piszę tego złośliwie, ale taka jest prawda. Nie mówię, że ja nie popełniam błędów, ale staram się ich nie robić. Moim zdaniem powinna być edycja komentarzy. smile

Ostatnio edytowany przez cieslak (2007-05-05 12:16:50)

Offline

#29 2007-05-05 12:17:50

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: komentarze +styl tekstu

ROTFL? Mamy? A co należy do obowiązków użytkowników? Spamowanie? Czy dbanie o forum? Jakoś nie zauważyłem, żeby ludzie pomagali nam przez zgłaszanie błędów (nie licząc wyjątków)? Jakoś opcja zgłaszania komentarzy też nie jest przez was eksploatowana. Co ty na to?

Syfu na forum? A z czego on się bierze, co?

Mod = wyrobnik. Mod niech robi, ale my i tak mamy to w  dupie i dopierdolimy mu roboty. #@$#@$@#$

Ostatnio edytowany przez gracol (2007-05-05 12:19:30)

Offline

#30 2007-05-05 12:25:37

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: komentarze +styl tekstu

Powiem tak - na forum powinna istnieć świadomość, że serwis jest dobrem wspólnym, o które wszyscy powinniśmy dbać. W wielu państwach Europy wykształtowało się poczucie solidarności z władzą, której trzeba pomóc (zgłaszanie przestępstw, wykroczeń nie jest postrzegane negatywnie, bo dba się o nasze, wspólne dobro), a nie wiecznie walczyć. My mamy chyba w genach, że władza co do zasady jest zła i należy jej się przeciwstawić, co robimy wszędzie.
Aha, pomysł ~waski_jestem jest super. Komenty byłyby czytelniejsze i to wystarczy jako argument. smile
Co do bycia Moderatorem - to ostatnio słuchałem o dziwnych przypadkach... skutecznie odstraszają. smile

Ostatnio edytowany przez Winged (2007-05-05 12:26:21)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#31 2007-05-05 12:31:04

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: komentarze +styl tekstu

gracol napisał:

ROTFL? Mamy? A co należy do obowiązków użytkowników? Spamowanie? Czy dbanie o forum? Jakoś nie zauważyłem, żeby ludzie pomagali nam przez zgłaszanie błędów (nie licząc wyjątków)? Jakoś opcja zgłaszania komentarzy też nie jest przez was eksploatowana. Co ty na to?

Syfu na forum? A z czego on się bierze, co?

Mod = wyrobnik. Mod niech robi, ale my i tak mamy to w  dupie i dopierdolimy mu roboty. #@$#@$@#$

Chłopie! Jeżeli użytkownicy widzą syf na forum, to po co mają zgłaszać to wam, jeśli jest tak jak jest? Jeżeliby byłby porządek cały czas, to mogę się założyć, że ludzie dbaliby o to forum. Z tego co zauważyłem i na pewno nie tylko ja, forum z każdym dniem staje się coraz "brudniejsze". smutny Oczywiście nie mówię, że to nie wina g.ł.u.p.i.c.h. użytkowników, ale można temu spokojnie zaradzić.

gracol napisał:

ROTFL? Mamy?

Padłem i się śmiałem jak to zobaczyłem. [roftl] Chyba nie zdajesz sobie sprawy, jakie są obowiązki moderatora. Powiedz szczerze, jeśli nie chce ci się czytać i kasować to, co jest niepotrzebne, to najlepiej przekaż komuś innemu to zadanie. smile

Ostatnio edytowany przez cieslak (2007-05-05 12:32:26)

Offline

#32 2007-05-05 13:08:16

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: komentarze +styl tekstu

Kolego cieslak, moderatorzy tego serwisu nie dostają wynagrodzenia za swoją pracę tutaj, poświęcają swój wolny czas aby utrzymać tu jako-taki porządek, więc proszę swoje nie najmądrzejsze uwagi zachować dla siebie.

Forum zostało stworzone dla użytkowników, i to oni powinni dbać o jego 'czystość', powinnością moderatora jest 'obsługa' nadsyłanych zgłoszeń, a nie czytanie wszystkiego co się tu pojawia - nikt nie ma na to czasu.

Powiadamianie o nowym komentarzu będzie, raczej nie na email, najpewniej na PM lub/i Tlen.

Więcej moderatorów też się pewnie znajdzie.

To na razie tyle, zamykam temat.

Aha, jeszcze jedno, edycji komentarzy nie będzie z tego samego powodu dla którego nie ma jej na Allegro.
Formatowania tekstu też na razie nie przewidujemy - są pilniejsze rzeczy do zrobienia.

Ostatnio edytowany przez Kane (2007-05-05 13:11:52)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#33 2007-05-05 13:13:26

copyninja
Użytkownik
Skąd: Danzig
Dołączył: 2006-08-25

Odp: komentarze +styl tekstu

@cieslak:
[cytuj]Chłopie![/quote]
Gadasz z wyższym rangą, powinieneś przynajmniej dodać na końcu -san. Nie sprawiasz wrażenia osoby, która ma doświadczenie w moderowaniu. Masz wielkiego farta, że twoje posty nie zostały usunięte, bo zestresowany człowiek nie lubi się wykłócać.

Generalnie wszystkie popularne fora są zaśmiecone, ponieważ nasza polska społeczność internetowa jest młoda i niedokształcona. Tym bardziej na ansi, opanowanym ostatnio przez najniższą popkulturę. Z tego co widzę, to i tak jest tu względny porządek.

Zgłoś się na moderatora, jeśli chcesz być przydatny, ale nie denerwuj ludzi, na których ciąży odpowiedzialność. To dotyczy nie tylko forów w necie, ale także pracy w dowolnej firmie, czy nawet szkole.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024