#21 2007-01-25 23:37:50

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Death Note- movie

To zależy od ustawień.

Offline

#22 2007-01-26 00:01:21

Wasiu
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-07-25

Odp: Death Note- movie

Tak zależy, zwłaszcza jak ma się włączoną opcję prebuffer subpictures, chociaż zdarza się nawet u mnie ze jak mam ją wyłączoną to są czasami lekkie draśnięcia obrazu smile, ale przecież to nie jedyny sposób na napisy jezor

Offline

#23 2007-01-26 03:27:06

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Death Note- movie

Beavis napisał:

... i oczekujesz jakiejś pomocy z naszej strony. Wróżki mają dzisiaj wolne jezor
I pewnie zamiast czekaj na rozwiązanie sam doszedłbyś do tego przeszukując strony WWW.
Nie mniej jednak życzę przyjemności z oglądania filmu cool

papa

nie z twojej strony pomocy nie oczekuje bo przeciez i tak z nią daleko bym nie zaszedl ostrzezenie
na moim sprzecie nie da rady niestety pozostała mi konwersja do bardziej odpowiedniej rozdzialki ale to jutro bo padniety jestem ufff
szkoda ze podobno film nie za ciekawy wiec pewnie staram sie na marne ale jak to mówią :
nie widziales, nie oceniaj
wiec poczekam smile_big

Offline

#24 2007-03-21 16:33:55

krzysiek_bs
Użytkownik
Skąd: Pińczów / Kraków (Mró-chan)
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Death Note- movie

A tak odświeżając temat:) ja tam 1 część obejrzałem w KMPlayer chodziło elegancko, bo ten player korzysta ze swoich, kodekow:P
A i dziś z ciekawością obejrzałem drugą cześć "Death Note - The Last Name" i teraz żałuje bo wiem czego można się spodziewać dalej oglądając anime jezor (mówi się trudno:P)
A wracając... to film fajny (no przynajmniej mi się podobał) tylko te zakończenie...heh (bym je zmienił);)


id5.php?id_char=3107.jpeg

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024