#21 2011-02-14 02:26:34

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Higurashi no Naku Koro ni Matsuri

_KiRA napisał:

Ja tam opy z gier biorę głównie z triali (w których one również są) albo z oficjalnych stron.

Przykładowo jedna firma ma od kilku do kilkunastu gier, a takich firm (tych ważniejszych) jest z kilkadziesiąt. Poza tym strony oficjalne są po japońsku i najczęściej nie ma tam OP.

Fajnie by było znaleźć taki zbiór kilkuset OP VN w bardzo dobrej jakości.

Offline

#22 2011-02-14 13:36:56

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Higurashi no Naku Koro ni Matsuri

Trzeba szukać "download" w krzakach. Podpowiem, ze chodzi o katakanę. Wszystko się znajdzie, jak się chce. A jak nie to klikać wszystko aż się dojdzie.

Co do Matsuri. Jak nie ma opów jak są. Nawet mirrory są. Trailery, gameplaye i inne pierdoły...

Takie coś trzeba szukać:

menu_dl.jpg

To jest download po Japońskiemu.

A filmy z Youtuba jak są w HD to można ściągnąć na dysk w mp4...

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2011-02-14 13:58:18)

Offline

#23 2011-02-14 16:59:33

Bakura
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2006-01-21

Odp: Higurashi no Naku Koro ni Matsuri

Kiruś przydałoby się więcej takiej inicjatywy z opami, jakbyś materiały podrzucił (tylko nie na mu), to bym ci kara zrobił nawet^^ Xellosowi już tyle kar do pevałek opów, edów i innego badziewia narobiłem, że nawet nie wiem ile z tego wydał, jak tak dalej pójdzie to będę musiał limity wprowadzać w stylu "wydasz to co wcześniej zrobiłem, to zrobię kolejne".

_KiRA napisał:

No ale skoro na tym swoim Ne0 siedzisz, to się nie dziw. Zmień neta... Neo to zuo.

Neo to zuo ale nie z powodu mu tylko ich pokręconych umów, np na umowie pisze "do 6mb, do 20mb itd" czyli równie dobrze centralka da ci 2.5mb i masz siedzieć cicho bo tak jest w umowie, albo możesz sobie zmniejszyć na 2. Po czymś takim to już dalej u nich siedzieć nie będę.


What's the point with pointer?
Szisza jest zła a Demo jeszcze gorsze
Kainote link
Umu umu

Offline

#24 2011-02-14 18:27:37

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Higurashi no Naku Koro ni Matsuri

Kiruś przydałoby się więcej takiej inicjatywy z opami, jakbyś materiały podrzucił (tylko nie na mu), to bym ci kara zrobił nawet^^ Xellosowi już tyle kar do pevałek opów, edów i innego badziewia narobiłem, że nawet nie wiem ile z tego wydał, jak tak dalej pójdzie to będę musiał limity wprowadzać w stylu "wydasz to co wcześniej zrobiłem, to zrobię kolejne".

Jakby do większości ciekawych rzeczy było chociaż roma, o angielskim tłumaczeniu nie wspomnę. Op do Matsuri jechałem z japońca ze słownikiem i wakanem... jeszcze jak w liceum byłem... teraz nie mam czasu na to. Choć pomysł dobry. Pomyślę nad tym. A Xella olej, bo to jelon hunter typowy. Jeleni szuka (teraz nawet tych co tłumaczenie za niego zrobią XD).

Neo to zuo ale nie z powodu mu tylko ich pokręconych umów, np na umowie pisze "do 6mb, do 20mb itd" czyli równie dobrze centralka da ci 2.5mb i masz siedzieć cicho bo tak jest w umowie, albo możesz sobie zmniejszyć na 2. Po czymś takim to już dalej u nich siedzieć nie będę.

Olej neo, bierz kablówkę.

Offline

#25 2011-02-14 18:51:48

Bakura
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2006-01-21

Odp: Higurashi no Naku Koro ni Matsuri

Olej neo, bierz kablówkę.

Podłącz mi ją do domu to wezmę od razu^^

A Xella olewam jak są ku temu wskazania, np jak chce robić coś co wg mnie jest stratą czasu, czyli takie Naruto albo jeszcze inne badziewie, teraz mu się film z Ranmy 1/2 uwidział. Ale po tym jak odmówiłem mu zrobić Naruto był załamany.

A co do samej inicjatywy to podobały mi się opy od Nekomimi, ale teraz to już nie robią no i ich kara spadły na psy.


What's the point with pointer?
Szisza jest zła a Demo jeszcze gorsze
Kainote link
Umu umu

Offline

#26 2011-02-14 20:43:21

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Higurashi no Naku Koro ni Matsuri

_KiRA napisał:

Trzeba szukać "download" w krzakach. Podpowiem, ze chodzi o katakanę. Wszystko się znajdzie, jak się chce. A jak nie to klikać wszystko aż się dojdzie.

Nic prawie nie ma. Owszem Higurashi było, ale patrzyłem inne VN na stronie co podałeś i Openingi są tylko w online.

_KiRA napisał:

A filmy z Youtuba jak są w HD to można ściągnąć na dysk w mp4...

To nie jest żadne HD. To nawet nie jest pseudo HD. Wystarczy spojrzeć na rozmiar żeby zauważyć, że to jest nic nie warte.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2011-02-14 20:45:24)

Offline

#27 2011-02-14 20:56:52

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Higurashi no Naku Koro ni Matsuri

To nie jest żadne HD. To nawet nie jest pseudo HD. Wystarczy spojrzeć na rozmiar żeby zauważyć, że to jest nic nie warte.

Ja ściągam filmiki z youtuba w 720p to mam średnio 200-250 mb na 10m. W 1080p jest to... ok 500mb. Sporo filmów fanowskich, trailerów, gameplayów ląduje własnie tam w jakości HD.

Żeby nie być gołosłownym. Wszedłem na stronkę umineko no naku koro ni (gry na PS3 tej samej firmy co Matsuri zrobiła), wlazłem w zakładkę "movie" i owszem, były linki na youtube, ale jak ściągnąłem viedodownloaderem to mp4 w FHD to obraz był o wiele lepszy niż niejedno anime wydane na płycie BD. Srsly. A jeśli chodzi o mnie to dużo z youtuba ściągam filmików.

Offline

#28 2011-02-14 21:21:32

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Higurashi no Naku Koro ni Matsuri

Też trochę ściągałem z youtube i po pierwsze Openingów w HD jest bardzo mało (tylko z najnowszych gier są w HD), a po drugie sprawdzałem pojemność i było około 20-30 MB za jeden OP.

Co do Umineko to zauważ, że zawsze obrazy 2D (czyli Visual Novel) będą lepiej wyglądały niż większość anime pod względem jakości.

Offline

#29 2011-02-14 21:35:18

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Higurashi no Naku Koro ni Matsuri

Też trochę ściągałem z youtube i po pierwsze Openingów w HD jest bardzo mało (tylko z najnowszych gier są w HD), a po drugie sprawdzałem pojemność i było około 20-30 MB za jeden OP.

No a opy dodane do gier mają ok. 60mb wielkości lub więcej (zeleży od długości) i są w rozdzielczości 640x480 lub jakiś archaicznych panoramach. A co do YT, to zależy w jakiej rozdzielczości ściągasz. Bo na YT jak wiadomo masz wybór.

Offline

#30 2011-02-14 22:17:51

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Higurashi no Naku Koro ni Matsuri

_KiRA napisał:

No a opy dodane do gier mają ok. 60mb wielkości lub więcej (zeleży od długości) i są w rozdzielczości 640x480 lub jakiś archaicznych panoramach.

A w niczym to nie szkodzi gdyż to MPG. Taki OP (2 minuty) często zajmuje z 30-200 MB.

Wiesz z nowymi grami to nie jest źle, ale co jeśli chodzi o VN 2000-2008 na przykład ? Wtedy wersje online to jakaś porażka.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2011-02-14 22:19:37)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024