#21 2007-02-19 16:27:49

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Dead or Alive

nie przypominam sobie, żeby wątki fabularne jakoś się ze sobą wiązały:P

Offline

#22 2007-02-19 16:55:46

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Dead or Alive

Starfox napisał:

Fabuła w bijatykach to tylko taki zarys jak wspomniał Przemek3. Zresztą zawsze sprowadza się do:
- Kto się z kim klepiej,
- dlaczego się klepie,
- i co się dzieje, jak już go sklepie;p

Nie oszukujmy się, bijatyki nie są dla ludzi szukających wrażeń z pięknej i rozbudowanej fabuły;]

A grałeś kiedyś w taką gierkę jak Melty Blood? Jej kontynuacje (react final-tuned i Act Cadenza) to typowe bijatyki, ale oryginalna gra to bardziej tekstówka z przerwami na walkę niż bijatyka.

Offline

#23 2007-02-19 17:08:08

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: Dead or Alive

zergadis0 napisał:
Starfox napisał:

Fabuła w bijatykach to tylko taki zarys jak wspomniał Przemek3. Zresztą zawsze sprowadza się do:
- Kto się z kim klepiej,
- dlaczego się klepie,
- i co się dzieje, jak już go sklepie;p

Nie oszukujmy się, bijatyki nie są dla ludzi szukających wrażeń z pięknej i rozbudowanej fabuły;]

A grałeś kiedyś w taką gierkę jak Melty Blood? Jej kontynuacje (react final-tuned i Act Cadenza) to typowe bijatyki, ale oryginalna gra to bardziej tekstówka z przerwami na walkę niż bijatyka.

Nie, nie grałem. Chcesz powiedzieć, że fabuła w tej bijatyce była lepsza niż sam system ciosów itp.?;] Bo jeśli tak... to normalnie jakaś perełka w tym gatunku;D

Offline

#24 2007-02-19 17:28:40

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Dead or Alive

W każdym razie w tej gierce w trybie story masz pół godziny czytania dialogów i 1 minutę walki.

Offline

#25 2007-02-19 18:08:18

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Dead or Alive

tomxxx napisał:

Freeman schowaj się wreszcie.
Czyli chcesz powiedzieć że na wp bzdury piszą o grach ?
Więc niby skoro 4 jest tylko na xbox 360 to jaka jest najnowsza część na xboxa lub ps2 ?
Dead or Alive 3 czy ultimate ?

"Schowaj się" to możesz pisać do swojego wyimagowanego najlepszego przyjaciela. Tyle tytułem wstępu, i proszę, żebyś to sobie zapamiętał.
Dead or alive to bijatyki, człowieku. Nie grałem we wszystkie gry z tej serii, ale o coś zahaczyłem na ps2 i XBoxie, i podejrzewam, że nie w kolejności. Naprawdę musisz się tak wszystkim publicznie podniecać? Jak kupujesz bułki w sklepie to też się zastanawiasz, która ma najbardziej genialną fakturę i w jakiej kolejności były pieczone? Uwierz ludziom, którzy już ci odpowiadali, i graj, najlepiej w tę część, która spodoba ci się najbardziej (a Dead or Alive to naprawdę porządna naparzanka, i to mówię ja, który generalnie takich gier unika).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024