#1 2007-03-11 13:21:58

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Rejestracja dzieci neo

Otóż Neostrada(inne sieci też mieszały w tym szyki) właśnie wyhodowała nowe pokolenie tych potworków(dzieci neo), i to pewnie za sprawą ich promocji. Odbija się niekorzystanie na tym forum, co niestety widać. Więc naszła mię myśl rejestrowa takich osobników.
Polegało by to na tym że dany użytkownik (który zarejestrował się do 6 miesięcy) i przejawia oznaki bycia dzieckiem neo,trolingu itd.  byłby zgłaszany modkom przez użytkowników(np. do 6 zgłoszeń) ci następnie zafundowali by mu po avatarem napis dziecko neo(czy jakoś tak).
Dzięki takiemu zabiegowi będzie można odpowiedni odpowiadać na ich posty jak i też wiedzieć z kim się ma doczynienia.
Rozumie ze to trochę drastyczne posunięcie(a może nie, bo zawsze można ich usuwać), ale i tak wątpię żeby była tu jakaś liga ochrony dzieci neo,nobów i uj we czego.

Offline

#2 2007-03-11 13:33:21

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: Rejestracja dzieci neo

Zgrzyt napisał:

Otóż Neostrada(inne sieci też mieszały w tym szyki) właśnie wyhodowała nowe pokolenie tych potworków(dzieci neo), i to pewnie za sprawą ich promocji. Odbija się niekorzystanie na tym forum, co niestety widać. Więc naszła mię myśl rejestrowa takich osobników.
Polegało by to na tym że dany użytkownik (który zarejestrował się do 6 miesięcy) i przejawia oznaki bycia dzieckiem neo,trolingu itd.  byłby zgłaszany modkom przez użytkowników(np. do 6 zgłoszeń) ci następnie zafundowali by mu po avatarem napis dziecko neo(czy jakoś tak).
Dzięki takiemu zabiegowi będzie można odpowiedni odpowiadać na ich posty jak i też wiedzieć z kim się ma doczynienia.
Rozumie ze to trochę drastyczne posunięcie(a może nie, bo zawsze można ich usuwać), ale i tak wątpię żeby była tu jakaś liga ochrony dzieci neo,nobów i uj we czego.

Drogi ~Zgrzycie tym samym sam stawiasz się w poczcie tzw. "dzieci neostrady". W Stanach już mogliby ci wytoczyć pozew z cywilnego (powództwa cywilnego). Sam korzystam z neo smile, czyli mógłbym się już podciągnąć (od biedy) pod twoje warunki.

A tak serio... Moim zdaniem modkowie mają wystarczająco dużo inicjatywy i są na tyle obrotni, że radzą sobie z takimi delikwentami. Sorry, ale nie potrzeba nam rozbudowanego systemu donosicielstwa i patrzenia wszystcy wszystkim na ręce. Ciut wolności, przynajmniej w internecie się nam należy... Rzeczywistość i tak daje nam porządnego kopa szarości i typowego czarnego blues'a[deprecha]


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#3 2007-03-11 13:37:25

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Rejestracja dzieci neo

Widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia... czyli wszystko okej
Naznaczanie ich raczej nie wypali - trzeba żyć z tą myślą i nie dać się sprowokować --> nie karmić trollów, a będzie OK.

BTW. To, że ktoś posiada dostęp do Neo nie znaczy, że jest jego dzieckiem oczkod

papa

Offline

#4 2007-03-11 13:39:25

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Rejestracja dzieci neo

N00b to n00b, ale raczej powinniśmy się starać takich reformować, niż dopisywać im głupie przypisy.

Offline

#5 2007-03-11 13:40:30

mariodreamer
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-03

Odp: Rejestracja dzieci neo

wiesz ~Zgrzyt nie tylko tzw " dzieci neo " powinni dostawac bany jezor.
Inne "dzieci" według mnie powinny juz dostac dawno bana ale nie bede wymieniał po ksywach, ale od tego jest admin zeby decydowac smile

Ostatnio edytowany przez mariodreamer (2007-03-11 13:46:01)

Offline

#6 2007-03-11 13:43:10

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Rejestracja dzieci neo

Dla mnie pomysł chybiony, po co niepotrzebnie naznaczać ludzi, jeśli będa się naprzykrzać to się nimi i tak zajmą modkowie.


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#7 2007-03-11 14:22:20

Xenosage
Użytkownik
Skąd: Czarna Białostocka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: Rejestracja dzieci neo

Zgadzam się z wypowiedzią.

opcy napisał:

jeśli będa się naprzykrzać to się nimi i tak zajmą modkowie.

Dzieci neo i tego typu osoby trzeba, tak jak powiedział kolega

Zergadis0 napisał:

powinniśmy się starać takich reformować

Offline

#8 2007-03-11 14:39:14

mich102
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-10-23

Odp: Rejestracja dzieci neo

IMO pomysł śmieszny. Szczerze wątpię, żeby system donosicielstwa pomógł w czymkolwiek.

Offline

#9 2007-03-11 14:41:43

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Rejestracja dzieci neo

Tworzenie kolejnych podziałów z cyklu "dobrzy my i źli oni" , piramidalny idiotyzm zgrzycie .

Offline

#10 2007-03-11 14:48:25

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Rejestracja dzieci neo

Może zamiast naznaczać lepiej by było od razu, automatycznie przekierunkować dzieci neo na forum onetu, żeby się do woli wytrollowały i wróciły jak trochę dorosną?

Offline

#11 2007-03-11 14:51:23

skam123
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-02-12

Odp: Rejestracja dzieci neo

ten pomysł jest idiotyczny z 3 powodów
1-nie tylko ci co mają neostrade są noobami i czas żeby wszyscy to zrozumieli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2-osoby które korzystają z neostrady są niby userami gorszej kategorii?? wynika z tego że równouprawnienie na animesub nie istnieje ??
3-każdy może ściągnąć sobie program zmieniający ip albo łączyć się ze stroną przez anonymouse

dlatego uważam że jeśli to wejdzie pod Zgrzyt powinien pojawić się napis ***
(przepraszam za moją wypowiedz ale denerwuje mnie takie płytkie myślenie mam tylko nadzieję że nie dostane za to więcej niż 3 ostrzeżeń)

Ostatnio edytowany przez skam123 (2007-03-11 15:11:43)


8e91e6824c8563f6m.jpg

Offline

#12 2007-03-11 14:51:55

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Rejestracja dzieci neo

hikikomori napisał:

Może zamiast naznaczać lepiej by było od razu, automatycznie przekierunkować dzieci neo na forum onetu, żeby się do woli wytrollowały i wróciły jak trochę dorosną?

... albo Wirtualnej Polski smile_lol

~skam123:
[cytuj]BTW. To, że ktoś posiada dostęp do Neo nie znaczy, że jest jego dzieckiem

Dzieci Neostrady to taki skrót myślowy odnoszący się do wszystkich możliwych użytkowników internetu... naprawdę tego nie wiedziałeś? brakslow

papa

Ostatnio edytowany przez Beavis (2007-03-11 14:57:37)

Offline

#13 2007-03-11 15:12:58

skam123
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-02-12

Odp: Rejestracja dzieci neo

dopiero teraz zainteresowałem się dokładniej co znaczy ten skrót
http://www.i-slownik.pl/1,1860,dziecko,neostrady.html
ponieważ wychowałem się na MMO to pierwszy raz z tym pojęciem spotkałem się tutaj (wnioskuję że dziecko neostrady to synonim słowa noob) więc przepraszam za wyżej wypisane głupoty
wracając do tematu dalej jestem na NIE


8e91e6824c8563f6m.jpg

Offline

#14 2007-03-11 15:40:54

Zell ff8
Użytkownik
Skąd: Legnica/Walsall
Dołączył: 2006-03-05

Odp: Rejestracja dzieci neo

Strasznie durny pomysł.
Po pierwsze mam neostradę i nie czuje się gorszym od użytkowników innych sieci internetowych, to jest coś pokroju on jest gorszy bo jest czarny[cholera] TO nie jest zależne jakiego koloru masz skórę tylko co masz w głowie.
Po drugie to jest forum i zdaje mi się że samo słowo "forum" już ma w sobie to że może każdy się w nim wypowiadac mieszcząc się w normach FAQ i zasad zachowania a to, że niektórzy mają pół mózgu to nie znaczy że muszą byc od razu wytykani jak jacyś trędowaci.
Po trzecie nie rozumiem zagadnienia gdyż co jak ktoś z netii piszę jakieś gówna to spoko a ktoś z neostrady to już nie[shithappens]
Po czwarte jak jesteś taki "mądrzejszy" od innych to zdaję mi się iż mądrzejsi ludzie powinni zawsze wysłuchac co baran ma do powiedzenia i albo to zignorowac ukazując swoja wyzszosc intelektualną albo pouczyc mniej mądrzejszego kolegę. A piję tu do tego że jak jakiś osioł pisze co mu ślina na te palce naniesie to może lepiej to zignorowac bo bardziej go zaboli jak nikt na niego nie zwroci uwagi i moze zastanowi sie nad swoim zachowaniem, a tak jak każdy zacznie mu jechac to on zobaczy ze jest w kręgu zainteresowania i jeszcze większe głupoty będzie sadził jak niektórzy na tym forum.
Przemyślmy w ogóle takie pomysły bo czasem zachowujemy się mało poważnie.

Ostatnio edytowany przez Zell ff8 (2007-03-11 15:42:30)

Offline

#15 2007-03-11 15:46:06

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Rejestracja dzieci neo

Najpierw zapoznajcie się z określeniem "dziecko neo", a dopiero później coś piszcie.

Offline

#16 2007-03-11 15:54:27

Zell ff8
Użytkownik
Skąd: Legnica/Walsall
Dołączył: 2006-03-05

Odp: Rejestracja dzieci neo

Psychopata napisał:

Najpierw zapoznajcie się z określeniem "dziecko neo", a dopiero później coś piszcie.

Jeśli chodzi Ci o mnie to zapoznałem się.

Offline

#17 2007-03-11 15:54:28

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Rejestracja dzieci neo

skam123 napisał:

dopiero teraz zainteresowałem się dokładniej co znaczy ten skrót
http://www.i-slownik.pl/1,1860,dziecko,neostrady.html
ponieważ wychowałem się na MMO to pierwszy raz z tym pojęciem spotkałem się tutaj

What a bullshit... Już jakiś czas temu burzyłeś się o to samo do mnie i Freemana w "Dziale głupich pytań". Dostałeś wtedy wszystkie definicje itp., ale w tym temacie również musiałeś błysnąć niewiedzą

Wracając do tematu
Określiłbym ten pomysł po japońsku, czyli jako taki. Z jednej strony zrobiłyby się dziwne podziały i donoszenie, z drugiej jednak dzieci neo bałyby się zainkasowania tego wstydliwego tytułu, co mogłoby wreszcie zmniejszyć liczbę trolli na tym forum


"Skazany na zajebistość"

Offline

#18 2007-03-11 15:57:50

Zell ff8
Użytkownik
Skąd: Legnica/Walsall
Dołączył: 2006-03-05

Odp: Rejestracja dzieci neo

Zjadacz napisał:
skam123 napisał:

dopiero teraz zainteresowałem się dokładniej co znaczy ten skrót
http://www.i-slownik.pl/1,1860,dziecko,neostrady.html
ponieważ wychowałem się na MMO to pierwszy raz z tym pojęciem spotkałem się tutaj

What a bullshit... Już jakiś czas temu burzyłeś się o to samo do mnie i Freemana w "Dziale głupich pytań". Dostałeś wtedy wszystkie definicje itp., ale w tym temacie również musiałeś błysnąć niewiedzą

Wracając do tematu
Określiłbym ten pomysł po japońsku, czyli jako taki. Z jednej strony zrobiłyby się dziwne podziały i donoszenie, z drugiej jednak dzieci neo bałyby się zainkasowania tego wstydliwego tytułu, co mogłoby wreszcie zmniejszyć liczbę trolli na tym forum

Wiesz co nie wiem czy takie coś by ich powstrzymało, bo jak ktoś na serio siedzi w domu i jest takim "forumowym napinaczem" to go nie obchodzi co będzie miał koło avatarka, bo i tak będzie sadził takie śmieci że aż przykro.

Offline

#19 2007-03-11 15:58:13

Sansiro
Użytkownik
Skąd: Słupsk то&
Dołączył: 2006-10-01

Odp: Rejestracja dzieci neo

Oj Zgrzyt Zgrzyt po tym temacie widać, że masz coś z Giertycha... Bez urazy:) To podobny sposób jak z ciężarnymi uczennicami[baka]Pozdrawiam;)

Ps. Pomysł nie przejdzie, a pozatym jest idiotyczny[wstyd]

Ostatnio edytowany przez sansiro (2007-03-11 16:01:01)

Offline

#20 2007-03-11 16:00:52

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Rejestracja dzieci neo

Czemu tak uważasz, Sansiro. Boisz się? jezor

Zell, według mnie to jednak lwią część by powstrzymywało, a poza tym daje szansę resocjalizacji (można by taki tytuł później zabrać). Dla dzieci które dalej będą trollować są bany

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2007-03-11 16:01:18)


"Skazany na zajebistość"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024