#21 2007-03-11 16:01:00

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Rejestracja dzieci neo

No to coś ode mnie:
1. skam123 - jak rozumiesz zmianę ip programem? tym bardziej jak ktoś ma stałe?
2. pomysł na bank się nie przyjmie
3. Dziecko Neostrady - to taki noob, tylko inny i to jest określenia dla nooba, który nie tylko ma neta z NEO, ale też z Netii, Netisu, JSK, Chello itp. itd.
4. połowa wypowiadających się tutaj ludzi nie zrozumiała do końca intencji Zgrzyta,
a) to, że masz neostrade, nie znaczy, że jesteś dziecko neo, przecież pisał:

Zgrzyt napisał:

i przejawia oznaki bycia dzieckiem neo,trolingu itd.

umiejętność czytania ze zrozumieniem...
b) co ma rasizm do dziecka neo?
c) forum jest dla każdego... a zauważyłeś na forum phpBB by przemo lub na fora.pl, że pod nickiem są różnego rodzaju podpisy, typu "Administrator" "Moderator" "Bywalec" itp.? I tu wydaje mi się, że Zgrzyt zakładając ten temat, to miał na myśli... Zapewne chodziło o to, by wiedzieć który to który, by później nie zaprzątać sobie głowy takimi itd... Nikt tu nikogo nie dyskryminuje, i każdy się może wypowiadać, ale niech się wypowiada z głową! Sam mi powiedz, przychodzi ci 1000 dzieci neo i prosi i pisze o jakieś głupoty, a od czego jest Mister Internet? Mister Google? I odpowiadać takim, gdzie pierwsza strona wyszukana na google da im na to odpowiedź? A potem taki głupi argument: będąc w liceum zadasz nauczycielce od matematyki ile to jest 2x5 bo nie wiesz i nie będziesz tego umiał rozwiązać przy tablicy, to co, nie wyśmieją cię? pewnie tak... tacy ludzie. A tak się burzycie, to tak jakby wychodziło na to, że kiedyś też tak robiliście. Wybaczcie, ale człowiek trochę się zdenerwował. Z d*py argumenty i jakieś niewiadomo co. Nie mniej jednak pomysł się nie przyjmie, a szkoda...

Ostatnio edytowany przez Hatake (2007-03-11 16:24:31)

Offline

#22 2007-03-11 16:01:06

Danuel
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-17

Odp: Rejestracja dzieci neo

Jestem za ukracaniem życia Dzieci NEO (chociaż przyznam ciekawy termin kiedyś to byli lamerzy później n00by smile_big) - chociaż ten pomysł raczej nie ma szans na poprawne funkcjonowanie - cóż pozostaje w dalszym ciągu napiętnowanie prostactwa,

A tak BTW to zastanawiam się ilu userów jest dziećmi dialupa albo SDI (lol czy ktoś jeszcze pamięta te skróty smile

peace

Offline

#23 2007-03-11 16:08:48

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Rejestracja dzieci neo

Mnie tam pomysł się podoba, zwłaszcza w warstwie ideowej smile (nad samym wykonaniem się nie zastanawiałem). Zanim jakiś neo kid on the block zarzuci mi łamanie praw człowieka, proszę z uwagą i <zrozumieniem> przeczytać post Hatake.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2007-03-11 16:09:36)

Offline

#24 2007-03-11 16:34:08

Zell ff8
Użytkownik
Skąd: Legnica/Walsall
Dołączył: 2006-03-05

Odp: Rejestracja dzieci neo

Hatake napisał:

typu "Administrator" "Moderator" "Bywalec" itp.? I tu wydaje mi się, że Zgrzyt zakładając ten temat, to miał na myśli... Zapewne chodziło o to, by wiedzieć który to który, by później nie zaprzątać sobie głowy takimi itd...

Hm trochę dziwi mnie ta wypowiedź bo na serio mam Cię za kumatego gościa. Ale to mi coś podśmierduję reklamą giertycha że jak ktoś ma cwieki i bluzę z kapturem to mu się brama szkolna przed nosem zamyka.Czy jak któs będzie miał no nie wiem "gośc" to znaczy że już nie będziesz patrzył na jego wypowiedź tak jak na wielce "stałego bywalca" Ja nie walczę tu o siebie bo mnie to akurat dynda że mnie ktoś na tym forum ma za dziecko neostrady czy za ojca netii bo mam pełno kumpli po za internetem a że kocham oglądac anime to sie tu zalogowałem. Często sobie czytam co tu się na forum dzieję i powiem wam że jak widzę czasem takich typów jak XY XZ(bez nazwisk) to na serio zdaję mi się że to ludzie którzy mają ze sobą jakies problemy i tylko chcą na siebie zwrócic uwage. Ale zdaję mi się że modkowie chyba panują nad tym. Zapamiętajcie sobie jedno że najbardziej boli obojętnośc, i jak olejemy takiego Marcinka to on w końcu przestanie pisac!!! W ogóle głupi temat i zdaję mi się że jest do zsypu bo zacyna się tu na forum robic coś złego z serii "my komputerowcy lepsi" "oni gorsi" Pozdro

Ostatnio edytowany przez Zell ff8 (2007-03-11 16:36:44)

Offline

#25 2007-03-11 16:39:21

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Rejestracja dzieci neo

Ech, a przecież Freeman pisał, żeby czytać ze zrozumieniem...
Ja mówie, że takie coś jest, a nie, że tak będę robił skoro tak jest!
A czy gość a neo child to jest to samo?
Oczywiście, że przeczytam, ale jeśli po przeczytaniu okaże się neo kid, to wtedy wyjaśnia ci się to, co napisał Zgrzyt i ja, nie? Po to są te określenia na forum, żeby było wiadomo kto jest kim... Np. admin nie miałby "Administrator" i niewiedziałbyś, że to admin i co? Zjechałbyś go za coś tam, nawrzucał mu i dostał bana. XD
I znowu, co ma metal albo skejt do internetu? Nie wiem czy zauważyłeś, ale udzielając się w internecie używasz raczej głowy, a nie wyglądu...

Ostatnio edytowany przez Hatake (2007-03-11 16:43:56)

Offline

#26 2007-03-11 16:40:49

madafaka
Użytkownik
Dołączył: 2007-01-04

Odp: Rejestracja dzieci neo

Hmm, nie przeczytałem połowy postów, raczej tylko przemknąłem wzrokiem, ale to chyba nic strasznego, więc się wypowiem ;]
Według mnie pomysł nie wypali z wielu powodów, przykładowo nikomu się nie będzie chciało zabrać za akcję, ponieważ człowiek ma co innego do roboty i szkoda komu czasu na takie coś, zresztą jedna osoba nie podoła temu, cały sztab modków i admin muszą się zgodzić + trzeba to dobrze obmyślić, jednym słowem dużo roboty i jest to raczej sfera obecnie ciężko osiągalna oczkod

Można jeszcze napomnąć, o fakcie, że sprawa kto jest dzieciuch neo i kto zasługuje na te warny co miałyby być czy coś, jest strasznie indywidualna i względne to jest bardzo, nawet nie wiem czy możemy tutaj mówić o demokracji, że 'niby większość' chce wykluczyć użytkownika - nazwać go trollem.

Może póki co, jak to wyczytałem w pierwszych postach tematu, ktoś powiedział, że lepiej nie dorzucać jeszcze drewna do ogniska rozpalonych serc użytkowników niepoprawnych (lol, jak to zdanie brzmi schizowo ;]), lecz ugasić ich niepoprawność i zdusić w nich chęć wypowiadania się, gdy mają wypowiadać głupoty.

Skam jakby trochę pomyślał zanim coś napisze w poście i zatwierdzi wiadomość, to może by miał lepszą reputację, zresztą my jako społeczność dłużej obcująca na forum (ja mało akurat obcowałem póki co), też nie powinniśmy rzucać mięsem gdy ktoś gafę zrobi lub gada głupoty, trzeba być tolerancyjnym i lojalnym, zresztą komu zaszkodzi trochę być milutkim, śmiesznie i miło będzie ;] Może to też lepszy sposób na reformowanie innych użytkowników?
Ale z drugiej strony, mało kogo obchodzi reformowanie innych (no ja za bardzo nie interweniuje, bo mi się nie chce ;]), więc zostaje chyba wyjście w ignorowaniu i karaniu użytkowników ;]

Eeee, mam wrażenie, że nieco poplątałem coś, ale przecież ważny jest przekaz! ;]

Offline

#27 2007-03-11 16:52:58

Zell ff8
Użytkownik
Skąd: Legnica/Walsall
Dołączył: 2006-03-05

Odp: Rejestracja dzieci neo

Hatake napisał:

A od kogo się to zaczęło?
Ech, a przecież Freeman pisał, żeby czytać ze zrozumieniem...

No nie wiem zdaję mi się że umiem czytac ze zrozumieniem bardzo dobrze, ale nie zdaję mi się że Ty mnie rozumiesz. Ja jestem do przesady tolerancyjny i walczę z każdym objawem uprzedzeń i dyskryminacji, i nie myślcie że mam z tym jakieś problemy bo wcale, ale z tego co widzę to na świecie jest coraz gorzej. Chodzi mi o to że np. pewnie trochę z was słucha metalu i ma długie włosy i nie raz słyszeliście od dresików z bram "Brudasie" i wiem że tak jest bo mam paru takich kumpli to wiem co jak jest 5. I zdaję mi się że tu jest to samo ktoś mysli trochę inaczej niż Wy możnowładcy forumowi to już pokazujecie jacy to wy nie boscy i mądrzy nie jesteście i od razu Dziadek dialogu[kupa] W ogóle nie rozumiem zasady wymyślania takich głupich nazw. Ktoś jest jaki jest i już taki będzie a jak przegina to Modkowie się nim zajmą. Czuję się jakbym walczył z wiatrakami ale co tam. Tylko chche wam uświadomic że to nic nie da. JEstem za usuwaniem durnych postow i dawaniem banow i warnow ale juz nie robmy scen z jakimis glupimi nazwami i podzialami. Nie badzmy jak te dresiki w bramach[blee]

Ostatnio edytowany przez Zell ff8 (2007-03-11 16:54:08)

Offline

#28 2007-03-11 16:53:54

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Rejestracja dzieci neo

To nie prościej będzie wstawienie jakiegoś systemu klas? Np. gwiazdkowy, czy z innym nazewnictwem. Z miejsca wiadomo jaki kto ma status i czego można się po nim spodziewać.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#29 2007-03-11 16:58:52

Zell ff8
Użytkownik
Skąd: Legnica/Walsall
Dołączył: 2006-03-05

Odp: Rejestracja dzieci neo

Hatake napisał:

Ech, a przecież Freeman pisał, żeby czytać ze zrozumieniem...
Ja mówie, że takie coś jest, a nie, że tak będę robił skoro tak jest!
A czy gość a neo child to jest to samo?
Oczywiście, że przeczytam, ale jeśli po przeczytaniu okaże się neo kid, to wtedy wyjaśnia ci się to, co napisał Zgrzyt i ja, nie? Po to są te określenia na forum, żeby było wiadomo kto jest kim... Np. admin nie miałby "Administrator" i niewiedziałbyś, że to admin i co? Zjechałbyś go za coś tam, nawrzucał mu i dostał bana. XD
I znowu, co ma metal albo skejt do internetu? Nie wiem czy zauważyłeś, ale udzielając się w internecie używasz raczej głowy, a nie wyglądu...

To był tylko przykład głupoty ludzi, i jeśli tego nie zauważyłeś to chyba nie używasz tej głowy tak dobrze do tego internetu. I taka samą głupotą jest klasyfikowanie ludzi tutaj.

Quithe napisał:

To nie prościej będzie wstawienie jakiegoś systemu klas? Np. gwiazdkowy, czy z innym nazewnictwem. Z miejsca wiadomo jaki kto ma status i czego można się po nim spodziewać.

O to mi mniej więcej chodzi.

Ostatnio edytowany przez Zell ff8 (2007-03-11 17:13:23)

Offline

#30 2007-03-11 17:04:21

Nevar
Użytkownik
Skąd: Świętochłowice
Dołączył: 2006-06-02

Odp: Rejestracja dzieci neo

Przecież słowo "Neostrada" w nazwie "Dzieci Neostrady", oznacza to, że rodzice umożliwili dziecku dostęp do netu - nie ważne w jakiej firmie - ale dostało się Neostradzie, bo to ona najwięcej się reklamuje i tak jak w przypadku reklamy jakiejś zabawki, dzieci proszą, wrzeszczą, błagają, że chcą mieć "to" z reklamy, chociaż tak naprawdę nie wiedzą nawet do czego jest im to potrzebne.
(Rodzice) Nie powiedzieli jak z tego korzystać, bo i sami tego nie potrafią, więc dzieci pytają się na forach, czy to z niewiedzy, czy z chęci zdenerwowania ludzi/spamowania.
Nie ważne, czy jesteś w sieci osiedlowej, czy masz Neostradę. Mimo wszystko termin moim zdaniem słuszny.

Akcja o której piszecie, IMO raczej nie przejdzie, ale myślę, że można wprowadzić inne, ciekawsze opcje.
Chociażby takie "Kto komu pomógł", czy dopisanie po nicku zwrotu   -  dla dziewczyn "-chan", dla facetów "-kun", dla modów "-san", a dla admina "-sama", czy też zależnie od ilości postów/napisów "-sempai", czy "-sensei" (ostatnie dwa można by powiązać z opcją jw. "Pomógł X razy").
Ale to oczywiście zależy od tego, czy zarząd ma czas na takie rzeczy i... Wystarczająco umiejętności (wjeżdżanie na ambicję raczej nie pomoże, ale warto spróbować ;] )

Anyway, myślę, że skoro można dać tyldę ("~") przed nickiem, to po nim można też dodać (zamiast ~) np. "-san".
Myślę, że by się przyjęło i spodobało nawet tym, którzy nie lubią zmian ("nie bójcie się zmian na lepsze" xD).

Edit: Po tym jak napisałem posta, przeczytałem ten wpis http://www.i-slownik.pl/1,1860,dziecko,neostrady.html , widać napisałem całkiem podobnie.

Ostatnio edytowany przez Nevar (2007-03-11 17:10:04)

Offline

#31 2007-03-11 17:10:06

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Rejestracja dzieci neo

Zell ff8 napisał:

I taka samą głupotą jest klasyfikowanie ludzi tutaj.

Święte słowa brachu smile

Quithe napisał:

To nie prościej będzie wstawienie jakiegoś systemu klas? Np. gwiazdkowy, czy z innym nazewnictwem. Z miejsca wiadomo jaki kto ma status i czego można się po nim spodziewać.

Zazwyczaj i tak wiadomo , jako że towarzystwo stąd już się zna więc wszelkie gwiazdkowanie etykietkowanie i inne dyrdymały raczej niczemu poza masturbowaniem swojego ego nie posłużą .

Ostatnio edytowany przez Aizen (2007-03-11 17:11:06)

Offline

#32 2007-03-11 17:11:42

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Rejestracja dzieci neo

Ja nie chcę żadnych sufiksów przy nicku jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#33 2007-03-11 17:12:09

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Rejestracja dzieci neo

Quithe napisał:

To nie prościej będzie wstawienie jakiegoś systemu klas? Np. gwiazdkowy, czy z innym nazewnictwem. Z miejsca wiadomo jaki kto ma status i czego można się po nim spodziewać.

proponuję nazewnictwo:
-mitoman
-erotoman-gawędziarz
-przynudzacz
-troll łagodny
-troll ekstremalny
-chwalipięta
-spójrzcie-jaki-jestem-oczytany
-dyslektyk symulowany
-dyslektyk niereformowalny
dodałabym po namyśle kolejne:
-nie-czytający-FAQ
-rozjemca
-łagodna
-cierpliwie-odpowiadający-po-raz-setny-na-to-samo-pytanie
no i może jeszcze:
-zła kobieta/ale nie do końca;)/


Ta, może jeszcze -sama, albo sensei;)

Ostatnio edytowany przez hikikomori (2007-03-11 17:42:48)

Offline

#34 2007-03-11 17:18:01

Zell ff8
Użytkownik
Skąd: Legnica/Walsall
Dołączył: 2006-03-05

Odp: Rejestracja dzieci neo

Aizen napisał:

Zazwyczaj i tak wiadomo , jako że towarzystwo stąd już się zna więc wszelkie gwiazdkowanie etykietkowanie i inne dyrdymały raczej niczemu poza masturbowaniem swojego ego nie posłużą .

Potwierdzam w 100%

Offline

#35 2007-03-11 17:30:46

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: Rejestracja dzieci neo

I ja nie lubie pyskatych smarków myślacych ze wszystko mogą gdy nie moge takiego dorwac i te nóżki.. nóżki.. z dupy.. [URL=www.fotosik.pl]7b227201990d0e9c.gif[/URL]'kyaaa

Nie znacie sposobu na zbanowanie takiego osobnika? Przeciez nawet jeśli ma zmienne IP mozna poznac dziada po macu!

Pomysł z dodatkiem pod avkiem jest durny. Nawet jeśli ofiara się nim przejmie to co powstrzyma ją przed załozenim innego konta?

Hatake co za roznica czy gostek ma neo czy nie? Jeśli na za duzo sobie pozwala zasługuje na karę w takim samym stopniu niezaleznie czy jest userem, moderatorem czy adminem.


center

Offline

#36 2007-03-11 17:33:42

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Rejestracja dzieci neo

Yaku napisał:

Hatake co za roznica czy gostek ma neo czy nie? Jeśli na za duzo sobie pozwala zasługuje na karę w takim samym stopniu niezaleznie czy jest userem, moderatorem czy adminem.

Mhm...jak według Ciebie miało by wyglądać karanie admina?:D

Offline

#37 2007-03-11 17:40:00

Danuel
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-17

Odp: Rejestracja dzieci neo

kubik napisał:

~Danuel Neostrada czy Net24 też działają na zasadzie dial up smile

Za moich młodych dni dialup znaczył tylko jedno. A o sztywnym to tylko ludzie słyszeli że gdzieś tam jest smile_big

Offline

#38 2007-03-11 17:40:13

malkor
Użytkownik
Skąd: Kobyłka
Dołączył: 2006-06-16

Odp: Rejestracja dzieci neo

Zróbmy jeszcze rejestr żydów, murzynów, chińczyków, nazistów, ateistów, komunistów, urodzonych w lutym, hodowców kotów i debili.
Będziemy najbardziej rasistowskim forum w Polsce, a naszym przywódcom niech będzie jaśnie oświecony pan Zgrzyt.

Offline

#39 2007-03-11 17:42:13

Nevar
Użytkownik
Skąd: Świętochłowice
Dołączył: 2006-06-02

Odp: Rejestracja dzieci neo

Aizen napisał:
Yaku napisał:

Hatake co za roznica czy gostek ma neo czy nie? Jeśli na za duzo sobie pozwala zasługuje na karę w takim samym stopniu niezaleznie czy jest userem, moderatorem czy adminem.

Mhm...jak według Ciebie miało by wyglądać karanie admina?:D

Zbiorowy lincz + zmiana piaskownicy? xDD To by nie przeszło xD Najwyżej w małej grupie subberskiej xD

Offline

#40 2007-03-11 17:42:31

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: Rejestracja dzieci neo

Aizen -> Mowie tylko ze zasługują na kare nie że mam pomysł jak karac.

Nevar napisał:
Aizen napisał:

Mhm...jak według Ciebie miało by wyglądać karanie admina?:D

Zbiorowy lincz + zmiana piaskownicy? xDD To by nie przeszło xD Najwyżej w małej grupie subberskiej xD

Świat jest niesprawiedliwy i pewnych rzeczy nie zmienisz inaczej niż za pomocą siły.. choć z drugiej strony jeśli dokopiesz jednemu wyrośnie drugi a kolejnym Don Kichota'em nie mam zamiaru zostawać.
..
Choc patrzac z jeszcze innej strony lepiej zrobic cos co popchnie swiat w dobrym/lepszym kierunku niz stac i sie przygladac.

Każdy mógłby wyciągnąć własną 'słuszną' hipotezę baka

Ostatnio edytowany przez Yaku (2007-03-11 17:48:44)


center

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024