#61 2007-03-11 20:12:49

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: Rejestracja dzieci neo

lol widac ze zgrzyt troszku nie teges jak nie ktorzy popatrzmy na taki narod jak Amerykance 10/12 to sa trole etc Ktos ich tepi ? nie ? rejestracja... moze jeszcze zrobmy sobie paski z numerkami jak w obozie koncentracyjnym ? ^_^
bede pan 00000007 ( troszku dlugie) ? dla mnie to pomysl chybiony poniewaz wierze modkom ( ? oO) co do bandytow pedofilow etc nie jestem w ogole tolerancyjny dlatego jak bym takiego spotkal 5 minut i go nie ma a co do tego czy mi przeszkadzaja dzieci neo hmmm bardziej zalezy mi akcja Pokemonom stop :]

Offline

#62 2007-03-11 20:20:02

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Rejestracja dzieci neo

Idąc za radą, czy też przykładem, może też i pomysłem Szanownego Pana ~Zgrzyta, zgłosiłem ten temat do usunięcia ^^
Gdyż mimo, iż nie jestem dzieckiem neo, bo nic do nich nawet nie mam[cojest]  xD, uważam ten temat za bezsensowny ^^

Offline

#63 2007-03-11 20:25:10

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: Rejestracja dzieci neo

Mistrzu -> Tak otwarcie przyznawac sie że jestes bezmuzgim spamerem który gdzies ma cały regulamin forum i gwizda ci co inni na ten temat mysla bo mozesz pisac wszystko a jak cie zbanują - durnie - i tak załozysz sobie nowe konto


center

Offline

#64 2007-03-11 20:25:49

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: Rejestracja dzieci neo

ja uwazam ze caly pomysl jest bezsensowny, az nie chce mi się wiele rozpisywac na ten temat ale odpowiedzcie sobie co byscie zrobili mając taki przydomek? pisali dalej na tym koncie? chyba w innym świecie żyjecie.

Offline

#65 2007-03-11 20:41:48

madafaka
Użytkownik
Dołączył: 2007-01-04

Odp: Rejestracja dzieci neo

Ahh oczkod
Piękny rozwój akcji, wiele osób ma pole do popisu, niby wielka mi dyskusja na temat odznaczenia każdego użytkownika stosowną ilością gwiazdek czy czymś podobnym oczkod Czy nie zauważacie, że temat powinien być raczej w dziale "O wszystkim i o niczym", gdyż temat nie ma rąk i nóg - tak samo jak idea.

Wiele osób chce wprowadzać zmiany, chce pomóc, ale co z tego wychodzi? Nowe tematy, bajzel, coraz to większy chaos - czy tego naprawdę nie widać, że dzieje się coś odwrotnego do tego, co zamierzamy?

Zmiany wprowadza się powoli, a ten temat ledwo jeden dzień jest i taki zamęt wprowadza na forum! Za kilka dni zapał się zmniejszy i wszyscy zapomnimy o tym, nie mówcie tylko, że z tego względu tacy aktywni jesteście teraz ;]
Ja bym sprawy zostawił adminowi i modkom, gdyż jeżeli oni zauważą, że naprawdę dzieci neo szerzą swoje szeregi i może to zagrozić obecnej formie forum, użytkownikom i takie tam, to jakieś podejmą decyzje, coś obmyślą i może nas o zdanie spytają?

Aktualnie nie ma aż takiej potrzeby, żeby walczyć z dziećmi neo wspólnie z załogą tego forum, gdyż tylko uprzykrzamy, stwarzamy problemy (ten cały temat można śmiało chyba usunąć, lecz może się przydać na przyszłość, ażeby to wyciągać wniosku z wcześniej popełnianych pomyłek). Póki nie stało się jeszcze nic poważnego, ja przynajmniej wolę biernie się przyglądać temu wszystkiemu lub nader mało aktywnie brać udział w zwalczaniu dzieci neo czy też zmianom na forum.

Póki co, chyba czekam na dalszy wysyp ogromnej ilości postów i na dalszy rozwój akcji oczkod

Offline

#66 2007-03-11 21:50:46

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Rejestracja dzieci neo

Jeśli już mowa o różnych zachowaniach na forach to chwilami ciężko mi rozpoznać czy ktoś jest naprawdę tępy czy tylko udaje i celowo robi na złość.
Bo wiele pytań jest takich śmiesznych że nie należy ich zadawać na forum tylko sprawdzić na google.
Zazwyczaj takim osobnikom chodzi o to żeby sprawdzić cierpliwość innych forumowiczów a jak się wnerwiają to taki głupek się cieszy.
Sprawdzałem na kilku forach i pojawiali się tacy i prowokowali czy to na temat anime czy inny.
Ale wszystko to było na krótko.

Offline

#67 2007-03-12 02:14:07

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Rejestracja dzieci neo

hikikomori napisał:
Quithe napisał:

To nie prościej będzie wstawienie jakiegoś systemu klas? Np. gwiazdkowy, czy z innym nazewnictwem. Z miejsca wiadomo jaki kto ma status i czego można się po nim spodziewać.

proponuję nazewnictwo:
-mitoman
-erotoman-gawędziarz
-przynudzacz
-troll łagodny
-troll ekstremalny
-chwalipięta
-spójrzcie-jaki-jestem-oczytany
-dyslektyk symulowany
-dyslektyk niereformowalny
dodałabym po namyśle kolejne:
-nie-czytający-FAQ
-rozjemca
-łagodna
-cierpliwie-odpowiadający-po-raz-setny-na-to-samo-pytanie
no i może jeszcze:
-zła kobieta/ale nie do końca;)/


Ta, może jeszcze -sama, albo sensei;)


eh... podpadam pod połowe kategorii
smile_big

Ale tak naprawdę jestem mitomanem bo lubie opowiadac jaki to ze mnie erotoman, chociaz pewnie czasem przynudzam i wyglądam jak troll, a jak się uchleje to nawet jak ekstremalny, chociaz przewaznie się tylko chwale, a tak naprawde nie pije duzo, picie przeszkadza mi w czytaniu (i chwaleniu się ile wiem jezor), jedną z niewielu rzeczy jakich nie przeczytałem jest niestety FAQ, ogólnie czytam dużo a mimo to jestem dyslektykiem.
Nie lubie jak się ludzie kłucą, już czasem wolę powtórzyć po raz setny to samo i łagodnie podejść do sprawy niż się pienić...

I wiecie co? Zła by była ze mnie kobieta, lepiej czuje się jako facet jezor

A tak powaznie to coś takiego z "jajem" mozna wprowadzić


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#68 2007-03-12 02:37:55

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Rejestracja dzieci neo

~opcy, tylko teraz pytanie, czy każdy sobie sam wybierze kategorię, czy reszta będzie dopasowywać. Druga opcja może być całkiem zabawna xD


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#69 2007-03-12 17:19:29

Satoshi
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Dołączył: 2006-03-25

Odp: Rejestracja dzieci neo

nowa era dzieci neo na forach to jeszcze nic w porównaniu z ostatnim wylewem spam botów pedofili xD

Offline

#70 2007-03-12 17:58:25

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Rejestracja dzieci neo

Pomysł mało świeży (jest na to odpowiednie słowo) i dość bucowaty.

Offline

#71 2007-03-12 17:58:34

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Rejestracja dzieci neo

Quithe napisał:

~opcy, tylko teraz pytanie, czy każdy sobie sam wybierze kategorię, czy reszta będzie dopasowywać. Druga opcja może być całkiem zabawna xD

Jakby inni forumowicze wybierali ci przydomek byłoby ekstra. Za tym pomysłem podpisuję się wszystkim, czym chcecie jezor Ciekawi mnie jaki ja bym dostał...


"Skazany na zajebistość"

Offline

#72 2007-03-12 23:10:25

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Rejestracja dzieci neo

Zjadacz napisał:
Quithe napisał:

~opcy, tylko teraz pytanie, czy każdy sobie sam wybierze kategorię, czy reszta będzie dopasowywać. Druga opcja może być całkiem zabawna xD

Jakby inni forumowicze wybierali ci przydomek byłoby ekstra. Za tym pomysłem podpisuję się wszystkim, czym chcecie jezor Ciekawi mnie jaki ja bym dostał...

Na razie jest praktykowane arbitralne przyznawanie użytkownikom zdrobnień przez tzw. vox populi. Sam przeważnie unikam ich stosowania (z wyjątkiem uroczego wprost zdrobnienia "Wandi"), bo mi się np. kojarzą z onomatopeją naśladującą odgłos czkania, przesadną poufałością, oraz innymi zjawiskami uprzykrzającymi życie.

Zgrzyt napisał:

Ja chce mieć erotoman-gawędziarz

Mówisz-masz.
P.S. Ale pewnie "mitoman" się przyjmie, bo to krótsze i w ogóle...

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-03-13 06:59:17)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024