#21 2007-06-30 20:19:49

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

Uh?? Przecież wyraźnie jest powiedziane ze nie idzie ani do nieba ani do piekła...poprostu znikasz przestajesz istnieć etc...

Offline

#22 2007-06-30 21:10:26

Szual
Użytkownik
Skąd: Ostrowiec Św.
Dołączył: 2006-04-09

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

Osoba używająca notesu trafia do Nicości. W openingu #2 jest na końcu Light w Nicości pokazany ( w moim domniemaniu ). Poza tym było o tym chyba mówione na początku serii.

Ostatnio edytowany przez Szual (2007-06-30 21:12:18)

Offline

#23 2007-06-30 21:21:02

sadakot
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-23

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

Hmmm. Zakończenie dobre... no lepsze niż serii tv. Choć to raczej ciąg dalszy niż zakończenie.
Trochę szkoda, że seria skończyła sie w taki sposób. Kontynuacji raczej nie zrobią, bo nie ma jak. Oj szkoda, szkoda.
BTW. Dzięki za pl wersje i możliwość obejrzenia tego małego cudeńka.
Pozdrawiam smile


猫が大好き!!!

Offline

#24 2007-06-30 21:49:17

Sigall
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-01-25

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

khadzad napisał:

Uh?? Przecież wyraźnie jest powiedziane ze nie idzie ani do nieba ani do piekła...poprostu znikasz przestajesz istnieć etc...

Czytałeś fake-a? Zanim znikniesz w nicości odbędziesz pokutę... Jak dla mnie to już nie zły początek nowej serii jezor Ucieszył bym się jak by autor stwierdził, że fake jest tak naprawdę kontynuacją Death Nota...

Offline

#25 2007-06-30 21:53:24

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

Ale w normalnym jest powiedziane że od razu idziesz do nicości xD i to mi sie najbardziej podoba żadnego bawienia sie:)

Offline

#26 2007-06-30 21:55:44

Nevar
Użytkownik
Skąd: Świętochłowice
Dołączył: 2006-06-02

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

Sigall napisał:

A czy jedno nie może wynikać z drugiego? Skoro nie żyje a nie może iść do nieba czy piekła to chyba musi trafić tam gdzie trafił wg fake-a...

Oba zakończenia są fajne, tego anime to się spodziewałem, że będzie coś w tym stylu...

Co następne Nevar?

Właśnie. Zastanawiałem się wtedy, czy nie usunąć tych stron ze "starym Raito", żeby było jak kontynuacja, ale w sumie zostawiłem tak jak jest, gość się pewnie namęczył, żeby te zmarszczki nałożyć oczkod A co do tego, co mówiłem wcześniej, że nie znalazłem niektórych z tych scen - cofam, znalazłem je.
Pierwsza - to była ta z prezydentem USA, kiedy spotkał się z Nearem. Ryuk i Raito zostali "doklejeni" (ale wyglądało to dosyć realistycznie, jak na mój gust).
W pozostałych dało się zauważyć naniesione "dodatki".

"Następne"? Może autor DN zauważy to "zakończenie" i stworzy jakąś krótką serię? Wątpię, ale nadzieję można mieć zawsze ;] Ewentualnie fani stworzą resztę (co, bez choćby dodatkowych grafik z królem Shinigami byłoby trudne xD) :]

Offline

#27 2007-07-01 00:26:58

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

Po takim zakończeniu mogę iść spokojnie spać.

Offline

#28 2007-09-11 18:39:26

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

A dla mnie zakończenie było do bani smutny Dlaczego znowu dobro musiało pokonać zło deprecha. Bardziej podobało by mi się załatwienie tego całego N i jego ludzi, a tak obyło się standardowo. Nie dziwota, że fani wykreowali alternatywne zakończenie.
Tak jak przez całość anime akcja trzymała w napięciu, tak na samym końcu była nijaka - mogło by się wydarzyć "coś" odwracające bieg zdarzeń (jak często-gęsto bywało)...

Dzięki ~Nevar za translację fake'a... przynajmniej można sobie na własny użytek ułożyć dalszy ciąg zdarzeń ukryty

papa

Offline

#29 2007-09-28 11:08:17

R4Zi3L
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

dobry ten ending.... szkoda ze Light przegrał.... wolalbym zeby "zło" wreszcie zwyciężyło... jezor

Offline

#30 2007-11-14 21:32:12

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

Zakończenie a anime było genialne - to jest tylko spełnieniem pragnień innych którym się nie podobało i nie pogodzili sie z ostateczną wersją wydarzeń.
Prawie to samo miało miejsca z FMA - po to powstał film by moim zdaniem zepsuć idealne zakończenie anime - jednak wielu osobom one się nie podobało. Nie winię ich ani nie mam do nikogo pretensji które zakończenie woli, nie będę nikogo przekonywał do swoich racji. Jednak klimatem odbiegały one daleko od serii. Tajemniczość - właśnie to nas do nich przyciągało. Rozwiązanie następnych wątków tylko niepotrzebnie komplikuje sprawę. Lepiej jest siedzieć chwilę przed czarnym ekranem/nad okładką mangi po skończeniu oglądania/czytania i zastanawiać się co było dalej. Utracenie tego sedna to zmienienie typu anime które tak lubimy.

aha, Nevar - na przyszłość zapoznaj się z programem CDisplay oczkod


10721827ve.gif

Offline

#31 2007-12-01 19:01:39

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

Kisiel napisał:

Zakończenie a anime było genialne - to jest tylko spełnieniem pragnień innych którym się nie podobało i nie pogodzili sie z ostateczną wersją wydarzeń.

Nic dodać, nic ująć. I mam nadzieję, że nigdy nie powstanie ciąg dalszy mangi/anime - ja w kółko mogę oglądać to, co już jest.

Offline

#32 2007-12-01 19:05:51

kai20
Użytkownik
Dołączył: 2007-10-02

Odp: [SPOILER] Death Note - Alternatywne zakończenie.

Nie można odgrzewać tego samego dania tylko, że na innym oleju END

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024