#21 2007-08-18 15:05:08

rutek
Użytkownik
Skąd: Konstancin
Dołączył: 2007-01-18

Odp: Gry mmo - INFO !

Fiesta. Nie wiem czy ktoś z was to zna, właśnie kończą się drugie beta testy. trochę mi cięło w mieście ale sam pomysł kozacki. MMO 3D w stylu mangowo-kreskówkowo-animowym :]

screen

screen2

Jak dla mnie kozak. Jak skończą sie beta testy to pogram w to na pewno. Jeśli ktoś chce to może zapisać się na beta testy i pograć:

http://outspark.com/

Offline

#22 2007-08-18 18:23:30

stolarzz
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2006-11-14

Odp: Gry mmo - INFO !

Strasznie tandetnie ta gra wyglada jezor

Offline

#23 2007-08-18 18:39:47

rutek
Użytkownik
Skąd: Konstancin
Dołączył: 2007-01-18

Odp: Gry mmo - INFO !

sugerujesz się tymi dwoma screenami, które podałem? jezor

jeden z filmików o grze: filmik

Ostatnio edytowany przez rutek (2007-08-18 18:44:19)

Offline

#24 2007-08-18 18:48:49

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Gry mmo - INFO !

oblekałem i hmmmm graficznie podobnych gier wyszło ostatnio tuszkę dużo po dwóch filmikach raczej sobie bym tą gre darował. Lukru w cholerę, dziwne to twórcy chyba grzybków się najedli.

Offline

#25 2007-08-18 19:07:32

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Gry mmo - INFO !

Wydaje się raczej dla młodszych graczy. jezor Ja tam preferuję fantasy w stylu Lineage 2 (które mimo iż jest nudne po jakimś czasie to i tak wciąga, gdyż lokacje są boskie).


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#26 2007-08-18 19:38:20

kazik1990
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-02-16

Odp: Gry mmo - INFO !

strusic napisał:

Wydaje się raczej dla młodszych graczy. jezor Ja tam preferuję fantasy w stylu Lineage 2 (które mimo iż jest nudne po jakimś czasie to i tak wciąga, gdyż lokacje są boskie).

tak samo jak ~strusic polecam Lineage 2, gram na prywatnym servie i jeszcze mi się nie znudziła a dosyć już w nią gram. Ta gra ma bardzo fajne lokacje i fajnie zrobione klasy, jest dużo questów i skilli więc jest trochę zabawy:)


sygnaitachimu5.jpg

Offline

#27 2007-08-18 19:42:45

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Gry mmo - INFO !

Moze maly powrot do przeszlosci i Ultima Online smile_big ? Jedyny mmorpg ktory mnie wciagnal na dluzej niz 4 dni smile.


WoodenJesus.png

Offline

#28 2007-08-18 19:54:05

2Pack
Użytkownik
Skąd: Starachowice
Dołączył: 2007-05-04

Odp: Gry mmo - INFO !

Hmmm MMO to Ferentus i jeszcze Silkroad (chyba tak to się pisało) marne podróbki WoWa, ale darmowe. Mi się to nie podoba, ale mój brat się tym zachwyca...zwłaszcza Ferentusem.

Offline

#29 2007-08-19 15:00:29

Rezzy
Użytkownik
Dołączył: 2007-08-13

Odp: Gry mmo - INFO !

Psychopata napisał:

ROSE - Cos jak flyff tylko z 10x lepsze. Gra jest platna, ale jest conajmniej jeden pozadny server, ktory znam i gra tam okolo 1,5k graczy. Głowny serve rpodzielony jest na dwa mniejsze, ale jesli zrobimy sobie postac na pierwszym, to ona jest i na drugim. Gra sie przyjemnie i bezstresowo, sa areny pvp, grafa cukierkowata w pelni 3D.
No a tutaj server Ruff ROSE

Cóż kiedyś byłem tym zainteresowany ale zniechęciły mnie screeny z tym jak wyglądają postacie i klasy raczej dziwne

Psychopata napisał:

Interesuje mnie gra Space Cowboy. Jesli ktos w to gral to moze cosik o niej napisac.

Cóż w Space Cowboy-a ja grałem.... ogólnie to mogę się wypowiedzieć w ten sposób:
Gra oparta na samych questach... gdyż questy dają około 70~90% expa na lvl + kasa/dropy... Prawie wogóle się tam nie grinduje chyba tylko po to aby dobić lvl... PvP wg. mnie dość niewyważone z powodu jednego statku który potrafi jeździć >.>"
+ tej gry może być to, że możesz sobie polatać statkiem kosmicznym jezor ...Szczerze to twierdzę, że w tej grze nie ma nic super ciekawego... średnio mnie wciągnęła raczej grałem jak nie miałem co robić

Zgrzyt napisał:

Silkroad - wspaniały mmorpg
Fly For Fun - przyjemne

Silkroad wspaniały...??!! fuj ja raczej z tym się nie zgodzę, bo z tego co pamiętam to ta gra ma kilka minusów takich jak: niesamowite lagi i farmienie SP z tego powodu odszedłem od tej gry i nie mam zamiaru wrócić
A co do FlyFF-a to powinieneś dodać, że się raczej nudzi... ja po wbiciu 40 poziomu w tydzień przestałem grać... zresztą PvP jest niezbyt wyważone gdyż mag aż do 40-50 poziomu jest tak silny, że żadna inna klasa z tym samym lvlem nie ma nawet po co próbować się z nim bić

strusic napisał:

A ja polecam sobie przejrzeć tą listę. Na tej stronie znajdziecie informacje i przykładowe screeny i inne informacje.

Zgadzam się jest to najlepsza lista z MMO jaką znam zawsze jak szukam jakiegoś nowego to wchodzę na tą stronę
A co do mnie to polecam MapleStory Europe Ja osobiście gram na globalu, ale polecam europe, bo na globala już nikt z europejczyków nie wejdzie jezor To by było na tyle

Offline

#30 2007-08-19 16:35:24

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Gry mmo - INFO !

A grał ktoś może w Rune i chce się podzielić wrażeniami ?

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024