#21 2007-04-07 11:19:05

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Wstawianie napisów - grupa

Sousuke_PL napisał:

Ale sam FPS nic Ci nie da, bo różne grupy mając nawet takie same FPSy, mają różny czas trwania epka, bo jedni wytną tą reklamę po openingu, drudzy ją zostawią, więc i tak musisz się bawić i tak :p

Jak to nie da? W czasie oglądania przesunięcie przy dobranym na początku fps (ominięcie reklamy itp) to dwa kliknięcia i nie więcej jak 10 sekund pracy.

Offline

#22 2007-04-07 11:23:46

DevilDrom
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Wstawianie napisów - grupa

Sousuke_PL napisał:

Ale sam FPS nic Ci nie da, bo różne grupy mając nawet takie same FPSy, mają różny czas trwania epka, bo jedni wytną tą reklamę po openingu, drudzy ją zostawią, więc i tak musisz się bawić i tak :p

Ale z tym można sobie samemu poradzić szybko i łatwo a w przypadku FPS jedyna metoda to metoda prób i błędów. Czyli wprowadzanie po kolei wszystkich używanych FPS - chociaż fakt że niema zbyt dużo popularnych(chyba z 4) jezor . Ale w przypadku gdy posiadana przez nas wersja różni się wyciętymi lub nie wyciętymi fragmentami(reklamami) z wersją do której robione były napisy oraz nie znamy zarówno grupy jak i FPS'u to dopasowanie ich jest trudne.

Zresztą nie chodziło mi oto żeby ściągać wersję ze zgodnym FPS ale o to żeby łatwiej móc dopasować takowe napisy do posiadanej wersji.

Ostatnio edytowany przez DevilDrom (2007-04-07 11:27:49)

Offline

#23 2007-04-07 11:30:55

Sousuke_PL
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-08-26

Odp: Wstawianie napisów - grupa

Hmm, teraz nasuwa mi się takie jedno pytanie, jak będzie podany tylko jeden FPS do tego co tłumaczyliśmy, a w paczce jest kilka różnych synchr to skąd będzie wiadomo do czego to się odnosi? Trzeba będzie podać w opisie? To równie dobrze tam można podać FPS :p


firmapucca2lu8.jpg

Offline

#24 2007-04-07 11:31:05

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: Wstawianie napisów - grupa

ludzie DARUJCIE SOBIE smile_big przeciez odwieczny problem z fps juz danwno zostal rozwiazny, a na imie mu format CZASOWY. Zamiast sie walic w fps to zrobcie napisy w ssa [SEP ma wsparcie wiec napisy robi sie DOKLADNIE tak samo jak mdvd]. Czas najwyzszy pojsc z duchem czasu a nie ciagle siedziec w piwnicy. W ostatecznosci lepiej by bylo wraz z tlumaczeniem w mdvd dodawac przynajmnie jedna wersje w srt. Chociaz kazde rozwiazanie jest do duszy jak ktos nie rozumie co to fps.


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#25 2007-04-07 11:32:52

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Wstawianie napisów - grupa

Ludzie? Hehe, wypraszam sobie! Podobno jestem bezuczuciowym botem. jezor

A co do tematu, to powiedziano już chyba wszystko. smile_big

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024