#41 2007-04-09 00:50:59

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Tibia ;]

Grałem w tibie i nie uważam to za stracony czas. Grałem tylko dla ludzi, których poznałem. Przeważnie sobie siedziałem i rozmawiałem z nimi. Można powiedzieć, ze po czesc to byl komunikator, a nie gra. No ale nie zmienia to faktu, ze gralem.

Teraz zaczalem pogrywac sobie w 9Dragons, bardzo ciekawa gra.

A jesli chodzi o RO, to polecam server CelestiaRO

Offline

#42 2007-04-09 00:57:06

Nevar
Użytkownik
Skąd: Świętochłowice
Dołączył: 2006-06-02

Odp: Tibia ;]

Laska napisał:

RO jest trudne zanim załapałem o co chodzi z tymi wszystkimi statami i skillami troche czasu minęło. Nadal nie mogę zapamiętać co to jest te ASPD jezor

Attack Speed, o ile się nie mylę :]

Przy okazji, odkopałem link do strony gildii, którą założyłem dosyć dawno temu smile_lol
http://magnum.exercitus.w.interia.pl/index.html
Strona po "angielskawemu", bo Polaków w gildii było "tylko" 8 oczkod

Offline

#43 2007-04-09 01:53:05

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Tibia ;]

Dobra to o czym jest to wątek w końcu?
O tibi czy o RO?
tematów o Ro nadmieniam, że już istnieje kilka a co do tibi nie nam oceniać co kto lubi! offtopujecie totalnie smutny To już zaczyna być żenujące
Tak samo zachwalanie i nie KDR! Serwer jest dobry! ale ludzie grający tam - NIE! Wystarczy chwila z nimi - plebs.

Ostatnio edytowany przez Kisiel (2007-04-09 01:53:31)


10721827ve.gif

Offline

#44 2007-04-09 02:28:09

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Tibia ;]

Pozwolicie ze tez wyrażę swoje zdanie na temat "tibii" jak dla mnie ta gra jest słaba grałem w nią przez jakiś czas i stwierdziłem ze gra "bomberman" (jeżeli tak to sie pisało) była o podobnej grafice i szczerze mówiąc wole sobie obejrzeć anime w dobrej jakości niż oglądać kwadraty które sie bija ;/ to porostu żałosne. A co do uzależnienia to mój kumpel w to gra 24/7 i jak mu siadzie net to lata po kumplach i błaga o użyczenie kompa bo nie chce żeby zabito mu postać dlatego tez nie gram w takie gry. Ostatnio  grałem w "MU Online" i wyłożyłem na ta cala zdrapkę kasę i stwierdziłem ze już lepiej było zostawić to na płyty. Gry w tych czasach to marnowanie czasu rozumiem pograć chwile w jakąś grę ale bez przesady 24/7 ja coś takiego próbowałem zrobić  na "MU" ale anime mnie odciągnęło :p. I to cala moja wypowiedz.

Pozdrawiam Zmora

Offline

#45 2007-04-09 09:50:06

dragon91pl
Użytkownik
Skąd: Dąbrowa Górnicza [RoD Anime]
Dołączył: 2005-09-09

Odp: Tibia ;]

tibia zabiera czas, życie, przyjaciół
ludzie kiedy ich zapytasz czy są uzależnienie powiedzą:
"nie nie jestem, musze tylko grać żeby mnie nie zabili"
i po co to jeśli i tak za jakiś czas to zniknie??
tak jak już ktoś powiedział że to kilka pikseli z napisem 100
(dwa zera więcej jezor od 1)
a co do ludzi którzy tam grają są tak samo uzależnieni i nie pogadasz sobie z nimi
dużo jest też gości chamskich, i oszustów którzy chcą coś mieć kosztem innych
np. złodzieje i hakerzy

Ostatnio edytowany przez dragon91pl (2007-04-09 09:50:56)

Offline

#46 2007-04-09 13:24:54

Laska
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2006-11-08

Odp: Tibia ;]

dragon91pl napisał:

ludzie kiedy ich zapytasz czy są uzależnienie powiedzą:
"nie nie jestem, musze tylko grać żeby mnie nie zabili"
i po co to jeśli i tak za jakiś czas to zniknie??
tak jak już ktoś powiedział że to kilka pikseli z napisem 100
(dwa zera więcej jezor od 1)

Ja sie moge przyznać bez bicia (xD), że od Tibii się uzależniłem. Grałem przez cztery lata cały czas, aż zobaczyłem na ekranie kilka pikseli składających sie w liczbę 100 i skończyłem grać, ponieważ to był mój cel oczkod

Offline

#47 2007-04-09 13:35:26

Belraist
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-21

Odp: Tibia ;]

dragon91pl napisał:

tibia zabiera czas, życie, przyjaciół
ludzie kiedy ich zapytasz czy są uzależnienie powiedzą:
"nie nie jestem, musze tylko grać żeby mnie nie zabili"
i po co to jeśli i tak za jakiś czas to zniknie??
tak jak już ktoś powiedział że to kilka pikseli z napisem 100
(dwa zera więcej jezor od 1)
a co do ludzi którzy tam grają są tak samo uzależnieni i nie pogadasz sobie z nimi
dużo jest też gości chamskich, i oszustów którzy chcą coś mieć kosztem innych
np. złodzieje i hakerzy

Głupota ...

Jak Tibia może wogóle uzależnić ? ... Najeżdzacie tak na Tibie, że tak bardzo uzależnia, ale to jest bezsensu ... Porównaj sobie Tibie do Lineage 2, WoW, Guild Wars - albo najbardziej badziewnej MMORPG świata - przy czym bardzo popularnej MU! ... To są gry, które uzalezniają ... ale Tibia ? 3/4 udzielających się w tym temacie napisało że nieprzeszli nawet fazy noob protect - To jest zwykły zapychacz czasu jak inne gry i po to właśnie ją ściągam, by sobie zapchać czas, rozerwać się itp. A nie po to żeby maniakować dzień i noc i podniecać się nad kolejnym zdobytym itemem, czy levelem ... Maniaki znajdą się dla każdej gry, nawet dla tych najzwyczajnieszych , choćby saper - kumpel się uzależnił ^^ ... wiem ze to brzmi śmiesznie, ale tak jest. Niepogadasz z nikim ? W każdej grze znajdziesz jakiegoś dobrego kumpla... A hakerzy ? - chyba Cheaterzy ... Wiem, że to jets badziew w porównaniu z innym nowymi grami ... ale za tamtych czasów to było coś ... i to nie jest temat dotyczący uzależnień w grach ...

[Edit] Też bym niegrał w Tibie jakbym miał lepszego kompa ;]

Ostatnio edytowany przez Belraist (2007-04-09 13:37:19)

Offline

#48 2007-04-09 13:42:06

Sousuke_PL
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-08-26

Odp: Tibia ;]

W tibii jest najwięcej hakerów i cziterów, a admini gry mają to gdzieś, co rusz znajdziesz jakiś nowy czit do tibii do kupienia w necie za parę złotych.
I tibia uzależnia bardziej niż inne gry, przez to w jaki sposób ona działa. Po wylogowania Twoja postać jest dalej w grze, jak zginiesz to możesz stracić parę dni, tygodni grania. Nie znam innego mmo o takich zasadach. Więc grasz i grasz żeby Cię nie zabili. Nie bez powodu to właśnie gracz tibia walnął matkę krzesłem bo wyłączyła mu tę żałosną grę. ~~


firmapucca2lu8.jpg

Offline

#49 2007-04-09 13:46:18

Belraist
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-21

Odp: Tibia ;]

Jak uważasz/uważacie ja mam własne zdanie - jak ktoś niepotrafi się kontrolować to wszędzie się uzalezni

Offline

#50 2007-04-09 13:51:41

dragon91pl
Użytkownik
Skąd: Dąbrowa Górnicza [RoD Anime]
Dołączył: 2005-09-09

Odp: Tibia ;]

tak ale tibia to niedośc że szajs to jest to jak podają w gazetach najbardziej uzależniająca gra MMORPG

Offline

#51 2007-04-09 13:53:56

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: Tibia ;]

gry mmo to w ogole bezsensowny zapychacz czasu, w kazdej grze single player masz cel, coś do czego dążysz a w takich szajsach jak tibia tego celu nie ma bo i gra nie ma końca, wszyscy sie tylko cyferkami podniecają ale końca nie widać, to tak jakby zrobili anime które NIE przewiduje końca... wątpie czy ludzie chcieli by to oglądac, nawet dragon ball sie kończył w jakiś sposób. A tutaj?
kolejny raz powtarzam, jedynym słusznym MMO w którym grając nie stracimy czasu to ŻYCIE!

Offline

#52 2007-04-09 14:41:01

Sousuke_PL
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-08-26

Odp: Tibia ;]

Fajne byłoby anime bez końca smile_big


firmapucca2lu8.jpg

Offline

#53 2007-04-09 14:41:01

Nevar
Użytkownik
Skąd: Świętochłowice
Dołączył: 2006-06-02

Odp: Tibia ;]

Hybrid napisał:

jedynym słusznym MMO w którym grając nie stracimy czasu to ŻYCIE!

W dodatku ma najtrudniejszy poziom trudności :] Pewnie dlatego niektórzy (bo reszta gra dla rozrywki i nie jest to ich sposób na życie) wolą tryb "easy" i grają w MMO na PC/konsolach oczkod

Od wszystkiego można się uzależnić, ale jest dobrze póki gracze szukają w MMO "tylko" rozrywki i możliwości poznania/rozmawiania z innymi, a nie wyżej wymienionego sposobu (stylu) życia (sprzedawanie postaci/innych rzeczy na Allegro itd.).

Offline

#54 2007-04-09 14:42:03

Sousuke_PL
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-08-26

Odp: Tibia ;]

Niektóre gry i servery zabraniają sprzedaży kont czy postaci :p


firmapucca2lu8.jpg

Offline

#55 2007-04-09 15:10:55

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Tibia ;]

Sprzedaz tibijnych kont jest nielegalna. Dlatego postaci oferowane na allegro nie maja pokazanych nickow. A w RO to nie wiem, tam to chyba nie problem nabic szybko poziom (DKDR).

Ostatnio edytowany przez lipa3000 (2007-04-09 15:12:38)


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#56 2007-04-09 15:25:26

Sousuke_PL
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-08-26

Odp: Tibia ;]

żeby kupić konto na hrate jak piszesz dkdr to trzeba być idiotą xD

Ostatnio edytowany przez Sousuke_PL (2007-04-10 01:33:56)


firmapucca2lu8.jpg

Offline

#57 2007-04-09 15:55:26

BigBang
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-23

Odp: Tibia ;]

Widze, ze porownujecie glownie RO do tibi, obie gry maja duzo zwolennikow, ale tak wlasciwie to tobia jest pusta, tam nie ma za bardzo co robic, jezeli cel gry jest tak banalny jak osiagniecie n-tego levela albo zdobycie XXX itemka to robi sie zenujace. Porownujac ja do wspomnianego wczesniej RO mozna nasuwac pewne podobienstwa odnosnie obu tych gier, ale biarac pod lupe takie RO widac odrazu ogromne roznice. Pamietam jak na serwerze EuphRO gralo na WoE po 2,6k ludzi. Zdarzalo sie, ze o jeden zamek z wysokimi inwestycjami walczylo po 1k ludzi naraz, od asur i comb championow ekran nie mogl przez sekunde ustac w miejscu. Walczyly dwa bloki sojuszy, w sumie 8 najpotezniejszych gildi (w kazdej po 75 osob bo tyle wynosil limit, oczywiscie wszyscy to byli upperki na +90, a wiekszosc z wypasionym sprzetem) do tego dochodzilo kilkanascie mniejszych gildi po pare/parenascie osob sympatyzujacych z ktoras ze stron i cala masa wolnych strzelcow majacych nadzieje na upolowanie czegos dla siebie. Granie wsrod setek sojusznikow przeciwko setkom przeciwnikow bylo naprawde masakrycznym przezyciem, nawet jezeli nie widziales co sie dzieje na ekranie z powodu dziesiatkow tysiecy odpalanych skilli na minute (niektozi to naprawde ostro spamowali, zwlaszcza na precastach) to bylo super przezycie nieporownywalne z niczym innym. A taka tibie, gralem w nia przez chwile, co prawda mozna tam bylo zapolowac na MVP w kilkanascie osob, ale poza tym nie bylo nic wartego uwagi, chyba ze wypady PK z kumplami poza miasto, ale ubicie kilku noobkow nie dawalo duzej satysfakcji.

Offline

#58 2007-04-09 15:56:32

Tronki
Użytkownik
Skąd: Wodzisław Śl [RoD Anime]
Dołączył: 2007-03-16

Odp: Tibia ;]

DKDR jest darmowym kontem.

Offline

#59 2007-04-09 16:15:57

Nevar
Użytkownik
Skąd: Świętochłowice
Dołączył: 2006-06-02

Odp: Tibia ;]

Odnośnie sprzedawania - krótkie porównanie:

Tibia - http://www.allegro.pl/search.php?string=tibia&buy=0&new=0&pay=0http://www.allegro.pl/search.php?string=tibia&buy=0&new=0&pay=0

Ragnarok - http://www.allegro.pl/search.php?string=ragnarokhttp://www.allegro.pl/search.php?string=ragnarok - z czego żadna akcja nie dotyczy gry.

lipa3000 napisał:

Sprzedaz tibijnych kont jest nielegalna. Dlatego postaci oferowane na allegro nie maja pokazanych nickow. A w RO to nie wiem, tam to chyba nie problem nabic szybko poziom (DKDR).

Sprzedawanie kont w ogóle w żadnej grze nie jest legalne. Gry zostały stworzone po to, żeby ludzie mieli przyjemność z grania, a zarabiać na tym mają prawo tylko producenci, którzy nad danym MMO siedzieli (chociaż i tak większość z nich jest darmowa).

Offline

#60 2007-04-09 20:16:59

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Tibia ;]

BigBang napisał:

Pamietam jak na serwerze EuphRO gralo na WoE po 2,6k ludzi. Zdarzalo sie, ze o jeden zamek z wysokimi inwestycjami walczylo po 1k ludzi naraz, od asur i comb championow ekran nie mogl przez sekunde ustac w miejscu. Walczyly dwa bloki sojuszy, w sumie 8 najpotezniejszych gildi (w kazdej po 75 osob bo tyle wynosil limit, oczywiscie wszyscy to byli upperki na +90, a wiekszosc z wypasionym sprzetem) do tego dochodzilo kilkanascie mniejszych gildi po pare/parenascie osob sympatyzujacych z ktoras ze stron i cala masa wolnych strzelcow majacych nadzieje na upolowanie czegos dla siebie. Granie wsrod setek sojusznikow przeciwko setkom przeciwnikow bylo naprawde masakrycznym przezyciem, nawet jezeli nie widziales co sie dzieje na ekranie z powodu dziesiatkow tysiecy odpalanych skilli na minute (niektozi to naprawde ostro spamowali, zwlaszcza na precastach) to bylo super przezycie nieporownywalne z niczym innym.

Oj tutaj sie zgodzę ;] Gdy jeszcze  grałem to caly tydzień zawsze mocno expilem albo zbieralem coś albo [to wstawic co sie chce] aby tylko na woe ubić o 1 osobę więcej. Żyło się tą chwilą - aszczegolnie dlatego, żę ja byłem jednym z tych championow o których mówisz ;]


10721827ve.gif

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024