#61 2007-04-26 22:31:34

Kaczorex
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-02

Odp: Tibia ;]

E ja gralem troszke czasu ( 3-4 miechy max) i jakos ta gra niezmusila do bicia rodzicow krzeslem. A i dodam jezeli w grze widzicie tylko liczbe ktora stoi przy slowie "level" to gratuluje. Jednak ma 1 mala zalete: mozna nauczyc sie kilku fajnych wyrazow obcych (bicz , nub itp). Pozatym ta gra juz dawno sie spalila . rip
Pozdrawiam

Offline

#62 2007-05-29 11:05:50

revns
Użytkownik
Skąd: Piła
Dołączył: 2007-05-17

Odp: Tibia ;]

Troche w to grałem z 4 lub 5 lat.. Na tym mozna niezle kase zarabiac smile zrobilem okolo hmmmm 2,5tys zł ale od czasu do czasu cos sprzedawalem na Allegro.. Podstawą gry jest (PACC) Premium Account ktory kosztuje 90zł jeśli nie masz paccka jestes nikim parktycznie chyba ze lvl ^^ No i Paccek daje nowe mozliwosc wyspy,czary,szybsza regeneracja mp,hp itp.. Nie graj w to.. Pierw mnie uzaleznilo potem sie znudzilo ;-)

PS. Słyszal ktos o OTS (Open Tibia Server) Po prostu własna tibia.. Masz własny server i wlasny Map Edytor budujesz co ci sie wymazy i stawiasz tam graczy duzo nie trzeba umiec zeby cos takiego robic ale juz na wyzszy poziom przyda sie html,c++,kimplikowanie,php

Ostatnio edytowany przez revns (2007-05-29 11:08:35)

Offline

#63 2007-05-29 12:11:13

Ikari Shingi kun
Użytkownik
Skąd: Wyszków
Dołączył: 2005-07-18

Odp: Tibia ;]

Tibia to szit jakich mało...:/. Sam grałem tylko dla kasy chociaż nidgy mi się to nie podobało ani nie uzależniło. NIe miałem PACCA, ale za to w kafejce w mojej mieścinie było sporo glutów którzy dawali 50-100 zł za postac na 20 lv (nie pytajcie mnie jaki mieli w tym cel:/). Ale ogólnie jest to najgorszy sposób na stratę czasu jaki znam, jesli już chcecie pograć w MMORPG to zapraszam np. do Ragnarok Online:D.. zawsze lepsze niż Tibia[shithappens][shithappens][shithappens]

Offline

#64 2007-05-29 12:41:07

Poniu
Użytkownik
Dołączył: 2007-05-15

Odp: Tibia ;]

Tibia
                                       
                                        Grafika = Papierek zabija papierek
                                        Muzyka  = Brak czyli gowno
                                        Akcja   = Mniej niz zero

                                    Podsumowujac Tibia to jedno wielkie gowno.

                                   
                                    Z powarzaniem JA

Offline

#65 2007-05-29 13:32:44

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Tibia ;]

co za "złosiej" poruszył temat tej beznadziejnej gry... ?
No ma fajny klimat to musze przyznać (a raczej miała 2 lata temu) i nie posiada nic więcej. Chcecie w coś grać to we wszystko poza tym szajsem ! nawet RuneScape jest od tego lepsze (ma szczętkowe 3D i ma... muzyke !).
A teraz bardziej serio:
Tibia to gra mmorpg, która w chwili obecnej nie różni się klimatem i fabułą od innych tytułów (klimat = exp, exp, exp...). Jej primitywny wygląd jest swego rodzaju cechą charakterystyczną tej gry, oraz pozawala grać w nią na naprawde słabych kompach. Posiada bardzo rozbudowany system map, questów, itemów i potworków, ale osobiście nie polecam.

Moje rekomendajce MMORPG:
Flyff, Tibia, RuneScape, Rappelz, RYL, RYL2, Space Cowboy, Metin 2, Kal Online, Knight Online, coś czego tytułu nie kojarze (ale obrarzenia broni były liczone na podstawie D&D np.: k6), Linage, Corum, Rangarok... i były jeszcze chyba ze 2-3 tytułki, których już nie kojarze zabardzo

Innymy słowy expert mówi: STOP Tibi !!


PS.: ktoś by się skusił na Flyff'a ? bo dawno w niego nie grałem a to bardzo fajna i ładna gierka smile
tu macie link. Chętnych plz na PM

Ostatnio edytowany przez luki349 (2007-05-29 13:38:51)

Offline

#66 2007-07-01 20:03:41

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Tibia ;]

czy ja wiem ze  leprze od RuneScape .. Kiedys Typek z klasy puscil ta gre na informatyce .. to myslalem ze sie poleje ze smiechu .. z reszto tibia nie lepsza .. ale fakt faktem jest ze gram czasami jak juz nie mam zadnego anime do obejrzenia xD .. Bo na mojego neta sciagac jakas wieksza gre to mozna tygodniami czekac .. a tak to wole rundke w cs'a zagrac niz wchodzic na tibie .. chociaz dalej mam na kompie i kiedys sie w nia gralo i jeszcze czasami sie wchodzi ... baka

Ostatnio edytowany przez Boomerek (2007-07-01 20:04:28)


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024