#1 2007-04-14 21:01:17

Tantir
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-18

Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

NARUTO SHIPPUUDEN 001-002 JUZ JEST.
Wreszczie ukończyliśmy montaż naszego fanduba, było z tym troche roboty, ale opłacało się. Jest to pierwsze nasze "dzieło" więc jest ono troche niedopracowane, niestety nie wszyscy aktorszy popiali się, czasem nie oddali emocji, a czasem nie dopasowali do filmu. Jest też jeden duży błąd, mianowicie, w minutach 12-18 i 28-38 głosy spóżniają się;. Nie pasują do filmu, nie poprawiamy ich bowiem jest z tym za dużo pracy a efekty s niewymierne. W epizodzie 003 wszystko będzie już dobrze, bowiem wiemy jak weliminować błędy, i wszystko będzie zależało od aktorów. PROSZE SIE TYM NIE ZRAŻAĆ DO NAS.
Jeśli chodzi o obsade aktorską, to niestety naprawde miałem formata i zgubiłem listę, a więprosze wszystkich którzy brali udział w dubie o przysyłanie wiadomości mi na gg bądz PW. Lista będzie cały czas uaktualniana. Podkład muzyczny jest czasem przesunięty o kilka sekund, a czasem znika, ale prosze się nie przejmować, w 3 epizodzie wszystko będzie jak należy.
Za wszystkie błędy przepraszamy i postanawiamy je poprawić ;p.
A tutaj troche informacji.

To jest darmowy fandub fanów naruto
zostal on stworzony w celu rozweselenia innych
nie jest to wersja, która nadaje sie do oglądania po raz pierwszy

przed obejrzeniem naszego dzieła nalezy obejrzec oryginalna wersję po japońsku z polskimi napisami, aby nie zepsuc sobie zabawy.

tlumaczenie: Itachi
korekta: Tantir
montaz: Tantir
grafika: Kay, Gawa
pomoc w montarzu: Nadiya04
Su8gestie programów - Gawa
specjalne podziekowania dla: Kay, Gawy, Akamidy, Tantira, Itachiego i Nadiyi04.
na podstawie wersji S^M

www.narutoz.net -wiecej informacji na forum w dziale: Fanserwis: poszukujemy dubberow

I prosze uważaćbo w filmie jest jedna dość potężna beka, aby nie zejść ze śmiechu na zawał, Jedno słowo jest dość śmiesznie przekręcone, ciekawe kto pierwszy odgadnie o co mi chodzi.
Jeśli chodzi o moje wcześniejsze posty to był żąrt.

Lista aktorów:
Naruto - Aylard
Sakura - Kay
Sasuke - Gawa
Kakashi - Tantir
Tsunade - Akamida
Iruka - Gawa
Stary Piaskowiec - Tantir
Shizune - Nadiya04
Właścicielka kotka - Nadiya04
Itachi - Przybysz
Daidara- Przybysz
Jiraya - Frayer
Udon - Mikolajec
Ebisu - Mikolajec

To narazie tyle ale stale będe to uaktualniał w m iare otrzym ywani od was wiadomośći.
Prosze komentować która postać się wam nie podobała, a która podobała co powinniśmy zmienić, a co nie. Tylko prossze sięwstrzymć od postów w stylu "jesteście całkiem głupi, gorśi niż Jetiź, a ten i ten ma głos jak debil.
Oto linki do Duba:
część pierwsza
http://rapidshare.com/files/25925939/Na … 1.exe.html
Cześć 2
http://rapidshare.com/files/25851392/Na … 2.rar.html
Całość na sendspace:
http://www.sendspace.com/file/wlnhdv
Dla osób o słabym łącu przygotujemy w póżniejszym czasie wersje Rmvb.
Mirror do 2 czesci:
http://download.yousendit.com/971B605A21F0B6F7
Aby obejrzeć nasz odcinek należy pobrać obie części i kliknąć dwa razy na cześci pierwszej, a potem zastosować się do informacji wyświetlonych na ekranie. XD


Dobra napisze teraz co trzeba zrobić aby zasilić nasz grono.
Po pierwsze: Trzeba nagrać swój głos na komputer i wysłać na serwer www.savefile.com
Kwestia do nagrania to: Lekcja której nie towarzyszy ból niczego cie nie nauczy, bo nie można uzyskać niczego nie poświęcając czegoś w zamian.
i 2 kwestia:
Je{cenzurka}baj się Saske, to ja Je[cenzurka}bne Kabuto.
Prosze nagrywać swoim naturalnym głosem, i podawać link Mi, Akamidzie , Gawie, Kay, bądz Nadiyi. Póżniej przydzielimy wam role
Co do 3 epka:
Ci którzy mają już przydzielone role niech nagrywają je. Napisy prosze brać stąd:
http://www.animesub.info/szukaj.php?szu … uto+Fandub
Dla tych co nie wiedzą jak nagrywać swój głos do filmu.
Włączamy odcinejk naruto (3 epek) i uruchomić moje napisy. Oczywiście jeśli ppodkładamy pod Naruto to otwieramy plik "naruto" itd. Każdą kwestie nagrywamy poijedyńczo, zapisujemy do pliku koniecznieMP3 bądz wma (inne nie będą przyjomawane) Jak ktoś wyskoczy mi z Wavem zabije ( to przez wawy 1 epek jest troche pokopany)
i nazwe pliku dajemy taką: "1 naruto bla bla bla"
oZNACZAMY NUMERM W KOLEJNOŚĆI, iminiem postaci którą podkładamy, i część kwestii którą mówimy, będzie mni łatwiej montować.

Che che, ciekawe co teraz powiecie. Tylko prosze nie wyjeżdzajcie z postami w stylu "jestescie debilami" nie uzasadniając tego. Przypomnie że to jest zrobione DLA ZABAWY NASZEJ I WASZEJ.

Offline

#2 2007-04-14 21:08:46

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

ja mówiłem tylko jedno...nie dacie na youtube to nie oglądam^^ nie chce mi sie nadużywać neta xD

Offline

#3 2007-04-14 21:10:56

Tantir
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-18

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Spoko, chyba damy na youtuba, ale nie wiem kiedy, dziś jeszcze albo jutro . ;P

Offline

#4 2007-04-14 21:11:30

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

to ok

Offline

#5 2007-04-14 21:15:08

Saeroth
Użytkownik
Skąd: Helheim
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Heh, a mozesz mi powiedziec jak ja to mam rozpakowac jak pierwszy plik to .exe ? - nie uzywam windy

Edit:

K.. na Sp jest calosc....

Ostatnio edytowany przez Saeroth (2007-04-14 21:16:35)

Offline

#6 2007-04-14 21:18:21

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

hmm zmieniłem zdanie xD dam znajomej go do obejrzenia wiec nawet sciagne xD(ale i tak wolałbym youtuba xD)

Offline

#7 2007-04-14 21:25:57

Tantir
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-18

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

bARDZO MI MIŁO, ja nie wiem czemu w tak wszyscy (na innych forach) obawiacie sie o ten plik EXE. To jest ciągłe archiwóm winrar SFX. Samorosakowujące się takie. Nie trzeba miec żadnych programów do rozpakowania tego. W moim poście jest napisane jak rozpakowywać. Czyżbyś go nie czytał?? ;-> A radze przeczytaać, bo tam są ważne wiadomośći, a bez nich omyłkowo moglibyśćie nas najeżdzać. ;PXD. Aby obejrzeć nasz odcinek należy pobrać obie części i kliknąć dwa razy na cześci pierwszej, a potem zastosować się do informacji wyświetlonych na ekranie. XD

Offline

#8 2007-04-14 21:27:07

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

jak będzie na youtube to i jak sobie zerknę:)

Ostatnio edytowany przez dulu (2007-04-14 21:28:00)

Offline

#9 2007-04-14 21:29:49

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Ej ludek(Tantir) tak czytam czytam czy myślałeś nad użyciem Firefox-a 2.0 ? lub wrzuceniem tekstu do Word-a ?

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2007-04-14 21:30:42)

Offline

#10 2007-04-14 21:31:45

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Tantir: Saeroth nie uzywa WIndowsa... wiec NIE odtworzy execa, nie wiem czy by to działało po WINE ale EXE to byl naprawde zły pomysł.
zip,raz,7z... i inne. ale nie EXE

Ostatnio edytowany przez Hybrid (2007-04-14 21:32:06)

Offline

#11 2007-04-14 21:43:01

Tantir
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-18

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

aha ale możecie ściągać całość z sendspace, tam nie ma exe. A co do worda to nie myslałem o tym, wiem wiem te literówki.

Offline

#12 2007-04-14 22:05:08

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Hehe... ja tam ściągam smile Nie ma co czekać smile_lol
50 bk/s - nieźle - za godzinkę będzie całość smile

Offline

#13 2007-04-14 22:46:15

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Obejrzałem smile_lol
Kiepsko jest, oj kiepsko. Głosy źle dobrane. No ale whatever. Rozśmieszyło mnie, że zostawiliście to felerne "jest wkur... wkurzona" z napisów Itachiego. smile
A poza tym, nie śpiewaliście openingu i endingu! Jestem rozczarowany! jezor2

Offline

#14 2007-04-14 22:55:39

Tantir
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-18

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Che che, no nie odważyliśmy się, ale nie mart się w 3 epku możę już bęzie ;p;p. Ale mógłbyś powiedzieć które dokładnie?? A mnie jednak rozśmieszyło najbardziej: "Konkuro z wioski piasku, Ta osoba i NEIN"

Offline

#15 2007-04-14 22:57:35

Sousuke_PL
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-08-26

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Też czekam na youtube :p


firmapucca2lu8.jpg

Offline

#16 2007-04-14 23:00:56

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Hmm, w sumie to fandub, nie można oczekiwać za wiele. Zatem doboru głosów nie powinienem się czepiać. Ale trochę byście się wczuli jezor
Na razie przeleciałem (i chyba na tym się skończy). Słychać trzaski mikrofonu, oryginalny dźwięk jest ściszony - moglibyście go wyciszać tylko na czas dialogów, itd. itd.

PS. Sakura rulez. smile_lol

Offline

#17 2007-04-14 23:16:45

Tantir
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-18

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

No wiesz ile jest roboty z wyciszaniem głosuu tylko na czas dialogów ;P?? Ale ok dzięki za sugestie, postaramy sie w 3 epku to poprawić, no niektórzy się wczuli w role, a inni niestety nie ;(, w 3 będie lepiej oczywisice, pierwszy to taki do przełamania lodów ;p.  A że słychać trzaski to już niestety od sprzętu zależy, a nie wszyscy mają super wypasione mikrofony,  pozatym niektóre osoby mówiły za cicho (naprzykład ja jezor) i musiałem zwiększać głośność tego co nadesłali a zatem i trzaski się zwiększyły.
Uff, ciesz się że dziś dyskusja wygląda normalnie nie tak jak kiedyś ;P, szkoda tylko żę tak postów noie przybywa ;P.
Aha, za kwile inzdalójje fajerfogza, wienc nie bende miał literufeg ;p

Ostatnio edytowany przez Tantir (2007-04-14 23:18:15)

Offline

#18 2007-04-14 23:28:28

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

no kurcze a spodziewałeś się jednak takiej parodii jak niektóre anglojęzyczne odpowiedniki.... Naprawdę jak byście użyli własnych tekstów trochę nagięli to i owo dodali jakieś muzy no i gitara .wtedy by pewnie jakaś angielka robiła by pod was hardek XD

Offline

#19 2007-04-14 23:38:39

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Obejrzałem AŻ do wybuchu ^^ ...
.... eee.... cholera, brak mi słów. Taka tandeta, że szok xD
W sumie nie wiem czego się spodziewałem. Lepiej poczekajcie aż wyjdzie OST - wtedy chociaż można się normalnie pobawić. Dźwięk w ogóle jest opóźniony - niezsynchronizowany, ale to MAAAŁY szczegół.
EDIT: Hehe... ~Zgrzyt (o dziwo) ma rację. Trzeba było zrobić jakąś parodię smile Ponabijać się z tego itd.

SORRY z początku tylko dźwięk nie pasuje, po openingu chyba jest już dobrze xD
Ale mówię wam - lepiej zróbcie z tego parodię ^^ bo niebardzo widzę sens robienia "FANBUDA".

Ostatnio edytowany przez MistrzSztuki (2007-04-14 23:56:25)

Offline

#20 2007-04-14 23:55:00

Tantir
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-18

Odp: Fandub naruto JUŻ JEST!!!!

Tak jak mówiłem nie zwracajcie uwagi na niedopasowany podkład, to zniweluje sie w 3 epku. No my zrobiliśmy ten dub mając na myśli zabawę, i jest po to aby sie z niego śmiać, a chyba śmiesznie się go ogląda??? Jeśli obejrzałeś do wybuchu to obejrzyj fragment 19-28 tam dźwięk masz dopasowany idealnie i postaci są dobrze (raczej) dopasowane, nie zrażaj się po pierwszych 4 minutach. Oczywiście możemy zrobić parodie. Jak ktoś ma jakiś pomysł niech pisze tu, albo gg.
PS. o wićićie, ani jetnej literufgi.
Edycja: A czy ten "fanbud" nie jest parodią??

Ostatnio edytowany przez Tantir (2007-04-15 00:00:08)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024