#21 2007-05-03 21:41:23

RedDragon85
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-05-01

Odp: Poszukuje anime!!!!

qnop1989 napisał:
grejpfrut napisał:

hm...
1. nie masz wcale aż tak dużo (i nic niedostępnego nigdzie indziej), żeby od razu dyktować warunki w stylu '2ga strona pokrywa koszty wysyłki' czy '2ga strona wysyła płyty pierwsza':]
2. nie jesteś tu zbytnio znany imho, więc raczej mało osób cię może zarekomendować :] więc tym bardziej nie powinieneś stawiać takich warunków ;]

te warunki to skopiowalem za zgoda desarniana.. ona ma takie same.. i nie przejmuj sie nimi bo w praktyce zawsze wychodzi to inaczej niz tam jest napisane...

Tia, nie mogles sam wymyslec jakis warunkow? Zbyt trudne dla ciebie? Czy moze miales nadzieje ze ktos sie na nie zgodzi?

qnop1989 napisał:

Widze ze ktos wie gdzie moge znalezc goal field hunter wiec bylbym wdzieczny za uslyszenie jakiejs rady gdzie lub w jaki sposob posiasc to anime..

Wole nie myslec co chcesz z nim robic kombinuje

Offline

#22 2007-05-03 21:42:18

qnop1989
Użytkownik
Skąd: Opoczno
Dołączył: 2006-01-03

Odp: Poszukuje anime!!!!

Sir Mavins napisał:

Co wg Ciebie oznacza słowo "POSZUKUJę"?
Wg mnie to nie oznacza, że się na coś wymieniasz, tylko Ty szukasz.

Świadome wprowadzanie w błąd...powinno być karane.

Wg mnie to oznacza ze sie na tio wymienie lub prosze o jakis namiar na to abym mogl sobie sciagnac....

Offline

#23 2007-05-03 21:44:30

Cascader
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-01-13

Odp: Poszukuje anime!!!!

Koleś Was prowokuje, nie odpisujcie mu.

Offline

#24 2007-05-03 21:46:07

Ociesek
Użytkownik
Skąd: [RoD Anime]
Dołączył: 2007-03-27

Odp: Poszukuje anime!!!!

qnop1989 napisał:
grejpfrut napisał:

hm...
1. nie masz wcale aż tak dużo (i nic niedostępnego nigdzie indziej), żeby od razu dyktować warunki w stylu '2ga strona pokrywa koszty wysyłki' czy '2ga strona wysyła płyty pierwsza':]
2. nie jesteś tu zbytnio znany imho, więc raczej mało osób cię może zarekomendować :] więc tym bardziej nie powinieneś stawiać takich warunków ;]

te warunki to skopiowalem za zgoda desarniana.. ona ma takie same.. i nie przejmuj sie nimi bo w praktyce zawsze wychodzi to inaczej niz tam jest napisane...

Widze ze ktos wie gdzie moge znalezc goal field hunter wiec bylbym wdzieczny za uslyszenie jakiejs rady gdzie lub w jaki sposob posiasc to anime..

Khe, khe...:
1).Desarian (zle to napisales, powinien sie obrazic:P) ma kuuupe anime i moze sobie dyktowac warunki jakie tylko chce, bo to z reguly ludzie od niego chca anime...
2). Ja znam Desariana dosc dobrze no i musze przyznac ze niestety wiele Ci do nigo brakuje...:D
3). Temat sie przeksztalcil w totalny offtop[kupa]

EDIT:Tego nie zobaczylem:)

qnop1989 napisał:

Wg mnie to oznacza ze sie na tio wymienie lub prosze o jakis namiar na to abym mogl sobie sciagnac....

No to ja Ci podam namiary i skoncz juz[zly]: Wyszukiwarka Torrentow
Ewentualnie: Tu!

Ostatnio edytowany przez Ociesek (2007-05-03 21:49:37)

Offline

#25 2007-05-03 21:55:56

qnop1989
Użytkownik
Skąd: Opoczno
Dołączył: 2006-01-03

Odp: Poszukuje anime!!!!

[cytuj]
No to ja Ci podam namiary i skoncz juz[zly]: Wyszukiwarka Torrentow
Ewentualnie: Tu!
[/quote]


Co z tego jak od mininowa lepsza jest np.
Wyszukiwarka

Ale problem tkwi w tym ze ciezko jest nawet na stronach japonskich to znalezc...

shithappens Sorka ze pisalem takie glupoty i sie tylko wkurzaliscieshithappens

Postanowilem zaczac sie udzielac na forum bo tutaj sporo ludzi moze mi pomoc w tym co szukam...

Offline

#26 2007-05-03 22:04:27

Ociesek
Użytkownik
Skąd: [RoD Anime]
Dołączył: 2007-03-27

Odp: Poszukuje anime!!!!

qnop1989 napisał:

[cytuj]
shithappens Sorka ze pisalem takie glupoty i sie tylko wkurzaliscieshithappens

Postanowilem zaczac sie udzielac na forum bo tutaj sporo ludzi moze mi pomoc w tym co szukam...

No wlasnie- przeciez mozna kulturalnie i zgodnie z FAQ przejrzec watki, zapytac w juz istniejacym, albo w ostatecznosci utworzyc nowy ,a nie bawic sie w ten sposob. Gdybys od razu powiedzial o co chodzi ,nie byloby calej tej dyskusji. Ale najwazniejsze to zauwazyc swoj blad i umiec sie do niego przyznac. (ale moralitet:)). Dlatego radze Ci, zebys sie wiecej udzielal na forum- bedziesz wtedy wiedzial co sie dzieje. Fajnie ze zrozumiales, zapewne nikt z forumowiczow juz sie nie gniewa (przynajmniej ja:)). zamknijmy wiec ten watek.

Dobranoc;)!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024