#21 2007-05-07 21:32:37

Dragmaru
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-04-13

Odp: AMV.com.pl - strona ruszyła

W newsie znalazłem taką notkę
"Na chwilę obecną nasze zasoby AMV'owe są dość skromne, ale wiadomo - od czegoś trzeba zacząć oczkod
Dlatego jeśli macie na swoim koncie naprawdę dobry teledysk anime, którym chcielibyście się pochwalić szerszej publiczności, zachęcamy do dodania go do naszej bazy."
Stąd moje pytanie - czy mamy dawać tylko swoje teledyski, czy też można dawać AMV'łki innych. Bo nawet jeśli stronka jest pomyślana tylko po to, aby udostępniać tam swoje AMV, to ja wpadłem na pomysł, by pełniła ona też inną role-niech będzie miejscem, w którym będzie można znaleźć same najlepsze AMV'łki, bez zbędnego szukania ich po necie. Moglibyśmy nadsyłać wam teledyski, które naprawdę sie nam podobają, swego rodzaju perełki, tak, aby inni mieli bezpośredni dostęp do samych najlepszych prac, bez zbędnego szukania ich po necie. Jakoś tych nadsyłanych teledysków, mogłaby być oglądana przez kilka osób, które oceniłyby, czy dana praca naprawdę jest wyjątkowa i nadaje się na umieszczenie jej na stronce. Co wy na to?

Offline

#22 2007-05-07 21:37:15

Zieleń
Użytkownik
Dołączył: 2007-05-06

Odp: AMV.com.pl - strona ruszyła

A ja na to jak na lato:P

Offline

#23 2007-05-07 21:39:27

s0n1c
Użytkownik
Skąd: Tokyo-3
Dołączył: 2005-09-24

Odp: AMV.com.pl - strona ruszyła

Ale kupa, trzeba sie rejetrowac by ogladac. A wczesniej nie trzeba bylo.
Jeszcze ponarzekam. Poprzedni wyglad byl taki jakis ladniejszy.


KiXBu

Offline

#24 2007-05-07 21:48:19

Rastaevolution
Użytkownik
Dołączył: 2006-12-29

Odp: AMV.com.pl - strona ruszyła

wam to chyba cieżko dogodzic

Offline

#25 2007-05-07 22:08:15

AceMan
Użytkownik
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: AMV.com.pl - strona ruszyła

Odpowiadam:

[cytuj]a mam pytanie w "AceMan - Christmas Time" występują bochaterowie z onegai teacher w zimie to jeste takiś OVA o którym nie słyszłem a oglądałem OT moze bedziesz tak łaskawy i mi podasz tytół tej OVA albo z kąd ściągnąć plisss...[/quote]

To jest "Snow Angel" pochodzący z Onegai Teacher Music Collection czy jakoś tak.

[cytuj]Ale kupa, trzeba sie rejetrowac by ogladac. A wczesniej nie trzeba bylo.[/quote]

Powiem tyle - bandwith kosztuje. Jak już go spalać, to dla porządnych userów, którzy się rejestrują smile_big

[cytuj]Poprzedni wyglad byl taki jakis ladniejszy.[/quote]

Cóż.. kwestia gustu. Pierwotny layout był mojego autorstwa w klimacie dawnej strony NANO-DA Productions, ale większości się nie podobał, więc zrobił go kto inny smile

[cytuj]Stąd moje pytanie - czy mamy dawać tylko swoje teledyski, czy też można dawać AMV'łki innych.[/quote]

Nie. Tylko swoje. Gryzłoby się to kompletnie z systemem (trzeba by go mocno przerabiać). Poza tym, założeniem strony jest udostępnianie własnych teledysków. Jeśli chcesz polecić jakikolwiek inny, zapraszam do działu "Poleć teledysk" na forum smile

Offline

#26 2007-05-07 22:18:25

wariacik
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-23

Odp: AMV.com.pl - strona ruszyła

Zapowiada się całkiem ciekawie, na pewno skorzystam z tutorialu na forum.

Offline

#27 2007-05-07 22:46:29

Deshirey
Użytkownik
Skąd: Wągrowiec | Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-08-28

Odp: AMV.com.pl - strona ruszyła

Super strona! smile_big Bardzo przyjemnie się ogląda. Oby tak dalej! okej

Offline

#28 2007-05-07 23:39:03

Sousuke_PL
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-08-26

Odp: AMV.com.pl - strona ruszyła

Jedna sprawa, nie dałoby się powiększyć max avatarka do 120x120? 80x80 to trochę za mało dla mnie xP Albo chociaż 100x100 ^^'


firmapucca2lu8.jpg

Offline

#29 2007-05-08 01:38:59

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: AMV.com.pl - strona ruszyła

AceMan napisał:

Hehe, to fakt.. a wynika on z tego, że praktycznie nikt nigdy nie pisał opisów po polsku, bo od razu szło na animemusicvideos.org oczkod

Nie gadaj oczkod Ja czasem daję opisy na amv.org polskim twórcom

Sousuke_PL napisał:

Jedna sprawa, nie dałoby się powiększyć max avatarka do 120x120? 80x80 to trochę za mało dla mnie xP Albo chociaż 100x100 ^^'

A po ci ci? Tutaj jest nawet mnie 75x i jest dobrze, ciesz sie z tych 25 dodatkowych pikseli smile_lol

Jakby to było robione tylko pod publikę to pewnie witryna miałaby z 3 layouty

AceMan - dopiero zauważyłem smutny Otwarcie amv.com.pl = zamknięcie nano-da.prv.pl?


10721827ve.gif

Offline

#30 2007-05-08 08:56:57

AceMan
Użytkownik
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: AMV.com.pl - strona ruszyła

Kisiel napisał:

AceMan - dopiero zauważyłem smutny Otwarcie amv.com.pl = zamknięcie nano-da.prv.pl?

Yup. Po pierwsze, nie ma sensu duplikować skoro praktycznie cała zawartość została przeniesiona na amv.com.pl. A po drugie, począwszy od "Daydreamer'a" nie robię już pod szyldem NANO-DA. W sumie zawsze podobało mi się bycie niezależnym oczkod

Poza tym, przynależność do grupy, w której tylko jedna osoba jest aktywna, niejako mija się z celem (prowokacja mode on, Kreton ;D).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024