#141 2007-05-17 18:08:06

MisQL
Użytkownik
Skąd: Limanowa/Nowy Sącz
Dołączył: 2007-03-04

Odp: napisy.org - zamknięte?

Albo przenieść seriws na serwery w Ruandzie oczkod

Offline

#142 2007-05-17 18:15:30

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: napisy.org - zamknięte?

Isao napisał:
Yaku napisał:

Nie czaję. Przecież nawet jeśli dane anime czy inny film jest u nas wydawany czemu nie mógłbym przygotować polonizacji? Przykładowo uważam że GITS ma denną polską wersję językową wiele zdań w japońskiej wersji zachowuje lepszy klimat, więc przygotowuję własne tłumaczenie. Co w tym złego?

Teoretycznie nic złego... praktycznie jesteś kryminalistą... witamy w 'polsce' ot co xD

Nie kumam dlaczego. Nie ingeruje w prawa autorskie polskich tłumaczy, bo nie przerabiam ich tekstów, lecz tłumacze bezpośrednio z japońskich. Tak więc jedyną jednostką jaka mogła by mnie oskarżyć jest twórca anime.
Polacy nie mogli kupić praw do anime a jedynie prawa do jego emitowania i rozpowszechniania na terenie kraju (anime - nie napisów). Pisze o tym w jednym z paragrafów.

P.S.
*byłbym - to było tak dla przykładu madrala


center

Offline

#143 2007-05-17 18:17:12

Feniks_Ognia
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-08-17

Odp: napisy.org - zamknięte?

Mogą to nam naskoczyć to jest raz, dwa to oni twierdzą że nie mamy prawa tłumaczyć a już to udowodnić to inna bajka. Pozatym jak wam udowodnią że to zrobiliście?? Tu jest pana nick?? No nie bądźmy śmieszni. Co powiedzą z pana komputera te napisy wysłano?? Ja powiem żeby mi udowodnili że to ja je wysłałem!! I co dziękuje dowidzenia, bo jest domniemanie niewiności.

Sprawa jest taka że nic na nich nie mają, jak wezmą prawnika to im naskoczyć mogą z góry na dół. A zrobili to
wszystko bo statystyki trzeba mieć. A przynajmiej jest takie moje zdanie i to tylko tak na pokaz.

Choć uważam że powinni być bardziej ostrożni a server mieć poza unią europejską.

A z tego co czytałem to wszystko rozbiło się nie o robienie napisów!!!!! Tylko o to że są udostępniane wszystkim!

Ostatnio edytowany przez Feniks_Ognia (2007-05-17 18:20:10)

Offline

#144 2007-05-17 18:21:34

Sobol15x
Użytkownik
Skąd: Zielonka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: napisy.org - zamknięte?

Ja bym proponował na tej wyspie co jest dopisek *.tv przy adresie strony internetowej. Przykladem jest strona niemieckiej VIVA. Już to widzę www.animesub.tv ;p


Kogucik zesrał się na wietrze. Opryskał Zbysława na swetrze.
Za x - pocałujcie w dupe nas
Za x - pocałujcie w trąbke nas
Za x - pocałujcie Tadzia w Tadzia
W Tadzia nie wypadzia!

Offline

#145 2007-05-17 18:21:47

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: napisy.org - zamknięte?

Feniks_Ognia napisał:

Mogą to nam naskoczyć to jest raz, dwa to oni twierdzą że nie mamy prawa tłumaczyć a już to udowodnić to inna bajka. Pozatym jak wam udowodnią że to zrobiliście?? Tu jest pana nick?? No nie bądźmy śmieszni. Co powiedzą z pana komputera te napisy wysłano?? Ja powiem żeby mi udowodnili że to ja je wysłałem!! I co dziękuje dowidzenia, bo jest domniemanie niewiności.

Sprawa jest taka że nic na nich nie mają, jak wezmą prawnika to im naskoczyć mogą z góry na dół. A zrobili to
wszystko bo statystyki trzeba mieć. A przynajmiej jest takie moje zdanie i to tylko tak na pokaz.

Choć uważam że powinni być bardziej ostrożni a server mieć poza unią europejską.

To się tylko tak wydaje, że możesz zrobić taką pyskówkę z policjantami. Inaczej byś się zachowywał, jakby wpadli do Ciebie o 7.00 nad ranem, kazali się ubierać i przejść do dużego pokoju, gdzie pilnuje Cię dwóch gliniarzy, a reszta przeszukuje mieszkanie. Jesteś wtedy całkowicie zdezorientowany, nie myślisz racjonalnie, tylko jedna myśl przychodzi... 'jakie będą tego skutki' itp.

Offline

#146 2007-05-17 18:31:39

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: napisy.org - zamknięte?

Niech się mocno pizną w łeb zanim coś zrobią, bo ich nowinki mnie juz zaczynaja wk**wiać :[ . Może wprowadzą jeszcze abonament na oddychanie? Jak ktos napisal (chyba na anfo), niech sie zajmą prawdziwym menelstwem panoszącym po ulicach, a nie ludzmi, ktorzy praktycznie nie zawadzają... robią suby, to niech sobie robią... Durnie :/ - ja bym ich wszystkich wybił w pień :/ , aż mnie krew zalewa widzac takie cos... wielka szkoda ze w naszym swiecie nie ma magii... może i jest ale zwykly szarak nie ma o takim czyms pojecia... Gomme, poniosło mnie.

Ostatnio edytowany przez Virus (2007-05-17 18:33:12)

Offline

#147 2007-05-17 18:37:38

Feniks_Ognia
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-08-17

Odp: napisy.org - zamknięte?

Samo najście o 6:00 było już nielegalne. Aresztowania można dokonać w godzinach normalnych, wszelkie akcje które mają miejsce w innych godzinach niż 8-22:00 muszą mieć prawne uzasadnienie jak np. możliwość zbiegnięcia podejrzanego lub dla tego że jest on wyjątkowo niebezpieczny.

Ostatnio mówili o tym w TV w sprawie tej posłanki SLD która się zabiła.

No i co z tego, przesłuchanie mogą ci na komendzie zrobić. A prawda jest jedna, jak się sam nie przyznasz to ch... ci zrobią. Choćby takie W11 w TVN (głupie jak diabli) ale w 99% jakby się koleś nie przyznał to by mu mogli naskoczyć. Wciskają im jakąś słodką bajkę "pujdziesz siedzieć, mamy na ciebie dowody" a tak naprawdę nic nie mają oprócz domysłów.

Jak ludzie srają w gacie bo przyszła do nich policja i zaczyna ściemniać że mamy dowody pójdziesz siedzieć to ludzie panikują. I to właśnie jest najgorsze. Prawda jest taka jak się nieprzyznasz to prócz domysłów nic nie mają.

Ostatnio edytowany przez Feniks_Ognia (2007-05-17 18:43:16)

Offline

#148 2007-05-17 18:41:11

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: napisy.org - zamknięte?

Mogą wejść po 7.00:P A nawet nie wiem, czy czasem już po 6.00;]

Offline

#149 2007-05-17 18:41:37

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: napisy.org - zamknięte?

Poczytajcie sobie artykuł w CHIP, numer aktualny... tam wszystko pisze, co psy mogą, czego nie moga i jak się przed nimi bronić... no i jak się zabezpieczyc przd namierzeniem... POLECAM!! Moze to cos pomozer, tyle ze tu chodzi o indywidualnych userów.

Offline

#150 2007-05-17 18:44:15

Nanami
Użytkownik
Skąd: małośląskie
Dołączył: 2005-06-19

Odp: napisy.org - zamknięte?

Taipan i inni masowo usuwający swoje pliki tylko zapomnieli, ze usuniecie plików nie wymazuje ich w 100% z serwera i nadal gdzies-tam istnieją w przestworzach netu, chocby na http://archive.org i jakby sie uprzec, to juz jest dowód na ich "winę" (ha ha ha...). Ale co tam, lepiej usunac smile

Ostatnio edytowany przez Nanami (2007-05-17 18:52:26)

Offline

#151 2007-05-17 18:45:48

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: napisy.org - zamknięte?

moze kane/taipan moze przestaniecie robic szum i usuwac napisy etc moim zdaniem lekka przesada

Offline

#152 2007-05-17 18:48:32

Nevar
Użytkownik
Skąd: Świętochłowice
Dołączył: 2006-06-02

Odp: napisy.org - zamknięte?

"Lista Uploaderów" ukryta, a 8 stron bzdurnych wpisów w "Poszukiwanych napisach" zostały? To jest dopiero paranoja...

PS. Sporo ludzi na forum teraz xD

Offline

#153 2007-05-17 18:49:15

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: napisy.org - zamknięte?

Starfox napisał:

To się tylko tak wydaje, że możesz zrobić taką pyskówkę z policjantami. Inaczej byś się zachowywał, jakby wpadli do Ciebie o 7.00 nad ranem, kazali się ubierać i przejść do dużego pokoju, gdzie pilnuje Cię dwóch gliniarzy, a reszta przeszukuje mieszkanie. Jesteś wtedy całkowicie zdezorientowany, nie myślisz racjonalnie, tylko jedna myśl przychodzi... 'jakie będą tego skutki' itp.

Taa.. w takiej sytuacji myślisz tylko o P90, i Desert Eagle z full ammo. Upuszczasz na ziemie flasha. Osłaniając oczy odskakujesz w tył. Walisz head shoty camperom, po czym wypadając z P90 (ewentulanie kałasz styka) szukasz pozostałych celów i CYL. Bomb site, knife w zęby i spierdzielasz ukryty


center

Offline

#154 2007-05-17 18:50:56

marcuss
Użytkownik
Skąd: MZY City
Dołączył: 2007-01-03

Odp: napisy.org - zamknięte?

najbardziej to szkoda chlopakow/dziewczyn zlapanych...

PS: temat powstal niedawno a juz 8 stron ^^

Offline

#155 2007-05-17 18:53:52

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: napisy.org - zamknięte?

Yaku napisał:
Starfox napisał:

To się tylko tak wydaje, że możesz zrobić taką pyskówkę z policjantami. Inaczej byś się zachowywał, jakby wpadli do Ciebie o 7.00 nad ranem, kazali się ubierać i przejść do dużego pokoju, gdzie pilnuje Cię dwóch gliniarzy, a reszta przeszukuje mieszkanie. Jesteś wtedy całkowicie zdezorientowany, nie myślisz racjonalnie, tylko jedna myśl przychodzi... 'jakie będą tego skutki' itp.

Taa.. w takiej sytuacji myślisz tylko o P90, i Desert Eagle z full ammo. Upuszczasz na ziemie flasha. Osłaniając oczy odskakujesz w tył. Walisz head shoty camperom, po czym wypadając z P90 (ewentulanie kałasz styka) szukasz pozostałych celów i CYL. Bomb site, knife w zęby i spierdzielasz ukryty

Nie o to mi chodziło;D Bardziej: 'ile będę musiał odsiedzieć' lub 'co będzie, jak się kumple dowiedzą';]

Offline

#156 2007-05-17 18:54:56

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: napisy.org - zamknięte?

Nevar napisał:

"Lista Uploaderów" ukryta...

jaka ukryta już jej w ogóle nie ma http://animesub.info/uploaderzy.php :d
hmm za 5 minut fakty ciekawe czy będą coś o tym mówić *^^*

Offline

#157 2007-05-17 18:55:26

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: napisy.org - zamknięte?

Wy tu gadu gadu, a kto napisy będzie robił? Ja tam nic nie usuwa, ba nawet produkuję dalej. Najwyżej będzie na użytek znajomych z gg gdyby nie było gdzie ich wrzucać jezor


wladza1.png

Offline

#158 2007-05-17 18:55:33

Szual
Użytkownik
Skąd: Ostrowiec Św.
Dołączył: 2006-04-09

Odp: napisy.org - zamknięte?

[cytuj=marcuss]PS: temat powstal niedawno a juz 8 stron ^^[/quote]

U mnie 3.

BTW. "Lista uploaderów" nie została ukryta, lecz usunięta. (Isao mnie ubiegł jezor)

Ostatnio edytowany przez Szual (2007-05-17 18:56:09)

Offline

#159 2007-05-17 18:58:07

Nanami
Użytkownik
Skąd: małośląskie
Dołączył: 2005-06-19

Odp: napisy.org - zamknięte?

bodzio napisał:

Wy tu gadu gadu, a kto napisy będzie robił? Ja tam nic nie usuwa, ba nawet produkuję dalej.

Ta, najlepiej w więziennej celi z lapka, nie? jezor

Offline

#160 2007-05-17 19:00:41

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: napisy.org - zamknięte?

Oj, nie dramatyzujmy... Wsadzić mnie to jakby wsadzić Mickiewicza.[hehe] Tak szczerze mówiąc, to na 2 lata walki sądowej to byłoby mnie juz stać. Szkoda tylko, że tak pier[cenzura]event wypadł w dniu tak uroczystym dla mnie (czytaj imieniny). No nic zawsze to powód do alkoholizacji, stypa czy wesele, wsio radno...


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024