#41 2007-05-26 18:58:25

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Renesans zapomnianych Anime

Zjadacz ale z ciebie przygłup.Bana ci za głupotę i obrażanie.
PS:Po prostu jak pisałem wcześniej posta to ten pyskaty dzieciak jeszcze posta nie napisał.

Ostatnio edytowany przez tomxxx (2007-05-26 19:03:42)

Offline

#42 2007-05-26 19:01:32

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Renesans zapomnianych Anime

Zaatakował Kilgura ale Zjadacza już nie. Może jednak coś w tym łbie ma...

Offline

#43 2007-05-26 19:05:38

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Renesans zapomnianych Anime

tomxxx napisał:

Kilgur twoje zachowanie zaczyna mnie troszkę denerwować.Więc się licz ze słowami które do mnie kierujesz i nie pozwalaj sobie na zbyt wiele.

bede sobie pozwalal i na tyle na ile bede chcial jezor niestety twoja indolencja umyslowa denerwuje tak bardzo, ze niemoge sie powstrzymac yahoo


ara ara...

Offline

#44 2007-05-26 19:15:29

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Renesans zapomnianych Anime

Krótka próbka możliwości Toma:

"Posłuchaj mnie uważnie gówniarzu. Odwal się wreszcie ode mnie ty prostaku
W ogóle nie odpisuj na moje posty baranie jeśli mnie obrażasz.
Mam już ciebie całkowicie dosyć dzieciaku.
Ja dla ciebie nie istnieje na forum.Rozumiesz ???"

"A jaki mam nick na hentaicenter głąbie ???
Widać że jednak jesteś głupszy niż myślałem."

Jak teraz dostanę warna a Tom nie, to uznam, że świat jest niesprawiedliwy.

mareczek_65 napisał:

hej to nie na temat.pozdrawiam

Nie żartuj.

EDIT: Jak tak teraz myślę, to wybrałem słabe fragmenty :/

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2007-05-27 07:34:30)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#45 2007-05-26 19:58:00

mareczek_65
Zbanowany
Skąd: nowy bytom i zory
Dołączył: 2006-11-10

Odp: Renesans zapomnianych Anime

hej to nie na temat.pozdrawiam

Offline

#46 2007-05-26 20:09:13

kirei
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2006-03-10

Odp: Renesans zapomnianych Anime

Od pewnego czasu na tym forum zaczął się robić burdel. Widocznie państwu K. nawet tutaj udało się skłócić naród. Zaczynam tęsknić za dawnymi czasami.

Pozdrawiam.

Offline

#47 2007-05-26 20:21:26

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Renesans zapomnianych Anime

To ze ogolnie Jpn Anime jest o niebo wyżej od amerykanskich produkcji to sie jak najbardziej z tomxxx zgodze. A powiedzenie ze tu i tu sa gnioty to juz bezsensowny OT. Przeciez kazdy o tym wie. Sęk w tym ze ja nie znam zadnej ambitnej amerykanskiej produkcji...;|


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#48 2007-05-26 20:23:38

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Renesans zapomnianych Anime

No cóż, widocznie mało oglądałeś.

Offline

#49 2007-05-26 20:25:57

Michaello
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-19

Odp: Renesans zapomnianych Anime

DiamondBack napisał:

Sęk w tym ze ja nie znam zadnej ambitnej amerykanskiej produkcji...;|

Wiadomo:P tam to tylko akcja lub glupota, lecz johny bravo czy chocby futurama mi sie podobaly:P wedlug mnie nie nalezy porownywac anime z amerykanskimi kreskowkami bo to zupelnie inne klimaty

Offline

#50 2007-05-26 20:36:07

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Renesans zapomnianych Anime

Michaello napisał:
DiamondBack napisał:

Sęk w tym ze ja nie znam zadnej ambitnej amerykanskiej produkcji...;|

Wiadomo:P tam to tylko akcja lub glupota

to samo mozna powiedziec o duzej czesci anime dodac do tego schematycznosc i mozna powiedziec wiekszosc jezor

Michaello napisał:

wedlug mnie nie nalezy porownywac anime z amerykanskimi kreskowkami bo to zupelnie inne klimaty

to jest najprawdziwsza prawda smile


ara ara...

Offline

#51 2007-05-26 21:16:17

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Renesans zapomnianych Anime

Michaello napisał:

wedlug mnie nie nalezy porownywac anime z amerykanskimi kreskowkami bo to zupelnie inne klimaty

I tylko dlatego wiele osób uważa, iż jest od razu gorsze. Trochę to smutne nastawiać się tylko w jednym kierunku - na świecie jest tyle interesujących rzeczy... ale jak kto woli.

~DiamondBack napisał:

A powiedzenie ze tu i tu sa gnioty to juz bezsensowny OT. Przeciez kazdy o tym wie.

Jest co najmniej jedna osoba - przyjmuję do wiadomości jej punkt widzenia... jakikolwiek by on nie był smile

Kilgur napisał:

to samo mozna powiedziec o duzej czesci anime dodac do tego schematycznosc i mozna powiedziec wiekszosc

Też coś w tym jest smile_lol

papa

Offline

#52 2007-05-26 21:23:06

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Renesans zapomnianych Anime

Freeman napisał:

No cóż, widocznie mało oglądałeś.

podaj choc jeden tytul a szybko sie poprawie oczkod

~Michaello no ta Johny Bravo czy Ed Edd Eddy to sa bajki ktore sam chetnie jeszcze dzis ogladam... hehe


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#53 2007-05-26 21:34:30

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Renesans zapomnianych Anime

DiamondBack napisał:
Freeman napisał:

No cóż, widocznie mało oglądałeś.

podaj choc jeden tytul a szybko sie poprawie oczkod

Spawn jezor


ara ara...

Offline

#54 2007-05-26 21:47:54

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Renesans zapomnianych Anime

Kilgur napisał:

Spawn jezor

kombinuje

co?

by nie robic dalszego OT-a mowie ze to nie moje klimaty ewentualne propozycje na pm

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2007-05-26 21:50:34)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#55 2007-05-26 21:50:12

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Renesans zapomnianych Anime

tomxxx napisał:

fillip75 ma rację.Zarówno anime jak i japońskie filmy są lepsze od amerykańskich odpowiedników.
A jak widzę jak też żałosne amerykańskie itp kreskówki upodobniają do anime to niedobrze mi się robi.Ale skoro anime na potęgę cenzurują to swoje żałośnie imitują na wzór chociaż i tak  to nie wychodzi.
Mam nadzieję że ci którzy zamknęli stronę z napisami poniosą za to konsekwencje bo chyba nie mieli prawa tego zrobić.
Ale napisy do anime to nie to samo co napisy do innych filmów bo anime jest o wiele mniej znane.

e tam smile
ja tam lubie bardzo i japonskie i amerykanskie produkcje ale japonskie anime a amerykanskie filmy hahahahah smile

opcy napisał:
tomxxx napisał:

A jak widzę jak też żałosne amerykańskie itp kreskówki upodobniają do anime to niedobrze mi się robi.

HA! zgadzam się (fanfary, zakreślić date w kalendarzu), co prawda tylko z tym ustępem, ale się zgadzam. Niestety amerykanom nie wychodzi robienie anime, zachód ma własny styl, i to na tyle dobry by nie próbować kopiować innych - że wspomne G.I.Joes, Johny Bravo, Johny Quest, Transformers (ta wersja starsza, nie to coś co teraz leci) i kilka innych by się jeszcze znalazło

tomxxx napisał:

Mam nadzieję że ci którzy zamknęli stronę z napisami poniosą za to konsekwencje bo chyba nie mieli prawa tego zrobić.

zamkneli bo chyba mieli, a przynajmniej wszystko wskazuje na to że mieli.


tomxxx napisał:

Ale napisy do anime to nie to samo co napisy do innych filmów bo anime jest o wiele mniej znane.

napisy do anime to to samo, ponieważ takie samo prawo obowiązuje kreskówki, filmy i anime. Jedyna róznica tutaj to taka że większość filmów jest zlicencjonowama na polskim rynku, a naime wprost przeciwnie, nie mniej jednak jesli jest wykupiona licencja to właściciel takowej ma prawo do zabronienia publicznego rozpowrzechniania napisów (wnioskuję z tego co mądrzy ludzie w gazetach wypisują).


nie mam pojęcia jak mozna zamknąć stronke z napisami!! za co????!!!!
to tak jakby pozamykać wszystkie sklepy z bulbami, fajami wodnymi itp poniewaz zielsko jest w polsce zabronione a sklepy z sprzętem są wszędzie hhehe lub inny debilny przykład
w obawie przed nożownikami i innymi zabijakami pozamykać sklepy z sprzetem kuchennym ha ha HA Ha
ale w Polsce zawsze staraja się zrobić coś na opak od tyłu  ale to norma jest wiec trza przywyknąć czekając na lepsze (gorsze) czasy

ps. teraz wszystkie divx będą z lektorem i po kłopocie Polak potrafi smile

Ostatnio edytowany przez darkschab (2007-05-26 22:01:33)

Offline

#56 2007-05-26 22:48:58

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Renesans zapomnianych Anime

darkschab napisał:

nie mam pojęcia jak mozna zamknąć stronke z napisami!! za co????!!!!

ps. teraz wszystkie divx będą z lektorem i po kłopocie Polak potrafi smile

zamkneli za nielegalne rozprowadzanie treści objetych prawem autorskim (porawcie mnie jeśli sie mylę), teoretycznie więc mieli podstawę prawną by to zrobić, porównywanie tego do zamykania sklepów z nożami itd. raczej nie pasuje.

co do lektora to rozprowadzanie filmu z lektorem tez bedzie nielegalne, podobnie jak rozprowadzanie samej ścieżki dzwiękowej.


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#57 2007-05-27 10:02:28

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Renesans zapomnianych Anime

Jak widzę to jest też temat na wszystkie tematy.
I faktycznie produkcje japońskie i amerykańskie mają całkowicie inny klimat i często się zdarza że jak polubisz albo dużo oglądasz samych japońskich albo amerykańskie to potem nie podobają ci tamte produkcje.
Można się przyzwyczaić do jednego typu.
Ale mówiąc całkowicie obiektywnie.Filmów amerykańskich jest sporo wartych obejrzenia ale już obecnie kreskówek w ogóle(jak ktoś lubi głupie komedie 3d to Shrek mu się spodoba).Po prostu istna beznadzieja.A w ich produkcjach dominuje idiotyczny humor czyli prawie same żarty a nic poważnego.Są wstrętne postacie niepodobne do ludzi albo bardzo wykrzywione.
A w anime zazwyczaj są piękne postacie oczywiście najczęściej o trochę innym wyglądzie niż naprawdę jest ale przez to są jeszcze piękniejsze na przykład dzięki różnym efektom że kreska wygląda ładniej i nie mówię o żadnym 3d gdyż wolą zwykłą kreskę.
Oczywiście w amerykańskich produkcjach nie ma żadnej ładnej muzyki a w anime prawie zawsze są piękne utwory.

Ostatnio edytowany przez tomxxx (2007-05-27 10:04:13)

Offline

#58 2007-05-27 11:40:01

szefu
Zbanowany
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-24

Odp: Renesans zapomnianych Anime

tomxxx napisał:

A w anime zazwyczaj są piękne postacie oczywiście najczęściej o trochę innym wyglądzie niż naprawdę jest ale przez to są jeszcze piękniejsze na przykład dzięki różnym efektom że kreska wygląda ładniej.

ja tam nie lubie gdy wszystko jest takie miodne bo od tego aż oczy bolą czasem najlepiej jak jest taka starsza trozke kreska np db , hajime no ippo , yaiba itp nie lubie nowośći bo jak widze scrny z kolesiami "pięknymi" to mam wrażenie jakbym na pedałów patrzył, a z amerykańskich bajeczek kozackie są : The simpsons , Futurama , głowa rodziny , south park , johny bravo , kiedys lubiałem ogladac królika buggsa czy jakos tak to sie pisze i jego paczke :] a szczególnie odcinki jak wymyślali cuda technolgi :] ale widocznie ty lubisz tylko anime i za nic innego się nie bierzesz robisz dokładnie tak samo jak niektórzy z muzyką że "ja tam tylko słucham hip hopa ,disco polo to badziew"  w sumie mnie to i tak nie obchodzi chciałem sę wypowiedzieć i zrobiłem to taniec

Offline

#59 2007-05-27 12:48:39

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: Renesans zapomnianych Anime

eeeeeeee a o co biega ?? do jasnej o czym wy tu kur... piszecie ?? najpierw cos na temat starych anime, pozniej nie wiadomo  skad pojawia sie temat o napisach, a teraz porownujecie amerykanska animacje z japonska. Plus jest taki ze tomxxx wypowiada sie w temacie " Jak udowodnic ze jestem debilem". A wiec jezor :

1. Na jaki temat tu sie prowadzi rozmowy ??
2. O co chodzilo dla Filipa75 gdy zakladal ten temat (bo nie czaje za cholere co on napisal)
3. Tomxxx normalnie dyskutuj albo zamknij morde i idz na grzyby przykladowo. Bo twoj wrodzony debilizm tylko ludzi wkurza i im cisnienie skacze.


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#60 2007-05-27 15:31:20

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Renesans zapomnianych Anime

Ja NIE lubię tylko anime.Chociaż te kreskówki które wymieniłeś to nie podobają mi się.Beznadziejny klimat.
Rekid teraz to przegiąłeś.Powinieneś wylecieć z forum za coś takiego.Więc uspokój się i twoje prowokacyjne słowa zachowaj dla siebie bo idealnie do ciebie pasują.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024