#21 2007-05-21 19:23:36

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Protest głodowy, jesli forum bedzie tylko pojedynczo tematyczne to stanie sie nudne.

Offline

#22 2007-05-21 19:23:57

Krid
Użytkownik
Skąd: Szczerców
Dołączył: 2005-12-08

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Popieram zdanie ~Zjadacza, hydepark zmienić na wszystko inne związane z M&A&J, każdy temat nie związany z żadną z tych dziedzin od razu do kosza.


Krid.jpg

Offline

#23 2007-05-21 19:26:19

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Winged napisał:

Do tego czasami można było zwrócić się o pomoc w jakiejś dennej ankiecie w stylu: "Czy pochowałbyś swojego zwierza na specjalnym cmentarzu?".

Właśnie takie denne sondy, czy też ankiety ogłaszały na głównej stronie Władze. Co jedna, to była denniejsza (w stylu "Czy jest Państwu zimno?", albo "Jakie Anime jest najlepsze na świecie: a) Evangelion, b) Elfen Lied, c) Naruto?" - tego "Anime" przez duże "A" nie wymyśliłem, było coś tędy, czystość języka polskiego, IMHO, dattebayo).

Krid napisał:

Popieram zdanie ~Zjadacza, hydepark zmienić na wszystko inne związane z M&A&J, każdy temat nie związany z żadną z tych dziedzin od razu do kosza.

To pojawią się tematy w rodzaju "Czy jesteś tak po?ebany jak postaci z anime?" (był już wątek "Czy wasze życie też jest tak zakręcone?"). Zamknięcie HydeParku przyniesie pewnie takie skutki, jakie przyniosła Polityka Szybkiej Ręki, czyli właściwie żadne.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-05-21 19:29:59)

Offline

#24 2007-05-21 19:27:07

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Kamikaze napisał:

@Kane na długo będzie wyłączona możliwość dodawania tematów?

Aż ktoś coś mądrego wymyśli, bo takiego spamu dalej być nie może.
Zatrudnianie N moderatorów do pilnowania tego działu to też nie jest najlepszy pomysł - będą się sypać warny i kłótnie - 'mój temat nie był spamem!', 'Niesłusznie dostałem warna' itp. itd.

Zasady muszą być jasne, jako-taka tematyka wątków zachowana itp... - to trudne oczkod


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#25 2007-05-21 19:31:00

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Imo zły pomysł. Ileż można rozmawiać na tematy związane z mangą i anime smile. A tak zawsze jakaś miła odmiana była.


WoodenJesus.png

Offline

#26 2007-05-21 19:31:15

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Tak, mądre byłoby wywalenie "o wszystkim i o niczym", i pozostawienie reszty działów - bo przecież właśnie tam występuje owy zalew "głupich" tematów.

Proszę nie zapominać o "Gry" (anime)", "Teledyski anime", czy też "Aktualności ze świata M&A" !!

Popieram propozycje ~zjadacz'a i ~Krid'a: wątki niezwiązane z M&A od razu do kosza, a ich autorzy surowo karani

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2007-05-21 19:39:07)

Offline

#27 2007-05-21 19:32:17

kafej666
Użytkownik
Skąd: z piekla ;)
Dołączył: 2005-08-25

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Kane napisał:

Zasady muszą być jasne, jako-taka tematyka wątków zachowana itp... - to trudne oczkod

przepraszam a od czego sa modkowie oczkod. To dla tego podzielam zdanie ze jest ich za malo albo sa zamalo efektywni oczkod

Offline

#28 2007-05-21 19:33:04

wumi_szoda
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-19

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Kolejna więc odsłona Polityki Szybkiej Ręki... Osobiście nie sądzę, by tak trywialny zabieg jak likwidacja działu ostudził zakusy wszelkiej maści mentalnych ułomków i znacząco zmniejszył ilość śmiecia generowanego przez forumowiczów (śmieć się tylko bardziej po forum roznniesie niekanalizowany), ale rozumiem marzenia Administracji o stronie, jak szkatułka z laki, śliczniutkiej.

Offline

#29 2007-05-21 19:35:02

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Jak nie w "o wszystkim i o niczym" to beda zakladac w innych dzialach :|


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#30 2007-05-21 19:35:46

MisQL
Użytkownik
Skąd: Limanowa/Nowy Sącz
Dołączył: 2007-03-04

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

malkor napisał:

Moje zdanie jest takie, że jest to troszkę nie odpowiednia decyzja, jeżeli jest to dział o wszystkim to można pisać co się chce. Jeżeli coś szczególnie po oczach daje to proponuje dodać do faq specjalne zasady dla hydepark'u i przeprowadzić dodatkowy plebiscyt na modków tylko dla hydeparku. A co do tematów o mandze i anime to nie dziwne że raczej mało ich i mała w nich aktywność skoro można się w nich wypowiedzieć w sprawach: czy mi się coś podoba, na co czekam, skąd coś wziąć itp. Wbrew pozorom hydepark mimo dużych ilości śmieci jest moim zdaniem troszkę bardziej konstruktywny niż temat w którym wszyscy zachwalają jedno anime....

Ciężko się z tym nie zgodzić. Zresztą można zrobić też osobny regulamin co do tego działu. Nie będę pisał jaki, bo to Ty (@Kane) wiesz o jakie konkretnie Ci tematy chodzi oczkod

Jeśli byłoby kilku modów do pilnowania tego działu byłoby dobrym rozwiązaniem, lecz jest jeden warunek - muszą być jasne zasady, aby było wiadomo kiedy i dlaczego dać warna. A w regulaminie ogólnym dać jeden punkt - Moderator/Administrator ma zawsze rację, a jeśli nie to zgłoś to na PW do admina (jeśli to modek nie ma racji) lub (w przypadku administratora) patrz początek TEGO punktu. oczkod
No i nie można zapomnieć o jednym. Jeśli ten dział zostanie zablokowany to prawdopodobnie będzie wylew tematów z pytaniem "Czemu nie mogę zakładać nowych tematów w o wszystkim i o niczym?".


PS. Co będzie z poszukiwanymi napisami i listą uplaoderów (choć to drugie pewnie nie wróci jezor)?

Ostatnio edytowany przez MisQL (2007-05-21 19:46:55)

Offline

#31 2007-05-21 19:37:14

Krid
Użytkownik
Skąd: Szczerców
Dołączył: 2005-12-08

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Kane napisał:

Zasady muszą być jasne, jako-taka tematyka wątków zachowana itp... - to trudne oczkod

1. Zmiana nazwy działu z "HydePark - O wszystkim i o niczym" na "wszystko inne związane z M&A&J". - Ludzie przestaną się zasłaniać częścią "o wszystkim".
2. Każdy temat nie związany z żadną z tych dziedzin od razu do kosza. - Chociażby poprzez zgłoszenia userów, takie tematy szybko by znikały, autor nie miałby nic do gadania.
3. Jeśli ktoś któryś raz z kolei założy temat nie związany z M&A&J dostaje warna.
4. Jeśli ta osoba dalej zakłada takie tematy - Ban.
Co tu więcej kombinować, jak kogoś nie interesują tematy związane z M&A&J, to niech idzie gdzie indziej;)


Krid.jpg

Offline

#32 2007-05-21 19:46:06

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Hmm, sadze, ze to nie jest dobry pomysl, mimo ze az tak wielu tematow z tego dzialu nie czytam. Jakby nie bylo takie luzne rozmowy w jakis sposob budowaly relacje miedzy forumowiczami, bardziej niz np. sprawy techniczne.
Nie powiem, ze nie bylo niepotrzebnych watkow itd., ale czy np. nie lepiej zostawic takie luzne tamaty (jesli nie lamia regulaminu), aby umarly smiercia naturalna? Wygadaja sie i temat zdechnie oczkod
Ja mam zasade, ze jak nie interesuje mnie temat, to nie wypowiadam sie. Nie jade po ludziach, poniewaz z racji wieku pewnie maja inne opinie, zainteresowania itd.
Przedzial wiekowy jest tu mocno zroznicowany, wiec wszystkim sie nie da dogodzic, a jak zamknie sie ten dzial, to raz, ze ciezko bedzie sie zdecydowac, do ktorego dzialu, niektore topiki dopisac, to jeszcze pojawi sie wiecej spamu w tematach, techniczny, etc. ;>

Offline

#33 2007-05-21 19:47:43

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Wiecie tak sobie patrzę i parę dobrych tematów było. Mi się podobały te o książkach, lubię wiedzieć, co kto lubi czytać, bieżące problemy dotyczące stron z napisami, zwierzątka smile_big, motto życiowe, wasze nicki. Ot, takie drobne przyjemne pierdoły. Oczywiście sporo ciekawych postaci niegdyś czynnie udzielających się na forum przepadło, przez co spadł potencjał dobrych tematów, ale w końcu są i nowe osoby. smile Aha - rozreklamowałbym kanał ANSI, tam można popisać o wszystkim i lepiej się poznać. Polecam wszystkim, którzy chcą się lepiej poznać, pogadać na naprawdę wolne tematy. smile

zergadis0 napisał:

Fakt, że sporo osób zasypywało forum różnym badziewiem, ale było również całkiem sporo tematów które były fajne. Zresztą, ja lubię ludzi na tym forum i z nimi gadać o sprawach nie tylko związanych z m&a smile_big.

Zapraszam na kanał IRC. Nie zawsze jest o czym gadać i nie zawsze jest czas. Ja zaglądam prawie codziennie na wieczór i nierzadko udało mi się uczestniczyć w fajnej rozmowie. "Fajna" jest tu jak najbardziej na miejscu. smile

Ostatnio edytowany przez Winged (2007-05-21 19:58:16)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#34 2007-05-21 19:55:00

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Fakt, że sporo osób zasypywało forum różnym badziewiem, ale było również całkiem sporo tematów które były fajne. Zresztą, ja lubię ludzi na tym forum i z nimi gadać o sprawach nie tylko związanych z m&a smile_big.

Offline

#35 2007-05-21 20:04:58

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Jeden dział (taki jak ten właśnie sądzony), w którym można gadać o rzeczach niezwiązanych z m&a jednak mógłby być (bo nie oszukujmy się - ile można gadać o m@a), chodzi tylko o pewien poziom tematów, który, jak wiadomo, dla każdego jest inny. Regulaminu takiego działu zrobić się raczej nie da, bo jaki miałby być? "To jest dział o wszystkim i o niczym, ale nie wolno zakładać głupich tematów"? Dla niektórych temat "często dłubię palcem w nosie i zauważyłem, że paznokieć na tym palcu mi zzieleniał, czy to przejdzie?" będzie tematem do kasacji, dla innych wprost przeciwnie (niestety... smile Jedyna rada na ten dział (gdyby miał w ogóle pozostać) to albo pełna swoboda (ja tu głosuję na "nie"), albo Wejście Moderatora (tu głosuję na "tak"). Mod po prostu ma zawsze rację, chociaż łzy i faki będą nieuniknione. Dodać by można do regulaminu punkt "nim naciśniesz <wyślij>, pomyśl o bliźnich" (nawet lekki rym się zapodał), w ogóle FAQ dodać do przeczytania przed rejestracją (chyba że jest, dawno się nie rejestrowałem smile - taki do "odptaszkowania", ale to zawsze będzie później bezapelacyjna podstawa prawna do warna, banderolki czy słownego upomnienia smile Moderatorzy i Admini najwyraźniej mają jakąś wizję tego działu (to znaczy zamknęli go, bo coś konkretnego im się tam nie podobało). Można więc zrobić tydzień, albo raczej dwa (tydzień to za krótko chyba) pod hasłem "zero tolerancji" (jak nienawidzę Romana G, ale ta nazwa będzie tu adekwatna - nie, żeby on ją wymyślił, ale chwilowo pierwsze skojarzenie jest jednoznaczne), w czasie którego modkowie cięliby niepożądane ich zdaniem tematy z siłą wodospadu (a jeszcze lepiej wpierw je zamykali, żeby ludzie zobaczyli, jaki temat dostał fatality, a następnego dnia już sayonara). Wszyscy byśmy wtedy zobaczyli (mniej więcej), o co chodzi, i dzięki temu dział mógłby działać dalej, a jednocześnie byłaby szansa na to, żeby nie skupiać całej uwagi modków na tym jednym właśnie dziale w dłuższym przedziale czasu. Taką widzę szansę na uratowanie tego działu.

A odnośnie zmian na ANSI, to bardzo mi się podoba opcja samodzielnego usuwania napisów. W tym miejscu powiem, że moje napisy do Innocence niedługo zostaną z bazy usunięte w związku ze zlicencjonowaniem tytułu w Polsce.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2007-05-21 20:09:43)

Offline

#36 2007-05-21 20:23:57

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Freeman napisał:

Dla niektórych temat "często dłubię palcem w nosie i zauważyłem, że paznokieć na tym palcu mi zzieleniał, czy to przejdzie?" będzie tematem do kasacji, dla innych wprost przeciwnie (niestety... smile

[URL=http://img466.imageshack.us/my.php?image=gintama2td4.jpg]gintama2td4.th.jpg[/URL]

Offline

#37 2007-05-21 20:27:32

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Lol to po to szukałeś tego screena? smile_big Ale skąd wiedziałeś, że się pojawi taki post? smile_big

Nie oglądałem tego, ale czy on tam sobie sam grzebie, czy ktoś mu użycza pomocnego palca? smile

Ostatnio edytowany przez Freeman (2007-05-21 20:28:26)

Offline

#38 2007-05-21 20:32:39

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Użycza jezor
Też mi się skojarzyło, że to po to Obi potrzebował tego screena. Może ma zdolność czytania w myślach przez neta?


"Skazany na zajebistość"

Offline

#39 2007-05-21 20:34:08

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Ale to by znaczyło, że my mamy zdolność myślenia przez neta smile_big OK, comic relief za nami, wracajmy do tematu smile

Offline

#40 2007-05-21 20:34:43

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: HydePark - O wszystkim i o niczym - zamknięte.

Freeman napisał:

Lol to po to szukałeś tego screena? smile_big Ale skąd wiedziałeś, że się pojawi taki post? smile_big

Nie oglądałem tego, ale czy on tam sobie sam grzebie, czy ktoś mu użycza pomocnego palca? smile

Całkiem nie po to szukałem, ale się przypadkiem nadał. Siania spoilerami odmawiam. Bardzo śmieszna komedia. Jak oczywiście dla kogo.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024