#81 2007-05-27 11:03:41

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

And The God Said Tomxxx!! I Can See Yours Foolishness From Here...

Offline

#82 2007-05-27 11:08:18

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

khadzad naprawdę jesteś wybrykiem natury.Ale widać że ci już na niczym nie zależy.

Offline

#83 2007-05-27 11:24:52

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

hahaha ale sie usmialem. Wiadomo ze kazdy mysli ze ma racje. Ale sa nieliczni ktorzy nie potrafią rozróżnic swojego punktu widzenia a innych.
Powiem wprost bo wytrzymac nie mogę tomxxx
ty NIE ustalasz zasad
ty NIE masz racji absolutnej
ty NIE dyktujesz warunkow

a zachowujes sie jak pan i władca który pozjadał wszystkie rozumy, zycie cie nie nauczylo ze jak bedziesz sie tak zachowywał to zawsze będą robić z ciebie głupca? Naprawde tak ciężko zrozumieć swój błąd i sie do niego przyznać?
o sprawach dotyczących tylko ciebie mozesz mieć zdanie jaki ci sie tylko podoba. Ale do cholery zrozum ze ludzie są inni, maja inne prorytety i to co dla ciebie jest super [hentaje] dla innych moze byc gownem.
Ja myslalem ze ludzie uczą sie na błedach ale najwidoczniej prawo ewolucji nie wszystkich obejmuje.

Ostatnio edytowany przez Hybrid (2007-05-27 11:27:35)

Offline

#84 2007-05-27 11:25:58

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

tomxxx poczytaj co to jest ironia.
O ile ktoś wie co to i wie jak to stosowac to dobrze ale w twoim wykonaniu to głupota.

byś wkoncu zrozumiał:
zacytuje slawny stary tekst "kochałem ja a ona mnie odepchła. Więc weszlem do domu, trzasłem drzwiami, pierdłem rzygłem i wyszłem bo chamstwa nie zniese"

edit:
no jak przez mgle ale sens podobny oczkod

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2007-05-27 11:35:50)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#85 2007-05-27 11:31:22

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

to szlo

[cytuj]szłem łonką kwiety pachły, wiater wiał, ona mnie odepchła, więc weszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdłem, zygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniese! [/quote]


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#86 2007-05-27 11:37:28

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

Hybrid co ty za bzdury gadasz.Nie uogólniaj.Niektóre są fajne a niektóre nie(hentaje) .Tak jak z wszystkim innym.
I nie używaj brzydkich słów.
I ja nie popełniłem żadnego błędu ,a jeśli inni nie potrafią kulturalnie się zachować to już nie moja wina i prawdę mówiąc jakbym choć w 1 % brał do siebie to co inni o mnie piszą to już dawno bym nie był na tym forum.

Offline

#87 2007-05-27 11:38:06

ivelios
Użytkownik
Skąd: BB
Dołączył: 2006-02-18

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

Ale zadyma! smile_big
Ale i tak nic nie przebije kłótni pomiędzy SLF i SH. jezor

Co do Clampa, to jestem ZA! Mimo że z ich produkcji, widziałem tylko jeden artbook z Chii, ale za to był ŚWIETNY! A do tego, chętnie zapoznam się z większą ilością mang z Clampa.


I found an island in your arms
Country in your eyes
Arms that chain, Eyes that lie
Break on through to the other side

Offline

#88 2007-05-27 12:13:38

Endru
Użytkownik
Skąd: Planeta Ziemia
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

Na polskim rynku są jeszcze 4 tomy Wisha ale to za bardzo już wieje yaoi i raczej bym tego nie polecił. Ale reszta jak X czy Chobbits spodobała mi się nie tylko ze względu na kreskę ale i ciekawą fabułę. Dlatego podpisuję się pod petycją. Zobaczymy zresztą co to da.

Offline

#89 2007-05-27 12:25:41

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

tomxxx napisał:

I ja nie popełniłem żadnego błędu ,a jeśli inni nie potrafią kulturalnie się zachować to już nie moja wina i prawdę mówiąc jakbym choć w 1 % brał do siebie to co inni o mnie piszą to już dawno bym nie był na tym forum.

Tzn. "jakby cię to nie jarało"? Mam nadzieję, że w zupełności zadowalasz się takim epistolarnym flirtem sado-maso i hardkor-ekszyn nie jest Ci niezbędna do osiągnięcia satysfakcji.
P.S. To było pytanie retoryczne. Szczegółow naprawdę nie jestem ciekaw.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-05-27 12:31:21)

Offline

#90 2007-05-27 12:38:27

Ociesek
Użytkownik
Skąd: [RoD Anime]
Dołączył: 2007-03-27

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

tomxxx napisał:

Wnioskuję o 4 ostrzeżenie dla khadzad za obrażanie.
Zjadacz no widzisz wy też jesteście dla mnie zabawni.I czym więcej się osób przyłączy to tym lepiej.Bo trochę nudno jak mało osób.

Czyli co? Wedlug Ciebie ta klotnia to jest zabawa? Klocisz sie tylko dlatego, ze uwazasz to za jakas forme rozrywki? Czy to, co robisz, nie wydaje Ci sie smieszne? Inni uzytkownicy po prostu wyrazili swoja opinie, ktora powinienes zaakceptowac, tudziez wyrazic swoja. Tym sposobem zrobiles jakies "nie-wiadomo-co" ze zwyklego tematu. Czlowieku- ile ludzi, tyle opinii... Masz w profilu ustawiony wiek 22 lat... Zachowuj sie wiec jak dwudziesto dwu latek. Nie zmienisz chlopakow tylko dlatego, ze Tobie nie podoba sie to, co oni mowia... Tak sadza i trzeba sie z tym pogodzic... Moze czas dorosnac...?

Oj nieladnie, nieladnie...[ostrzezenie][shithappens][ostrzezenie]

Ps. Zjadacz, powinienes opatentowac te sygnature:D

Offline

#91 2007-05-27 13:38:04

Hybrid
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-31

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

To mnie rozwala:
"I ja nie popełniłem żadnego błędu ,a jeśli inni nie potrafią..."
"a jeśli inni nie potrafią kulturalnie się zachować to już nie moja wina"

a to juz naprawde zasługuje na aplauz
"prawdę mówiąc jakbym choć w 1 % brał do siebie to co inni o mnie piszą to już dawno bym nie był na tym forum."
inaczej mowiąc ty masz racje absolutną, nie bierzesz pod uwage NIC co inni mówia a na dodatek twierdzisz ze kazdy jest gorszy od ciebie jak juz wczesniej napisales "jesli ja mam lekkie uposledzenie to wy macie ciezkie". Moze wreszcie zaczniesz brać do siebie to co inni mówią?

tutaj kolejny przyklad:
"Ale pacany z was.Ludzi tak ograniczonych mam nadzieję że zbyt wiele nie ma na forum." a pod spodem:
"Po prostu bądźcie grzeczni a nie pyskaci i myślicie że wam wolno mnie obrazić lub coś w tym stylu.Bo akurat wam nie wolno i zrozumcie to wreszcie."
hipokryzja w absolutnie zaawansowanym stanie

to jest przeciez jakas kpina... Tacy ludzie w ogole chodzą po tym globie?

Ostatnio edytowany przez Hybrid (2007-05-27 14:30:56)

Offline

#92 2007-05-27 14:14:47

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

a może czas wrócić do tematu z pierwszego posta?

Offline

#93 2007-05-28 10:48:19

Nevar
Użytkownik
Skąd: Świętochłowice
Dołączył: 2006-06-02

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

marcin2 napisał:

a może czas wrócić do tematu z pierwszego posta?

Mhm...

Oglądałem z CLAMPa kilka tytułów, takich jak Chobits, MKR, Tsubasa Chronicle, X movie, Angelic Layer. Mimo ogólnych negatywnych opinii mi się podobało.

Ale żeby do grupy tworzącej anime (GTA? xD) czy poszczególnych tytułów robić petycje? To brzmi jak akcja charytatywna (gdyby jeszcze nie było tam tego "dla polskich rodzin"...).
Poważnie zastanawiam się nad napisaniem petycji o mangę Battle Royale - film do nas doleciał, a manga już nie może?

Offline

#94 2007-05-28 15:00:29

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

Dobra, ale nie rozumie... Clamp dla polskich rodzin? - WTF? Juz rozumie więcej Clapma...no ale dla rodzin? W każdym razie, jestem neutralny co do tej petycji, mało widziałem produkcji Clampa, mang wcale (jedyna co mnie interesuje to X i xxxHolic - to przez ten tytuł jezor) ale nie zrobiły na mnie negatywnych wrażeń.

Offline

#95 2007-05-28 17:51:46

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

Zrobię tutaj OffTopa informacyjnego.
Jeśli zobaczę tu jeszcze jeden post z obrażaniem kogokolwiek, to nie będę się zastanawiał z OST. Tyczy sie to zarówno Tomxxx jak i reszty. Wasze uwagi i komentarze na temat jego wypowiedzi może nie są takie bezpośrednie jak Tomxxxa ale również są obraźliwe i nieprzyjemne.

A wracając do wątku, to ja jestem sceptycznie nastawiony do wszelkich petycji. Ile to ich już nie było w necie na najróżniejsze tematy i jakoś nigdy nie słyszałem by odniosły skutek (no może poza jakimś tam małym wpływem petycji w sprawie patentów informatycznych). Dlatego daruję sobie głosowanie, tymbardziej, że za CLAMPem nie przepadam. Niemniej życzę powodzenia.

Offline

#96 2007-05-28 18:01:35

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

Najlepsza seria jaką widziałem jest właśnie od Clamp (xxxHolic), ale nie mam zamiaru brać udział w petycjach, bo tak jak Suchy wspomniał, mało która przynosi jakieś zmiany.

Ostatnio edytowany przez Psychopata (2007-05-28 18:04:15)

Offline

#97 2007-05-28 18:18:24

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

Poprzez niegłosowanie wcale nie przyczyniasz się do zmian, które wnoszą różnego rodzaju petycje. Więc bezsennsem jest mówić "nie głosuję, bo to i tak nic nie da".

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2007-05-28 18:19:43)

Offline

#98 2007-05-28 18:37:57

Mateuss
Użytkownik
Skąd: Wolin
Dołączył: 2005-04-15

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

Ale po co komu petycja na hyperze leciało Chobits a teraz będzie Tsubasa Chronicle, a jpf wydało już kilka mang Clampa jak dla mnie to nie mamy co narzekać na brak tytułów tych 4 pań

Offline

#99 2007-05-28 22:03:13

mastah
Użytkownik
Skąd: Sopot
Dołączył: 2005-01-26

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

z Clampa nie czytałem nic... oglądałem jedynie Chobitsa... po 10 minutach X'a odrzuciło mnie od niego na kilometr i nie dałem rady dalej:P więc niestety troche za mało żeby się podpisać:) wszyscy powinni imo robić petycje o Berserka a nie Clampa jakiegoś:D

Offline

#100 2007-05-28 22:07:54

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Clamp dla polskich rodzin - PETYCJA

mastah napisał:

wszyscy powinni imo robić petycje o Berserka a nie Clampa jakiegoś:D

Polskie wydanie Berserka... Nic więcej nie potrzebuje do szczęścia (no może tego żeby Berserk był wydawany częściej niż to się dzieje obecnie smutny)

btw Hasło "Berserk dla polskich rodzin" brzmi całkiem nieźle jezor.

Ostatnio edytowany przez m_jay (2007-05-28 22:08:59)


WoodenJesus.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024