#81 2007-05-27 20:14:37

ivelios
Użytkownik
Skąd: BB
Dołączył: 2006-02-18

Odp: Nowi moderatorzy

Ech, poparłbym Freemana, jakby tłumaczył Strike Witches. jezor
A tak na serio... Modkowie są bardzo poważni i boję się, że na forum będzie można brutalnie i ohydnie krytykować i besztać anime, w których główna bohaterka ma królicze uszy (bądź kocie) i inne super power... smile_big

Ostatnio edytowany przez Kane (2007-05-27 20:54:21)


I found an island in your arms
Country in your eyes
Arms that chain, Eyes that lie
Break on through to the other side

Offline

#82 2007-05-27 20:19:17

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Nowi moderatorzy

Czekam z niecierpliwością aż Freeman zacznie porządki;P słuszny wybór

Ostatnio edytowany przez Kane (2007-05-27 20:54:22)

Offline

#83 2007-05-27 20:22:36

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Nowi moderatorzy

O w mordkę jezor Wróciłem zza wrocławia [rower] i wchodzę na forum widzę temat - zostawię go na koniec jak przejrzę forum od rana XD Nie wiem czy był to dobry pomysł bo doszła cała jedna nowa strona w temacie oczkod

to tak:
Nieprzespanych nocy - siedzenia nad bazą, czyszczenia forum, trzymanie "łapy" nad sprawami porządku - życzę oczkod

Niektórzy tutaj piszą "nastały nowe rządy" smile_big - sorki ale mod to jeszcze nie admin i chyba musi konsultować czasem swoje decyzje? Prawda? Prawd... :#

czacha222 napisał:

Suchy i Freeman jako moderatorzy...?
Należało im się ;P (...)

Popieram. Należało im się XD Trzeba było sie nie wychylać zza balustrady

Hmm.. jak nad tym myślę - jeśli tak ilość moderatorów i adminów nie wystarczy by wreszcie było tutaj lepiej to wątpię aby cokolwiek pomogło innego.

Psychopata napisał:

Freeman, czemu tu, jak najbardziej na nieeeee. A to dla tego, że już nie będzie się z nikim kłócił / sprzeczał, a lubię czytać twoje posty. Teraz tylko będzie usuń, usuń i nic ciekawego nie będzie sie działo. ^^

Ja to widzę tak. Nie wiem jak ty to pojmujesz bo każdy na swój sposób nawet najbardziej pokręcony [psychiczny? jezor] myśli. Patrzysz na to jak na status społeczny który wyniósł Freemana nad nas i trzeba siebie ugryźć w język zanim sie coś powie [napisze? jezor] Moim zdaniem to głupota. Prócz ekhm - można na to powiedzieć przywileje? smile_big - doszły im obowiązki ale nie przestali być starymi ziomalami z forum animesub smile Prawda Freeman, Suchy?
(jak nie podoba sie słówko ziomal - to może lepiej członek aspołeczności ANSI]

"War. War never changes"

Ostatnio edytowany przez Kisiel (2007-05-27 20:25:31)


10721827ve.gif

Offline

#84 2007-05-27 20:24:25

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Nowi moderatorzy

No no, niedzielny wieczór a nowa moderacja już działa zamiast piwo popijać na świeżym powietrzu;) I nie rzuca słów na wiatr. Oby im tylko skrzydła i ręce za szybko nie opadły. Nowym  modom życzę cierpliwości i posłusznych użytkowników ansi. Właściwie to starym modom też.

Offline

#85 2007-05-27 20:46:55

mareczek_65
Zbanowany
Skąd: nowy bytom i zory
Dołączył: 2006-11-10

Odp: Nowi moderatorzy

:Da ja jestem ciekawy kiedy to ja bede moderatorem no coz mam nadzieje ze beda dobrymi moderatorami i sprawieliwymi prawymi i sprawiedliwymi pis pis pis pis

Offline

#86 2007-05-27 21:12:22

Shinma86
Użytkownik
Skąd: Poland, England
Dołączył: 2007-04-09

Odp: Nowi moderatorzy

Freeman? Myślę, że to dobry wybór:) Miałam okazję nie raz dyskutować z tym panem, m.in. przy topicu Euro2012 ([roftl] - dobry topic...) i nieźle się ubawiłam:D Freeman sprawia wrażenie osoby rozważnej, ma trochę oleju w głowie, nie wspominając o celności komentarzy. Oby te cnoty działały na jego korzyść jako moderatorowi. Jedno ale. Chwilami za bardzo go ponosi, za bardzo się wczuwa w dyskusję, ale jak mniemam będąc modkiem będzie musiał trzymać swoje emocje na wodzy:P Gratuluję, ale w sumie to trochę szkoda tracić takiego kompana w dyskusji:)

Co do Suchego to nie za bardzo mogę się wypowiedzieć, bo nic o nim nie wiem. Do tej pory rzadko się na forach udzielał. Jednakże z nielicznych jego postów mogę wywnioskować, że jest zrównoważonym młodym człowiekiem, który wie jak zaprowadzić porządek. Zatem wybór jest jak najbardziej uzasadniony:)

Obu panom gratuluję i życzę przyjemnej pracy:D

Offline

#87 2007-05-27 21:14:41

Hiead
Użytkownik
Skąd: nie skąd, ale dokąd
Dołączył: 2007-05-27

Odp: Nowi moderatorzy

FreeMan nie reszta tak jezor

Offline

#88 2007-05-27 21:16:34

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Nowi moderatorzy

Oczywiście, Freeman i Suchy nie zmienią się. Ale jeśli rozpocznie się dyskusja, to najczęściej nie na temat i wtedy będzie trzeba wypełnić obowiązki moderatora.

Offline

#89 2007-05-27 21:16:56

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Nowi moderatorzy

Dobrze (wszyscy) chwalicie i opisujecie nowych modkow w superlatywach ale czy to przypadkiem nie jest perfidny OT jezor?


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#90 2007-05-27 21:44:17

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Nowi moderatorzy

Psychopata napisał:

Oczywiście, Freeman i Suchy nie zmienią się. Ale jeśli rozpocznie się dyskusja, to najczęściej nie na temat i wtedy będzie trzeba wypełnić obowiązki moderatora.

Mam nadzieję, że częściej będzie dochodziło do wycięć i umieszczania ciekawych OT w nowych tematach. Najlepsze tematy wynikają właśnie  z OT.

~Shinma86 - #Suchy jest tu od początku i trochę postów napisał. Ostatnio mniej się udziela, ale wystarczy tylko wspomnieć, że to nie kto inny, tylko #Suchy tworzył trzon GTW, która nie istnieje. Co śmieszne - każdy z GTW, był lub jest modem na ANSI. smile_lol Rozbijmy ten chory układ.


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#91 2007-05-27 21:49:11

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: Nowi moderatorzy

Z GTW, to troche tak, jak z PiS, tez obstawiaja najwyzsze funkcje smile_lol

BTW Co ~Free ma do ~Toma? Chodzi o ta "drobna" wymiane argumentow w temacie o Hentajcach?

Offline

#92 2007-05-27 21:52:00

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: Nowi moderatorzy

Winged napisał:

wystarczy tylko wspomnieć, że to nie kto inny, tylko #Suchy tworzył trzon GTW, która nie istnieje. Co śmieszne - każdy z GTW, był lub jest modem na ANSI. smile_lol Rozbijmy ten chory układ.

Jakieś specjalne oświadczenia lustracyjne do złożenia? jezor

Nowym moderatorom życzę dużo wytrwałości i czasu, żeby zrobić trochę porządku z tym zalewem postów, delikatnie mówiąc, niskiego poziomu... smile
Gratulacje i powodzenia.:)

Ostatnio edytowany przez phenix (2007-05-27 23:56:56)

Offline

#93 2007-05-27 21:52:20

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowi moderatorzy

songoku napisał:

Z GTW, to troche tak, jak z PiS, tez obstawiaja najwyzsze funkcje smile_lol

BTW Co ~Free ma do ~Toma? Chodzi o ta "drobna" wymiane argumentow w temacie o Hentajcach?

Żeby tylko w tym topiku smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#94 2007-05-27 21:58:48

liia
Użytkownik
Skąd: Ostróda
Dołączył: 2006-06-16

Odp: Nowi moderatorzy

songoku napisał:

Z GTW, to troche tak, jak z PiS, tez obstawiaja najwyzsze funkcje smile_lol

BTW Co ~Free ma do ~Toma? Chodzi o ta "drobna" wymiane argumentow w temacie o Hentajcach?

zobacz w tym

Nowym modkom serdecznie gratuluję, moim zdaniem świetny wybór. Mam tylko nadzieję, że Freemanowi zostanie choć troszkę czasu na tłumaczenie smile


Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi. (Terry Pratchett - Maskarada)

Offline

#95 2007-05-27 22:02:01

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Nowi moderatorzy

songoku napisał:

Z GTW, to troche tak, jak z PiS, tez obstawiaja najwyzsze funkcje smile_lol

Oj, wypraszam sobie porównania z PiS ;]

Cytat z #GTW:
[21:14] -ChanServ- Witaj na kanale grupy GTW. Jesli w jakis sposob jestes zwiazany z PiS lub jestes anfanem natychmiast opusc kanal!

XD

Offline

#96 2007-05-27 22:18:36

Shinma86
Użytkownik
Skąd: Poland, England
Dołączył: 2007-04-09

Odp: Nowi moderatorzy

[cytuj]#Suchy jest tu od początku i trochę postów napisał. Ostatnio mniej się udziela[/quote]

No a ja właśnie jestem od niedawna, Wingedsmile

Ostatnio edytowany przez Shinma86 (2007-05-27 22:19:32)

Offline

#97 2007-05-27 22:22:15

B4RT3K
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-08-17

Odp: Nowi moderatorzy

smile Gratulacje smile

Offline

#98 2007-05-27 22:38:01

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: Nowi moderatorzy

Urzekła nas twoja historia i w nagrodę wyślę Tobie bukiet kwiatów. Plus chusteczki na otarcie łez.


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#99 2007-05-27 22:42:39

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowi moderatorzy

Winged napisał:

Co śmieszne - każdy z GTW, był lub jest modem na ANSI. smile_lol Rozbijmy ten chory układ.

Nieprawda jezor Wanderer jest z Anime-Garden jezor

tomxxx napisał:

Zauważ kto zaczął.Wygląda to tak jakby tylko moje posty były tam nie w porządku ,a innych dobre.A poza tym jeśli takie słowa(głupi itp) są wg ciebie warte 3 ostrzeżenia to już jest po prostu smutne.A zauważ ile osób używało takich słów w stosunku do mnie.Bo o to mi głównie chodzi.

Tomxxx, to że dajesz się podpuszczać i nie potrafisz pohamować swojego języka to nie moja wina, warny dotałeś za:
[cytuj]"Zjadacz ale z ciebie przygłup"

"wchodzę na forum i widzę pełno dyrdymałów i głupot napisanych przez was(a szczególnie głupoty pisane ostatniej nocy przez Kilgur,Quithe i Freeman )."

"czekam kto z was popełni samobójstwo.Zawsze o kilku niedorozwojów mniej.Oczywiście to nie obrażanie gdyż to tylko stwierdzenie faktów."

"Ale pacany z was.Ludzi tak ograniczonych mam nadzieję że zbyt wiele nie ma na forum. "

O czym cię poinformowałem.
PS. I swoje pretensje proszę zgłaszać na PM.

Ostatnio edytowany przez Kane (2007-05-27 22:43:18)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#100 2007-05-27 22:46:25

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Nowi moderatorzy

Kane napisał:
Winged napisał:

Co śmieszne - każdy z GTW, był lub jest modem na ANSI. smile_lol Rozbijmy ten chory układ.

Nieprawda jezor Wanderer jest z Anime-Garden jezor

To pewnie niedlugo sie dowiemy ze wpadl pod samochow czy cos smile_big Czego oczywiscie nie zycze.:)

I gratuluje nowym moderatorom. smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024