#41 2007-08-08 02:22:18

Cain
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-17

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

to jest coś o czym trąbimy tu od paru godzin


Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego czego jeszcze mi brak!
Starczy, gdy kocham, huczy las i wieje wiatr.

Offline

#42 2007-08-08 03:10:26

Ichinose
Użytkownik
Skąd: Bielsko-Biała
Dołączył: 2007-07-25

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

głupio mi znowu zgłaszać taką pierdołę, ale nadal nie chce się łądować avator, chociaż jest 75x75 i ma mniej niż 20k

Offline

#43 2007-08-08 07:50:01

manti
Zbanowany
Skąd: Mikołów
Dołączył: 2006-05-25

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

czemu wam dzieją się takie dziwne rzeczy, wasze przeglądarki działają normalnie czy może zasyfione jakimiś wirusami itp ??
u mnie działa wszystko, loguje się bez problemów, rss działa, gdy napisów jest sporo na kilku str to mogę wejść na każdą a nie tylko na 1, mi jakoś wszystko działa na firefoxie i explorerze jedyne czego brakuje to pobieranie kilku napisów jednocześnie tak jak było kiedyś ale to nie jest błąd lecz brak
strona działa bdb, lepiej zainstalujcie se windy na nowo...

Ostatnio edytowany przez manti (2007-08-08 07:50:54)

Offline

#44 2007-08-08 08:23:51

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

manti napisał:

czemu wam dzieją się takie dziwne rzeczy, wasze przeglądarki działają normalnie czy może zasyfione jakimiś wirusami itp ??
u mnie działa wszystko, loguje się bez problemów, rss działa, gdy napisów jest sporo na kilku str to mogę wejść na każdą a nie tylko na 1, mi jakoś wszystko działa na firefoxie i explorerze jedyne czego brakuje to pobieranie kilku napisów jednocześnie tak jak było kiedyś ale to nie jest błąd lecz brak
strona działa bdb, lepiej zainstalujcie se windy na nowo...

lol, to ty lepiej swój oddziwacz... mnie też zmiana avatarów nie działa.

Offline

#45 2007-08-08 08:38:34

lukaszplpl
Użytkownik
Skąd: Kutno
Dołączył: 2007-04-27

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

o lol no teraz niektóre błędy już ci nie przeszkadzają bo zostały poprawione lol radzę bądź w temacie bo jak masz walnąć coś takiego to nie mów nic xD a właśnie ma ktoś coś takiego że jak chcę pobrać napisy do Shinkyoku Soukai Polyphonica powidzmy to wyskakuje co innego? xD znaczy się pobierają się inne to samo czytałem gdzieś tylko że z Higurashi no naku koro ni kai i Nagasarete Airantou

Offline

#46 2007-08-08 09:01:11

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Kane napisał:

- Napisy i komentarze dodane na serwerze tymczasowym (kane.abhro.com) zostały utracone (jest możliwość odzyskania tych danych na życzenie autora - jeśli np: nie ma już tych napisów u siebie na komputerze)

przydałoby się info o tym na stronie głównej...

a co do ściąganie innych napisów, to błąd został chyba już naprawiony...

Cain napisał:

To tak wygląda, jakby był jakiś konflikt z ID w bazie. To, że zip nazywa się dobrze to nic nie znaczy, ja nie dodaję napisów spakowanych a po ściągnieciu i tak są spakowane. Chyba skrypt/serw wykonuje to automatycznie. Coś chyba jest pokręcone z odwołaniem i nie da się tego ukryć. Mam nadzieję, że Kane wie jak to naprawić.

zapewne index był inny w tablicy z danymi, a inny z downloadem...
tak, pakowanie do zipa dzieje się od strony serwera...

btw. przy pisaniu wiadomości przydałby się pogląd ostatnich kilku postów z wątku...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#47 2007-08-08 09:18:56

kortill
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-05

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Nie wiem czy to błąd, zamierzony cel, czy jeszcze nie zdążyliście tego opisać natomiast zmieniło się to: kiedyś jak się dodało jedne napisy pojawiało się okienko czy życzysz sobie dodać następne, teraz już tego nie ma, trzeba znowu wchodzić w zakładkę dodaj napisy wpisywać nazwę itd. Rzuciło mi się to w oczy przynajmniej;p

Offline

#48 2007-08-08 09:19:52

Enquax
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-12-28

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Mam jedno pytanie, czemu, skoro jest możliwość odzyskania wszystkiego, baza danych z kane.ahbro.com nie będzie stopniowo kopiowana i przyłączana do tego co jest??? Miałem trochę dodanych subów, komentarze, setki ściągnięć, a teraz wszystko skasowane i nawet nie pamiętam do czego były te napisy!! smutny smutny(

Offline

#49 2007-08-08 09:23:15

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Devil Raito napisał:

Kane prośba , dało by sie odzyskać wszystkie posty napisane na tymczasowym serwerku w temacie Devil May Cry? (chodzi ofc o Anime)

Hmm... wszystkie posty z tymczasowego powinny być i na nowym serwerze.

B4RT3K napisał:

Niby dodawania avatarów działa, ale: kiedy dodaje avatar to ustawia mi nie ten co wybrałem tylko ten co miałem kiedys jezor Nie widać też kto jest obecny na forum smile

Musisz poczekać, odświeżyć stronę, nowy awatar ma tę samą nazwę co stary i jest jest cahe'owany.

Cain napisał:

Kane, coś jest nie tak.
Uploaduje napisy do Shigurui ep02 a baza linkuje je do jakiegoś One Piece.
A do Shigurui ep01 to link nawet nie działa. Coś tu nie rabotajet.
Tzn teraz już działa bo po raz kolejny je updatowałem.

BTW.
przydałoby się w liście tematów na forum coś w rodzaju "idź do ostatniego".

To nie dobrze :/ Jak znajdę chwilkę sprawdzę czy te napisy się na pewno dobrze dodają. 'Idź do ostatniego' będzie.

bodzio napisał:

Ściągałem komuś, kto nie może się tu jeszcze wbić, napisy do Fruit Basket. Najśmieszniejsze, że tylko jeden ep, Kane'a, do 25 epa jest nie do sciągniecia. Po kliknięciu wyświetla, że plik nie istnieje. 0_0

Faktycznie smutny

rexo napisał:

Polecam zrobić Rewriting URL

Może kiedyś smile

rexo napisał:

O i przy okazji odkryłem, że jeśli edytujesz swój post, to wraca na 1 stronę tematu to jest starsznie denerwujące, szczególnie gdy dany topic ma kilkanaście lub kilkadziesiąt stron smile.

Jasne.

songoku napisał:

na razie zauwazylem tylko, ze nie widac nickow, kto jest obecny na forum,
Aha no i wciaz nie ma listy userow i uploaderow, ktore imo ulatwialo poszukiwania i w ogole zycie.

Kto jest na forum dawno temu wyłączyłem, może to przywrócę. Listę userów przywrócę, uploaderów niekoniecznie.

FAiM napisał:

btw. przy pisaniu wiadomości przydałby się pogląd ostatnich kilku postów z wątku...

Na razie mogę zalecić by klikać na 'Odpowiedz' prawym przyciskiem mychy i dać 'Otwórz w nowej karcie' smile

songoku napisał:

~Kane postawi serwis na nogi i we wrzesniu bedzie mogl juz spokojnie wylegiwac sie na Hawajach, a popijajac trunki bedzie na laptopie (w przerwach miedzy innymi widokami) spogladal, jak wszystko pieknie funkcjonuje, co ty na to ~Kane? oczkod

Mam nieco inną wizję września oczkod

kortill napisał:

jak się dodało jedne napisy pojawiało się okienko czy życzysz sobie dodać następne, teraz już tego nie ma,

To błąd, wczoraj go zauważyłem - do poprawki.

Enquax napisał:

Mam jedno pytanie, czemu, skoro jest możliwość odzyskania wszystkiego, baza danych z kane.ahbro.com nie będzie stopniowo kopiowana i przyłączana do tego co jest???

Ponieważ napisy na kane.abhro dodawały się źle (nie zagłębiając się w szczegóły) i tablice napisów w bazach danych abhro/animesub nie są już kompatybilne. Odzyskanie tamtych napisów z poziomu admina to męcząca, czasochłonna i niewdzięczna praca.

Ostatnio edytowany przez Kane (2007-08-08 09:27:48)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#50 2007-08-08 09:41:14

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Witam i mam takie info nie wiem czy ważne czy nie ale napisy do Otome_wa_Boku_ni_Koishiteru >>jak już pisałem co sie podmieniły w pliku usunęły sie ze strony smile_big:D nie wiem czy to moja wyobraźnia ale jak plik wmyło do zipa to sie usunął z serwera a pamiętam dobrze ze napisy do tego anime do odcinka 12 były bo je oglądałem tydzien temu i wlasnie chce napisać żeby ludzie sprawdzali jak im sie ściągną nie te co trzeba na stronce ich tytuł czy gdzieś nie wsiąkły napis smile_big:D

Pozdrawiam Zmora

Offline

#51 2007-08-08 09:50:51

Nevistus
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-24

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Nie wiem czy to jakiś błąd czy też zamierzone działanie , ale nie ma liczby wszystkich postów napisanych na forum a także ilości postów w poszczególnych działach.
Także brakuje części postów w niektórych tematach.

Ostatnio edytowany przez Nevistus (2007-08-08 09:53:47)

Offline

#52 2007-08-08 10:05:56

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Chłopie liczba postów nie ważna ważna jest ta zamiana plików bo po prostu mogą trafić szlak stare napisy jak to sie nie zmieni no chyba ze już to naprawione i to jedyny był przypadek

Offline

#53 2007-08-08 10:42:48

mr_ja
Użytkownik
Skąd: ok Sanok
Dołączył: 2007-06-15

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Pozwólcie wytłumaczyć co Zmora ma na myśli :-P
Otóż, wrzuciłem wczoraj napisy do Shinkyoku Soukai Polyphonica (niespakowane), ale serwer do zipa spakował [GNU]Otome_wa_Boku_ni_Koishiteru_-_12(1280x720)[94AE501D]XviD. Dzisiaj kiedy zaktualizowałem moje napisy tym razem spakowane (zip), to Zmora zauważył, że usunęło wcześniej wspomniane napisy :-( No i teraz jest problem czy to jedyny wypadek czy nie.
Sorki za zamieszanie, ale lepiej wcześniej niż po wywaleniu połowy starych napisów ( odpukać!!! )

Offline

#54 2007-08-08 11:01:34

s0n1c
Użytkownik
Skąd: Tokyo-3
Dołączył: 2005-09-24

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Przy probie przejscia do nastepnej strony w temacie, otwiera sie okno odpowiedzi.

Nieaktualne, chwilowy blad?

Ostatnio edytowany przez s0n1c (2007-08-08 11:02:10)


KiXBu

Offline

#55 2007-08-08 11:31:56

Nanami
Użytkownik
Skąd: małośląskie
Dołączył: 2005-06-19

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Juz to zgłaszane było, ze pokićkało sie kompletnie z napisami ID. Wczoraj wieczorem wrzucałam 8 i 10 odcinek Seirei no Moribito w formacie .ass a sciagajac je sciaga sie napisy do Naruto168 i Murder Princess. Dodawałam wczoraj takze Darker than BLACK i co dziwo z nim jest wszystko OK.

Ostatnio edytowany przez Nanami (2007-08-08 11:33:50)

Offline

#56 2007-08-08 12:21:21

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Nie wiem, czy to wina trwających jeszcze przenosin, ale cosik nie działa mi opcja "Szukaj na forum".


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#57 2007-08-08 15:33:06

tykus
Użytkownik
Skąd: Shinigami World
Dołączył: 2007-04-10

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

@Kane - a jak z tymi ID? Bo nieźle się poićkało, przy ściąganiu DMC jest DTB xD Jak szybko można liczyć na poprawienie tej usterki?

Offline

#58 2007-08-08 16:50:45

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

hym... w takim wypadku, należałoby wyłączyć możliwość dodawania/aktualizacji napisów (przynajmniej ja jakbym zrobił)... bo tylko będziecie mieli więcej problemów z przywróceniem straconych już napisów...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#59 2007-08-08 17:12:35

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

Nevistus napisał:

nie ma liczby wszystkich postów napisanych na forum a także ilości postów w poszczególnych działach.
Także brakuje części postów w niektórych tematach.

Liczby tematów w działach nie ma i raczej nie będzie. Jakich postów brakuje? i w których tematach?

Zaraz luknę co z tymi napisami...[mruga]

EDIT: Dodałem 4 fikcyjne napisy, spakowane i niespakowane - dodały się ok,
ściągać też się ściągały (raz długo czekałem na odp. serwera i wyskoczył mi błąd, że nie ma pliku)

Ostatnio edytowany przez Kane (2007-08-08 18:16:23)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#60 2007-08-08 17:19:40

alecs
Użytkownik
Skąd: Dublin
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Błędy w działaniu ANSI - nowy serwer

...ale sie nie daje... dzisiaj probowalem    ... avatar to istota na forum, nie tylko dodatkowy smaczek... pozdro

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024