#501 2021-09-07 00:30:44

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Czyli się trochę nie zrozumieliśmy. Tak, uzupełnienie/dopełnienie, pełna zgoda. Analiza i ocena bez backgroundu zwyczajnie umniejsza temu dziełu.

Znaczy mi się w serialu podobała ta masa symboli - czym sa anioły/dopełnienie ludzkości/włócznia itd. Tego było masę, a apogeum ta seria miała przy filmie EoE. Przy rebuild mi trochę tego brakuje. Jest tego zwyczajnie mniej + jestem fanem rysowanej animacji.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#502 2021-09-11 18:28:00

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje

Pamiętam, jak strasznie nie podobał mi się 3. film, ale teraz, gdy obejrzałem Rebuilda jako serię, odbiór był znacznie przyjemniejszy.

Tak czy siak - fajne dopełnienie uniwersum. Fanem Evangeliona nie jestem, zawsze był dla mnie typem "przerost formy nad treścią" i tak jest też w tym przypadku, ale oglądało się w porządku i zmusił się do zastanowienia nad całym NGE. Kilka rzeczy mi nie podpasowało, zwłaszcza te statki powietrzne (kosmiczne?), ale odbiór całości oceniam pozytywnie. 6/10 (czyli zresztą tak jak serię TV).


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024