#61 2007-05-03 16:13:24

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Jak zostać modkem

i tak najlepszy to byłby powrót Yang'a smile


10721827ve.gif

Offline

#62 2007-05-03 16:16:02

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: Jak zostać modkem

Yaqb napisał:

A tego spamunie widzisz ?:)

Jakos mnie to nie przekonuje, ze offtopy=spam raczej jest tam o wstawianie reklam, niepotrzebnych wiadomosci itp. Nie widze info o tym, ze odchodzenie od tematu w topicu, czyli to co teraz robimy jest spamem. Jak cos przeoczylem, to przytocz :]

Offline

#63 2007-05-03 16:18:56

Roni1001
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-25

Odp: Jak zostać modkem

[cytuj=Aizen]Lepiej Kononowicza i wtedy będzie ultra czysto [/quote]
Wtedy niczego nie bedzie smile_big
[cytuj]Ale i tak te pisanie kogo byśmy widzieli na miejscu modka nie ma sensu, bo moderatorzy i Taipan, że tak powiem mają swoją listę i raczej nie będą i nie powinni sugerować się tym kogo my na tym stanowisku byśmy chcieli zobaczyć.[/quote]
No to jedziemy powaznie juz. Nie chce zabrzmiec filozoficznie, ale mysle ze nie tylko GTW stanowi ten serwis, ale i my, dlatego powinni sie liczyc z naszymi opiniami jesli nie chca stracic fanow. Pozatym dla nich byloby to wygodniejsze, bo sami wszystkich nie uchwyca a tak moga sprawdzac osoby wymienione przez nas i o nich decydowac.
BTW:
[cytuj=songoku]Jakos mnie to nie przekonuje, ze offtopy=spam raczej jest tam o wstawianie reklam, niepotrzebnych wiadomosci itp. Nie widze info o tym, ze odchodzenie od tematu w topicu, czyli to co teraz robimy jest spamem. Jak cos przeoczylem, to przytocz :][/quote]
Ale jest to offtopem i teraz wlasnie zapychasz temat niepotrzebna klotnia -.- to nie jest temat o offtopie tylko o moderatorach!![ostrzezenie]

Ostatnio edytowany przez Roni1001 (2007-05-03 16:21:50)

Offline

#64 2007-05-03 16:20:03

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Jak zostać modkem

Aizen napisał:
dzimbo napisał:

Ignorancja doprowadziła, do tego gdzie jesteśmy dzisiaj.
Co drugi topic ma 5 stron spamu...

Taaak , a kto prowokuje te spamy? Zazwyczaj ci którym nie podoba się samo istnienie danego tematu. Zaczynają narzekać tym samym tworząc spam , co było widać dzisiaj w tych radosnych wątkach o chłopcach i dziewczynkach smile_big

Gwoli ścisłości, to "prowokuje" spamy raczej autor wątku (z punktu widzenia tych "spamerów" - bo przecież sami siebie nie prowokują, to chyba logiczne). A jakie wyjście ma osoba, której się coś nie podoba, oprócz napisania o tym? Może a)napisać pm'a, na którego dostanie odpowiedź "goń się, leszczu"; b)nie zrobić nic i patrzeć, jak sytuacja się pogarsza. Oczywiście mówię tu o skrajnych przypadkach, gdzie jest to uzasadnione (jak moim zdaniem było to widać dzisiaj w tych radosnych wątkach o chłopcach i dziewczynkach), nie mówię o ciągłym pisaniu, że "nie podoba mi się GitS" w wątku o GitSie (oczywiście posty, że "nie podoba mi się GitS, bo..." to zupełnie co innego).

Offline

#65 2007-05-03 16:21:21

dzimbo
Użytkownik
Skąd: Szczecin | S-H
Dołączył: 2005-01-01

Odp: Jak zostać modkem

Pewnie, wszystko jest cacy. Poczepiamy się trochę słówek, odwrócimy kotka ogonem parę razy i na koniec zwalimy winę. A wszystko się samo wyjaśni.

Offline

#66 2007-05-03 16:22:48

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Jak zostać modkem

Gwoli ścisłości to spamer offtopiarz czy jak go tam zwać czyli w tym przypadku ktoś marudzący , swoim pierwszym wpisem zaczyna prowokację. Innymi słowy zachęca innych do ciągnięcia offtopa.
Jak mu się coś nie podoba to niech wyśle PM do modków i po kłopocie smile

Ostatnio edytowany przez Aizen (2007-05-03 16:24:50)

Offline

#67 2007-05-03 16:25:33

Roni1001
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-25

Odp: Jak zostać modkem

[cytuj=Freeman]Gwoli ścisłości, to "prowokuje" spamy raczej autor wątku (z punktu widzenia tych "spamerów" - bo przecież sami siebie nie prowokują, to chyba logiczne). A jakie wyjście ma osoba, której się coś nie podoba, oprócz napisania o tym? Może a)napisać pm'a, na którego dostanie odpowiedź "goń się, leszczu"; b)nie zrobić nic i patrzeć, jak sytuacja się pogarsza.[/quote]
Lub c) zglosic to dla moderatora i to chyba ma najwiekszy sens i tak odnosnie tematu moze przyblizyc do posady moda serwisu. Pozatym proponuje nie odchodzic od tematu, bo wlasnie ten burdel tu powstaje :|
Aizen mnie troszke uprzedzil oczkod

Ostatnio edytowany przez Roni1001 (2007-05-03 16:26:21)

Offline

#68 2007-05-03 16:30:58

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Jak zostać modkem

Oki, już kończę ten wątek: moim zdaniem pm do moda nie zawsze wchodzi w grę, bo co napisze? Że mu się ten wątek nie podoba? Kwestia jest chyba trochę głębsza, ale to nie miejsce na to.

Offline

#69 2007-05-03 16:32:16

Yaqb
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2006-08-03

Odp: Jak zostać modkem

songoku napisał:
Yaqb napisał:

A tego spamunie widzisz ?:)

Jakos mnie to nie przekonuje, ze offtopy=spam raczej jest tam o wstawianie reklam, niepotrzebnych wiadomosci itp. Nie widze info o tym, ze odchodzenie od tematu w topicu, czyli to co teraz robimy jest spamem. Jak cos przeoczylem, to przytocz :]

Zależy jak potraktujesz słowo spam. Jeżeli ma to być floodowanie reklami, to rzeczywiście nie ma (no, ale zakładanie co chwilę tematu o nowej stronie internetowej jest reklamą, więc ew. można to zaliczyć, chociaż to nie flood), ale jeżeli potraktujesz spam, jako niechciane wiadomości, mające na celu przysporzenie pracy adminowi/moderatorowi tudzież reklama albo ciągłe zawalanie forum postami o wątpliwej treści, imo, spokojnie pod spam się kwalifikuje smile. Poza tym, to czy nazwiemy to spamem czy też offtopem problemu nie rozwiąże. Moim zdaniem powinien być nowy mod (może nawet kilku), którzy bywają częściej na 
ansi. Połowa tematów ostatnimi czasy jest kompletnie bez sensu i powinny one być niszczone od razu po powstaniu. Większość tych strasznych problemów egzystencjalnych mogłaby być rozwiązana po 1 przeczytaniu faq, a tematy tylko prowadzą do niepotrzebnych wojen pomiędzy tymi, którzy pomogą tej osobie, a tymi którzy tą osobę zjadą - i tak powstaje chockap...yyy...niechciane wiadomości (spam, offtop etc.).

Ostatnio edytowany przez Yaqb (2007-05-03 16:33:56)

Offline

#70 2007-05-03 16:47:53

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: Jak zostać modkem

Ale mamy jak na razie 2 modow i 2 administratorow (~Taipan jeszcze nie zdjal "@"). Czyli ile w koncu mamy jeszcze powolac, moze jeden na kazdy dzial? Wystarczyloby? ;>

Offline

#71 2007-05-03 16:51:58

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Jak zostać modkem

Głosu zabierał nie będę tylko poobserwuję jeszcze trochę, ale jednego nie mogłem przepuścić:

Roni1001 napisał:

ale mysle ze nie tylko GTW stanowi ten serwis, ale i my, dlatego powinni sie liczyc z naszymi opiniami jesli nie chca stracic fanow.

Napiszę to tylko w swoim imieniu ponosząc tego wszelkie konsekwencje. FANÓW? Stary, wyjdź do ludzi, znajdź dziewczynę (bądź chłopaka). Robię to dla frajdy, jak mi się znudzi to... smile_big - domyśl się. Hahaha, fanów XD Rozbroiłeś mnie na całego.

Offline

#72 2007-05-03 16:52:46

Yaqb
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2006-08-03

Odp: Jak zostać modkem

songoku napisał:

Ale mamy jak na razie 2 modow i 2 administratorow (~Taipan jeszcze nie zdjal "@"). Czyli ile w koncu mamy jeszcze powolac, moze jeden na kazdy dzial? Wystarczyloby? ;>

Yang, o ile się nie mylę, też nie zdjął #, więc mamy 3 modków smile. Poza tym, sam musisz przyznać, że modkowie nie są na ansi tak często jak część użytkowników, a przy takiej ich ilości 4 osoby aktywnego personelu po prostu nie wystarcza.

Offline

#73 2007-05-03 17:42:29

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: Jak zostać modkem

Ale ~Yang pisal, ze rezygnuje z funkcji, wiec jego juz nie biore pod uwage. Na jego miejsce wszedl ~Gracol.

Offline

#74 2007-05-03 18:45:51

Roni1001
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-25

Odp: Jak zostać modkem

[cytuj]Napiszę to tylko w swoim imieniu ponosząc tego wszelkie konsekwencje. FANÓW? Stary, wyjdź do ludzi, znajdź dziewczynę (bądź chłopaka). Robię to dla frajdy, jak mi się znudzi to...  - domyśl się. Hahaha, fanów XD Rozbroiłeś mnie na całego.[/quote]
Nie napisalem ze jestem waszym fanem ale moznaby powiedziec stalym bywalcem. Znam jednak osoby ktore co chwila wchodza na ANSI zeby sprawdzic napisy lub forum albo odswiezaja co pol minuty przez dluzszy czas. Nazwij to jak chcesz...nalog? moze i tak. I uwierz mi ze czesto jak od czasu do czasu tu wejde to widze w kolko nicki tych samych osob oczkod Wiec czasem tez moglbys takich wyllokac i tak jak powiedzialem nazywaj to jak chcesz, ja ich nazwalem fanami aby nie obrazic...

Offline

#75 2007-05-03 18:58:15

MajK
Użytkownik
Skąd: Osaka
Dołączył: 2007-02-06

Odp: Jak zostać modkem

No jak na tylu ludzi, to przydałoby się paru dodatkowych modów, tylko mam nadzieję, że wybiorą porządnych ludzi smile

Offline

#76 2007-05-03 18:58:27

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Jak zostać modkem

Aizen napisał:
dzimbo napisał:

Ignorancja doprowadziła, do tego gdzie jesteśmy dzisiaj.
Co drugi topic ma 5 stron spamu...

Taaak , a kto prowokuje te spamy? Zazwyczaj ci którym nie podoba się samo istnienie danego tematu. Zaczynają narzekać tym samym tworząc spam , co było widać dzisiaj w tych radosnych wątkach o chłopcach i dziewczynkach smile_big

Dla mnie to jest oczywiste.
P.S. Ponadto tego rodzaju malkontencki offtop jest właściwie zawsze jednakowy i przez to mniej ciekawy, niż jakiś przygodny offtop nieprzewidywalny.
P.P.S. Ażeby choć trochę nawiązać do tematu: stwierdzenie, że potrzeba więcej czynnych moderatorów, jest truizmem. Wiedzą o tym chyba wszyscy, więc jeśli władze kogoś sobie przyuważą, zaproponują mu stanowisko i on się zgodzi - będzie nowy moderator. Nie widzę tu zastosowania dla demokracji.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-05-03 19:41:23)

Offline

#77 2007-05-03 23:59:43

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Jak zostać modkem

Zgadzam się z powyższym, a przy okazji to wysuwacie kandydatury i zaczynacie się o nie spierac, ale nikt nie zapytał o zdanie kandydatów czy w ogóle chcą być modkami, to jednak nie jest łatwy kawałek chleba... zwłaszcza że chleba z tego nie ma, a i na wdziecznosc ludzką nie zawsze mozna liczyc.


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#78 2007-05-04 00:24:15

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Jak zostać modkem

Moim zdaniem nowy mod nie jest niezbędny , ale przydał by się. Aktualnie , wystarczyło by , żeby sławna Twarda Ręka jeszcze stwardniała - modki porzucały by warnami na prawo i lewo + 2,3 bany ( mam już kandydatów ) i byłby spokój przez jakiś czas. Potem znowu by się znalazł ktoś na miejsce zbanowanych ( lub bana by tamtym osobą zdjęli ) , znowu burdel , znowu rzeź w wykonaniu modów i znowu spokój .

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024