#21 2007-09-10 22:27:02

Gizmo100
Użytkownik
Skąd: Otwock koło W-Wa
Dołączył: 2005-09-04

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

kazda gra MMORGP ma inny klimat, na przyklad Gracze Lineage 2 nie cierpia cukierkowej grafiki WoW'a, a gracze Tibi hmmm sami wiecie szkoda gadac, dla tych co chcieli by pograc w l2 na prywtnym severze odsylam tu a jesli w wowa: jest kilka serverow polskich Server 1 server 2 server 3 polecam takze Server do Ragnarok Online, sam przegralem ponad 2 lata w to na tym serverze i tam sa dwa rodzaje KDR i DKDR, 1 nisko ratowany 2 srednioratowany. Jesli ktos by chcial wiecej wiadomosci PM me :p
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Gizmo100 (2007-09-10 22:29:09)

Offline

#22 2007-09-10 22:37:54

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

lukio napisał:

topic jest zupelnie bez sensu, to jak szukanie odmiany sliwek bez pestek !
gralem w wiekszosc dostepnych mmorpg'ow i ZADEN jak do tej pory nie byl tak ulomny zeby posiadac jedna klase postaci, czarodzieja.

Nie jest powiedziane, że ma być tylko jedna klasa. Mogą być różne klasy czarodziejów i właśnie na takim pomyśle oparto Blood Magic. Miało to pewien sens, skoro cRPG-ów, MMORPG-ów, action RPG-ów, hack & slashy wychodzi takie mnóstwo, że chcąc sprzedać kolejny, wypada mu nadać przynajmniej pozór oryginalności.
Równie dobrze można się czepiać GW, bo przecież tam jest tylko jedna rasa, nieprawdaż?

Offline

#23 2007-09-10 22:55:59

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

Gizmo100 napisał:

kazda gra MMORGP ma inny klimat, na przyklad Gracze Lineage 2 nie cierpia cukierkowej grafiki WoW'a

Jakoś ja gram w L2 i nic do WOWa nie mam:P. Jednak co do grafiki to moim zdaniem jest ona nie tyle cukierkowa co po prostu gorsza i mniej dopracowana.

Offline

#24 2007-09-10 23:16:31

lukio
Użytkownik
Skąd: Zgierz
Dołączył: 2006-04-19

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

Obiwanshinobi napisał:

Nie jest powiedziane, że ma być tylko jedna klasa. Mogą być różne klasy czarodziejów i właśnie na takim pomyśle oparto Blood Magic. Miało to pewien sens, skoro cRPG-ów, MMORPG-ów, action RPG-ów, hack & slashy wychodzi takie mnóstwo, że chcąc sprzedać kolejny, wypada mu nadać przynajmniej pozór oryginalności.
Równie dobrze można się czepiać GW, bo przecież tam jest tylko jedna rasa, nieprawdaż?

btw Dawn of Magic to nie mmorpg a o tym wlasnie jest topic.

edyta

zergadis0 napisał:
Gizmo100 napisał:

kazda gra MMORGP ma inny klimat, na przyklad Gracze Lineage 2 nie cierpia cukierkowej grafiki WoW'a

Jakoś ja gram w L2 i nic do WOWa nie mam:P. Jednak co do grafiki to moim zdaniem jest ona nie tyle cukierkowa co po prostu gorsza i mniej dopracowana.

zagrywalem sie w obie, wow'a nienawidze za sterowanie, l2 za brak klasy ktora by mi sie podobala smile

Ostatnio edytowany przez lukio (2007-09-10 23:18:41)

Offline

#25 2007-09-10 23:26:25

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

lukio napisał:

btw Dawn of Magic to nie mmorpg a o tym wlasnie jest topic.

GW niektórzy nazywają MMORPG-iem, a dla mnie to jest hack & slash nastawiony na multi. Granice się zacierają... W Dawn of magic jakiś multi jest, więc można się nim, z braku laku, zainteresować. Wspomniałem o tej grze, bo - moim zdaniem - idea gry z samymi czarodziejami nie jest głupsza, niż idea gry z jedną tylko rasą. Pomysł jak pomysł.

Offline

#26 2007-09-11 00:09:02

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

malkor napisał:

całkiem niezły serwerek,ale skoro masz czas na mmorpga wnioskuje że albo jesteś jeszcze w gimnazjum albo pierwsza klasa liceum jezor


Jestem tam GM (Ren) i MODkiem i siedze po nocach kiedy tylko mam czas;) I to raczej nie jest granie, tylko odwalanie brudnej roboty;)
...zmieniając się z Miyaki Hitori - Japonką, która też tam robi jako GM:)

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2007-09-11 00:21:20)

Offline

#27 2007-11-11 13:20:52

Eskaf
Użytkownik
Dołączył: 2007-08-30

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

Z mojej strony Goonzu  teraz zwane Luminary. Sporo polityki, a co najlepsze można grac i nie walczyć ... jeśli ktoś byłby zainteresowany rozpoczęciem grania, to chętnie odpowiem na wszelkie pytania po skontaktowaniu sie ze mną w grze. <moja postać Eskaf01 >

Ostatnio edytowany przez Eskaf (2007-11-11 13:21:47)

Offline

#28 2007-11-11 14:26:17

Kreska
Użytkownik
Dołączył: 2007-11-03

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

Osobiście polecam jednego z prekursorów gatunku MMORPG - czyli Ultima Online jezor

Offline

#29 2007-11-11 19:44:25

FANSUBS
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2005-07-14

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

Eskaf napisał:

Z mojej strony Goonzu  teraz zwane Luminary. Sporo polityki, a co najlepsze można grac i nie walczyć ... jeśli ktoś byłby zainteresowany rozpoczęciem grania, to chętnie odpowiem na wszelkie pytania po skontaktowaniu sie ze mną w grze. <moja postać Eskaf01 >

sorki a mam teki pytanko jak na tej stronce się zarejestrować?? bo walczę i walczę i nie moge tego zrobić:( jest to dla mnie za trudne:(

Offline

#30 2007-11-14 10:25:12

Eskaf
Użytkownik
Dołączył: 2007-08-30

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

to link do bezpośredniej rejestracji  tu:D

Myślę ze nie jest to aż takie trudne, a moim zdaniem jest wręcz intuicyjne smile_big . Jeśli nadal będą problemy postaram się nieco więcej rozjaśnić (nie chce tłumaczyć formularza rejestracyjnego bo uważam ze do grania w gry obcojęzyczne wymagana jest średnia znajomość danego języka i pomimo moich chęci pomocy merytorycznej nie mogę sie zajmować dana osobą bezustannie)

EDIT: I najważniejsze. Kilka osób skarżyło sie na problemy z rejestracja poprzez Mozille. sugeruje rejestracje w innej przeglądarce.

Ostatnio edytowany przez Eskaf (2007-11-14 10:27:47)

Offline

#31 2007-11-14 15:01:12

Fantazyn
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-02-17

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

A grał ktoś w Dawn of Magic? Na stronach nie dostaje wysokich not. Ktoś może podzielić się wrażeniami?
Gra mmorpg tylko z czarodziejami...hm.. a nie można samemu postawić serweru i zabronić grania innymi klasami niż czarodzieje?
Ps. Ja odradzam gry mmorpg, to zjadacze życia, włączycie taką, rozejrzycie się, posprawdzacie opcje i minęło pół roku... to nie są gry w których kontrolujecie czas, takie gry to raczej drugie życia. Grafika, muzyka, efekty i inne "pierdoły" robią wrażenie tylko na początku, potem to wszystko nie ma znaczenia, żeby nie tracić czasu na sprawdzanie innych rzeczy na komputerze zaczynacie grać w okienku, w tle leci Winamp. Nawet nie musicie biegać i xp'ić, potem nawet zdarza wam się zwykłe bierne siedzenie i czytanie czatów z gry. A jak zaczniecie jeszcze z kimś realizować w grze...  Brrrr, straszne : ).
Ps2. Kolega zawalił szkołe o "zwykłą" Tibie...  : /

Offline

#32 2007-11-14 16:26:49

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: gra mmorpg tylko z czarodziejami

Fantazyn napisał:

A grał ktoś w Dawn of Magic? Na stronach nie dostaje wysokich not. Ktoś może podzielić się wrażeniami?

U mnie ta gra po prostu nie raczyła się uruchomić (a powinna palnąć bez najmniejszych problemów), ale jeszcze coś pokombinuję.
Cudzymi ocenami nie zamierzam się sugerować. Gierka wyszła na Zachodzie ze sporym opóźnieniem, więc nie ma co się napalać na boską grafikę. Chwali się twórcom sama idea zrobienia takiego osobliwego hack & slasha. Ile w tym marketingu, a ile rzeczywistej oryginalności, oraz czy to się w ogóle nadaje do grania - oto, co mnie ciekawi.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024