#21 2007-12-24 23:44:12

qnop1989
Użytkownik
Skąd: Opoczno
Dołączył: 2006-01-03

Odp: Pomoc w skompletowaniu anime z listy :)

corsola napisał:

Sailor Moon? Przecież stron z downloadem i torrentów jest na pęczki - i to w różnych formatach, wielkościach i językach. NIe wiem czemu robicie z tego taki problem. Przecież na dobrą sprawę SM łatwiej znaleźć niż choćby Pokemony (wiem coś o tym bo przez ostatnie pół roku ściągałam sobie odcinki i w końcu mam już wszystkie sezony + uzupełnianie nowych). Co do innych tytułów to może nie wszystkie ale jakieś 10 z nich mam. Oczywiście są trudne tytuły i trzeba by nieźle poszukać by znaleźć torrent gdzie jest dostatecznie dużo seedów. ;/ Zresztą mam podobny dylemat. Dla mnie największy kłopot stanowi Saint Seiya. Mam wszystkie serie a także kinówki jednak napisy są francuskie a jedną kinówkę już nie pamiętam nawet gdzie ale pobrałam z hiszpańskimi napisami. x_x Niby mam namiary na mnóstwo torrentów z Saint Seiya jednak wszystko jest z francuskimi napisami. Gdy zaś wiem skąd można pobrać SS z napisami angielskimi to z kolei brakuje seedów i megapack Saint Seiya, który ma jakieś 60 GB nie chce się pobierać.

Pytanko podstawowe:

Czy ja szukam sailor moon?

Nie bo sailorki to mam smile_big

hmm mialem kilka pozycji z tad co wymienilem ale plytki mi wcielo..
i musze od nowa kolowac smutny

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024