#21 2009-05-27 15:07:50

Iron666
Użytkownik
Skąd: Gostyń/Poznań
Dołączył: 2009-01-25

Odp: Lineage II

Grałem w LineageII moje osiągnięcia to Dark Elf na 75 lvl ( miecz + magia ) potem Light Elf 52 lvl  ( łuk ) i Człowiek 36 ( magia ). Grałem przez Dragon Network na serwerze Dragonmare...

Offline

#22 2009-05-27 15:11:12

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Lineage II

DevilDrom napisał:
strusic napisał:

I tak wow jest lepszy. jezor

Kwestia gustu, jedni wolą wow, a inni natomiast l2 smile

A jeszcze inni spędzić czas z dziewczyną xD

Offline

#23 2009-05-27 16:00:48

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: Lineage II

A jeszcze inni posiedzieć z dziewczyną, a wolnych chwilach pograć.


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#24 2009-05-27 16:16:54

Tommy
Użytkownik
Skąd: Rydułtowy
Dołączył: 2007-03-14

Odp: Lineage II

DevilDrom napisał:
Tommy napisał:

Widze, ze ktos tez na Dexie gra? Ktory serwer?

Oczywiście na głównym, Dexie - rate 4x smile

Czyli Warth? Ostatnio trochę pełnawo się zrobiło. Jak narazie gram głównie SH o nicku Quinth. Więc jak co pisz smile_big


tmpdk.png

Offline

#25 2009-05-27 16:21:41

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Lineage II

Harz napisał:

A jeszcze inni posiedzieć z dziewczyną, a wolnych chwilach pograć.

a jeszcze inni muszą znosić jedno i drugie bo moja też gra w L2... >.>


100x100

Offline

#26 2009-05-27 16:50:26

DevilDrom
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Lineage II

Tommy napisał:
DevilDrom napisał:
Tommy napisał:

Widze, ze ktos tez na Dexie gra? Ktory serwer?

Oczywiście na głównym, Dexie - rate 4x smile

Czyli Warth? Ostatnio trochę pełnawo się zrobiło. Jak narazie gram głównie SH o nicku Quinth. Więc jak co pisz smile_big

Na głównym serverze, na serverze dex - rate 4x smile  Wrath nie jest głównym serverem, mniej ludzi na nim gra, i jest 9x.

Server: L2 Dexternet - DEX(4x) - WRATH(9x)

Iron666 napisał:

Grałem w LineageII moje osiągnięcia to Dark Elf na 75 lvl ( miecz + magia ) potem Light Elf 52 lvl  ( łuk ) i Człowiek 36 ( magia ). Grałem przez Dragon Network na serwerze Dragonmare...

Najdalej zaszedłem, najwięcej osiągnąłem właśnie na Dexie, a mianowicie:
DoomCryer 80+  | suby: Spectral Master 77+ / Grand Khavatari 77+ / Storm Screamer 78+ <-- Noblesse

Ostatnio edytowany przez DevilDrom (2009-05-27 16:52:17)

Offline

#27 2009-05-27 17:34:41

nover
Użytkownik
Skąd: Stolica
Dołączył: 2009-02-16

Odp: Lineage II

DevilDrom napisał:

Pewnie nie byli w stanie się wyfarmić, więc poszli na abbys :>

zakładam, że to żart bo za farmienie na Abyss jest ban oczkod
a że wy gracie na x4.... coś cienko pewnie wam się grało na x1 ^^

Offline

#28 2009-05-27 18:03:47

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Lineage II

A miałem ochotę zagrać w to... ale po waszych komentarzach widzę, że lepiej sobie dać spokój, bo jak mam być tak samo przyssany jak do CS'a* swojego czas (po 5-6h nawet dziennie), to jednak wolę zostać przy mniejszym uzależnieniu czyli anime....

Uzależnienie od cs'a:
Po tym jak mi system padł, dałem DVD'ka siostrze i kazałem schować, żeby mi nie dała za nic w świecie, hasło do steama zmieniłem i zapisałem na kartce, wsadziłem do pudełka od DVD i było cacy... Teraz już wcale nie gram...

A teraz najgorsze:
Grałem w Tibię, dokładnie 90 dni... Bo kuzyn załatwił mi płatne konto smile_big I wniosek jeden... gra by była dobra, gdyby nie ludzie co w nią grają...


FluxBB bbcode test

Offline

#29 2009-05-27 18:10:47

kazik1990
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-02-16

Odp: Lineage II

Ja tez gram na wrathu mam juz shillen templara prawie 79 lvl i na subie bisha 68 lvl smile

Ostatnio edytowany przez kazik1990 (2009-05-27 18:11:12)


sygnaitachimu5.jpg

Offline

#30 2009-05-27 18:14:09

DevilDrom
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Lineage II

nover napisał:
DevilDrom napisał:

Pewnie nie byli w stanie się wyfarmić, więc poszli na abbys :>

zakładam, że to żart bo za farmienie na Abyss jest ban oczkod

0_o Że za farmienie jest ban? To nawet nie można tam grać? smile_big Sprawdź najpierw definicję, zanim coś napiszesz, i ty niby grasz w l2? jezor

nover napisał:

a że wy gracie na x4.... coś cienko pewnie wam się grało na x1 ^^

Więc ty grasz na tym servie 1x, right? Według mnie 3-5x jest optymalnym rozwiązaniem, w końcu to nie oficiale, a i na oficialu mieli, lub mają zwiększyć rate, by ludziom przyjemniej się grało smile

Zresztą wybacz, ale nie widzę sensu grać na jakimś lol rosyjskim, prywatnym serverze na ratach 1x. Skoro można iść na rosyjskiego, darmowego oficiala, i cieszyć się grą bez bugów itp.

Ostatnio edytowany przez DevilDrom (2009-05-27 18:20:06)

Offline

#31 2009-05-27 18:49:30

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Lineage II

DevilDrom napisał:

można iść na rosyjskiego, darmowego oficiala, i cieszyć się grą bez bugów itp.

Dlatego ja tam nie rozumiem co wy robicie na tych prywatnych syfach jezor Ja grałem w L2 jakies 3 lata i teraz żałuję całego straconego czasu :S Może bym pyknął od czasu do czasu u ruskich, ale jest taki bajer, że użytkownicy chello po wejsciu na server dostają od razu bana na autoryzacje loginu jezor I tym sposobem włażę, a drugi raz się nie da smile_lol

Offline

#32 2009-05-27 19:03:49

DevilDrom
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Lineage II

To że człowiek poświęcił sporo czasu, by do czegoś dojść, i zaczynanie od zera nie wchodzi w grę - zresztą ostatnio niewiele gram, ostatni raz logowałem się do gry z tydzień temu. Przynajmniej jeśli chodzi o l2, może jak w końcu wydadzą Aiona, to się skuszę, i nawet się wykosztuję, by pograć sobie na oficialu.

Oczywiście nie jest to kwestia wyłącznie czasu, ale także ludzi których się poznało, i z którymi się gra smile

Revan napisał:

Ja grałem w L2 jakies 3 lata i teraz żałuję całego straconego czasu :S

Pewnie także będę żałować, w sumie jestem, i byłem tego świadom, ale łatwiej powiedzieć, niż się rzeczywiście odciąć, w końcu l2 uzależnia jezor

Ostatnio edytowany przez DevilDrom (2009-05-27 19:06:14)

Offline

#33 2009-05-27 19:22:49

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Lineage II

Ja pamiętam, że zaczynałem od C3. Pierwsza styczność z MMO w ogóle. Bycie noobem i bieganie po mapach gdzie nikogo nie ma (kto już grał to wiedział gdzie się chodzi na xp i dlatego pusto smile... Bezcenne. Po wielu rozstaniach z L2 zawsze co jakiś czas wracałem, bo zmówiło się ze starą ekipą. Aż tu nagle... Kumpel pokazał World of Warcraft. I Lineage poszedł w zapomnienie. ;] Mimo to nie żałuję czasu jaki poświęciłem L2.


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#34 2009-05-27 19:44:49

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: Lineage II

Pamiętam, że jak miałem dostać nowego kompa to bardzo się napaliłem na tą grę. Czytałem różnego rodzaju opisy klas, skili czy i przedmiotów. Jak już miałem tego kompa to kumple-spece od L2 zaczęli mi ściągać jakieś szity potrzebne żeby sie podłączyć do serwera. I tu był pierwszy zonk - zajęło to jakieś 2 godziny. Ale czego się nie robi żeby pograć w coś dobrego ;]. Potem stworzyłem sobie coś na kształt mnicha (czyli tyrka). Zabijałem niedźwiedzie a potem z kumplami zrobiliśmy party i poszliśmy na jakieś jaszczury i pająki niedaleko jakiegoś miasta. Tu był drugi zonk - nawalałem mobki potem nawalałem mobki itd. itd. Nie spodziewałem się, że to będzie takie nudne O_o. Dobiłem do ~30 lvl i dalej nie mogłem. Tak wiało nudą... Teraz jak słyszę, że rozmawiają o hero, antarasie, zbijaniu hp do zilota czy czymś innym związanym z L2 to dostaje odruchów wymiotnych. I tak powstał czokapik smile_big


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#35 2009-05-27 19:58:03

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Lineage II

Sidorf napisał:

Pamiętam, że jak miałem dostać nowego kompa to bardzo się napaliłem na tą grę. Czytałem różnego rodzaju opisy klas, skili czy i przedmiotów. Jak już miałem tego kompa to kumple-spece od L2 zaczęli mi ściągać jakieś szity potrzebne żeby sie podłączyć do serwera. I tu był pierwszy zonk - zajęło to jakieś 2 godziny. Ale czego się nie robi żeby pograć w coś dobrego ;]. Potem stworzyłem sobie coś na kształt mnicha (czyli tyrka). Zabijałem niedźwiedzie a potem z kumplami zrobiliśmy party i poszliśmy na jakieś jaszczury i pająki niedaleko jakiegoś miasta. Tu był drugi zonk - nawalałem mobki potem nawalałem mobki itd. itd. Nie spodziewałem się, że to będzie takie nudne O_o. Dobiłem do ~30 lvl i dalej nie mogłem. Tak wiało nudą... Teraz jak słyszę, że rozmawiają o hero, antarasie, zbijaniu hp do zilota czy czymś innym związanym z L2 to dostaje odruchów wymiotnych. I tak powstał czokapik smile_big

Uroki MMO smile_big Grą do której można wracać to Diablo II + LoD ^^ W to można młócić godzinami i nigdy się nie nudzi, nawet jak przechodzi się ją 23 raz, oczywiście przez Battleneta jezor

Chyba zagram w tego LII, a może ktoś mi powiedzieć... Czy można w to grać za darmo na porządnych serwerach... Bo z doświadczenia wiem, że da free to dobrej gry nie ma.


FluxBB bbcode test

Offline

#36 2009-05-27 20:02:30

DevilDrom
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Lineage II

Polecam  oczywiście server DEX na  L2 Dexternet - http://lineage.ro szpan
Ewentualnie wyżej wspomniany darmowy, rosyjski oficial - ale ratach 1x, expienie to męczarnia, zwłaszcza wbijanie 76+ :>

Ostatnio edytowany przez DevilDrom (2009-05-27 20:09:14)

Offline

#37 2009-05-27 21:08:44

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Lineage II

DevilDrom, ty chyba nie widziałeś ile udogodnień jest na oficjalu w biciu lvla jezor Od tej nowej kroniki expienie i bicie mobów w ogóle ma przestać być problemem jezor W końcu...

PS> Też wolę WoWa xD Oczywiście na offie ;p

Offline

#38 2009-05-27 21:11:09

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Lineage II

Revan napisał:

PS> Też wolę WoWa xD Oczywiście na offie ;p

WoW = Blizzard = Gwarantowany Hit ^^ = kupa kasy dla Blizzardu smile_big


FluxBB bbcode test

Offline

#39 2009-05-27 21:18:52

Minto
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Lineage II

Ja mam postacie na http://www.tehgamers.net/, ale ostatnio sie jakos tam niefajnie zrobilo :/ Osobiscie uwielbiam LII, gram od C4 i jeszcze mi sie nie znudzilo. Oczywiscie servery juz zmienialam, wczesniej bylam tez na abyssie, ale taki syf sie tam zrobil ze ja dziekuje. Gralam tez na paru innych serverach ale juz nie pamietam nazw, pamietam tylko ze jeden zamknelo FBI XD Ale i tak najfajniej bylo jak z kumplami stworzylismy swoj server gralo nas z 8 na caly serv ale bylo zabawnie bo moglismy wykorzystac w pelni mozliwosci gry, przy okazji poznalismy wszystkie bossy i miejsca smile I pewnie wyda sie to dziwne ale w te 8 osob gralismy na rate x2(nie korzystając z uprawnien admina i gm'ow) XD I sie nam zupenie nie nudzilo smile Wiec mysle ze to tylko i wylacznie kwestia gustu i pewnie tez towarzystwa do gry, ja tam wole LII od wow'a oczkod


gr.png
lw.pngShelin.pngpr.png

Offline

#40 2009-05-27 21:20:35

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Lineage II

To co zamknęło FBI to L2 Extreme jezor Swoją drogą fajny server był...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024