#1 2007-10-17 22:13:15

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

dział z recenzjami anime na ansi

może w końcu zrobiłoby się taki dział, kiedyś nawet taipan wspominał ze chciał zrobić taki dział na ansi jak był jeszcze adminem. Więc może skoro teraz jest nowa władza:) to ruszyłoby się coś w tym kierunku.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#2 2007-10-17 22:15:30

maryska
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie
Dołączył: 2006-06-15

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Ja jestem jak najbardziej za smile_big.

Offline

#3 2007-10-17 22:15:54

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Przeeż jest na forum dział O anime>Recenzje.

Offline

#4 2007-10-17 22:19:03

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

tutaj chodzi raczej o dodatkową stronke na ansi na której możnaby było wyszukać recenzje i dane w tym screeny na temat danego anime. Tak napisałem bo był kiedyś taki zamiar ze strony taipana.

To bybyła taka normalna stronka z recenzjami ansi ( oczywiście lepsza od innych w polsce smile_big)

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2007-10-17 22:19:56)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#5 2007-10-17 22:20:02

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Na liście moich sugestii do Big Bossa jest przemianowanie tego działu na "Dyskusje" o danym anime, bo z recenzjami sensu stricto nie ma on w 99% nic wspólnego. Co do nowego działu z recenzjami to nie wiem, czy jest sens powielać tanuki i azunime. Trzeba by to wysondować smile

Edit:
Podstrona z recenzjami... Pomysł w sumie niezły (ale tanuki i azunime...), tylko trzeba pamiętać, że pisać recenzje też trzeba umieć. Poza tym priorytetem w tej chwili jest usprawnienie samego ANSI, dlatego taki projekt byłby w tej chwili (eufemizm smile raczej trudny do przeprowadzenia.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2007-10-17 22:22:35)

Offline

#6 2007-10-17 22:20:23

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Wejdź se na AniDB, ANN lub na Tanuki Anime i będziesz miał...

Freeman napisał:

Na liście moich sugestii do Big Bossa jest przemianowanie tego działu na "Dyskusje" o danym anime, bo z recenzjami sensu stricto nie ma on w 99% nic wspólnego. Co do nowego działu z recenzjami to nie wiem, czy jest sens powielać tanuki i azunime. Trzeba by to wysondować smile

Freeman, nie gadaj, ze na ANSI nie ma recenzji Anime, sam jedna napisałem XD

Ostatnio edytowany przez Arry (2007-10-17 22:21:38)


90TLh

Offline

#7 2007-10-17 22:22:26

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Jubei napisał:

tutaj chodzi raczej o dodatkową stronke na ansi na której możnaby było wyszukać recenzje i dane w tym screeny na temat danego anime. Tak napisałem bo był kiedyś taki zamiar ze strony taipana.

To bybyła taka normalna stronka z recenzjami ansi ( oczywiście lepsza od innych w polsce smile_big)

Sensu nie widzę. Zarówno recenzję, jak i screenshoty można umieścić na forum w dziale O anime > Recenzje. Forumowa wyszukiwarka umożliwi odnalezienie takiego wątku.

Offline

#8 2007-10-17 22:22:58

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

freeman to załuż jakąś sąde...

Obiwan mi chodzi racej nie o forum tylko o osobna stronke z strony głównej na której znajdowały by się tylko recenzje. Pozatym łatwiej je by było znależć niż na forum.

Stronka z recenzjami zwiekszy tylko atrakcyjność anisi a pozatym moznaby było powołać jakiegos nowego modka do tego działu który pisałby recenzje i je uaktualniał jeżeli dla obecnych modków jest to za wiela.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2007-10-17 22:26:03)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#9 2007-10-17 22:23:25

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Arry napisał:

Freeman, nie gadaj, ze na ANSI nie ma recenzji Anime, sam jedna napisałem XD

Też napisałem, że w 99% smile

Jubei napisał:

freeman to załuż jakąś sąde...

Wspomniałem o tej sondzie, żeby ukazać ludzkie oblicze GTW smile Mówiąc szczerze i bez owijania w bawełnę: nie ma szans i możecie mnie cytować, chociaż reszta załogi jeszcze tego wątku nie widziała.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2007-10-17 22:27:15)

Offline

#10 2007-10-17 22:29:00

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Tez nie widze sensu. Na pewno odbiegaloby to jakosciowo od tych stron podanych przez ~Freemana, a one w koncu tylko tym sie specjalizuja.  ANSubI mogloby troche na tym stracic, poniewaz zamiast skupiac sie na subach ludzi moze zaczeliby pisac recenzje.
A tak w ogole to mozna sie zglosic z napisana recenz. na tanuki lub azunime, wiec...

Offline

#11 2007-10-17 22:29:20

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Jubei Załóż - Zakładać - czy ktoś jest dyslektykiem czy jakimś innym DYS to robienie elementarnych błedów mnie juz irytuje. Rozumiem literówkę czy brak ogonków ale nie takie coś. To tak na marginesie.

A wracajac do dyskusji. Gdzie niby miałaby stać ta stronka? Na Serwerze ANSI?
To jeszce bardziej obciażyłoby cały serw...
Według mnie, są o wiele lepsze strony z recenzjami ludzi, którzy się znają na ich pisaniu i takie pseudo-kopie są niepotrzebne.


90TLh

Offline

#12 2007-10-17 22:40:17

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Nie gadajcie że to zły pomysł, nie chcecie aby strona się rozwijała?
Jak słyszę odpowiedzi w stylu "Po, co? Są już inne strony na ten temat" to śmiać mi się chce lepiej aby stronka miała swoją własną stronę z recenzjami niż jej nie miała, a co do ludzi którzy by pisali recenzje, to na pewno by sie kilku znalazło co to umieją.
A tak na marginesie nie blokowali byście rozwoju strony, wszak strona powinna się rozwijać cały czas tak jak człowiek który rozwija sie aż do śmierci.

A co do tego ze są już inne stronki polskie z recenzjami to co? oznacza to ze nie może być jednej więcej która mogłaby z nimi rywalizować?

A jeśli chodzi o to że nie macie czasu na to aby taka stronkę z recenzjami stworzyć, to możecie pozwolić jakiemuś użytkownikowi ansi na to.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2007-10-17 22:45:35)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#13 2007-10-17 22:47:04

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Arry napisał:

A wracajac do dyskusji. Gdzie niby miałaby stać ta stronka? Na Serwerze ANSI?
To jeszce bardziej obciażyłoby cały serw...

Ja się nie znam, ale dlaczego obciążyłoby serw? Więcej osób by wchodziło na ANSI? Chyba nie w tym problem. jezor

A może zamiast recenzji, można by dodać drugi rodzaj komentarzy - dotyczących samego anime, a nie napisów? oczkod

Offline

#14 2007-10-17 22:50:33

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Jubei napisał:

Nie gadajcie że to zły pomysł, nie chcecie aby strona się rozwijała?
Jak słyszę odpowiedzi w stylu "Po, co? Są już inne strony na ten temat" to śmiać mi się chce lepiej aby stronka miała swoją własną stronę z recenzjami niż jej nie miała, a co do ludzi którzy by pisali recenzje, to na pewno by sie kilku znalazło co to umieją.
A tak na marginesie nie blokowali byście rozwoju strony, wszak strona powinna się rozwijać cały czas tak jak człowiek który rozwija sie aż do śmierci.

A co do tego ze są juz inne stronki polskie z recenzjami to co? oznacza to ze nie może być jednej więcej która mogłaby z nimi rywalizować?

Nie żebysmy sie źle zrozumieli, ale powiedz mi czy strona nazywa się ANimeSub.info, czy może AnimeRecenzje.info?
Nie chodzi tu o brak rozwoju, ale myślę, ze zamiast wprowadzać stornę z recenzjami można byłoby udoskonalic to, co jest...
Czy na naprzykład Tanuki Anime są udostępniane napisy do ANime? Albo czy na dowolnej stronie z przepisami kucharskimi jest podstrona z tym jak naprawic kuchenkę?
NIe chodzi tutaj, ze pomysł jest zły, ale serwis, skoro już jest, to sie powinno ulepszać, a nie udziwniać.

PS: tak sie zastanawiam, kiedy ktoś wymysli, aby do ANSI dołaczyc jakiś moduł do np: NAuki japońskiego? Badź wpadnie na pomysł, by zrobic serwis o formatach video... no przecież też zwoazane z Anime...[deprecha]

lb333 napisał:
Arry napisał:

A wracajac do dyskusji. Gdzie niby miałaby stać ta stronka? Na Serwerze ANSI?
To jeszce bardziej obciażyłoby cały serw...

Ja się nie znam, ale dlaczego obciążyłoby serw? Więcej osób by wchodziło na ANSI? Chyba nie w tym problem. jezor

A może zamiast recenzji, można by dodać drugi rodzaj komentarzy - dotyczących samego anime, a nie napisów? oczkod

Wiesz, własnie o to chodzi, że ANSI i tak ledwie wydala będąć samym serwisem od napisów, to pomysl, co by było, gdyby ludzie zamiast pchać sie na Tanuki ładowaliby sie tutaj w poszukiwaniu animca do ogladnięcia.
BTW z tym modułem komentarzy o anime to nawet niesły omysł, ale jakby to sie zrobiło? Do każdego odcinka, czy do całej serii, jak do całej serii, to trzeba byłoby zwiększyc pracę dla modów, by ludzie dokładnie dodawali nowe anime, a nie 3 autorów doda jeden odcinek pod innym tytułem każdu.

Ostatnio edytowany przez Arry (2007-10-17 22:54:12)


90TLh

Offline

#15 2007-10-17 22:53:31

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

arry skoro mówisz że jest to strona z napisami, to po co do niej forum, co?
Równie dobrze mógłbym napisac coś takiego. W koncu napisy bez forum też mogą być.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2007-10-17 22:53:53)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#16 2007-10-17 22:55:51

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Jubei napisał:

arry skoro mówisz że jest to strona z napisami, to po co do niej forum, co?
Równie dobrze mógłbym napisac coś takiego. W koncu napisy bez forum też mogą być.

I sie koło zamyka... sam doszedłeś do genialnego wniosku, ze JEST tu forum... a skoro jest, to po coś zostało ono zrobione i po cos ma opcję szukaj.
Recenzje możesz dodać na forum...


90TLh

Offline

#17 2007-10-17 22:57:30

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

a co to za recenzja na forum, lepsza wizualnie byłaby na podstronce, a nie na forum gdzie trzeba szukać i dotego pomiędzy recenzjami często pełno postów nie na temat.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#18 2007-10-17 22:59:20

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Zanim zaczniecie obrzucać się inwektywami, tylko delikatnie przypomnę, że ta dyskusja jest jałowa z góry smile

Offline

#19 2007-10-17 23:00:54

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Jubei napisał:

a co to za recenzja na forum, lepsza wizualnie byłaby na podstronce, a nie na forum gdzie trzeba szukać i dotego pomiędzy recenzjami często pełno postów nie na temat.

A kto broni poprosic Kane'a by przemodelował aktualny dział Anime - Recenzje na Anime - ogólne (czy jakos tak to proponował Freeman) i zrobił nowy dział Anime - Recenzje gdzie by były Same recenzje? W opcji szukaj jest przeszukiwanie jednego działu.

Freeman napisał:

Zanim zaczniecie obrzucać się inwektywami, tylko delikatnie przypomnę, że ta dyskusja jest jałowa z góry smile

Czyli chcesz rzec, że  "nie ma szans" smile ?

Ostatnio edytowany przez Arry (2007-10-17 23:02:04)


90TLh

Offline

#20 2007-10-17 23:16:29

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Nie chcę, rzekłem już kilka postów wyżej. Naprawdę w tej chwili nie ma szans na coś takiego.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2007-10-17 23:18:43)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024