#21 2007-10-18 06:44:59

Arst
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-05-22

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

A nie dało by się zrobić czegoś takiego:
animerecenzjajf3.jpg
Dodanie odnośnika nie byłoby chyba taką trudną sprawą, a wilk byłby syty i owca cała madrala, a na dodatek można dać linki do różnych stron, nie tylko z recenzjami, takimi jak "download-anime"


Zniszczmy świat, aby stworzyć go na nowo.

Offline

#22 2007-10-18 09:54:34

BeAsTMaStEr
Użytkownik
Skąd: ZABRZE
Dołączył: 2005-11-25

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

z tymi linkami to serio fajna sprawa by byla, tylko nie z linkami do download bo juz inacej mozna by patzrec na ansi

Offline

#23 2007-10-18 10:11:18

kalamir
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-10-29

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

każdy inteligentny człowiek sam potrafi wejsc na anidb

Offline

#24 2007-10-18 10:33:14

Tommy
Użytkownik
Skąd: Rydułtowy
Dołączył: 2007-03-14

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

kalamir napisał:

każdy inteligentny człowiek sam potrafi wejsc na anidb

Wypada podkreślić słowo inteligentny, jest niestety wiele ludzi którzy nie błyszczą inteligencją i tak powstaje spam itp.


tmpdk.png

Offline

#25 2007-10-18 10:34:20

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Tak sobie zajrzałam do działu recenzji, żeby zobaczyć o co wam chodzi. No i jest tam niezły misz-masz, od "dyskusji o Bleatch 589";) po "anime, które zryje psyche". Recenzji strikto sensu jest tam zapewne niewiele, nie chciało mi się grzebać, szczerze mówiąc. O ile dobrze pamiętam, te które czytałam na Ansi, nie były zrobione profesjonalnie, głównie ograniczały się do "anime spodobało mi się, bo...". Radzę zajrzeć na Azunime i poczytać, a także pooglądać to, co tam jest prezentowane (opis fabuły, czasem niestety ze spoilerami;/, ocena strony graficznej, stylu animacji, muzyki, seyuu, pełna lista wykonawców i twórców, kadry z anime i portrety postaci, poza tym odnośniki do poszczególnych seyuu i twórców, jakby ktoś chciał poznać inne anime z ich udziałem), a dopiero potem zgłaszać się z pomysłami typu: Ansi powinna z nimi konkurować. Gdyby ludzie chcieli pisać recenzje z prawdziwego zdarzenia, to już dawno by to robili. Myślę, że na potrzeby użytkowników tego serwisu wystarczy, gdy przy tłumaczeniu nowej serii pojawi się krótki opis ocb i dlaczego warto ją obejrzeć. A jeśli ktoś ma ochotę na pełną recenzję, to nic nie stoi na przeszkodzie, by taką recenzję wysmażył w istniejącym już dziale. Po co mnożyć byty?

Offline

#26 2007-10-18 10:38:43

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

http://anime.tanuki.pl/strony/ tu sa recenzje po polsku. Powinno wystarczyć


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#27 2007-10-18 11:58:36

mkriso
Użytkownik
Skąd: Poręba
Dołączył: 2007-03-20

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Według mnie sprawa z linkiem do anidb jest całkiem niezła. Jest to o wiele szybsze, aniżeli wystawianie recenzji przez tłumacza.
Co do anime.tanuki, to należy pamiętać, że nie ma tu zamieszczonych wszystkich serii, które wyszły bądź wychodzą.
A z doświadczenia wiem, że wiele osób w ogóle nie czyta recenzji, tylko wchodzi na stronkę z recenzjami, aby zobaczyć średnią ocenę anime i jakieś screeny.
Co poniektórzy (szczególnie osoby rozpoczynające swą przygodę z anime) też nie wiedzą o istnieniu stron oferujących recenzje serii, a tak po umieszczeniu takiego linka, osoba wyszukująca jakieś napisy mogłaby na niego sobie kliknąć i przejść do w/w stron.
Coś to ostatnie zdanie mi dziwnie brzmi:P

Offline

#28 2007-10-18 15:31:22

Frozen
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-12

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

mkriso napisał:

Co poniektórzy (szczególnie osoby rozpoczynające swą przygodę z anime) też nie wiedzą o istnieniu stron oferujących recenzje serii, a tak po umieszczeniu takiego linka, osoba wyszukująca jakieś napisy mogłaby na niego sobie kliknąć i przejść do w/w stron.

Ok, ale do tego wystarczy stworzenie jednego działu - linki. Po co przy każdym anime dawać odnośniki do tych samych stron?

Offline

#29 2007-10-18 16:10:07

mkriso
Użytkownik
Skąd: Poręba
Dołączył: 2007-03-20

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Nie do tych samych stron, tylko do konkretnego anime umieszczonego na danej stronce oczkod

Offline

#30 2007-10-18 18:02:22

Frozen
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-12

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Chyba każda strona z recenzjami posiada swoją własną, szybką i skuteczną wyszukiwarkę tytułów, więc niewiele by to zmieniło. Po co jeszcze bardziej rozleniwiać mocno rozleniwionych już ludzi?

Offline

#31 2007-10-18 18:06:18

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Pamiętajmy, że linki do anidb, tanuki i azunime już są - w FAQ.

Offline

#32 2007-10-18 19:27:17

jrmo
Użytkownik
Dołączył: 2005-12-12

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Te linki w FAQ, są mało widoczne. 
A te linki pod napisami, też nie bardzo. Wystarczy że strona zmieni adres, albo całkiem
zniknie, i będzie mnóstwo niedziałających linków.

Offline

#33 2007-10-18 20:08:43

parara
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2006-02-28

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

wątpliwy pomysł..
tanuki/azunime/google(...) nie wystarcza?


KDE4 ssie

Offline

#34 2007-10-18 21:59:20

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

Freeman napisał:

Na liście moich sugestii do Big Bossa jest przemianowanie tego działu na "Dyskusje" o danym anime,

Wow, poważnie? smile_big IMHO to dobry pomysł smile

Działu/Strony z recenzjami nie będzie ponieważ już są dwa tego typu serwisy - jeśli na ANSI miałoby powstać coś w ten deseń, to ewentualnie jakiś rodzaj integracji z ww. serwisami.
I jak już tu ktoś napisał, jeśli mam czas, pracuję nad łataniem ANSI (i systemem 'kto co tłumaczy')

Co do linków...
Podobny pomysł jest na 'liście do zrobienia' od dawna - ale do dziś nie do końca mam pomysł jak to powinno funkcjonować.
Myślałem o czymś podobnym do tego co dają na filmweb, czyli przy danym anime klikamy w link i pojawia się nam podstrona ANSI z zestawem (grupami) linków powiązanych z wybranym anime (recki, dyskusje, tapety, napisy, anidb itd.)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#35 2007-10-18 22:25:55

Sobol15x
Użytkownik
Skąd: Zielonka
Dołączył: 2007-01-19

Odp: dział z recenzjami anime na ansi

@Kane
Imo Twój pomysł > all.
[cytuj]Co do linków...
Podobny pomysł jest na 'liście do zrobienia' od dawna - ale do dziś nie do końca mam pomysł jak to powinno funkcjonować.
Myślałem o czymś podobnym do tego co dają na filmweb, czyli przy danym anime klikamy w link i pojawia się nam podstrona ANSI z zestawem (grupami) linków powiązanych z wybranym anime (recki, dyskusje, tapety, napisy, anidb itd.)[/quote]

Ostatnio edytowany przez Sobol15x (2007-10-18 22:34:55)


Kogucik zesrał się na wietrze. Opryskał Zbysława na swetrze.
Za x - pocałujcie w dupe nas
Za x - pocałujcie w trąbke nas
Za x - pocałujcie Tadzia w Tadzia
W Tadzia nie wypadzia!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024