#41 2007-11-19 23:07:50

Ptaku
Użytkownik
Dołączył: 2007-10-05

Odp: warm

kalamir napisał:

~Ptaku  za post o treści "Coooo????" na normalnym forum dostał byś dwa osty a w uzasadnieniu przeczytał byś "Jajco."

No to czekam[szpan] Na szczęście ty modkiem nie jesteś thx GOD

Offline

#42 2007-11-19 23:08:47

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: warm

Widzę że #gracol też się dzisiaj wspina na wyżyny intelektualne smile. W każdym razie jasno przedstawił stanowisko moderacji.

Offline

#43 2007-11-19 23:09:15

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: warm

Shinma86 napisał:

No to jak #gracol? Kończysz tę zabawę?:D


Ja już jestem na emeryturze smile_big Teraz tylko zerkam zza winkla ;]

Dżibril napisał:

Widzę że #gracol też się dzisiaj wspina na wyżyny intelektualne smile. W każdym razie jasno przedstawił stanowisko moderacji.

Po prostu piszę co myślę... Hmmm... ale jak tak się nad tym głębiej zastanowić... kurcze... hmmmm... nieeeee, ja myślałem, że to ja mam problemy, ale to... hmmmm... nie do przeżycia. ROTFL ;]

Ostatnio edytowany przez gracol (2007-11-19 23:12:18)

Offline

#44 2007-11-19 23:09:45

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: warm

skam123 napisał:
Zjadacz napisał:

No sora, ale ja tu nie piszę, że mój kumpel jest pedałem i szuka sobie kolegi (notabene ten kolega również wyłapał warny).

przeczytaj cały temat a dopiero później coś pisz bo to wcale tak nie było

Sam go sobie przeczytaj jeszcze raz. Jesli sie w tym warnie pomylilem, to (paradoksalnie) powinienes doskonale wiedziec, za co go dostales. Koniec tematu. Od razu ci powiem, ze za ten watek dostajesz drugiego warna (za chamski spam), bo ja mam ciekawsze rzeczy czasem do roboty, niz 24h na dobe sprawdzac privy i rzucac wszystko, zeby jak najszybciej ci odpowiedziec, zwlaszcza ze jestem tu praktycznie sam, a ty nie jestes jedynym uzytkownikiem. Bede mial chwile, to odpowiem. W kazdym razie za nastepne opisy gnojenia kogos ze wzgledu na orientacje czy cokolwiek innego dostaniesz warny z podobnym opisem. I jesli juz cos piszesz, to pisz w calosci. Argumentacja nie skonczyla sie na "za glupote".

Offline

#45 2007-11-19 23:10:59

DevilDrom
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2006-04-19

Odp: warm

Cain napisał:

[cytuj]Nieprawda!!! Na ANSI nie dostaje się warnów za spamienie w głupich topicach, jedynie ich autorzy dostają warny

Kocham niedopracowane prawo i jego luki :E

Ja także smile_big

Shinma86 napisał:

No to jak #gracol? Kończysz tę zabawę?:D

Zabawa trwa yahoo

Offline

#46 2007-11-19 23:11:26

Cain
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-17

Odp: warm

Jak już #gracol spamuje to możemy chyba całkowicie puścić wodze fantazji


Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego czego jeszcze mi brak!
Starczy, gdy kocham, huczy las i wieje wiatr.

Offline

#47 2007-11-19 23:12:30

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: warm

no.... nie wywalajcie tematu aż do 23 - nam tez się nalezy odrobina rozrywki smile_big.

Offline

#48 2007-11-19 23:13:06

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: warm

DiamondBack napisał:

dulu nie ośmieszaj się jezor probujesz sie trzymać z ludźmi z nieco wyższym IQ od twojego bo czujesz sie wtedy wazniejszy jezor bynajmniej twoje zaczepki nie robia na mnie najmniejszego wrazenia

Jasne, jeśli nadarzy się ku temu okazja, to czemu nie, jeśli nie jestem wystarczająco inteligenty(według ciebie), to dlaczego nie mam się zadawać z osobami na poziomie? Nawet jeśli miałoby mnie to dowartościować... ja cię zaczepiam? Uwierz mi, nie to mi w głowie(po prostu broniłem "wazelinie mówimy nie", jeśli miałbym to robić, to odpisywałbym na na każdy twój komentarz... nie mówię nawet o "Mahoromatic":D

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024