#481 2014-05-01 20:46:55

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

slymsc napisał:

http://i.imgur.com/QRqwVas.png
Odgrzebywanie prehistorii, czyli Hajime no Ippo 64 kontynuujący wątek początków kariery bokserskiej Kimury i Aokiego. Jedno jest pewne, chłopaki nie mieli nigdy szczęścia do stylizacji fryzur.

Dzięki, dzięki, dzięki, dzięki! smile

Offline

#482 2014-05-02 11:26:30

AizenSosuke
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-22

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

ultimate.pl napisał:
slymsc napisał:

http://i.imgur.com/QRqwVas.png
Odgrzebywanie prehistorii, czyli Hajime no Ippo 64 kontynuujący wątek początków kariery bokserskiej Kimury i Aokiego. Jedno jest pewne, chłopaki nie mieli nigdy szczęścia do stylizacji fryzur.

Dzięki, dzięki, dzięki, dzięki! smile

Jeszcze tylko 12 odcinków! Marzenie fanów pierwszej serii Hajime no Ippo coraz bliżej.  taniec2

Offline

#483 2014-05-03 15:49:19

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

8LRkU8R.png
Starcie z Sawamurą idzie Ippo jak po grudzie. Nieustępliwość i wytrzymałość to najwidoczniej za mało, by pokonać obecnego pretendenta, który dodatkowo nie należy do dżentelmenów ringu. Czyżby  Hajime no Ippo: The Fighting! - Rising 12 zapowiadał się na powtórkę walki z Date?


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#484 2014-05-04 23:56:07

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

vRPG0Gi.png
Podrasowałem ciut napisy do Hajime no Ippo 65, ostro ingerując zwłaszcza w postać Nekoty. Wprawdzie działałem po presją naładowanej broni, ale mam nadzieję, że wam się spodoba rezultat.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#485 2014-05-05 09:41:41

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Cudownie! Bóg zapłać! smile

Offline

#486 2014-05-16 19:43:32

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

ZdkEuF9.png
Kryzys Ippo i finał starcia z Sawamurą. Czy odświeżony "Dempsey" poradzi sobie pod ostrzałem?
Hajime no Ippo: The Fighting! - Rising 13, gdzie radość z wygranej miesza się z bólem porażki.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#487 2014-06-15 14:59:05

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Cześć Kochani!

Wiadomo, że każdy ma swoje sprawy i absolutnie nie chcę Was poganiać. Jestem cholernie wdzięczny za ogrom pracy, jaki wykonujecie, poświęcając swój czas wolny na to, by sprawić radość innym fanom anime. Stwierdziłem, że napiszę dziś to małe zapytanko bo może zapodacie chociaż jakiś mały przeciek informacji zagorzałemu miłośnikowi serii Ippo. Chciałbym się dowiedzieć, jak tam sytuacja z nową i starą serią? Pichci się powolutku, czy wstrzymana na razie? Można liczyć na jakieś odcinki w najbliższym czasie? Codziennie zaglądam na stronę ansi i na to forum własnie w tym celu jezor Nie zacząłem jeszcze nowej serii bo powtarzam starą. Czekałem tyle lat na Rising, że teraz wolę nie zaczynać, póki nie będzie skończona. Planuję później strzelić sobie maraton smile_big

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie!

Offline

#488 2014-06-15 21:48:16

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Rising to kwestia korekty i qc.
Pierwsza seria Ippo to natomiast inne buty. Tam potrzeba wnieść cholernie dużo, żeby wyprostować wszystkie tematy, bo napisy wymagają sporego dłubania. Od korekty zwykłej, po sprawdzanie samego tłumaczenia, na timingu kończąc. Cholernie niewdzięcznie robi się takie rzeczy, zwłaszcza na "cudzych" napisach.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#489 2014-06-15 22:56:51

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

No rozumiem. Zatem pozostaje uzbroić się w cierpliwość. W takim razie chyba szybciej doczekamy się kompletu Risingu, niż pierwszej serii. Może to nawet i dobrze. Byle tylko projekt nie umarł. Już tak blisko finału! Domyślam się, że "dłubania" przy pierwszej serii co nie miara, ale efekty są super. No i mimo wszystko chyba i tak trochę szybciej to idzie, aniżeli robić kompletnie od podstaw. Doszedłem do ostatniego wydanego w hardku epka i muszę przyznać, że bardzo fajnie wyszedł upgrade napisów pod kątem postaci Nekoty. Ewidentnie pasuje taki styl wypowiedzi do jego osoby. No i kurka flaczek dodało to sporo humoru! smile

Offline

#490 2014-06-29 22:32:38

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

FaVpA5d.png
Hajime no Ippo 66 to odcinek, który powiem szczerze mnie lekko zaskoczył. Długi czas zastanawiała mnie niezwykła rzeźba jednego z bohaterów serii, a tu widzę, że musiał stoczyć walkę swego życia. Niestety, nie wliczą mu jej do rankingu. :]


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#491 2014-06-30 17:33:06

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Dziękuję bardzo! Jesteście wielcy! smile

Offline

#492 2014-07-04 00:05:09

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

bKVWG4u.png
Odcinek 14 Hajime no Ippo: The Fighting! - Rising opowiada w głównej mierze o rozterkach Umezawy, co poniekąd wpłynie na resztę naszych bohaterów. Cóż, Takamura wyrasta na człowieka renesansu. smile


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#493 2014-07-04 09:10:50

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Bóg Wam zapłać! Robię seans Ippo z tatą. Ukończyliśmy parę dni temu The Fighting i jesteśmy w połowie New Challenger'a. Niedługo wystartujemy z upragnioną nową serią, której i ja nie widziałem smile Poczekam jeszcze trochę, gdy będzie bliżej ukończenia. W międzyczasie powtarzam jeszcze raz ostatnie odcinki z pierwszej serii w Waszych hardkach. Jakość bez porównania. Cud, miód i orzeszki smile A tak poza tym to te opisy odcinków intrygują, jak cholera. Prawdziwy test cierpliwości człowiekowi robicie smile_big Pozdrawiam i dziękuję bardzo! smile

Offline

#494 2014-07-19 17:09:58

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

tADIdsy.png

Hajime no Ippo: The Fighting! - Rising: odcinki 15 oraz 16. Przerywnik między walkami toczony w rytmie bujającego się na wodzie spławika.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#495 2014-07-22 12:48:39

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Dzięki wielkie! Zbliżamy się powoli do końca bo już ponad połowa smile_big

Offline

#496 2014-08-02 15:44:14

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

q5CloiF.png
Paczka odcinków Hajime no Ippo: The Fighting! - Rising podsumowująca występny Aokiego, Kimury i Miyaty podczas wielkiej gali w Yokohama Arena. No i wprowadzenie do "gwoździa" wieczoru, czyli starcia dwóch drapieżnych ptaków.

Odcinki 17, 18 i 19 na sieci.

Ostatnio edytowany przez slymsc (2014-08-02 15:45:28)


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#497 2014-08-02 19:16:42

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

O69NBR6.png

Żegnamy się z bohaterami Aa! Megami-sama! (2011). O ile nie wypuszczą kolejnego OVA, seria trafia pod kolumnę "zakończone".

Ostatni, to jest trzeci odcinek miał być heavy metalowy, ale chyba japoński sens tego terminu rozjeżdża się z moim pojęciem ciężkiego brzmienia. Zresztą oceńcie sami.

Ostatnio edytowany przez slymsc (2014-08-02 19:17:06)


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#498 2014-08-03 19:28:11

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Rewelacja! Dzięki za taki wysyp Ippo! smile Jutro uciekam na urlop, więc gwiazdka przyszła w tym roku wcześniej smile_big Jestem już na bieżąco, więc z utęsknieniem wypatruję każdego posta tutaj smile Jeszcze raz wielkie dzięki!

Offline

#499 2014-08-10 15:39:44

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

5EYGPCO.png
Po wielkich mękach w upałach udało mi się przerobić kolejną część pierwszej serii Ippo. Odcinek 67 wprowadza nam nową postać drugoplanową (pani redaktor), a na sali Kamogawa zaś wielkie poruszenie. Cóż, dziennikarze będą walić drzwiami i oknami.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#500 2014-08-11 16:51:25

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Super! Cieszy fakt, że poza nową serią, stara również zbliża się powoli ku końcowi. Wielkie dzięki! smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024