#521 2014-10-25 20:03:39

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

37zFvaC.png
Idzie jak krew z nosa, ale pchamy dalej pod górę. Hajime no Ippo 69, czyli walka Sendo z Shigetą, która zadecyduje o tym, któż będzie przeciwnikiem Ippo w ponownym starciu o pas mistrzowski.

Ostatnio edytowany przez slymsc (2014-10-25 20:04:00)


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#522 2014-10-27 09:56:30

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Dziękuję bardzo! smile

Offline

#523 2014-11-16 17:43:58

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

uoYPW9Z.png

Hajime no Ippo 70, czyli krótki oddech przed kolejną wielką walką Ippo. Poznamy trochę więcej informacji na temat jego kolejnego przeciwnika i delikatnie podrepczemy w kierunku romansowym (ale nie za wiele, bo to przecież Ippo  oczkod  ). 

Smaczek:

Pokaż spoiler
Nazwa zoo widoczna na obrazku to delikatny żarcik. Pierwowzorem bowiem było rzeczywiście istniejące Ueno Zoo, ale jako że seria stara się jakoś maskować, nazwijmy to "lokowanie produktu", to mamy tu Shitano Zoo. "Ueno" można bowiem przełożyć jako "wyższy". "stojący wyżej", zaś "shitano" na "niższy", "dolny". Porównajcie sobie zdjęcia wejść do obu obiektów - chociażby tu.
Nie jest to oczywiście żadne novum (patrz scena z dyktafonem), ale niektórych może zainteresuje ów szczegół.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#524 2014-11-16 18:27:59

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Jeszcze troszkę i zakończysz pozostałość po Cieslaku. Impossibru normalnie.


wladza1.png

Offline

#525 2014-11-16 21:28:24

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Ano, jeszcze 6 odcinków smile Rewelacja! Dziękuję bardzo smile_big

Offline

#526 2014-12-06 13:59:48

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Cóż, za nami osiem lat trwania KURUOSHII ANIME.

A co wiąże się z rocznicami w naszej, mimo wszystko, wciąż dychającej trupie?
Dokładnie tak, porcja niezapowiedzianych projektów. Tym razem będzie podobnie, bo przygotowania do tego momentu trwały już odpowiednio długo.

Jako przedskoczków przedstawiamy wam:

ON4LmLc.png

Hajime no Ippo 71
Wiem, że wielu ma już za sobą pierwszą serię przygód Ippo, ale jak zapowiedziałem skończymy tasiemca po Cieślaku, bo tak i basta!
A w nowym odcinku wstęp do walki o powrót naszego bohatera na fotel mistrza. Bawcie się dobrze i do zobaczenia przy "la-la-lu-lu".  smile

a94Sdcx.jpg

Maison Ikkoku: Prelude - Meguru Haru no Sakura no you ni...
Odcinek specjalny głośnej i klasycznej już serii Maison Ikkoku. Treść skupia się na Kyoko i jej relacjach z zmarłym przedwcześnie mężem. Dla mnie był to powrót do korzeni, a dla tych, którzy oglądali serię, być może będzie to coś, po czym zakręci się łezka.
Jakość materiału wyjściowego, jaki wyłapałem, była tragiczna (tu kieruję podziękowania do użytkownika bigdo za pomoc w uzyskaniu ciut lepszego źródła), wiec nie oczekujcie cudów.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#527 2014-12-06 14:22:06

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

No to teraz czekamy na serię Maison Ikkoku. I nie mów, że nie. szalony


wladza1.png

Offline

#528 2014-12-06 15:04:08

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

QCADMhx.png

Hainuwele Shuukaku no Yoru [UWAGA + 18]

Zła dzielnia, gdzie zarobić w ryj masz jak w banku. Okolice, gdzie nawet diabeł bałby się zapuszczać. Betonowa dżungla, pośród której starasz się wegetować z dnia na dzień. Krwawa, brutalna i przerażająca, a mimo to przyciągająca do siebie tych z "lepszego" świata.
Ci, którzy tu tkwią, są zwykle wyrzutkami lub rdzenną patologią. Żeby przeżyć musisz być w grupie i właśnie o takim gangu opowieść ta smutna prawi. Brutalna historia, mroczne klimaty, przemoc i XXX...
Tylko dla pełnoletnich.

B3YFSRx.png

Ashita no Joe 2 (1981)

Drugi film kinowy o Joe Yabukim i jednocześnie podsumowanie drugiej serii TV. Projekt, który trawił się u mnie około 2 lat, bo z uwagi na tragiczny dostępny przekład musiałem posiłkować się słuchem, a w końcowej fazie doprowadzić to do ogłady za pomocą dorwanych z odmętów netu japońskim napisom dla niesłyszących. Przepraszam jednocześnie za wszelkie przekłamania, bo niestety nie mam czasu, żeby obejrzeć serie TV, więc pewnie wkradły się tu przeinaczenia.
Podziękowania dla koniego, że chciał rzucić okiem na korektę oraz Areki i mateo690 za pomoc przy piosenkach.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#529 2014-12-06 15:36:39

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Gratuluję ośmiu lat i oczywiście życzę kolejnych ośmiu, a nawet więcej smile Dziękuję za Ippo! Piękny Mikołajkowy prezent! smile_big  Ja już dawno mam tę serię za sobą, a i tak liczę na zakończenie projektu i oglądam drugi raz z dopieszczonymi napisami w hardkach.

Swoją drogą, czy po 76 odcinku będzie ostateczna basta, czy jest jeszcze cień nadziei na dwie kinówki, żeby był komplet ?:D

Offline

#530 2014-12-06 15:43:14

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

A teraz najprzyjemniejsza część całej zabawy, to tu najmniej szło osiwieć, a przy okazji nieźle się uhahać. smile

iQm3iIp.png

Urusei Yatsura OVA

Rzecz, w której postanowiłem sobie poeksperymentować i pobawić w kodowanie. Nie porywałem się na najnowsze wydania, bo moje wyposażenie po prostu by tego nie uciągnęło, więc dla części pewnie efekt końcowy będzie kijowy. No ale co pan zrobisz, jak nic nie zrobisz?
Urusei Yatsura OVA, co tu dużo mówić. Dwa recapy i dziewięć nowych historii, które pomogą wam później ogarnąć kinówki zakręconego towarzycha z Tomobiki i zza siedmiu planet. Jak już wspominałem, bawiłem się przednio, a jeśli spodobała wam się seria główna to i tu "zbananujecie" sobie lica.  oczkod


JeCLaH9.png

Urusei Yatsura 2: Beautiful Dreamer

Hej, pamiętacie grudzień 2008 roku i wydanie pierwszej kinówki Urusei Yatsura? Szmat czasu upłynął, ale niestety jakoś wszystkim nie było po drodze z tym projektem. Ja miałem serię TV i obiecałem, że nie ruszę filmów, póki nie zakończę, a bodziowi pies zjadł komputer, na Szczecin i okolice uderzyła fala tsunami (kilkukrotnie), a i Niemcy hurtowo poczęli wdzierać się w granice naszego kraju poprzez sieć podziemnych tuneli.  gwizdze 
W końcu się jednak dokonało. Przed wami Urusei Yatsura 2: Beautiful Dreamer - czyli "Sen nocy letniej" w wykonaniu obsady UY. Enjoy!

Ostatnio edytowany przez slymsc (2014-12-06 15:44:14)


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#531 2014-12-20 19:55:25

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

rxc01by.png
Hajime no Ippo 72 - nadchodzi walka, która zadecyduje w znacznym stopniu o dalszych losach Sendo i Ippo. Nie spodziewajcie się wiele odnośnie postępów akcji, odcinek streszcza nam ledwo dwie pierwsze rundy tego heroicznego pojedynku, ale jest moc.  cool

Ostatnio edytowany przez slymsc (2014-12-20 19:58:27)


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#532 2014-12-26 18:18:24

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

HspRo7O.png
Cóż, mówiłem, że się będzie ciągnęło niczym gumka z majtek. Hajime no Ippo 73 -  czyli runda numer trzy i cztery.  oczkod


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#533 2014-12-26 20:23:41

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

YES YES YES ! Ippo Win smile Gratki.


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#534 2014-12-31 00:03:52

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

NIfmfgu.png
Czujecie to? Już tuż-tuż. Puchatek z winem podchodzi do drzwi, Łowcy Pip zacierają ręce na pochwycenie Krzysia, a Tygrysek szuka drobnych, żeby młodego wysłać do kina i pobyć sam na sam z Kangurzycą.  taniec

Hajime no Ippo 74 - młócki ciąg dalszy.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#535 2014-12-31 18:13:39

ultimate.pl
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-12

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Czujemy! Już widać metę (nie niebieską smile_big). Wiele wskazuje na to, że w 2015 projekt zostanie sfinalizowany. Dzięki wielkie! Życzę owocnego Nowego Roku i szampańskiej zabawy dziś smile

Offline

#536 2015-01-03 16:04:58

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Super info smile


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#537 2015-01-04 11:48:31

ialath
Użytkownik
Dołączył: 2007-05-20

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Link do 10 odcinka Mushishi S2 padł:/ Tak w ogóle to dzięki za pracę nad nim smile

Offline

#538 2015-01-04 12:36:03

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

ialath napisał:

Link do 10 odcinka Mushishi S2 padł:/ Tak w ogóle to dzięki za pracę nad nim smile

To sprawdź właściwy temat na podforum i tamtejszy link. Ten jest jedynie informacyjny, bo mało komu chce się potem szukać/przebijać przez kilka stron.


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#539 2015-01-06 20:16:48

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

CfgVw3M.pngmpnZFCi.png

Ostatnie dwa odcinki serii, która jako hardek na warsztacie KA była od grudnia 2007 roku. Hajime no Ippo 75 i 76 vel odcinek specjalny numer 1.

Czekamy teraz na poklepywanie po plecach i gratulacje, żebyśmy mogli napawać się jak Takamura na obrazku.  szalony


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#540 2015-01-06 20:20:20

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Gratulacje ukończenia tak wielkiego projektu mimo tak długiego czasu. szalony

Nawet się nie spodziewałem, że przetłumaczycie speciala. Trza obejrzeć. smile_big

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2015-01-06 20:22:19)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024