#61 2008-04-16 22:05:20

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Macie błęda w Gintamie ep16. W op timing jest spozniony.


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#62 2008-04-16 22:36:16

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

_KiRA napisał:

Nie mow ze to xvid @_@

Idź, przepadnij zmaro nieczysta. Kodujemy w tym, co chcemy. Można było rzucić powiedzmy softa w rozdziałce 1280x720, wtedy zrozumiałbym narzekanie. Chyba Cain już kiedyś na anfo wytłumaczył kwestię kodowania w tym, co komu odpowiada. Wolisz x264 to fajnie, bo lepsze i w ogóle. Ale na szczęście każdy może robić tak, jak mu wygodnie.

Co do opa Gintamy. Moje przeoczenie ;/ Zawsze po skodowaniu oglądam epa, a tym razem nie zwróciłem uwagi na opening. Będzie patch.


wladza1.png

Offline

#63 2008-04-16 22:37:23

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

To takie cos jeszcze... kto to kodowal? @___________@ Babole az slepia wypalaja... bez obrazy, ale to wyglada jak divx sprzed 10 lat.

Offline

#64 2008-04-16 22:55:30

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Na lepsze kodowanie nie masz co liczyć. Wszystko zależy od materiału i tego, kto koduje. Jakbym zrobił to ja, to byś dopiero mógł narzekać... Niestety, kodowanie traktujemy po macoszemu i u nas obrazu żylety nie uświadczysz [no może przesadziłem, bo będą jeszcze wychodzić różne serie]. Tym niemniej jeśli masz coś do dodania w kwestii tłumaczenia, chętnie posłucham, bo w tym temacie [kodowania], nie spodziewaj się, że ktoś się przejmie tym, co mówisz. Jak dla kogoś obraz w naszych "produkcjach" jest za słaby, to już o tym wie i nie pobiera subów. To tyle. Może softa w rozdziałce 1280x720? oczkod


wladza1.png

Offline

#65 2008-04-16 23:14:44

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Nie przepadam za upscalami z DVD (cos za czesto o nich wspominasz... zatwardzialy milosnik upscali? ;])... a jak widze dvd w 1080p czy 720p to wywoluje u mnie efekt wymiotny. Jakos gintama i Ippo wam wyszlo z kodowaniem... poza tym kodowanie to dzieciniada... wystarczy popytac pare osob (kto pyta nie bladzi ;]), uzyc lepszego kodeka... wrzucic wiecej bitratu (pomaga przy enkodach z ISO, przy rawach najlepiej kodowac 1:1). Poza tym nie przyczepilem sie do tlumaczenia, tylko kodowania... czyli co, lepiej wypuscic syf, niz sie do czegos przylozyc? Dziwne podejscie...

Offline

#66 2008-04-16 23:27:34

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

_KiRA napisał:

Jakos gintama i Ippo wam wyszlo z kodowaniem...

Chyba żartujesz. Ty to w ogóle widziałeś? Przyjrzyj się pierwszym epkom. Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie jakość w Tsubasie jest lepsza niż ta na początku [gdy ja kodowałem] w Gintamie.

Poza tym jeśli chodzi o pytanie ludzi jak kodować... Ja sobie to darowałem, bo z reguły jest się olewanym lub odsyłanym do google. A że mając do wyboru - poświęcić czas na suby, czy na naukę kodowania - wolę subować czy wpajać sobie zasady interpunkcji. Poza tym jakby nie było, przy x264 u filtrach przydaje się lepszy komp.


EDIT: Obejrzałem jeden epek... Rzeczywiście kodowanie straszne. Nie wiem co Cieslaczek zmajstrował. Przecież umie lepiej kodować placze Wcześniej tylko opa obejrzałem i sądziłem, że nie jest źle...

Ostatnio edytowany przez bodzio (2008-04-16 23:44:41)


wladza1.png

Offline

#67 2008-04-17 00:04:00

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

bodzio napisał:

Poza tym jeśli chodzi o pytanie ludzi jak kodować... Ja sobie to darowałem, bo z reguły jest się olewanym lub odsyłanym do google. A że mając do wyboru - poświęcić czas na suby, czy na naukę kodowania - wolę subować czy wpajać sobie zasady interpunkcji. Poza tym jakby nie było, przy x264 u filtrach przydaje się lepszy komp.

Takie coś to tylko na anfo... trzbea pytać odpowiednich osób... rozmawiac na priwie/ircu/gg... no ale to trzbea chciec, a nie z gory zakladac najgorsze. Myslisz ze jak sie nauczylem kodowac...? Pytalem sie tu i owdzie... zbierałem info, robilem notatki, potem to sklejalem, cwiczylem, bawilem sie filtrami - cala nauka trwala niespelna dwa tygodnie. Potem zawsze jakas lapmka sie zaswieci i z czasem doskonali swoj warsztat... bo to prosta rzecz jest...

bodzio napisał:

EDIT: Obejrzałem jeden epek... Rzeczywiście kodowanie straszne. Nie wiem co Cieslaczek zmajstrował. Przecież umie lepiej kodować placze Wcześniej tylko opa obejrzałem i sądziłem, że nie jest źle...

No op byl ladny - zerknalem bo chcialem obiecane kara zobaczyc... a dalej to szkoda gadac... masakratyzm.

Offline

#68 2008-04-17 00:32:32

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

_KiRA napisał:

cala nauka trwala niespelna dwa tygodnie.


Rozwalilo mnie to stwierdzenie, rozne glupie rzeczy slyszalem i widzialem, ale tym mnie rozwaliles.

PS: Zapewne japonskiego tez TYLKO jakis x czasu sie uczyles. Teraz zapewne doskonalisz warsztat, pheeee [lol]


Wracajac do tematu to w ostatnim epku tylko opening jest popsuty, reszta jak najbardziej pasuje. Co do kodowania, jeśli nie wyskakują mi kwadraty, ani obraz nie jest rozmyty to wszystko gra.

Ostatnio edytowany przez Rekid (2008-04-17 00:34:14)


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#69 2008-04-17 07:02:30

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

_KiRA napisał:

Nie mow ze to xvid @_@

Napiszę to w kilku punktach i proszę, byś się już nigdy nie wypowiadał w tym temacie ani na anfo, bo zawsze wyskakujesz z tym samym. Dokładnie wiedziałeś, że jak zrobisz yo na anfo, to posty zostaną przeze mnie skasowane, a tutaj nie mam takiej możliwości. :]

1. Uczę się dopiero kodować.
2. Nie ucz mnie, jak tego robić i kogo pytać, bo jesteś śmieszny.
3. Nie mów nam, na czym kodować, bo tracisz czas.
4. Bitrate jest tu strasznie wysoki, więc nie wiem, co się stało.
5. Skończ już raz na zawsze z tym dvd-iso!
6. Zastanów się, zanim coś napiszesz, bo za każdym razem dostajesz tę samą odpowiedz.

Edit:
Cóż... Postanowiłem, że już nie będę robił żadnych hardków. Dlatego nie spodziewajcie się już nic z mojej strony.

Ostatnio edytowany przez cieslak (2008-04-17 08:23:15)

Offline

#70 2008-04-17 09:27:30

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Rekid napisał:
_KiRA napisał:

cala nauka trwala niespelna dwa tygodnie.


Rozwalilo mnie to stwierdzenie, rozne glupie rzeczy slyszalem i widzialem, ale tym mnie rozwaliles.

Wierz lub nie... mi to lata koło dupy i powiewa ;] Ale kodowac sie zaczalem uczyc w moich ostatnich dniach w SLFie (tak, w lutym ;]).

Rekid napisał:

PS: Zapewne japonskiego tez TYLKO jakis x czasu sie uczyles. Teraz zapewne doskonalisz warsztat, pheeee [lol]

Japonca ucze sie od poczatku roku akademickiego i caly czas nauka trwa... nie porownuj jezyka do kodownia -.-

Offline

#71 2008-04-17 11:51:16

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Virus, po cholerę piszesz w tym temacie o swojej nauce?
Zdajesz sobie sprawę, że to na uja jest potrzebne?
Jeśli nie masz nic mądrego do napisania[a tego jestem pewnie], to po prostu wyrzuć klawiaturę albo stul dziób.
I tyczy się to każdego, kto pisze o dupie marynie.

Offline

#72 2008-04-17 12:46:57

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Cislak skoro juz nie bedziesz kofowac, to kto sie tym zajmie ?? I jak w zwiazku z tym prace nad Ippo ?? Bo chyba ty tam właśnie kodowałeś ??


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#73 2008-04-17 12:56:40

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Wejdź na stronę, dział z 'Softy/hardki', a wszystkiego się dowiesz.

Offline

#74 2008-04-17 13:15:19

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Rekid napisał:

Cislak skoro juz nie bedziesz kofowac, to kto sie tym zajmie ?? I jak w zwiazku z tym prace nad Ippo ?? Bo chyba ty tam właśnie kodowałeś ??

Nie robię już żadnych hardków. Nawet Ippo... Poprawię tylko suby...
Wiedzcie, że nie zrezygnowałem z tego, bo Kira znowu plecie bzdury... Miałem już to zrobić dawno, tylko bodzio mnie powstrzymywał... jezor Jest przy tym sporo roboty... No i znudziło mnie to na amen... :] Koniec dyskusji na ten temat...

Offline

#75 2008-04-17 18:24:33

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

No dobra czyli rozumiem, że Ippo jako projekt w hardku został kompletnie porzucony ?? Przynajmniej ja to tak wykapowałem. No cóż szkoda, widać trzeba zacząć szukać rawów smile


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#76 2008-04-17 20:21:33

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

cieslak, akurat szkoda, ze ippo porzuciles... bo chcialem sobie zobaczyj jak juz wydacie calosc... coz... mowi sie trudno.

Apropo twoich punkcikow:

1. czlowiek uczy sie cale zycie oczkod
2. mogles sie odezwac, z checia bym pomogl... ale jak woilisz... narzucal sie nie bede.
3. uwierz mi, ze mnie to <><
4. bitrate bylby wysoki, gdybys dal w przedziale 2000~3000 kbpsów xD, to jest niziutki...
5. oki-doki
6. wolnosc wypowiedzi... chyba, ze cos sie zmienilo >.>

To tyle... jesli cos bedziecie wydawac - powodzenia... ja tam sie juz nie odzywam.

Offline

#77 2008-04-17 21:25:45

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

W MPEG-2 na pewno.

Offline

#78 2008-04-19 13:14:17

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Kilka ogłoszeń.
W związku z tym, co miało miejsce na anfo, Ippo będzie udostępnione tylko wybrańcom.
Natomiast pierwszy odcinek Blue Drop jest już do pobrania. W tym celu zapraszam na nasz kanał irc po link do torrenta.


wladza1.png

Offline

#79 2008-04-20 23:05:41

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Gintama 17. Link do pobrania na naszym kanale irc.


wladza1.png

Offline

#80 2008-04-20 23:29:58

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: KURUOSHII ANIME - Releasy & Projekty [hardsuby]

Forma dystrybucji się zmieniła, więc warto spytać, czy batch Gintamy 10-24 jest nadal aktualny oczkod
Tak swoją drogą, ~bodzio, wychodzi druga seria Flag. Masz zamiar coś z tym zrobić? Bo jak przez dłuższy czas nikt się za to nie weźmie z osób godnych zaufania, to istnieje prawdopodobieństwo, że bym się tym zajął.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024