#41 2007-12-25 23:44:51

Ichigo_Bleach
Użytkownik
Skąd: Warszawa lub Soul Society
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

malkor napisał:

Co do tego ZOO to niezły pomysł dawno nie byłem jezor
A co do miejsca spotkania to polecam znaleźć jakieś naprawdę łatwe do odnalezienia miejsce  np. pałac kultury a potem to już jak nas fantazja poniesie

Dokładnie, lepiej człowiek sie odnajdzie w takim miejscu jak PK XD


metallica0005.jpg

Offline

#42 2007-12-26 00:01:26

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Pałac kultury to kiepski pomysł - za duże to, to. Zbyt łatwo się pogubić. Ale fakt - koniecznie jakieś łatwe do odnalezienia miejsce.
Ja bym proponował pasaż handlowy metra centrum, konkretniej po środku (na przejściu między jedną, a drugą stroną). Plusy:
-ciężko się nie znaleźć;
-jest ciepło (teraz jest to szczególnie ważne);
-blisko wszelkich środków komunikacji miejskiej, prawie przy pałacu kultury - łatwo znaleźć ^^.
Jeżeli ktoś nie wie gdzie to jest to mogę zrobić mapkę xD.

Później się pójdzie... no gdzieś się pójdzie xD. Ja tam do pubu jakoś niechętnie bym się udał - nie pije piwa, ani żadnych alkoholi xP, ale jeżeli większość będzie chciała, to czemu nie ^^?

Offline

#43 2007-12-26 00:11:42

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

malkor napisał:
DUDi napisał:

Piątek (4.01) / sobota (5.01) / niedziela (6.01) - mi jest obojętne. Ewentualnie jeszcze następny tydzień, ale później już może być ciężko.

Edit:
Co do oprowadzania - tak, ale kurna nie w taki mróz! Jak się zrobi cieplej to nawet do ZOO możemy pójść oczkod

Co do tego ZOO to niezły pomysł dawno nie byłem jezor

Też dawno nie byłem, ostatni raz chyba tak z 15 lat temu. wstyd

malkor napisał:

A co do miejsca spotkania to polecam znaleźć jakieś naprawdę łatwe do odnalezienia miejsce  np. pałac kultury a potem to już jak nas fantazja poniesie

Z doświadczenia wiem, że to się nie sprawdza. Zazwyczaj kończy się na tym, że idzie się tam, gdzie jest najbliżej, bo już nikomu nie chce się decydować i jeszcze gdzieś jechać. Najlepiej wybierzmy teraz miejsce, które wszystkim będzie pasować. Potem ewentualnie (w przypadku jakiegoś kwasu) będziemy szukać innego.

Offline

#44 2007-12-26 00:16:05

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

DUDi - a co to za różnica? Ja nawet wolę bliższe miejsce... poza tym my sie nie mamy chyba spotykać  dla miejsca, a dla siebie, więc o ile będzie ciepło, to wszystko będzie gut IMO ^^ (ta, jestem mało wymagający xP) i owszem wybrać miejsce można teraz, ale miejsce zbiórki powinno być blisko i powinna być możliwość łatwego dotarcia w ów punkt.

Offline

#45 2007-12-26 00:19:20

Ichigo_Bleach
Użytkownik
Skąd: Warszawa lub Soul Society
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Najlepiej teraz obgadać gdzie pójść XD bo rzeczywiście w sumie może być potem zamieszanie XD a tu zimno jeszcze będzie oczkod


metallica0005.jpg

Offline

#46 2007-12-26 00:25:20

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Hmm... tak pomyślałem, że warto by było również już teraz wymienić się nr. telefonów na wypadek gdyby komuś zasypało podjazd/tramwaj utknął w korku/rower się rozpadł/etc. (albo po prostu nie mógł trafić) ^^.

Offline

#47 2007-12-26 00:26:59

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Smoczek napisał:

DUDi - a co to za różnica? Ja nawet wolę bliższe miejsce... poza tym my sie nie mamy chyba spotykać  dla miejsca, a dla siebie, więc o ile będzie ciepło, to wszystko będzie gut IMO ^^ (ta, jestem mało wymagający xP) i owszem wybrać miejsce można teraz, ale miejsce zbiórki powinno być blisko i powinna być możliwość łatwego dotarcia w ów punkt.

Mówiłem o miejscu, w którym się spotkamy, nie o miejscu zbiórki. Zresztą można wybrać oba, co komu pasuje. smile

Offline

#48 2007-12-26 00:33:24

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

DUDi napisał:
Smoczek napisał:

DUDi - a co to za różnica? Ja nawet wolę bliższe miejsce... poza tym my sie nie mamy chyba spotykać  dla miejsca, a dla siebie, więc o ile będzie ciepło, to wszystko będzie gut IMO ^^ (ta, jestem mało wymagający xP) i owszem wybrać miejsce można teraz, ale miejsce zbiórki powinno być blisko i powinna być możliwość łatwego dotarcia w ów punkt.

Mówiłem o miejscu, w którym się spotkamy, nie o miejscu zbiórki. Zresztą można wybrać oba, co komu pasuje. smile

Wiem o tym, dlatego powinniśmy ustalić dwa miejsce:
-miejsce zbiórki (łatwe do odnalezienia, blisko centrum, w miarę ciepłe - bo chwilkę możemy czekać ^^);
-miejsce posiedziska (lub pochodziska, zależy co będziemy robić xD).
IMO można pójść np. do Blue City (jeżeli Traffic nie pasi xP) na ostatnim piętrze jest parę fajnych atrakcji, no i żarcie i supermarket jest xD.

Offline

#49 2007-12-26 00:37:44

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

ale blue city jest daleko od centrum, więc imo lepiej byłoby już do tarasów pójść, ale to tylko moje zdanie:P

Offline

#50 2007-12-26 00:43:27

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

W Tarasach w życiu nie byłem, ja i tak bym nadal obstawiał Traffic xD.

Offline

#51 2007-12-26 00:46:44

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Nie chcę się wtrącać, bo do Warszawy nie zjadę (ale w Łodzi trzeba będzie zrobić coś podobnego wreszcie), ale mając w pamięci inne tego typu dyskusje proponuję zrobić to na tej zasadzie: spotykamy się pod Pałacem Kultury 5 stycznia o godzinie 17, a później idziemy gdzieś (choćby do tego Pałacu Kultury). Komu będzie pasowało, albo po prostu kto będzie chciał przyjść (jak ktoś chce, to zawsze czas znajdzie), ten przyjdzie. Ktoś nie da naprawdę rady teraz, to przyjdzie na następne spotkanie. Inaczej będziecie się umawiać przez 20 stron i dojdziecie do terminu czerwcowo - lipcowego, wymienicie wszystkie miejsca w Warszawie a i tak nic z tego nie będzie pewnie.

Offline

#52 2007-12-26 00:53:50

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Freeman - termin juz wlasciwie mamy, z tego co patrzylem to sobota 5 stycznia, miejsce teraz ustalamy tylko ^^.
No i wlasnie, godzina... czy po poludniu, czy wieczorem, czy przed poludniem xD?

Offline

#53 2007-12-26 02:19:38

Ichigo_Bleach
Użytkownik
Skąd: Warszawa lub Soul Society
Dołączył: 2007-07-10

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Moim zdaniem lepiej wcześniej i tak sie robi ciemno szybko, jak ciemno jest to i zimno sie robi XD Więc może z rańca ale nie aż tak bardzo tylko hmm przed południem XD


metallica0005.jpg

Offline

#54 2007-12-26 02:41:06

Gizmo100
Użytkownik
Skąd: Otwock koło W-Wa
Dołączył: 2005-09-04

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

No ten to tego ja byc moze bym sie pisal .. jezor do wawy to mam jak rzut beretem .. moherowym... smile

Offline

#55 2007-12-26 02:59:18

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

@Ichigo - tez tak mysle, ale przed poludniem to moze byc za wczesnie.
Ja proponuje 12.
Pasuje/jakies inne propozycje?

Offline

#56 2007-12-26 03:02:11

Gizmo100
Użytkownik
Skąd: Otwock koło W-Wa
Dołączył: 2005-09-04

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Smoczek napisał:

@Ichigo - tez tak mysle, ale przed poludniem to moze byc za wczesnie.
Ja proponuje 12.
Pasuje/jakies inne propozycje?

niee bo bede musial wczesnie wstac zeby zdazyc na czas.. i tak pewnie sie spoznie jezor

Offline

#57 2007-12-26 03:10:36

malkor
Użytkownik
Skąd: Kobyłka
Dołączył: 2006-06-16

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

mam podobnie do gizmo, muszę dojechać zresztą jeżeli mamy zbiórkę o 12 to znaczy że musiał bym wstać koło 11 a w sobotę po nowym roku znając moich ludzi to może nie być dobry pomysł...
Edit:
A tak a propo to może jakieś kręgle by urządzić, można się wybrać do hula kuli, jest w tym samym miejscu co Biblioteka UW, niektórzy mają legitymacje to powinno być taniej.
Edit2:
z resztą mamy jeszcze dużo czasu, nie wiadomo czy wreszcie ten termin wybierzemy...
Tak że możemy się zastanawiać do woli.

Ostatnio edytowany przez malkor (2007-12-26 03:14:44)

Offline

#58 2007-12-26 03:13:18

Bestrariusz
Użytkownik
Skąd: Wilga
Dołączył: 2005-12-20

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

ja proponuje godzina 12 w złotych tarasach przy wejsciu do empiku lub w sirodku empika ;] (ciezko go nie znalezc ;p)... Po za tym złote tarasy sa charakterystyczna budowla i łatwo ja rozpoznac ;]... a miesci sie zaraz przy dworcu centralnym ;]

P,S:   Jezeli bedzie zbiurka o 12 to musze wstac rano bo hukowe polączenia mam z wawą od kiedy prywatne mniej juz jezdza ;], wiec prawdopodobnie byłbym najwczesniej ;]

Ostatnio edytowany przez Bestrariusz (2007-12-26 03:15:14)

Offline

#59 2007-12-26 04:23:18

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

@malkor - ustalic to trzebaw miare szybko, bo Freeman ma racje, jezeli bedziemy myslec, czy ten, czy nie ten termin przez długi, długi czas to wyjdziemy jak wiadomo kto, wiadomo na czym xD.
Większości pasuje 5 stycznia i tego się trzymamy, jeżeli ktoś nie będzie mógł... to najwyżej następnym razem przyjdzie, bo wszystkim się niestety nie dogodzi. Rezygnację z tego terminu widziałbym tylko w nielicznych sytuacjach - okaze sie, ze nagle wiekszosc nie moze, wybuchnie epidemia czegos-tam, Niemcy zaatakuja xD, etc.
Co do godziny - najpozniej to widze to o 14-15 - wczesnie robi sie ciemno, a jezeli niektorzy z poza warszawy by byli to niewiadomo jak ich rodzice by na to patrzyli (w moim przypadku nie ma z tym raczej problemow, ale przeciez nie sam na tym swiecie jestem ^^").

@Bestrariusz - zrob mapke do tych zlotych tarasow, mozna sie bedzie wtedy zastanawiac, ale nadal uwazam, ze bezsensu jest sie umawiac w tak tlocznym miejscu jak centrum handlowe, tam pewnie pare innych grup sie ustawi i teraz znajdz ta konkretna xD.

@malkor Co do kregli - jak stawiasz to nie ma problemu, mnie na takie arystokratyczne rozrywki nie stac xD.

Offline

#60 2007-12-26 12:58:53

rutek
Użytkownik
Skąd: Konstancin
Dołączył: 2007-01-18

Odp: Spotkanie warszawskiej gromadki ansi?

Dobry pomysł z tym spotkaniem. ja też sie pisze, z tym ze odradzam "srebrne balkony". Oprocz hard rock caffe nie ma tam nic ciekawego (nawet kino tam jest slabe) czego nie byloby w kazdym innym centrum handlowym. najwazniejsze zeby miejsce bylo cieple, pivko (>8zl), I zeby mozna bylo palic oczkod (sadze ze miejscowki w konstancinie odpadaja?;D) sorr za bledy, pisze na palmie...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024