#41 2008-03-26 04:46:20

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Nowości mangowe.

Winged napisał:

JPF walczy ze skanami. Sprawa wyszła jakiś czas temu, ale chyba nikt o tym nie mówił. JPF zapowiadał, że będzie walczył ze skanlacjami Bleacha, a tymczasem na razie wojuje z Naruto. Jeee!

Skany z Bleacha? JPF to wydał? kiedy?

Offline

#42 2008-03-26 21:13:45

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Nowości mangowe.

Zgrzyt napisał:
Winged napisał:

JPF walczy ze skanami. Sprawa wyszła jakiś czas temu, ale chyba nikt o tym nie mówił. JPF zapowiadał, że będzie walczył ze skanlacjami Bleacha, a tymczasem na razie wojuje z Naruto. Jeee!

Skany z Bleacha? JPF to wydał? kiedy?

Wydać jeszcze nie wydał, ale już zapowiedział (poszperaj w Internecie oczkod).


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#43 2008-03-26 21:37:03

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Nowości mangowe.

Ba! żeby tylko zapowiedział:) już mają licencje:) szukaja teraz terminu dla niego;P

Offline

#44 2008-03-26 21:51:33

Aerlin
Użytkownik
Dołączył: 2008-01-20

Odp: Nowości mangowe.

khadzad napisał:

Ba! żeby tylko zapowiedział:) już mają licencje:) szukaja teraz terminu dla niego;P

Ja przez te mangi zbankrutuje kiedyś smile_lol
Zatem nie pozostaje nic innego jak czekać na Bleach'a. Mimo, że czytałam część to na pewno zdecyduję się na kupno. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej. Swoją drogą - widok rzędów mang na półce - bezcenne ;]

Offline

#45 2009-03-17 12:14:54

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowości mangowe.

Dawno nikt wątku nie odświeżał oczkod

Jak podaje Gildia Hanami zapowiedziało nowe tytuły, oprócz tych znanych do kwietnia.
W sumie najciekawszym infem jest wydanie "Króla Wilków" Kentaro Miury i Buronsona. Na ANN komiks nie ma zbyt zachwycających not, więc może nie wypalić plan sprawdzenia potencjału Miury. Ale oby poszło jednak w drugą stronę (może sam się do tego przyczynię, chociaż rzeź na Mongołach nie bardzo mnie interesuje), bo chociaż Hanami zapiera się rękami i nogami przed wydawaniem mang ponad 10 tomowych, może jednak coś się ruszy z Berserkiem smile_big
Z reszty nowości, przynajmniej dla mnie, ciekawy jest już tylko "Dziennik z zaginięcia" (jakoś mi Bukowskim trąci xD).

A, i rzecz najważniejsza w sumie, też przynajmniej dla mnie oczkod Począwszy od tego roku (przykład Suppli 7 i Balsamista 5) mangi Hanami w końcu mają KOREKTĘ!!! Co im z tego wyszło, zobaczymy. Ale myślałem, że mnie szlag trafi, gdy robiłem wypiskę z "Dyni z majonezem". 80 wpisów + część powtórzonych błędów pomięta + wyjście z założenia, że nie będę wypisywał propozycji. Hiki zrobiła to samo z Balsamistą 1 i 2. Wynik bardzo zbliżony. Nawet jeśli od teraz będzie już porządnie, to i tak z czystej złośliwości wkleję im to na forum, żeby sobie nie myśleli, że można olewać ortofaszystów smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#46 2009-05-15 14:32:11

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowości mangowe.

Kilka osób pewnie kojarzy wychodzące teraz (a może się już skończyło?) Ristorante Paradiso. Jeżeli ktoś lubi te anime, pewnie ucieszy go fakt zapowiedzi pierwowzoru-mangi, wydanie by Hanami.

Wcześniej pisałem o korekcie w Hanami. Okazało się, że jest taka jak w części grup subujących animce, niby jest, a tak naprawdę nic z tego nie wynika... Błędów ile było, tyle jest nadal, może o 10 mniej na tomie, to woła o pomstę do nieba. Dziś wysyłam im maila z opieprzem smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#47 2009-05-15 15:29:57

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: Nowości mangowe.

Quithe napisał:

Kilka osób pewnie kojarzy wychodzące teraz (a może się już skończyło?) Ristorante Paradiso. Jeżeli ktoś lubi te anime, pewnie ucieszy go fakt zapowiedzi pierwowzoru-mangi, wydanie by Hanami.

Najs. Nie mogłam tej mangi nigdzie w necie znaleźć, a kreska strasznie fajnie wygląda (anime w ogóle mi się podoba) i miałam na nią ochotę XD wreszcie kupię coś od Hanami lol


Qashqai.png

Offline

#48 2009-08-11 16:46:27

aria
Użytkownik
Skąd: Krk
Dołączył: 2007-10-29

Odp: Nowości mangowe.

Dziś o godzinie 12:01, do redakcji Waneko, mieszczącej się w stolicy Polski- Warszawie, przy ul. Powstańców Śląskich, wpadł w dzikim szale i z obłędem w oczach Zero Kiryuu, który pomylił naszą redakcję z apteką. Doprowadzony do ostateczności upuścił wszystkim żywym istotom znajdującym się w zasięgu wzroku krwi i uciekł w nieokreślonym kierunku, szeleszcząc uczniowskim mundurkiem Klasy Dziennej. Będąc pod działaniem jego mocy ogłaszamy: WANEKO WYDAJE VAMPIRE KNIGHT!!!! Tytuł pojawi się na przełomie jesieni i zimy.

(news wzięty z waneko.pl)

yay! smile_big

Ostatnio edytowany przez aria (2009-08-11 16:46:50)


warneverchanges.png

Offline

#49 2009-08-11 16:56:55

Minto
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Nowości mangowe.

aria napisał:

Dziś o godzinie 12:01, do redakcji Waneko, mieszczącej się w stolicy Polski- Warszawie, przy ul. Powstańców Śląskich, wpadł w dzikim szale i z obłędem w oczach Zero Kiryuu, który pomylił naszą redakcję z apteką. Doprowadzony do ostateczności upuścił wszystkim żywym istotom znajdującym się w zasięgu wzroku krwi i uciekł w nieokreślonym kierunku, szeleszcząc uczniowskim mundurkiem Klasy Dziennej. Będąc pod działaniem jego mocy ogłaszamy: WANEKO WYDAJE VAMPIRE KNIGHT!!!! Tytuł pojawi się na przełomie jesieni i zimy.

(news wzięty z waneko.pl)

yay! smile_big

Noo....a ja co dopiero odebralam tomiki 1 i 2 po ang....to ci pech..tak samo Ouran...niedawno kupowalam 1 i 2, a tu sie okazuje, ze jpf wyda jezor No nic, pozostane przy eng wersjach bo nie lubie mieszac jezor


gr.png
lw.pngShelin.pngpr.png

Offline

#50 2010-01-04 18:27:25

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowości mangowe.

http://www.waneko.pl/

1. tom VK już jest dostępny. Czekam, aż mi przyślą. Dodatkowo kolejna Hiroshima i dodruk Jak Powstaje Manga. A wierząc informacjom (tj. w przypadku Waneko bardzo małe prawdopodobieństwo ;]) w tym miesiącu dostaniemy jeszcze 3. tomik Futari Ecchi po polsku. Potem 2 tomik VK (oj, coś wątpię, by go wydali w lutym. Tłumaczka sama pisała, że teraz jest w Japonii i ma mało czasu [wywiad Arigato] Obstawiam drugą połowę marca) i ostatnia część GTO. Niedługo też wydadzą parę nowych tytułów, szczerze liczę na Saiyuki Reload lub Gaiden.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024