#181 2008-11-23 23:13:24

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

_KiRA napisał:
rambo102 napisał:
_KiRA napisał:

Będą... i to ambitniejsze anieżeli te, które prezentował wam Rambo.

Hehe. A kiedyś mówiłeś, że ci projekty kradnę, a teraz wyszło szydło z worka smile_big Przestałbyś czepiać się mnie na każdym kroku.

Loooool, a kto powiedział że wszystkie hentaje świata należą do twoich projektów? Nie rozśmieszaj mnie człowieku. Napisałem tylko, że zrobię hentaje lepsze niż te które dotychczas prezentowałeś (nie jedna osoba się ze mną zgodzi).

Idźcie sobie na pm, ok?


wladza1.png

Offline

#182 2008-11-23 23:18:26

rambo102
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-01

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

A ile hentai do tej pory wydałeś, Kira? Chcesz, to rób pod publikę. Ja nie mam zamiaru.

P.S. "niejedna" pisze się razem.

P. P. S. Więcej nie piszę. GG mam włączone, jakby co.

Ostatnio edytowany przez rambo102 (2008-11-23 23:21:13)

Offline

#183 2008-11-23 23:43:12

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Kto idzie na publikę, ten idzie... ja sztucznie nie reklamuje swojego forum gdzie się da xD i nie dodaje pustych napisów na ansi xDDD.

PS. Ahaha, duże dziecko. "Walnąłem foszka i wyłaczyłem gg." Bo się rozpłaczę, gdyż naprawdę urzekła mnie twoja historia xD .

Bodzio: mój temat, wy spamujecie. Miał być przeznaczony do newsowania, a wyszło co wyszło. Teraz to już niech zostanie, jak jest.

PS. Torrent dodany do bazy anfo, prosiłbym o pomoc w seedowaniu.

Offline

#184 2008-11-24 09:23:22

turunks
Użytkownik
Skąd: Silesia
Dołączył: 2004-11-26

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

ten jeden hentai był fajny co z makaronem byla scena hehe

Offline

#185 2008-11-24 17:29:59

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Blablabla... nie chce mi się już tak produkować, jak w poprzednim newsie, no ale żeby nie było, coś napiszę. Kolejny dzień, kolejny rel i kolejna zakończona seria (OAV), co za tym idzie, kolejny mój zakończony projekt smile . Nie chciało mi się tego drugiego epa tłumaczyć, anime mało ambitne, fabułą nie grzeszy, jednakże nadrabia kreską i fajnymi laskami - no i chyba tylko to ratuje je od całkowitej zagłady... a nie, zapomniałbym... jeszcze omake są warte obejrzenia...

A zatem, Mró-chan Empire Przedstawia _Summer 02!! Ściągać i oglądać... czy warto, przekonacie się sami oczkod . Dostępny DDL, jak ktoś zrobi z grupy torka, to będzie i tork (ja na razie seeduje SD).

PS. Tylko ja mam takie wrażenie, czy na serio tylko ja w mró relkuje (i kończę) swoje projekty, a reszta śpi? Niedługo stanę się bezrobotny jak tak dalej pójdzie jezor
--------------------------------
turunks: taki sobie (w niektórych miejscach na hafty mi się zbierało oO). Całe szczęście nie będzie kontynuowany pod mró i nosi status droped. Będzie kontynuowany pod S..................

Offline

#186 2008-11-30 16:29:22

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Minął niespełna tydzień a tu kolejny rel Mró-chański? Co tym razem. Tym razem w współpracy z Latarnikiem zribiliśmy genialny film, jakim jest Dead Space Downfall, który jest jednocześnie prequelem do gry wydanej przez EA. Nie bawiliśmy się w żadne DVDripki i tym podobne śmieci, tylko przywaliliśmy od razu z grubej rury odając w wasze ręce hardek w HD - czyli z BluRay. Nie jest to typowe anime, gdyż film jest produkcją amerykańską, jednkaże i w nim znajdują się nawiązania do kraju kwitnącej wiśni (dobre oko wyszuka ten szczegół) oczkod . Na razie DDL, torek będzie później.

Wysokich transferów.

Linki dostępne na forum!

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2008-12-15 23:28:38)

Offline

#187 2008-11-30 20:20:13

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Wchodzę na ansi, widzę nowy post w temacie Mró, widzę nowego rela, widzę konkretny tytuł, do tego BluRay, banan na mordzie, ściągam szybko, odpalam, pierwsze wrażenie - super, potem widzę główną czcionkę, męczę się z czytaniem, kasuję rela z dysku. Szkoda. Wszystko oki, tylko ta czciona, która jest strasznie nieczytelna.

Offline

#188 2008-11-30 20:31:54

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Jeśli to softsub, to zawsze możesz ją sobie wymuksować i zmienić.
Co do samego releasu, wypowiem się jak tylko ściągnę (mam w planach, bo gierka jest przekozacka).

Offline

#189 2008-12-01 01:48:22

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Ci co film widzieli "przed premierą" nie narzekali na czcionkę (klimatyczna - zresztą długo wyyybierałem jezor ). Specjalnie siedziałem i polonizowałem. Zresztą planowałem wrzucić 2 wersje (moją i czytelniejszą), ale zapomniałem jezor Potem może patcha wydam (sd nie mam pomysłu na mirror ts'u).

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2008-12-01 01:49:13)

Offline

#190 2008-12-01 02:08:44

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

_KiRA napisał:

Ci co film widzieli "przed premierą" nie narzekali na czcionkę (klimatyczna - zresztą długo wyyybierałem jezor ). Specjalnie siedziałem i polonizowałem. Zresztą planowałem wrzucić 2 wersje (moją i czytelniejszą), ale zapomniałem jezor Potem może patcha wydam (sd nie mam pomysłu na mirror ts'u).

A czy nie możesz do każdego relka dać wersje w srt? To by zaoszczędziło Tobie (i grupie) komentarzy w stylu nieczytelna czcionka, a także było by dobrym posunięciem dla osób które nie lubią kolorków (na jęzorki).

Offline

#191 2008-12-01 02:34:50

kappuchu
Użytkownik
Skąd: Łódź [free shooter]
Dołączył: 2008-04-07

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Maniack napisał:
_KiRA napisał:

Ci co film widzieli "przed premierą" nie narzekali na czcionkę (klimatyczna - zresztą długo wyyybierałem jezor ). Specjalnie siedziałem i polonizowałem. Zresztą planowałem wrzucić 2 wersje (moją i czytelniejszą), ale zapomniałem jezor Potem może patcha wydam (sd nie mam pomysłu na mirror ts'u).

A czy nie możesz do każdego relka dać wersje w srt? To by zaoszczędziło Tobie (i grupie) komentarzy w stylu nieczytelna czcionka, a także było by dobrym posunięciem dla osób które nie lubią kolorków (na jęzorki).

srt ok, ale trzeba by było
1 - robić 2 skrypty dla łączonych subow.
2 - dodatkowe pliki do pozycjonowania(jeśli nie wkodowane masakrycznie tnie)
3 - jak chcesz to sam możesz łatwo wymuxować i sobie przerobić
4 - nie było mnie w QC


Virus sorry za te słowa ale wtf?! nie było mnie w QC?


Dzień dobry. Kocham cię. Ten zapyziały świat niech o tym wie.

Offline

#192 2008-12-01 02:43:05

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

kappuchu napisał:

srt ok, ale trzeba by było
1 - robić 2 skrypty dla łączonych subow.
3 - jak chcesz to sam możesz łatwo wymuxować i sobie przerobić

1 - O ile dobrze pamiętam to w aegi można importować do srt (usuwa wszystkie skrypty - o ile mnie pamięć nie myli) - więc dlaczego od razu robić 2 skrypty?
3 - Jestem dużym chłopcem i umiem sobie poradzić, ale nie chodzi tu o mnie (czy ja pisałem coś o swoich preferencjach? Fuck no - napisałem bardziej o ogóle). A co z tymi którzy nie umieją wymuxować i przerobić? Pewnie dla Ciebie najlepszą opcją będzie zbycie ich w stylu "poszukaj w google bądź ansi lol, noob."

Offline

#193 2008-12-01 03:03:48

kappuchu
Użytkownik
Skąd: Łódź [free shooter]
Dołączył: 2008-04-07

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Maniack napisał:
kappuchu napisał:

srt ok, ale trzeba by było
1 - robić 2 skrypty dla łączonych subow.
3 - jak chcesz to sam możesz łatwo wymuxować i sobie przerobić

1 - O ile dobrze pamiętam to w aegi można importować do srt (usuwa wszystkie skrypty - o ile mnie pamięć nie myli) - więc dlaczego od razu robić 2 skrypty?
3 - Jestem dużym chłopcem i umiem sobie poradzić, ale nie chodzi tu o mnie (czy ja pisałem coś o swoich preferencjach? Fuck no - napisałem bardziej o ogóle). A co z tymi którzy nie umieją wymuxować i przerobić? Pewnie dla Ciebie najlepszą opcją będzie zbycie ich w stylu "poszukaj w google bądź ansi lol, noob."


ad1: bardzo proste. Nachodzą na siebie dwa suby - warto byłoby je oddzielić
ad2: Nic ci nie zarzucałem. Może od nooba bym nie wywalił, ale ilość poradników, która wyszła i jest udostępniana przez każdą grupę aż poraża. Warto nauczyć się takich rzeczy, bo teraz prawie all wychodzi w ass i często font jest nieczytelny.

A ogólnie co do ts to też uważam, że główna czcionka ssie i virus został już o tym poinformowany.

Jestem zmęczony, bo niedawno do domu wróciłem z łączną liczbą godzin przespanych w przeciągu ostatnich 3 dni nie przekraczającą 10 więc mogę gadać trochę od rzeczy.

Jeśli nie podoba ci się wygląd ass, kolorków i tego typu pierdół to ok. W srt sub wyjdzie ale w sofcie na ansi. Wtedy chyba sprawa będzie załatwiona i już "nikt"(mimo iż wiem, że jest jeszcze ktoś kto tego nie puści) się tego nie przyczepi. To akurat jest stwarzanie niepotrzebnych problemów, ale niestety widzę tu też winę naszej grupy.

Dobra idę spać bo już nie wiem co piszę.


Dzień dobry. Kocham cię. Ten zapyziały świat niech o tym wie.

Offline

#194 2008-12-01 03:06:50

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Virus sorry za te słowa ale wtf?! nie było mnie w QC?

W łeb kiedyś dostaniesz za tego "Virusa" jezor:P:P. Załatwie do tego specjlaną sadomaso panienkę xD.

Swoją drogą, jeśli o QC chodzi. Ostatnio masz tyyyle na głowie, że po pierwsze nie chciałem ci zawracać gitary (zrób to co masz), a po drugie się nie zgłosiłeś do tego. Więc o co kaman?

@Maniack: z SRT to za dużo zabaway jest... zawsze mogę dać zwykły arialowy ASS i będzie prawie to samo. Nie bardzo mi podchodzi takie rozwiązanie, żeby dawać dwa skrypty. Sprawę się przedyskutuje w HQ.

Jeśli nie podoba ci się wygląd ass, kolorków i tego typu pierdół to ok. W srt sub wyjdzie ale w sofcie na ansi.

Nie wyjdzie, bo administracja zaraz wywali. A SRT krąży po sieci od dawna.

A ogólnie co do ts to też uważam, że główna czcionka ssie i virus został już o tym poinformowany.

Kwestia gustu... no i co mówiłem/pisałem o "Virusie", hę?

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2008-12-01 03:10:30)

Offline

#195 2008-12-01 03:18:59

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

kappuchu napisał:

ad1: bardzo proste. Nachodzą na siebie dwa suby - warto byłoby je oddzielić
ad2: Nic ci nie zarzucałem. Może od nooba bym nie wywalił, ale ilość poradników, która wyszła i jest udostępniana przez każdą grupę aż poraża. Warto nauczyć się takich rzeczy, bo teraz prawie all wychodzi w ass i często font jest nieczytelny.

A ogólnie co do ts to też uważam, że główna czcionka ssie i virus został już o tym poinformowany.

Jestem zmęczony, bo niedawno do domu wróciłem z łączną liczbą godzin przespanych w przeciągu ostatnich 3 dni nie przekraczającą 10 więc mogę gadać trochę od rzeczy.

Jeśli nie podoba ci się wygląd ass, kolorków i tego typu pierdół to ok. W srt sub wyjdzie ale w sofcie na ansi. Wtedy chyba sprawa będzie załatwiona i już "nikt"(mimo iż wiem, że jest jeszcze ktoś kto tego nie puści) się tego nie przyczepi. To akurat jest stwarzanie niepotrzebnych problemów, ale niestety widzę tu też winę naszej grupy.

Dobra idę spać bo już nie wiem co piszę.

Ależ wiesz o czym piszesz, stawiasz sprawę jasno i mi się to podoba. Warto mówić o takich rzeczach, żeby wyjaśnić kilka kwestii w celu dogrania sytuacji. A pisząc już o samym wyglądzie napisów to nawet nie widziałem czcionki do tego relka co zrobiliście jak i samego anime (a pisząc o anime, to chyba już od roku nie oglądam).

@_Kira - z SRT dużo roboty, toż to skandal! Jak tak może być?

Nie mówię żebyście wprowadzali nowe opcje do waszej polityki wydawania relków tylko przedstawiam wam sprawę moim okiem i pewnie taką którą sami byście odrzucili z bananem na twarzy bo wydaje wam się ona błaha.

Offline

#196 2008-12-01 03:43:23

kappuchu
Użytkownik
Skąd: Łódź [free shooter]
Dołączył: 2008-04-07

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

_KiRA napisał:

Virus sorry za te słowa ale wtf?! nie było mnie w QC?

Swoją drogą, jeśli o QC chodzi. Ostatnio masz tyyyle na głowie, że po pierwsze nie chciałem ci zawracać gitary (zrób to co masz), a po drugie się nie zgłosiłeś do tego. Więc o co kaman?

Ale tu nie było żadnego QC, bo nawet w info o projekcie i tych wszystkich pierdołach nie dałeś wzmianki o tym kto robi QC. Dopiero jak luknąłem sam na relka to zobaczyłem co żeś nawymyślał.

To, że mam dużo na głowie to standard i raczej małe szanse by kiedyś się to zmieniło, bo jak nie ty to ktoś inny coś ode mnie che jezor

Ale już ci odpuszczę... po wizycie w poznaniu, stwierdziłem, że ci współczuję problemów i nie dołożę puki co następnych ^^

KYAAAH! Why my tu o tym gadamy, a już wiem, mam gg wyłączone bo śpię xD

Ostatnio edytowany przez kappuchu (2008-12-01 03:44:18)


Dzień dobry. Kocham cię. Ten zapyziały świat niech o tym wie.

Offline

#197 2008-12-01 04:39:03

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

kappuchu napisał:

To, że mam dużo na głowie to standard i raczej małe szanse by kiedyś się to zmieniło, bo jak nie ty to ktoś inny coś ode mnie che jezor

To zacznij wprowadzać kolejkowanie, a nie wtryniać worki "po znajomości". Kto pierwszy ten lepszy (nie zapominając, że mró przede wszystkim ;] ). Jest to troche samolubne, nie zaprzeczam, ale dla Rdzennej Grupy powinno się robić jak najwięcej. oczkod IMO na tym polega uczciwość. Dobra, koniec tego tematu, bo się rozwinie niepotrzebna rozmowa (więcej na gg).

Zaś jeśli chodzi o QC, to... Wszędzie musi być? Ja ten projekt kleciłem na uboczu, sam wszystko załatwiając i stwierdziłem, że nie potrzebne to jest.

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2008-12-01 04:41:45)

Offline

#198 2008-12-01 08:09:29

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

_KiRA napisał:

Zaś jeśli chodzi o QC, to... Wszędzie musi być? Ja ten projekt kleciłem na uboczu, sam wszystko załatwiając i stwierdziłem, że nie potrzebne to jest.

Bynajmniej. Nie musi. Często im więcej ludzi, tym więcej błędów może się pojawić. Dla przykładu w niektórych relkach KA oprócz tłumacza był tylko 1 korektor albo 1 korektor, 1 qc i nie zaobserwowano spadku jakości. Freeman niejednokrotnie wspominał, że to tłumacz musi dawać radę, a jak on skopie, to nawet tuzin korektorów mu nie pomoże.
A dobry te tytuł? Bo w sumie chętnie bym sobie coś obejrzał, ewentualnie wymuksował skrypt, zmienił tylko w nim czcionkę, bo podobno straszy.


wladza1.png

Offline

#199 2008-12-01 09:02:32

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

A ja jak myszka czekam na torrenta.:P

Offline

#200 2008-12-01 11:23:08

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Jak zwrócił mi uwagę jeden z userów, Downfall jest u nas na licencji.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024