#201 2008-12-01 18:17:11

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Torrent jest, szukajcie go na Nyaa. Jak się dobijecie do mnie to ok. Ci co mają, niech pomogą w seedzie.

PS. Freeman, może i jest, ale to nie anime, tylko film animepodobny jezor , poza tym nigdzie w sklepach jeszcze tego nie widziałem (z chęcią kupię obie wersje i do tego samego zachęcam resztę). Poza tym licencja to nie koniec świata oczkod .

Offline

#202 2008-12-01 19:51:15

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

_KiRA napisał:

Torrent jest, szukajcie go na Nyaa. Jak się dobijecie do mnie to ok. Ci co mają, niech pomogą w seedzie.

PS. Freeman, może i jest, ale to nie anime, tylko film animepodobny jezor , poza tym nigdzie w sklepach jeszcze tego nie widziałem (z chęcią kupię obie wersje i do tego samego zachęcam resztę). Poza tym licencja to nie koniec świata oczkod .

Hm, co z tego, że nie anime? Film jest na merlinie. Ja wiem, że to nie koniec świata, ale przyjęliśmy tu jakieś zasady chyba.

Offline

#203 2008-12-01 19:54:50

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Się podłączyłem do torrenta, więc 2 seedy są.
btw. Naucz się, Kira, przerabiać czcionki na pl jezor Bo w jednym efekcie jest kwadracik zamiast litery chyba 'ś' oczkod


wladza1.png

Offline

#204 2008-12-01 22:05:24

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Faktycznie. Akurat tej czcionki nie przebiałem. Kurde, nie zauważyłem. Jedyną czcionką była ta główna. Nie chce mi się drugi raz 48h tego kodować.

@Freeman: OK, OK. Żartowałem tylko.

Offline

#205 2008-12-05 02:11:05

kappuchu
Użytkownik
Skąd: Łódź [free shooter]
Dołączył: 2008-04-07

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

No to chyba czas się pożegnać i osiedlić na jakimś "normalnym lądzie". Stety czy niestety czas na zmiany w mró, gdzie mnie już nie będzie^^ mam sporo na głowie i nie mam ochoty wysłuchiwać non stop marudzenia i pisać do ścian. było ok, jest dupa. Tyle ode mnie.


Dzień dobry. Kocham cię. Ten zapyziały świat niech o tym wie.

Offline

#206 2008-12-05 02:42:16

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Cóż, bywa i tak. Byłeś nam jak brat, ale trzymać cię siłą nie będziemy. Było fajnie, przez pewien okres (mojej nieobecnosci) zaczęło się wszystko psuć, ale również przez innych ludzi z grupy. Mówi się trudno i żyje się dalej, powodzenia w "nowej" grupie. Jakbyś zmienił zdanie, to miejsce twoje jest zagrzane i czeka na twój powrót.

Offline

#207 2008-12-05 22:02:49

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Mró ostatnio poleciało ostro na ryj, ale się trzymamy (zostało siedmiu wspaniałych, siedmiu samurajów (shichinin no samurai xD) itd.). Po "stracie" dobrego człowieka ogłaszam żałobę. Jakie będą jej skutki - zobaczymy co przyniesie przyszłość. Tak czy siak wznawiam rekrutację (tylko ludzie ze skillami, tak samo pokręceni jak reszta grupy - sztywniaki odsyłamy z kwitkiem jezor) na stałe oraz rekrutację najemników (znani powszechnie jako helperzy). Potrzebujemy głównie korektorów/QCerów, typesetterów, efektorów i karaokerów (AFX miło widziane). Samych tłumaczy nie przyjmujemy.

Offline

#208 2008-12-05 22:17:30

ufix sama
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-30

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

W sumie jako korektor czy qc bym się może nadał. Trochę języka polskiego znam, z ang. też u mnie nie tak źle. Kwestia efektów itp. to już nie dla mnie ^^ Jak coś, to można mi na pm dać jakiś test czy coś...

Offline

#209 2008-12-26 20:49:27

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Dobra, dużo czasu zwlekałem z tym, ale w końcu muszę to zrobić. Jak każdy wie, był sobie rozłam (a raczej wywalenie kilku insektów z "organizmu"), było kiedyś forum mró, lecz w odwecie zostaliśmy z niego wywaleni (nie ma to jak zawiść xD), potem się zrobiło nowe forum (niedługo po rozłamie), jednak stało puste, było tylko dla vipów i czekało na poprawki, no ale się nie doczekało, bo pewna osoba zrobiła mnie w jajo. Tak więc udostępniam link do "niedorobionego" forum (może kiedyś zostanie poprawiony styl, bo ani shouta nie ma, ani panel "urzytkownicy" nie działa - wrzód na dupie dla tych co lubią szperać w innych kontach XD). Link zaś to mro-chan.na14.pl, miejmy nadzieję, że nazwa zostanie zdegradowana do prostrzej domeny (lecz jest problem, bo wpisujac w necie "mro-chan.pl" ładuje się forum shinboku -.-" - mogliby cos z tym zrobic). A zatem, macie, piszcie, pamiętajcie że rekrutacja jest otwarta (kto chce niech się zgłasza, lecz nikogo prosić nie zamierzamy (tym bardziej płaszczyś się przed kimś) - jak odeszło kilka osob to atmosfera w grupie się polepszyła). Jedyne czego wymagamy, to przestrzeganie regulaminu, który jest pisany przez wszystkich i każdy ma na niego jakiśtam wpływ - cóż, żadna tajemnica.

Mró-chan Banzai!!

A tak dla odmiany dzisiaj żadnego relka nie ma. Kiedy będzie? Tego to nawet sami Bogowie nie wiedzą.

Offline

#210 2009-05-02 20:34:59

Shadow7
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-29

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Gdzie mogę ściągnąć School Days na direct download bo torrenty już prawie wogulę seeda nie mają.

Offline

#211 2009-05-02 20:58:04

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

W ogóle to można tutaj dla przykładu znaleźć anfo-event.pl

Offline

#212 2009-05-12 00:57:08

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Tak, grupa nie upadła i ma się dobrze... mimo że większość ja robię >.< . Ep leżał chyba od listopada na dysku, potem były problemy z audio i delayem więc jakoś się przełużało. No to macie i się cieszcie, drugi ep na ddl, torrenta nie będzie, chyba że sobie sami zrobicie. Jak chcecie to ściągajcie, jak nie to... nie ściągajcie. Kiedy będzie kolejny ep? Nie wiem... Może jak pokończę inne projekciska, które miały zostać wydane co najmniej pół roku temu.

Prism Ark - 02

Gdzie mogę ściągnąć School Days na direct download bo torrenty już prawie wogulę seeda nie mają.

Przypominam że reedycja w drodze... może na wakacje będzie, może później. Nie obiecuje.

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2009-05-12 00:57:57)

Offline

#213 2009-05-12 08:56:48

sebek2501
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-10-02

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Fajnie, że grupa istnieje i nadal wydaje, ale mam, być może niewygodne, pytanie: a gdzie jest 1 epek "Prism Ark"?
Nie znalazłem go ani tu, ani na f.pl, ani nawet na waszej stronie. Czy to jakiś epek widmo, wszyscy o nim słyszeli, nikt nie widział ;p

Offline

#214 2009-05-12 11:42:57

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Był na anfo... anfo padło, miała wrócić baza na f.pl... nie wróciła. Grupa by wydawała więcej, gdyby była pomoc... od strony technicznej. Wrócę do domu to upuję 1 ep. Może do północy już będzie (nistety, jazda pociągiem :/)

Offline

#215 2009-05-18 20:45:27

sebek2501
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-10-02

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

_KiRA napisał:

Wrócę do domu to upuję 1 ep. Może do północy już będzie (nistety, jazda pociągiem :/)

Kira, skąd ty jedziesz tym pociągiem, z Syberii jezor

Tydzień mija to pomyślałem, że się przypomnę o 1 epka "Prism Ark".

Offline

#216 2009-05-19 07:55:53

Hikari-chan
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-11-01

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

A mi dalej nie odpisałeś w sprawie Higurashi, _KiRA...


hikarisignl3.jpg

Offline

#217 2009-05-19 12:01:09

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Tydzień mija to pomyślałem, że się przypomnę o 1 epka "Prism Ark".

XD . Kurna, ta moja skleroza. Zaraz upuje.

A mi dalej nie odpisałeś w sprawie Higurashi, _KiRA...

W sprawie Higurashi? Jeśli chodzi o PM tyo nic nie dostałem, jeśli chodzi o co innego to prosze o przypomnienie smile

Offline

#218 2009-05-19 17:39:44

Hikari-chan
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-11-01

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Tu pisałam i jakoś odpowiedzi nie uzyskałam...


hikarisignl3.jpg

Offline

#219 2009-05-19 21:37:53

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Offline

#220 2009-09-13 22:30:02

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: This is Mró-chaaan! (Mró-chan nyuusu)

Nie palcie się, to nie relek, jeszcze nie, ale niebawem oczkod . Chciałbym tylko poinformować, że do naszej grupy doszedł nowy człowiek, BEBZ. Witam w naszym gronie i jednocześnie żywię nadzieję, że będzie nam się dobrze pracowało...

Pokaż spoiler
i grupa wróci do czasu swojej świetności oczkod .
Gratuluję. Oczywiście informuję, iż rekrutacja trwa nadal.

PS. Nie myślcie, że jesteśmy martwi. Niebawem coś wydamy. Weźcie tylko pod uwagę założenia wewntrzne grupy (nie po epku, a całą serią) oczkod .
PS.S. Może reszta Mró-chan w końcu wróci z urlopu >.> i zacznie działać.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024