#61 2009-11-29 15:13:50

smoqqq
Użytkownik
Skąd: Swarzędz
Dołączył: 2007-01-23

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Wejdź w opcje mIRC'a -->DCC-->zaznacz auto get file, if file exists daj resume.
Jeszcze wypadałoby wejść opcje mIRC'a -->DCC-->Ignore i tam Method daj Disabled i odznacz Turn ignore back on in.
Jeśli używasz wtyczki XDCCKlipper, możesz kliknąć "prawym" na jakimś boot'e-->XDCC Klipper Functions-->Get pack i ostatnią opcję (jeśli chcesz więcej z jednego boota zassać)
Gdy już wybrałeś interesujące cię paczki zobacz na okno  XDCC Klipper Status Window. Będzie tam lista paczek, które chcesz pobrać.
Pierwsza automatycznie powinna dodać się do kolejki i zacząć ściągać, chyba że aktualnie wszystkie sloty są zajęte. Jest też taka opcja jak "Request this pack again" Możesz również zaznaczyć wszystkie paczki i zmienić priorytet.
Jednorazowo można zasysać jedną paczkę.

BigStuff napisał:

Dobra, już wszystko śmiga smile Dzięki smoqqq,MasterPLASTER

Jeśli używasz wtyczki XDCCKlipper, możesz kliknąć "prawym" na jakimś boot'e-->XDCC Klipper Functions-->Get pack i ostatnią opcję (jeśli chcesz więcej z jednego boota zassać)

Tylko tej części za bardzo nie zrozumiałem, chodzi Ci o "BOT'a"? Gdzie mam w niego kliknąć?
MasterPLASTER smile nie mam linuksa.

Po prawej stronie razem z listą osób na kanale są booty. Przed nazwą boota jest "%".

Ostatnio edytowany przez smoqqq (2009-11-29 18:32:32)


rapideoUserbar.png

Offline

#62 2009-11-29 17:21:43

BigStuff
Użytkownik
Dołączył: 2009-06-18

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Dobra, już wszystko śmiga smile Dzięki smoqqq,MasterPLASTER

Jeśli używasz wtyczki XDCCKlipper, możesz kliknąć "prawym" na jakimś boot'e-->XDCC Klipper Functions-->Get pack i ostatnią opcję (jeśli chcesz więcej z jednego boota zassać)

Tylko tej części za bardzo nie zrozumiałem, chodzi Ci o "BOT'a"? Gdzie mam w niego kliknąć?
MasterPLASTER smile nie mam linuksa.

Offline

#63 2009-11-29 19:07:45

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

MasterPLASTER smile nie mam linuksa.

To cieszę się, że w końcu poszłeś po rozum do głowy i go wywaliłeś. oczkod A tak na poważnie, to niezłego mi lola wywinąłeś, bo te screeny, to takie porobiłeś, że to wyglądało jak jakaś lekko podkoloryzowana wersja linuxowej konsoli (a nie takie rzeczy w życiu widziałem) i byłem święcie przekonany, że jesteś hardkorem. No, ale nic. Tak z ciekawości, co to za klient irca? Ino mi nie mów, że zwykły mirc na witaminkach?!

Offline

#64 2009-11-29 21:30:41

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

MasterPLASTER napisał:

MasterPLASTER smile nie mam linuksa.

Tak z ciekawości, co to za klient irca? Ino mi nie mów, że zwykły mirc na witaminkach?!

mIRC + Invision plugin jezor

Offline

#65 2009-11-30 18:52:24

BigStuff
Użytkownik
Dołączył: 2009-06-18

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

MasterPLASTER, jak już DARK_SAN napisał, jest to mIRC + Invision. Przepraszam, że Ci "lola" wywinąłem oczkod.
smoqqq, dzięki po raz kolejny za pomoc, teraz już jest wszystko ok.
Pozdrawiam.

Offline

#66 2009-12-30 03:33:43

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Ja mam jeden problem. Wpisałem

/load -rs"xdcc\xdccklipper.mrc"

I cały czas mi chyba nie działa, bo na zielono coś pisze xD

http://zapodaj.net/30a65b449aff.gif.html

a do screena link nie działa, wiec nie moge potwierdzić, czy poprawnie zrobiłem wszytko.

Offline

#67 2009-12-30 10:46:03

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Nie załadował ci go.
A poza tym powinieneś wkleić to :   /load -rs xdcc\xdccklipper.mrc
bez tych cudzysłowów. I upewnij się czy folder z kliperem ma nazwę: xdcc.

Ostatnio edytowany przez tornadoretkinia (2009-12-30 11:12:28)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#68 2009-12-30 17:23:55

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Chyba nadal coś zile robię tak wygląda sytuacja

http://zapodaj.net/4fd0e923ef07.png.html

Offline

#69 2009-12-30 17:29:48

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

zmień nazwę folderu z kliperem na xdcc


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#70 2009-12-30 18:31:10

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Offline

#71 2009-12-31 00:47:28

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Problem jest w tym, że instalujesz na win 7 albo viście. Też tak miałem na 7. Podczas instalacji dałeś żeby zainstalował ci mirca w program files, a on chciał się instalować na C. Jak widzisz na zrzutach próbuje odwołać się do C:\Invision\xdcc\xdccklipper.mrc , a ty masz go zainstalowanego gdzie indziej.
Proponuje ci odinstalować mirca i zainstalować go w domyślnej lokalizacji (tam gdzie chce instalator).
Albo wklej /load -rs Program Files\mIRC\xdcc\xdccklipper.mrc (nie wiem czy to podziała)
Możesz spróbować zainstalować w program files ale w folderze o nazwie Invision, a nie mirc.(Nie gwarantuje, że trzecia opcja zadziała ponieważ na 7 u mnie robił jakieś inne foldery poukrywane gdzieś w "moich dokumentach" i to blokowało możliwość wczytania klipera, dopiero jak się skopiowało ten folder tam to to działało)

Ostatnio edytowany przez tornadoretkinia (2009-12-31 03:37:08)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#72 2009-12-31 05:31:02

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

teraz działa, ale odrazu następny problem. powinno mi uruchomić irc ale loguje mnie po przez przeglądarkę nickiem jaki podałem na początku w irc, bo coś mi wyświetliło, to podałem dane.

Offline

#73 2009-12-31 09:18:22

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Musisz w przeglądarce usunąć czym ma otwierać adresy irc. Prawdopodobnie jak chciałeś wejść pierwszy  raz to wcisnołeś aby zawsze uruchamiał go poprzez przeglądarkę a nie przez mirca.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#74 2009-12-31 13:38:38

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Mam teraz problem z listą, bo pisze, aby wpisać botlist, ale samo raczej nie, bo chyba przed każdą komenda powinien być znak / no ale wtedy błąd

http://zapodaj.net/5f0c10a201f9.png.html


I mam takie pytanie jak wejść na takie kanały jak http://91.121.21.49:8049/ bo tam jest świetnej jakości anime i nie mogę przejść obojętnie xD

Offline

#75 2009-12-31 14:20:42

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

To jest kanał zero raws. Ja na ogół wchodzę na stronkę z torentami http://tokyotosho.info/ i szukam takiej grupy w komentarzach do torentów zawsze podają link na irc i w niego klikam. Możesz też użyć wyszukiwarki kanałów http://pl.gogloom.com/
Nie każdy boot ma listę wczytywaną poleceniem botlist. Masz załadowanego klipera to bierzesz prawym klikasz na bocie od którego chcesz ściągać następnie najeżdżasz na XDCC Klipper Functions i tam masz bots listing, a w nim klikasz na xdcc list pack. albo zacznie ładować listę w oknie, albo poda adres pod którą się znajduje. Sporo bootów listę ma w 1 paczce.
Możesz też użyć polecenia /msg [Nick_bota] xdcc list

irc://irc.Rizon.net/Zero-Raws kanał zero-raws.
Jak już wejdziesz na kanał to warto go dodać do Favorites. Najprościej to na otwartym oknie kanału kilkasz prawym, a następnie klikasz w Add #[nazwa kanału] to Auto-join. Wtedy gdy odpalisz irca automatycznie będzie wchodził na taki kanał, chyba, że nie chcesz to wystarczy wejść w organizer (Na pasku narzędzi mirca w zakładce Favorits) i edytować aby nie logował się automatycznie

Polecam http://nibl.co.uk/bots.php tam masz listy paczek różnych bootów, które znajdują się na kanale nibl tu adres irc kanał # nibl

Ostatnio edytowany przez tornadoretkinia (2009-12-31 14:28:25)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#76 2009-12-31 14:39:26

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

a w przypadku, gdy dostaje  http://sex.nibl.co.uk/b0t5/[Zero-Raws]Kuniko.txt to co z takim adresem mam zrobić?

Offline

#77 2009-12-31 15:05:45

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

To są listy paczek danego boota upchnięte na serwer.
To są ludzie z kanału nibl. poszukaj je na kanale i ciągnij od nich co chcesz.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#78 2009-12-31 15:44:31

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

teraz już wiem jak ściągać. Osobiście jak bym wiedział o tym sposobie, to dawno już bym z niego skorzystał xD A jak zrobić taka by np. zaznaczył 40 plików i żeby one po kolei sie pobierały? Było coś na pierwszym poście, ale nie opisane jak to działa

Offline

#79 2009-12-31 15:52:00

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Prototype napisał:

teraz już wiem jak ściągać. Osobiście jak bym wiedział o tym sposobie, to dawno już bym z niego skorzystał xD A jak zrobić taka by np. zaznaczył 40 plików i żeby one po kolei sie pobierały? Było coś na pierwszym poście, ale nie opisane jak to działa

Instalujesz skrypt typu dccassist.
Jak zainstalujesz, to dajesz "dccassist -> request pack -> w pack number wpisujesz numery paczek lub przedział, np packi 10-30, wtedy dodaje do listy i ściąga po kolei.

PS Nie pytaj, gdzie ściągnąć dccAssist, bo sobie możesz poszukać.

Offline

#80 2009-12-31 15:54:57

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: Jak ściągać anime na kanałach IRC

Lewym klikasz na bocie, XDCC Klipper Functions >> Get Pack >> Batch request of pack from bot.
Wyskoczy ci okienko w którym wpisujesz które chcesz paczki oddzielając przecinkami lub jeśli są po kolei paczki to podajesz przedział np: 1-100. Tam będziesz miał podpowiedź jak je oddzielasz. Tylko pamiętaj żeby najpierw uruchomić jakieś pobieranie bo jak od razu wklepiesz ileś tam paczek to do klipera wczyta ci tylko pierwszą paczkę i całą robotę będziesz musiał powtarzać.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024