#181 2008-08-04 23:34:33

Veni
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-26

Odp: Udostępnianie napisów bez pozwolenia autora.

marcin2 napisał:

Wyrozumiałość? Niby dla kogo? Dla tych, którzy kradną chamsko cudze prace? Dorośnij.

Zanim nazwiesz kogoś złodziejem.. może pamiętasz ten temat..?
Klik
po tym co napisała Kerri chyba zbladłeś, bo już więcej słowa nie napisałeś.

Offline

#182 2008-08-04 23:37:43

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Udostępnianie napisów bez pozwolenia autora.

Więc może zacytuj. Poza tym. kto powiedział, że muszę odpowiadać na byle farmazony.
I co to ma do tematu, obrońco plagiatorów?

Btw, ~Ib333 stosownie odparł na ten bełkot Kerri, o którym napominasz.

PS. zamiast trzaskać trzy po trzy lepiej odpowiedz na pytanie.
A może dotarło do ciebie, że siedzisz do pasa we własnej zupie, i próbujesz jakoś z tego wybrnąć (po raz kolejny wymigujmąc się idiotyzmami) (?)

Nikomu tutaj nie podoba się to, co się wyrabia z naszymi tłumaczeniami. Ty akurat nie masz na koncie ŻADNYCH subów, więc prostolinijnie idąc cios za ciosem - gówno masz do powiedzenia w tej kwestii.

Z mojej strony to tyle. Period.

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2008-08-04 23:52:24)

Offline

#183 2008-08-04 23:59:32

rafaelpl
Użytkownik
Skąd: Pszczyna
Dołączył: 2007-08-24

Odp: Udostępnianie napisów bez pozwolenia autora.

marcin2 napisał:

Mylisz się. Gdyby to były pojedyncze przypadki, nie było by tego tematu i całego zamieszania.
A te twoje pojedyncze przypadki wrzucają czasem po kilkadziesiąt (a nawet więcej) tłumaczeń do sieci pisząc, że oni sami są autorami. Czy są nowi, czy nie - wali mnie to. Plagiat to plagiat. Wyrozumiałość? Niby dla kogo? Dla tych, którzy kradną chamsko cudze prace? Dorośnij.

Muszę w pełni zgodzić się z marcin2 oczkod
Jednak trzeba przyznać, że coś ruszyło w naszej sprawie i należy poczekać te dwa tygodnie na wyniki pracy administratorów. Obecnie nie warto dyskutować z pewnymi osobnikami, ponieważ nie trafiają do nich żadne argumenty. Nawet jeśli nie będą mieć żadnych kontrargumentów, napiszą kolejną głupotę i tak w kółko.

Jednak na końcu muszę zaznaczyć, że jeśli po dwóch tygodniach od postu administratora serwisu nic się nie zmieni, to rozpocznę szturm na ich serwis oczkod
Wygram, albo polegnę ku chwale tłumaczy. Czas pokaże smile

Offline

#184 2008-08-31 14:03:13

rafaelpl
Użytkownik
Skąd: Pszczyna
Dołączył: 2007-08-24

Odp: Udostępnianie napisów bez pozwolenia autora.

Bardzo przepraszam za dwa posty obok siebie, ale uznałem, że należy odświeżyć temat oczkod

Dwa tygodnie od obiecanych zmian już dawno minęły, nadszedł więc czas na małe podsumowanie smile

kreskowki.fani.pl napisał:

Postaramy się w najbliższym czasie dodać możliwość dodania przez moderatorów danej pozycji do kogo należą napisy,

Zauważyłem, że najnowsze anime posiadają autorów napisów, ale pozostaje pytanie co z wcześniejszymi? Wciąż będą bezimienne lub też przywłaszczone przez uploaderów?

kreskowki.fani.pl napisał:

Postaramy się również stworzyć listę wszystkich osób, które wyraziły zgodę na udostępnienie swoich napisów co ułatwi w przyszłości kontakt z tymi osobami.

Listy nie widziałem... Może gdzieś ją przeoczyłem?

kreskowki.fani.pl napisał:

Zostanie również utworzony temat na forum dzięki któremu osoby niewyrażające zgody mogą zgłosić pozycję do usunięcia.

W tym miejscu również nic się nie ruszyło...
Chyba, że znowu coś przeoczyłem smile

kreskowki.fani.pl napisał:

W regulaminie moderatorów zostaną również dodane odpowiednie informację, iż bez uprzedniej zgody właściciela linki na stronę nie mogą zostać dodane.

Tu również niczego nie dostrzegłem oczkod

kreskowki.fani.pl napisał:

lecz bez możliwość wpisania skąd zostały pobrane

Jednak widać, że takowa strona pojawia się w opisach odcinków oczkod Jednak jakieś dziwne 'videos/' widnieje tuż przed adresem...

Reasumując oczkod
Widać, że coś ruszyło w tej sprawie, jednak wszystkie tłumaczenia starszych serii, nadal pozostają bez autora i jego zgody. Trudno mi zweryfikować, czy obecnie uploaderzy pytają o zgodę tłumaczy, ponieważ przestałem już się zajmować tłumaczeniem (chwilowo ^^), więc w tym miejscu muszą wypowiedzieć się inni ;]

Ostatnio edytowany przez rafaelpl (2008-08-31 14:03:47)

Offline

#185 2008-09-30 19:43:54

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Udostępnianie napisów bez pozwolenia autora.

Uważam tak , osobą która umieszcza napisy online , i jest podpis autora to raczej nie powinno być problemu.
Jak dodaje napisy ze swoim podpisem ''że niby on jest autorem'' to uważam to za chamstwo ..


ファンのファンのために

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024