#21 2008-04-03 17:47:41

postmaster
Zbanowany
Skąd: gdynia
Dołączył: 2008-01-06

Odp: ZAPASOWE FORUM

Po co nowe forum?Jeśli już jakiś błąd się pojaiw to i tak po góra 3 dniach znowu działą.Chyba możecie wytrzymać te pare góra dni bez ANSI:D?

Offline

#22 2008-04-03 19:03:01

kafej666
Użytkownik
Skąd: z piekla ;)
Dołączył: 2005-08-25

Odp: ZAPASOWE FORUM

hmm po co liczba mnoga tylko jedna osoba chciała mieć forum awaryjne oczkod

[cytuj]Po pierwsze to wymaga sporej przepustowości, po drugie ANSI to nie ogólnotematyczny serwis o anime i mandze.[/quote]

a szkoda oczkod bo ja osobiście twierdze że jest to główne(a) i najbardziej cenione(a) forum(strona) polskiej sceny anime (szkoda że są ludzie którzy jedyne na co patrzą to literówki, ale i tacy się rodzą)

powtórzę ja dałem tylko propozycje aby serwis rozwinąć (dla ludzi mających problemy. Propozycje nowych funkcji które wymieniłem w poście powyżej są tylko i wyłącznie pierwszymi myślami. i ja (podkreślam JA) bym poszedł w tym kierunku (czyli rozwijał serwis, ale nie koniecznie tworząc takie funkcje jakie wypisałem w poście wyżej. Normalnie tłumaczenie jak dla dzieci smile_big).

[cytuj]Działa i to jest najważniejsze. Padnie - trudno. Jakiś czas minie i wszystko zostanie przywrócone do ładu. Ludzie, nie przesadzajcie, jeśli nie widzicie na świecie nic poza tym forum, to znaczy, że przekroczyliście pewną granicę bez powrotu. Takie podejście przypomina prośby o napisy zaraz po tym, jak wyszedł raw. Przystopujcie trochę. Poza tym komu by się chciało tworzyć jeszcze kopię zapasową forum ;/[/quote]

CZEMU LICZBA MNOGA smile_big. Ja pisałem o rozszerzaniu serwisu (forum też można rozwinąć o kilkanaście pomocnych funkcji, ale głównie chodziło mi o SERWIS)

Ostatnio edytowany przez kafej666 (2008-04-03 22:12:58)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024