#161 2008-05-26 13:59:48

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Soul Eater

W 8 odcinku będzie bardzo ciekawie, ale osobiści się zdziwiłam gdy Soul tak nagle zasłonił Make... Ciekawe czy ktoś przybędzie im na ratunek... Szkoda mi Soula, ale podziwiam jego postawę. Podobał mi sie moment jak ta czarownica siedziała na księżycu a nagle z niego zaczęła spływać krew. I ta akcja w kościele, jak Maka próbowała wyjść a ten koleś jej text, że drzwi otwierają się do środka:D Scena jak z jakiegoś horrora hehe


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#162 2008-05-26 14:57:52

Arst
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-05-22

Odp: Soul Eater

Czy mi się zdaję, czy tek kościołek już być w SE, tylko wtedy wchodzili od "drugiej" strony jezor


Zniszczmy świat, aby stworzyć go na nowo.

Offline

#163 2008-05-26 16:20:06

Nanami
Użytkownik
Skąd: małośląskie
Dołączył: 2005-06-19

Odp: Soul Eater

Jakoś nie pamietam, by oni byli wczesniej we Włoszech, gdzie znajduje sie ten kościół.

A preview 8 odcinka zrobił mi taka chetke, ze niech tylko wyjdzie dziś RAW... wow

Ostatnio edytowany przez Nanami (2008-05-26 16:25:51)

Offline

#164 2008-05-26 16:40:37

Arst
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-05-22

Odp: Soul Eater

W śnie Soula w walce przeciwko Rasputinowi byli w kościele i jakoś były bardzo do siebie podobne jezor
A co do 8 odcinka, to pewnie w końcu zobaczymy walkę "prawdziwych" mistrzów, więc szykuję się niezła jatka. xD


Zniszczmy świat, aby stworzyć go na nowo.

Offline

#165 2008-05-26 16:44:37

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Soul Eater

Juz zacieram ręce smile_big Chętka na obejrzenie 8 odcinka wzrasta z godziny na godzinę smile_big... Zastanawiam się, czy ta walka będzie naprawdę taka super jak się zapowiada czy też może jednak będzie bardziej przerysowana niż powinna... Chociaż seria i tak zalicza się już do jednej z moich ulubionych:D


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#166 2008-05-27 13:01:27

Nanami
Użytkownik
Skąd: małośląskie
Dołączył: 2005-06-19

Odp: Soul Eater

Ja tam po obejrzeniu 8 odcinka jestem BARDZO zadowolona smile Choć tutaj znaczna wiekszosc kwestii zrozumiałam, to na raw 9 epka juz sie nie pokusze, gdyz akcja troche zmienia tory i mysle, ze wyczekam.

/ spoilery do 8 odcinka!
Wejście Steina i Spirit-kuna w ostatniej chwili! Ich walka z Chrona była w sumie wyrównana, parę zaskakujących zwrotów akcji, sprytna taktyka, doktorek okazał się jednak nie taki nietykalny, co biorę za plus. A Maka zamiast rozpaczać dalej nad biednym Soulem woli przyglądać sie ich walce, no ale dobra XD Medusa robi za całkiem naprawde fajnego "tego zuego". Rezonans dusz i Witch-hunter w wykonaniu Steina i tatuśka Maki! A się właśnie pare odcinków wczesniej zastanawiałam, skąd Soul-kun ma takie szwy na ciele na openingu, więc powiązałam juz wczesniej fakty "pewnie jakaś rana + ingerencja Steina". Ciekawe jakie skutki bedzie miec klątwa, która został dotknięty Soul-kun? ...wielkie wejście Black Stara - na pal i spalić go! A ja sie tak wczułam w przynebiajacy nastrój! ...Medusa pania doktor w Shibusen?! A WRRR. Już nie wspominając o Spirit-kunie przed chwila walczacy na smierc i zycie, a teraz klejący sie do pani doktor (ciekawe czy Maka cały czas nosi ze soba ta ksiazke, która zdziela niesfornych panów po łbach?). A w następnym odcinku poszukiwania Excalibura w wykonaniu Kida i Black Stara, sceneria podobna do tego dziwnego ludka skaczącego po openingu, więc pewnie sie pojawi.
/ koniec spoilerów

Poza tym... ja chce OSTa!

Ostatnio edytowany przez Nanami (2008-05-27 13:02:35)

Offline

#167 2008-05-27 13:09:31

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Soul Eater

Tak myślałam że do akcji wkroczy Stain i tatus Maki smile_big Miodzio epek poprostu, konkretnie się zrobiło i nie przesadzili z tym:) Wszystko wyszło cacy:D


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#168 2008-05-27 13:11:50

momoko_chan
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-26

Odp: Soul Eater

heya po obejrzeniu 7 epka zastanawiam się czy Krona (bądź Chrona - jak jest w mandze) jest chłopakiem czy dziewczyną? W moim mniemaniu to Ona ale w pl subach jest tak to ujęte jakby to był jednak chłopak o_O więc już nie wiem, a może to obojnak? W sumie nie zdziwiłabym się  hehe ;D Mógłby mi ktoś przybliżyć ta kwestię? a co do 9 epka to muszę wam powiedzeć, że bedzie dość zabawny
/Spoiler
no i nie obędzie się bez wątku Soula oczkod

Offline

#169 2008-05-27 13:12:09

Shinma86
Użytkownik
Skąd: Poland, England
Dołączył: 2007-04-09

Odp: Soul Eater

Nanami napisał:

Poza tym... ja chce OSTa!

Nie Ty jedna[placze] Ten OST mi się już po nocach śni8-D

momoko_chan napisał:

heya po obejrzeniu 7 epka zastanawiam się czy Krona (bądź Chrona - jak jest w mandze) jest chłopakiem czy dziewczyną?

Jest chłopcem, tylko strasznie zniewieściałym. Czemu tak mówię? Przekonuje mnie o tym ciągła gadka - "Ja nie wiem, jak postępować z dziewczynami" - ma chłopak jakiś kompleks i już XD

Ostatnio edytowany przez Shinma86 (2008-05-27 13:13:58)

Offline

#170 2008-05-27 13:37:50

Nanami
Użytkownik
Skąd: małośląskie
Dołączył: 2005-06-19

Odp: Soul Eater

Sposób mówienia o sobie Chrony (w języku japońskim jest wiele odmian mówienia o sobie "ja" a Chrona uzywa "boku" które jest typowe dla mężczyzn), te wszystkie teksty, że nie umie gadać z dziewczynami i tak dalej skłaniaja mnie jednak do zdania, że to ma więcej z płci męskiej niż żeńskiej. Z drugiej strony byłam święcie przekonana, że to dziewczyna - ta kiecka, włoski, imię. No i seiyuu! Oczywiście Maaya Sakamoto (kobita jakby ktoś nie wiedział). Postaci generalnie też mówią do niego jak do faceta. Problem w tym, ze w japońskim nie ma "on/ona/ono", więc jedne grupy tłumacza "on", inne "ona", bo któreś musza być.

W 9 odcinku Soul i Maka sie pewnie pojawia, ale jako krótkie ujęcia ze szpitala, a nie główni bohaterowie. Całkiem logiczne jak na rany, jakie odniósł Soul i czas, który potrzebny jest do ich zaleczenia.

Offline

#171 2008-05-27 14:34:57

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Soul Eater

A ja dopiero skończyłem 6 ep smutny. Odcinek świetny, walka Kida z duetem BlackStar&Soul wymiata, para młodziaków pokazuje nam, że może być tak śmieszna jak Kid i jego obsesja na punkcie symetri ;D. Mam pytanie, czy dalsze odcinki (via 7 w góre) różnią się od siebie (chodzi o CUT i UNCUT), czymś innym niż previewem, bo nie wiem czy naprawdę warto czekać na rumbel i ich uncut (oczywiście od nich zbieram, ale na oglądanie na bierząco są trochę za wolni jezor).


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#172 2008-05-27 14:43:44

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Soul Eater

Chrona - Krona w anime jest ukazany jako chłopak... moze później sie okaze ze to jednak dziewczyna:P w co wątpię :)Styl mówienia o sobie w japońskim wyraźnie wskazuje że to chłopak i taki już raczej zostanie smile_big

a do Nanami jezor w języku Japońskim ON brzmi- Kare a ONA - kanojo jezor to tak na marginesie, żeby nie było że w japońskim nie ma ON, ONA smile_big i Owszem Boku jest używane typowo przez mężczyzn:) z tym się z tobą zgodzę:D


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#173 2008-05-27 14:44:33

momoko_chan
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-26

Odp: Soul Eater

hehe dzięki za wyjaśnienie ;D teraz już wiem chociaz oimie mi nie pasuje do NIEGO

Offline

#174 2008-05-27 14:56:38

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Soul Eater

z tego co patrzyłem to nigdzie nie wspomniano o płci Chrony... i raczej jest to zrobione celowo...
a co do anime, to przecież Maka i inni mogli omyłkowo wsiąść Chrone chłopaka ^^

jak na razie anime świetne... chociaż i tak manga imo lepsza (jak na razie staram się czytać na bieżąco z anime) np. motyw jak wyciągali informacje od Sid'a o Stein'ie, szkoda, że to ominęli ^^
jeden epek to jeden rozdział w mandze, więc nie ma zbytniego przedłużania, bo i tak rozdziały SE są dość długie...

jakoś nie zauważyłem wielkich różnic pomiędzy wersją normalną, a Late Show... bo chyba poza wstawką w środku epa i kijową zapowiedzią next epa, z której i tak nic nie wynika, to chyba niczym się nie różnią, więc imo można nie czekać...

btw. niedawno wyszedł singiel T.M.Revolution pt. resonance...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#175 2008-05-27 15:17:56

Shinma86
Użytkownik
Skąd: Poland, England
Dołączył: 2007-04-09

Odp: Soul Eater

FAiM napisał:

btw. niedawno wyszedł singiel T.M.Revolution pt. resonance...

Parę postów wyżej już pojawił się link do downloadu pełnej wersji openingu:)

Offline

#176 2008-05-28 22:23:48

Sen
Użytkownik
Skąd: Pola Krwi i Kości
Dołączył: 2008-01-07

Odp: Soul Eater

Ja może wróce do mojej prośby o linki do wersji Uncut + Raw lub Mkv w rozdzielczosci 704x300 do 960x720 większej nie, bo mi komp nie uciąga... Jak by ktos zapodał linki to będę bardzo wdzięczny !


Your Sin is my Sin because of Destiny to the Last Judgement.
Raison D'etre

Offline

#177 2008-05-28 23:12:49

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Soul Eater

To ktoś mi powie po jaką cholerą ten cały "Late Show"? Cały czas myślałem, że ta wersja będzie posiadała więcej krwi, latających kończyn itd. i to właśnie z tego powodu wydają 2 wersje, że nie mogą pokazywać tego w dzień a chcieli też dzieciaków przyciągnąć do TV a tu takie g? Pfff, więc sikam na tą wersje, bo tylko spoilerów się na chapie w tym temacie... jezor


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#178 2008-05-28 23:24:45

Sen
Użytkownik
Skąd: Pola Krwi i Kości
Dołączył: 2008-01-07

Odp: Soul Eater

dobra to nawet cut mogło by być ( w zasadzie też leje na to)  ale Siwy poratuj mnie tymi odcinkami w takiej rozdzielczosci  (jak wyżej komp nie daje rady ^^) ;]


Your Sin is my Sin because of Destiny to the Last Judgement.
Raison D'etre

Offline

#179 2008-05-28 23:29:17

Klapo
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Soul Eater

Sen, tokyotosho.com jedziesz...
ja tam pobieram raw, ogladam :p usuwam.
A zbieram late show na dysk, potem się nagra na DVD :]


klapos.png

Offline

#180 2008-05-28 23:42:32

Sen
Użytkownik
Skąd: Pola Krwi i Kości
Dołączył: 2008-01-07

Odp: Soul Eater

ta... ale jak ostatnio tam patrzylem nie bylo wszystkich odcinków  w takiej rozdzielczości :/ a teraz widze że większość grup juz wydaje tylko w wysokich smutny


Your Sin is my Sin because of Destiny to the Last Judgement.
Raison D'etre

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024